Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Deck válasza Xaels (#850) üzenetére


Deck
titán

2. végigjátszásnál már a normál könnyű amúgy.. :D

PS5

(#852) Xaels válasza Deck (#851) üzenetére


Xaels
félisten

Ez relatív, de tény hogy könnyebb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#853) Xaels


Xaels
félisten

[link] itt látható már az Adventure Mode.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#854) Deck válasza Xaels (#853) üzenetére


Deck
titán

Király nagyon. Végre!! :P

PS5

(#855) Droughert


Droughert
tag

Az új Leto armor és amulett.
Link

(#856) Xaels válasza Droughert (#855) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt egy korábbi videóban vagy streamben mintha láttam volna. Leto amulett eddig is volt, azt rejti az Indiana Jones-os rejtekhely.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#857) Droughert


Droughert
tag

Nagy szerencsém volt, publickra raktam a partyt, Brabus előtt vártam, hogy valaki csatlakozzon, bementem vele, lelőttem, így meglett a cold as ice, majd ezután beadta a Liz encountert, ahol újabb trait jött, valamint a Typewriter fegyver. Platina kipipálva, már csak végig kell rohanni a végéig, és várni az új contentet.

(#858) Xaels válasza Droughert (#857) üzenetére


Xaels
félisten

Gratula, nekem is meglett ma az utolsó Mod és ezzel a Platina.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#859) Xaels


Xaels
félisten

Armor skinekkel ti sem találkoztatok az előrendelői bónuszokon kívül?

Átgondolva meg Corsus ki is hagyható, ha ott mindennel végzett az ember már.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#860) Deck válasza Xaels (#859) üzenetére


Deck
titán

Nem. Lehetnének amúgy normális solid skinek amik a világhoz passzolnak.

Olvastam twitteren, hogy várható majd ez a használhatatsz bármilyen armor-t de úgy néz ki ahogy akarod dolog. Mint a Nioh-ba, AC-be, stb.

Lehetnének heti, havi challengek is.. :P

Reroll-oltam a világom most hagytam el a földet de bekéne fejeznem mert, holnap már itt az Adventure mód.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#861) Xaels válasza Deck (#860) üzenetére


Xaels
félisten

Simán ahelyett, hogy scrap-et ad a meglévő armor helyett adhatott volna random skineket hozzá. Vagy ott a craftolós csajnál lehetne venni mondjuk, akkor legalább több értelme lenne.

Amúgy én örülök ha egyértelműen látható kin milyen armor van mert akkor tudod, hogy mire számíts a másiktól már ha pubon játszol randomokkal.

Ha lenyomod az Undying-ot akkor a tőle szerzett kulccsal egyből mehetsz Yaesha-ba a labirintuson keresztül, nem kell végigmenni a mocsáron.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#862) Droughert válasza Xaels (#861) üzenetére


Droughert
tag

Én gyakorlatilag végig a hunter armort használtam. Egy ideig használtam a void armort, de a legutolsó patch óta csak hunter armorban játszom, jól jön az a +25%dmg. Hard vagy Nightmare fokozaton majd lehet cserélgetni kell, de normalon gyakorlatilag majdnem mindegy miben szaladgálsz, főleg ha már mögötted van egy végigjátszás, mert a kifarmolt traitek hatalmas pluszt adnak.

(#863) Xaels válasza Droughert (#862) üzenetére


Xaels
félisten

Itt most csak a skinekről volt szó, de én pl. mindig cserélgetem. Coopban többnyire az Elder-t húzom fel, pláne a patch óta. Előtte Twisted meg Void volt legtöbbet rajtam, de a Sárkányhoz Radiant-ot is fel szoktam húzni. A Tommy Gun óta még a Bandit-ot is csípem, jópofa amikor a 80-as tárból több mint 100-as lesz. Szerintem tök jó, hogy minden armornak van értelme, nem csak mennyiségre mentek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#864) Xaels


Xaels
félisten

Elkezdtem kiegészíteni az összefoglalót. Trait-eket is betegyem?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#865) Droughert válasza Xaels (#864) üzenetére


Droughert
tag

Szerintem mehetnek a traitek is, bár ahogy nézem, nem sokan járnak ide, mi meg már szinte mindent kimaxoltunk a játékban.

Itt egy screenshot, ha jól láttam ez a fegyver nem volt az összefoglalóban. Korábban említettem egy dungeont, ahol addig kell megölni az időnként megjelenő boss-t, míg a dungeon végére nem érünk, különben nem jelenik meg többet és bukta van. Yaesha-ban van, a nevére nem emlékszem, de másodjára sikerült elkapni, ezt a crossbow-t dobta.

Van egy másik ilyen dungeonban idézhető boss earth-on, egy oltárt (vagy mit) kell szétverni, hogy megjelenjen, de azt nem sikerült leverni mikor megjelent, azóta meg nem adta be.

[ Szerkesztve ]

(#866) Deck válasza Droughert (#865) üzenetére


Deck
titán

Kiváló játék, nemis teljes áron fut.. Mégis alig vagyunk itt akik játszák. :(

PS5

(#867) Xaels válasza Droughert (#865) üzenetére


Xaels
félisten

Megnéztem youtube-on, elég beteg egy fegyver :D Blink Thief dobja, őt nem láttam még egyszer sem. Összefoglalóba csak azt tudom betenni amiről van képem és eddig nem nagyon küldött senki más így csak a saját anyagomból tudok dolgozni.

(#866) Deck már majdnem 1 hónapja gyűrhetik a PC-sek meg a Boxosok, de idehaza sehol nincs róla átfogó teszt. Bezzeg másról szinte megjelenés napján ott van.

Közben dolgozom a Logoutra egy bemutatón, csinálgatok ezt-azt, pl. elkezdtem egy képet amin az armorok vannak a set bónuszokkal.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#868) Tatyla


Tatyla
őstag

Ez a patch még sehol :'(

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#869) Deck válasza Xaels (#867) üzenetére


Deck
titán

Én se értem miért van ez, bezzeg minden szar játékról van..

Szép munka, így tovább :R

PS5

(#870) Xaels válasza Tatyla (#868) üzenetére


Xaels
félisten

Ottani idő szerint fog élesedni valószínűleg, ami nálunk valamikor estefelé lesz esedékes.

(#869) Deck valószínűleg a magyar sajtósok nem kaptak kódot hozzá és külön nem ruháztak be rá. Viszont elkészültem Logout-ra egy 3 oldalas bemutatóval :D Címlaposnak szánom így várni kell majd rá valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#871) Xaels


Xaels
félisten

Adventure mode és egyéb fixek szép kis lista.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#872) Xaels


Xaels
félisten

[link] óvatosan az új Patch-csel :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#873) Deck válasza Xaels (#872) üzenetére


Deck
titán

Jó, hogy nem frissítettem még :D

PS5

(#874) Xaels válasza Deck (#873) üzenetére


Xaels
félisten

Mától Borderlands 3 úgy is ott van, nem fogok belehalni ha meg kell várni a javítás javítását :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#875) Deck válasza Xaels (#874) üzenetére


Deck
titán

Ezzel teljesen egyetértek :P

(Bár én csak holnaptól csatlakozom be mert, ma meló.)

PS5

(#876) Tatyla válasza Xaels (#874) üzenetére


Tatyla
őstag

Ma délig meló és tűz haza indul a Borderlands 3, majd streamelem is akár beszéddel is

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#877) Xaels válasza Tatyla (#876) üzenetére


Xaels
félisten

2-ig húzom az igát, lesz vagy 3 mire hazaérek és ki tudja mit találnak ki még otthon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#878) Tatyla válasza Xaels (#877) üzenetére


Tatyla
őstag

A család az első jössz amikor tudsz

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#879) Deck válasza Xaels (#872) üzenetére


Deck
titán

Javították már? Nem tudod véletlenül? :)
Hétfőn folytatnám a játékot ha rendben van de addig el sem indítom :D

PS5

(#880) Droughert válasza Deck (#879) üzenetére


Droughert
tag

Tegnap és ma is játszottam, eddig semmi problémával nem találkoztam.

(#881) Xaels válasza Deck (#879) üzenetére


Xaels
félisten

Nem találkoztam sehol azzal, hogy jött volna hotfix. Tegnap 1 kör CODMW Beta-ra volt időm.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#882) dinostaRR


dinostaRR
tag

ha mas jatekaban öl meg egy bosst az ember akkor megkapja a trofeat?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#883) Deck válasza dinostaRR (#882) üzenetére


Deck
titán

Nem.

PS5

(#884) Xaels


Xaels
félisten

Nem tudom az én cikkem mikor jelenik meg, de a gamekapocs-on dobtak össze egy szösszenetet róla. [link]

Alig várom az új Dungeon-t, mennék vissza játszani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#885) Xaels


Xaels
félisten

Leto's Lab holnap este érkezik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#886) Xaels


Xaels
félisten

Az esti stream felvétele [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#887) Droughert


Droughert
tag

Délutántól tölthető a patch.

(#888) Xaels válasza Droughert (#887) üzenetére


Xaels
félisten

1.07 és nem csak a Dungeon hanem egy csomó fix is van benne [link] Amúgy komoly, hogy Corsus nincs Adventure Módban?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#889) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Dióhéjban ez az adventure mód ez mi?
Nem játszottam több mint két hete és most sirba szed frissítéseket meg új játékmód en meg csak kapkodom a fejem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#890) Xaels válasza Kvelstadt (#889) üzenetére


Xaels
félisten

Adv nem más mint, hogy a kampány mellett pörgetheted külön-külön is a világokat. Amiket ott szerzel azok is megmaradnak. A sztorid nem érinti azt folytathatod bármikor.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#891) Kvelstadt válasza Xaels (#890) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Odaadtam a lepkének a szívet.
Kiszedhetem adv módból hogy oda adjam a kingnek is?
Vagy úgy egyébként, meglehet azt hogy majd csak akkor megyek vissza a kinghez mikor haver játékába is megvan a szív és én a saját világomba oda adom a kingnek?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#892) Xaels válasza Kvelstadt (#891) üzenetére


Xaels
félisten

Le kell nyomd akkor a Kinget, Quest itemek nem vihetők át.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#893) Kvelstadt válasza Xaels (#892) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor majd lenyomjuk. Megint.
Haver is a lepkének adta.
És rerollal meg lehet még csinálni hogy nekiadom oda vagy kell valami ng+?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#894) Xaels válasza Kvelstadt (#893) üzenetére


Xaels
félisten

Reroll után persze dönthetsz máshogy. Ixillis amúgy sincs Adv módban mert Corsus nem játszható ott.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#895) Xaels


Xaels
félisten

Leto's Lab trailer szerűség.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#896) Deck válasza Xaels (#895) üzenetére


Deck
titán

:P

PS5

(#897) Kvelstadt válasza Xaels (#894) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ó tényleg, megint meg kell ölni ezt a retket.
Volt vele pár körünk..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#898) Xaels válasza Kvelstadt (#897) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem is mindig van. Pedig megöltem már párszor

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#899) Deck válasza Xaels (#898) üzenetére


Deck
titán

Leto's Lab: Twitteren írta valaki, hogy neki 20 reroll után se adta. PC-re van program így tudod mit kapsz.. Jó lenne azért valami hivatalos is erre mert azért elég kedv romboló lehet ha sose kapod amit akarsz :/

PS5

(#900) Xaels válasza Deck (#899) üzenetére


Xaels
félisten

Ha hazaértem tuti próbálkozom majd vele, tegnap is egy kis Adv ment utána meg mentem folytatni a kampányom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.