Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Kvelstadt válasza Deck (#1050) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Megadtuk nicknevet helyet és időpontot és mégsem stimmelt valami, mire bekérdeztem hogy platfortm? egyik xbox, másik pc. ja jó én meg ps4 és nincs crossplatform..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1052) Wesder válasza Kvelstadt (#1049) üzenetére


Wesder
félisten

Jó persze értem.
Én tudtam hogy neki is Box van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1053) Wesder


Wesder
félisten

A nehezebb fokozat ad valami pluszt, vagy csak nehezebb?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1054) Deck válasza Wesder (#1053) üzenetére


Deck
titán

Csak nehezebb.

PS5

(#1055) Wesder


Wesder
félisten

Nos... Lezúztam az első boss-t.
(Gorefist)
Mindenem lvl6-os volt, úgy szitàvà lőttem, hogy sírva menekült.:C

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1056) Deck válasza Wesder (#1055) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#1057) Kvelstadt válasza Deck (#1056) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Neked codeveinezni kéne nem itt tapsolni. ;]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1058) Deck válasza Kvelstadt (#1057) üzenetére


Deck
titán

Még neki se álltam igazán.. :B

PS5

(#1059) AMD Power válasza Wesder (#1055) üzenetére


AMD Power
titán

De nagy kiraly vagy! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1060) Xaels válasza Wesder (#1055) üzenetére


Xaels
félisten

Csak aztán nehogy elbízd magad. Amúgy innentől nem lesz annyira durva legalább is Rhom-ig, az első boss a vízválasztó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1061) Wesder válasza Xaels (#1060) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogy, de jó hogy legalàbb tovàbb jutottam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1062) Deck válasza Xaels (#1060) üzenetére


Deck
titán

Na majd Ixillis ellen.. ;]

PS5

(#1063) Rigormortiis válasza Deck (#1062) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na ő(k) fel tudják ültetni az embert a szopórollerre :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1064) Xaels válasza Rigormortiis (#1063) üzenetére


Xaels
félisten

Pláne ha a csatabárdra megy az ember :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1065) Deck


Deck
titán

Rég játszottam a játékkal de pár napja beléptem és egyből trófea.. Gondolom bug-os volt aztán egyből megkaptam emiatt. Ha coop-ba nyomok le egy boss-t más világába akkor továbbra sincs érte trófea? Vagy már ezis megváltozott? Remélem.. :DDD

PS5

(#1066) Kvelstadt válasza Deck (#1062) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Főleg mikor nem is úgy öl meg hogy lesebez hanem csak lelök.. de szerettem :W

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1067) Deck válasza Kvelstadt (#1066) üzenetére


Deck
titán

Ilyenek előfordulnak az ilyen játékokban.. :DDD Persze élőben nem így mondom, ilyen nyugodtan.. ;]

PS5

(#1068) Kvelstadt válasza Deck (#1067) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Reméltem hogy nem lesz még egy boss ahol ilyen lesz és nem is volt szerencsére.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1069) chungee


chungee
addikt

Estét!

Pc-n legolcsóbban hol lehet hozzájutni :F Vagy várjam meg a karácsonyi akciót inkább :F Annyira nem sürgős

(#1070) Xaels válasza chungee (#1069) üzenetére


Xaels
félisten

Csak digitálisan jelent meg a játék. PC-re Steam-en vagy Arc-on érhető el tudtommal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1071) Wesder válasza chungee (#1069) üzenetére


Wesder
félisten

Gamepass Ultimate. Most 300ft/3hó.
Utàna meg behúzod fillérekért.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1072) Xaels válasza Wesder (#1071) üzenetére


Xaels
félisten

Elérhető PC-n is gamepass-ban? Mert én megnéztem böngészőben és ott nem jelezte csak Xbox-ra ezért nem mertem beírni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1073) Wesder válasza Xaels (#1072) üzenetére


Wesder
félisten

Benéztem, mert sajnos nem, pedig úgy rémlett.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1074) AMD Power


AMD Power
titán

Erosebb acelt,hogy tudok szerezni vagy csinalni? Nem tudom magam tovabbfejleszteni mar sima acelal. Illetve az a kereszt szeruseg amitt a neha fel lehet szedni es venni is lehet az acel mellett, az mire jo??

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1075) AMD Power


AMD Power
titán

Rohadt jo ez a jatek. De annyibol el lett kurv* ,hogy a sima palyan ha mesz eleg konnyu/atlagos a jatek. De a Boss reszek idegorloek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1076) Wesder válasza AMD Power (#1075) üzenetére


Wesder
félisten

Direkt ilyen. Soulslike jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1077) Deck válasza AMD Power (#1075) üzenetére


Deck
titán

.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1078) Deck válasza Wesder (#1076) üzenetére


Deck
titán

Ha soulslike lenne nem lenne benne nehézségi fokozat csak a legnehezebb :D

PS5

(#1079) AMD Power válasza Wesder (#1076) üzenetére


AMD Power
titán

Erre mar rajottem! :) Kontroller gyilkos! :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1080) Wesder válasza Deck (#1078) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs benne easy fok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1081) Deck válasza Wesder (#1080) üzenetére


Deck
titán

Ja.. rossz topik.. Sorry.. :O :B

PS5

(#1082) AMD Power válasza Wesder (#1080) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos nincsen. Ha sima jatek menetre nem kene, de a Bossokhoz igen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1083) Deck válasza AMD Power (#1082) üzenetére


Deck
titán

Dehogy kéne. :N :D

PS5

(#1084) Xaels válasza AMD Power (#1074) üzenetére


Xaels
félisten

Azt majd dobja előbb-utóbb. A Lumenite is fejlesztéshez kell majd. A lépcsőháznál a csajnál lehet venni nyersanyagot

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1085) AMD Power válasza Xaels (#1084) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem azt ne mondja senki amugy,hogy a 2-ik bosst 37 szintel 2 oran at nem "tudom" megolni normal modon es ez normalis dolog?! :U

Es ugy,hogy nem ez az elso jatekom. Mondjuk azon is latszik,hogy nem porog a jatek,hogy a kozel 1 het alatt 1x jott 2 ember jatszani, hiaba van publicon a jatek nalam.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1086) Wesder válasza AMD Power (#1085) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nem ismered, keress rà a Dark Souls-ra. Tutorial az első részben egy kicseszett nagy sàrkànyt kell megölnöd egy svàjci bicskàval. Ràadàsul ha nem olvastad el az utadba kerülő cetliket a tutorial alatt, akkor azt se tudtad mivel mit csinàlsz, mert a jàték nem fogja a kezed és nem mond semmit.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1087) Xaels válasza AMD Power (#1085) üzenetére


Xaels
félisten

Nézd erre nem tudok válaszolni, nekem Gorefist volt az első és nála kicsit én is fennakadtam de utána Ixillis-ig szerintem egyik Boss sem tartott túl sokáig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1088) AMD Power válasza Xaels (#1087) üzenetére


AMD Power
titán

Ehhez biztos az is hozzajatszik,hogy minnel tobbszor esek neki annal inkabb idegesit. Most is lassan erzem,hogy eleg es megyek Rage 2-ni. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1089) Deck válasza AMD Power (#1085) üzenetére


Deck
titán

Az első boss-on és Ixillis-en kívül egyik sem volt túl nehéz. Neked nehezebben megy nincs ezzel gond de nem a játék hibája hanem minden más játéké, hogy túl könnyűek.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1090) AMD Power válasza Deck (#1089) üzenetére


AMD Power
titán

Mondjuk ezt alairom. A legtobb jatek tenyleg nagyon konnyu. Nem reg vegeztem ki a Gears 5 vagy a Devil May Cry 5-t. Minden volt a ketto csak nehez nem!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1091) Rigormortiis válasza AMD Power (#1090) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Human és Devil Hunter fokozaton valóban nincs sok kihívás a DMC5-ben, ezek fölött viszont sokkal nehezebb bármelyik soulslike játéknál, nem a semmiért az egyik legnehezebb platinázhato játék (skill nélkül nem lesz platina).

Ami a Remnantot illeti, menj be te máshoz fejlődni, így nemcsak "szintet", de fegyvereket, gyűrűket és amuletteket is össze tudsz gyűjteni, amik segítenék majd a saját progressedben.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1092) Xaels válasza Rigormortiis (#1091) üzenetére


Xaels
félisten

Ez egy jó tanács

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1093) AMD Power válasza Rigormortiis (#1091) üzenetére


AMD Power
titán

Megprobalom! Koszonom a tippet! :R

Public: Quick Match az jo?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1094) Xaels válasza chungee (#1069) üzenetére


Xaels
félisten

Most 30% van rá Steam-en.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1095) Rigormortiis válasza AMD Power (#1093) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nézd, én úgy szoktam, hogy a "browser" vagy "match browser" (nem emlékszem, milyen néven fut) funkcióval kilistáztatom az elérhető játékokat, aztán oda megyek be, ahol ketten vannak ÉS nem Ward 13ban ülnek. Az első kritérium azért, mert 1. többen jobb a hangulat, 2. könnyebbek a bossharcok (3. Tudsz lazsálni, ők majd kipucoljak helyetted a pályát, mégis mindent megkapsz). A második azért, mert a fene tudja, mit csinálnak Ward 13-ban, volt, hogy 20 percig csak néztük egymást...Én mindig csak a saját világomban Wardozok, leginkább a session elején, amikor még senki nincs velem.

Ezért sem használom a quick match funkciót, mert sokszor Wardozók mellé tesz be, és fogalmam nincs, mit lehet ott 20 perceket csinálni.

Amúgy ps4en még bőven elérhető vagyok, nagyon jó játék!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1096) AMD Power válasza Rigormortiis (#1095) üzenetére


AMD Power
titán

:R

Attol viszonz,hogy en igy onlineban megyek a jatekkal es mondjuk Boss-at olunk stb, attol meg az en "egyeni" jatekom ugyan ott all a story stb csak a karakterem fejlodik!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1097) Deck válasza AMD Power (#1096) üzenetére


Deck
titán

Igen.

PS5

(#1098) chungee válasza Xaels (#1094) üzenetére


chungee
addikt

Sajnos még mindig nem a tárcámnak való ez az összeg :(

(#1099) Deck


Deck
titán

Xaels: Játék visszarakva. Rámegyek a hiányzó 5 trófeára. Claviger és Totem Father merre lesznek? Vagy van valami speciális dolog ami befolyásolja őket? Undying King-et simán megtudom ölni de a többi remélem lesz.. Ez 3 trófea. Ezenkívül kell 30 traits és 10 armor set.
Sajna reroll-om nincs ugye mert előtte még újra neki álltam ahogy írtam is. A reroll minden világnál működik ugye?

Előre is köszi a válaszokat :R :))

PS5

(#1100) Xaels válasza Deck (#1099) üzenetére


Xaels
félisten

Claviger Rhom, Totem Yaesha World Boss. Adventure módban is adja őket.

Armos van a Wasteland Merchant-nál meg a Swamp Queen-nél.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.