Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) hubai1979


hubai1979
őstag

A geonezis addonhoz nincs véletlenül magyarosítás ?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11302) Aarpok válasza dodopek (#11300) üzenetére


Aarpok
őstag

Most olvastam remekül megirta a cikk készítője.Mondjuk én láttam a discovery által készített 1,5 órás filmet illetve a baleset éjszakájáról készültet is.

Аарпок

(#11303) rétisün


rétisün
veterán

hát, hiányozni fog a stalkerezés, de ez így nem megy :( mennék át jaupiterre, de megint kidobott, kétszer is egymás után.....

laptopon az sgm még talán elmegy egy darabig, de most már ahhoz sem fűzök túl sok reményt :(

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11304) Aarpok válasza rétisün (#11303) üzenetére


Aarpok
őstag

Ezt gondoltam én is délután,de csak sikerült ráncba szednem a nyavajás módot.Persze nem biztos,hogy végig tudom vinni,mert lehet lesz még 1.000 probléma vele.

Аарпок

(#11305) rétisün válasza Aarpok (#11304) üzenetére


rétisün
veterán

egy esélyt még adok neki (sniper-mod) elvégre az enot meg az sgm is kapott több lehetőséget is, hogy bizonyítson :D
megpróbálom megállni, hogy ne nagyon piszkáljak bele a fájlokba :DD talán tudom folytatni, ahol abbahagytam újratelepítés előtt, ha nem, akkor sztem inkább megyek metrózni (2033-ba :D ) vagy előveszem megint a SoC-t....

közben fel ie telepedett megint, visszamásolom a szükséges fájlokat, aztán alszok egyet rá....holnap friss erővel anyázhatok legalább, ha nem lesz jó mégse :DDD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11306) Aarpok válasza rétisün (#11305) üzenetére


Aarpok
őstag

Mikor megkergült nálam és sem voltam éppen a legboldogabb.Azt se tudom miként jött az ötlet az script lecserélésére.Eddig úgy néz ki,hogy észhez tért,de várjuk ki csak végét.Egyébként a hiányzó 6 koponyát is meglőttem meg van a bónusz.Azon gondolkodtam menjek e Cyborg - hoz vagy vulkánozzam inkább le.Majd ha reggel hazaérek a munkából utána majd még megálmodom mi legyen :DDD

Аарпок

(#11307) Dhampir válasza dodopek (#11300) üzenetére


Dhampir
félisten

Nagyon komoly cikk. A cikkre reflektáló hozzászólások némelyike szomorúságra ad okot. Sok embernek rendült meg az egészsége még hazánkban is.

(<*>..<*>)

(#11308) hubai1979


hubai1979
őstag

Agroponba van más küldetés is vagy csak a két helikopter?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11309) Physicist03 válasza hubai1979 (#11308) üzenetére


Physicist03
senior tag

Csak a két helikopter.

(#11310) rétisün


rétisün
veterán

gyorsteszt a frissen (na jó, tegnap éccaka) telepített sniper-moddal: a kormánykereket kunyeráló figuránál se, meg chapaevnél se fagy(ott 1x, amikor próbáltam) :N

most jön majd a kísérletezés, mitől fagyott.....az enot hudjától, vagy a pár fájlba-buherálástól, vagy csak olyanja volt éppen :F

mod: most csak az enot magyarítás van fenn pluszba, meg a stalkerek eredeti kurzorja, meg 2 konfig fájlba írtam bele picit :B el is mentem ezt az egészet, így ahogy van.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11311) hubai1979 válasza Physicist03 (#11309) üzenetére


hubai1979
őstag

Csak azért kérdeztem,mert akkor visszamegyek agroponba,mert a hátsó helikopterhez közeli épületben a második szinten ott van a különleges osztagnak a vezetője és kinyírom.Van nála egy mx8-as.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11312) Aarpok válasza hubai1979 (#11308) üzenetére


Aarpok
őstag

A 2 helikopter vizsgálata van illetve dokumentumokat kell keresni az underground - ban.

Аарпок

(#11313) remington2 válasza Aarpok (#11286) üzenetére


remington2
senior tag

Köszi, megleltem. Jó szivatós pályaváltó helyek, az életben nem jöttem volna rá magamtól.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#11314) Aarpok válasza remington2 (#11313) üzenetére


Aarpok
őstag

Remek akkor kijutottál Én is közel voltam a haj kihulláshoz mire megtaláltam :DDD Azért is mondtam erről a módról inkább felfedezős,kutatgatós mert szinte alig jelöl valamit a térképen.

Аарпок

(#11315) hubai1979 válasza Aarpok (#11314) üzenetére


hubai1979
őstag

SborkaSGM2.2 kicsomagolva 3.5 G
Ez mi ez a mód ,erről mit tudtok?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11316) Aarpok válasza hubai1979 (#11315) üzenetére


Aarpok
őstag

Ez az SGM 2.2 Enot verziója.Lényegében pár módosítás lett végrehajtva benne a sima SGM 2.2 - höz képest.Más a fegyver arzenál,balanszolták a fegyverek árát,Eü csomag használata kisfokú éhséget okoz illetve elteszi a fegyvert amíg gyógyítja magát.Séta közben is tud fáradni a karakter,ha egy bizonyos súlyt elér.Maga a játékmenet nem módosult.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11317) hubai1979 válasza Aarpok (#11316) üzenetére


hubai1979
őstag

Az enot magyarosítás jó hozzá?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11318) Aarpok válasza hubai1979 (#11317) üzenetére


Aarpok
őstag

Tökéletes hozzá,hiszen ahhoz készült :K PeL kolléga készítette és remek munkát végzett. :C

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11319) PeL válasza Aarpok (#11318) üzenetére


PeL
addikt

Igazából lenne még 1-2 javítani való apróság benne de most Stalker sincs a gépemen :)

(#11320) dodopek válasza PeL (#11319) üzenetére


dodopek
addikt

Boszorkányság! Nincs stalker a gépén! Mágjára vele!!!!

Tudtok egy működő priboi story linket? A gamefront nem él... 403 forbidden hiba

(#11322) hubai1979 válasza Aarpok (#11318) üzenetére


hubai1979
őstag

Rátettem a magyarosítást .Elkezdtem az új játékot ,betöltésnél kidobott.Azt írja Xray eninge működése leállt

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11323) PeL válasza hubai1979 (#11322) üzenetére


PeL
addikt

Anélkül próbáltad?

(#11324) hubai1979 válasza PeL (#11323) üzenetére


hubai1979
őstag

[error]Expression : fatal error
[error]Function : CInifile::r_section
[error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line : 502
[error]Description : <no expression>
[error]Arguments : Can't open section 'pai'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

stack trace:

Igen és működött a magyarosítás nélkül.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11325) PeL válasza hubai1979 (#11324) üzenetére


PeL
addikt

Keresd meg az eredeti modban a \gamedata\configs\misc\items\sgm_items.ltx fájlt és másold vissza a játék mappájába és írd felül, hátha az kavar be. Az eredeti SGM Enotban abban a fájlban is voltak fordítani valók, lehet a te verziódban ezek benne sincsenek.

(#11326) hubai1979 válasza PeL (#11325) üzenetére


hubai1979
őstag

Ezt ha megcsináltam utána tegyem bele a magyarosítást?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11327) PeL válasza hubai1979 (#11326) üzenetére


PeL
addikt

Nem, csak ezt az egy fájlt másold be az eredeti modból oda ahová fel van telepítve és írd felül, nem kell semmi mást módosítani. Ha utána visszarakod a magyarítást ugyanúgy felül fogod vele írni ezt a fájlt úgyhogy nem kell

(#11328) dodopek válasza PeL (#11321) üzenetére


dodopek
addikt

Ehhez kell az alapjáték, vagy magában megy?

(#11329) PeL válasza dodopek (#11328) üzenetére


PeL
addikt

Ha az alap Priboi-t kérdezed akkor úgy tudom benne van

(#11330) hubai1979 válasza PeL (#11329) üzenetére


hubai1979
őstag

Ugyan úgy leáll,pedig azt csináltam amit leírtál.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11331) rétisün


rétisün
veterán

visszatettem az enot hudját a sniper modra (az nekem jobban tetszik), nem amiatt lépett ki chapaevnél, meg a kormánykerék-artifaktnál, mert mindkettőt betöltötttem, és simán továbbment a játék :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11332) Aarpok válasza dodopek (#11320) üzenetére


Aarpok
őstag

Nem kell mágja villámozd csak meg Sith Nagy Úr vagy nem jelenthet ez neked problémát :DDD

(#11319) PeL Nem tudom pontosan mire gondoltál,de én elégedett voltam vele :R

hubai1979: patch -t feltetted hozzá?Van hozzá javítás és azt hiszem csak a második kell ezt többen is megírták.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11333) hubai1979 válasza Aarpok (#11332) üzenetére


hubai1979
őstag

Sajnos nem,mert ahonnan letöltöttem ott nem találtam javítást.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11334) Aarpok válasza hubai1979 (#11333) üzenetére


Aarpok
őstag

Esetleg azt nézd meg,hogy a magyarítás mappában van e leírás illetve nincsenek e benne linkek.Az is járható út,hogy beirod a google - be SGM 2.2 Enot és a találatok között lesz egy David.ME nevű srác az ő oldalán biztos fent van.

Tessék itt a link: [link]

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11335) PeL válasza Aarpok (#11334) üzenetére


PeL
addikt

Enothoz nem készítettem leírást, köszi hogy kisegítetted :R

(#11336) hubai1979 válasza Aarpok (#11334) üzenetére


hubai1979
őstag

Kösz szépen a linket.
Ahogy keresgéltem a javítást ,találtam stalker cop sgm 2.2 enot edition weapon pack 1.1 G-st.
Ez az enothoz egy kiegészítés vagy maga az enot? (mert tudomásom szerint az enot az 3 GIGA)

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11337) Aarpok válasza PeL (#11335) üzenetére


Aarpok
őstag

A sima SGM 2.2 - höz volt és ezért gondoltam nézze meg.Köszönöm,hogy kijavítottál,hogy az enothoz nincsen. :R

(#11336) hubai1979 Szeintem az csak kiegészítés és ahogy a neve is utál rá fegyvereket rak bele.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11338) rétisün válasza hubai1979 (#11336) üzenetére


rétisün
veterán

1,06 giga volt a .7z fájl, amit letorrenteztem, kicsomagolva 3,5 giga.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11339) hubai1979 válasza Aarpok (#11334) üzenetére


hubai1979
őstag

Rányomok a letőltésre és pirossal ír valamit,letölteni nem engedi.
A többit engedi ,de ezt nem .

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11340) Aarpok válasza hubai1979 (#11339) üzenetére


Aarpok
őstag

Mit ír pontosan?Ha a narod.ru - ról akarja szedni akkor a téglalapba be kell írni a számkódot és csak utána lehet letölteni.

mod: most sajnos nem tudom megnézni a cégnél blokkolva van az oldal. :(((

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11341) hubai1979 válasza Aarpok (#11340) üzenetére


hubai1979
őstag

Файл удален пользователем.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11342) Physicist03 válasza hubai1979 (#11341) üzenetére


Physicist03
senior tag

A fájlt a felhasználó törölte. Vagyis onnan nem tudod letölteni. Mit is keresel pontosan? Hátha tudok segíteni.

(#11343) Aarpok válasza hubai1979 (#11341) üzenetére


Aarpok
őstag

Bemásoltam a google fordítójába és ezt adta: Fájl törlésre kerül a felhasználó.Magyarul talán a fájlt törölte a felhasználó.
Physicist03: Épp téged akartalak javasolni,de látom megelőztél.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11344) Physicist03 válasza Aarpok (#11343) üzenetére


Physicist03
senior tag

Enot fix-et kerestek?

(#11345) hubai1979 válasza Physicist03 (#11342) üzenetére


hubai1979
őstag

Sborka SGM2.2 az enotnak egy bővített változata.A hiba az volt ,hogy fölraktam a módot és a magyarítás nem ment vele.Aztajánlották ,hogy javítást szedjek le hozzá,de nem megy ,mert törölték.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#11346) Aarpok válasza Physicist03 (#11344) üzenetére


Aarpok
őstag

Látod ez egy jó kérdés nem tudom,mert azt sajnos nem irta le,hogy mit nem enged letölteni :(
Arra gonoltam az enot - ról van szó és ahhoz ajánlottam egy oldalt (david.me) amin fent van a patch hozzá

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#11347) Physicist03 válasza hubai1979 (#11345) üzenetére


Physicist03
senior tag

Tudnál adni valami linket ehez az Sborka SGM 2.2-höz, hogy megnézzem mi is ez, mert sigerous.ru-n nincs ilyen verzió.

[ Szerkesztve ]

(#11348) rétisün válasza hubai1979 (#11345) üzenetére


rétisün
veterán

de pedig megy vele, én PeL magyarításával játszottam majdnem végig, csak aztán becrashelt, és onnan vége :O

(#11347) Physicist03: itten van hozzá linkek

mod: asszem az sgm-ben buktam a chapaev mókát :D észrevettek, amikor beosontam a gps-konduktorért az ablakon, és elkezdtek lövöldözni, azóta ha arra járok, már lőnek is rám ;]

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#11349) Physicist03 válasza rétisün (#11348) üzenetére


Physicist03
senior tag

De hát ez az ENOT. Itt valami Sborka SGM 2.2-ról van szó :F

(#11350) Aarpok válasza rétisün (#11348) üzenetére


Aarpok
őstag

Ez lényegében az alap Enot mód,de hubai1979 egy bővített kiadásról ír amit furcsálok,mert nem tudtam ilyenről,kivéve a sniper verzát,de ez sem bővített hanem inkább módosított.
Physicist03: csak egyre tudok gondolni amikor kicsomagoljuk az Enot módot létrejön egy ilyen nevű mappa amin belül van a gamedata.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.