Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Deck válasza Xaels (#1350) üzenetére


Deck
titán

Persze. Volt egy jó alapjuk (első rész) és ezt tovább fejlesztették. Egyik legjobban varrt címem a 2.rész :C

PS5

(#1352) Xaels válasza Deck (#1351) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem is toplistás. A Jedi-n túl vagyok már, a Zelda-t nyüstölöm amikor van időm, és a Diablo is elő van rendelve, de ha megjelenik a Remnant akkor minden megy félre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1353) Deck válasza Xaels (#1352) üzenetére


Deck
titán

Diablo nekem is, várjuk. Zelda ingyen se kéne, Jedi meg félbe hagyva, szarul fut és néz is ki. :D

PS5

(#1354) Xaels válasza Deck (#1353) üzenetére


Xaels
félisten

Zelda nagyon addiktív, a Breath of the Wild-ot is évekkel a megjelenés után próbáltam ki, eredetileg a Metroid Dread miatt vettem az OLED-et, aztán ha már ott volt kipróbáltam azt a Zeldát aki legyűrt szinte mindent a megjelenése évében. Be is szippantott vagy 80órára. A Tears of the Kingdom még rátett egy lapáttal itt-ott.

A Jedi szomorú, hogy ilyen. Nagyon tetszett volna bár szerintem a Fallen Order jobb volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1355) Deck válasza Xaels (#1354) üzenetére


Deck
titán

Nem az én vilagom a Zelda, hogy finom legyek :DDD

Hát igen, borzasztó technikailag :(

De várjuk a Remnant 2-t, végre valami :C

PS5

(#1356) Xaels válasza Deck (#1355) üzenetére


Xaels
félisten

July 25. 17k a Standard, 21k a Deluxe és 24k az Ultimate
Trailer

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1357) Deck válasza Xaels (#1356) üzenetére


Deck
titán


:C :R

Diablo 4-nél is ez a vedd a nagyobb csomagot 10k-val többért és akkor játszhatsz 4nappal korábban undorító dolog. Nagyon remélem nem ez lesz az alap innentől :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1358) Xaels válasza Deck (#1357) üzenetére


Xaels
félisten

Anno az első részhez is volt early access, bár szerintem az előrendelői bónusz volt. Ezzel csak akkor van baj, ha úgy járunk mint a D4-nél, hogy az EA nem osztódik

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1359) Deck válasza Xaels (#1358) üzenetére


Deck
titán

Így is, úgy is undorító dolog az EA dolog. Sima Pre Order esetében oké, ha nem kell érte többet fizetni.

PS5

(#1360) Xaels válasza Deck (#1359) üzenetére


Xaels
félisten

Értem mit mondasz. Alapvetően nem szép dolog bármiféle extrát plusz pénzért adni szerintem. Szerencsére ez nem valami PvP cucc, de így sem jó ha nem együtt tudja kezdeni a banda

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1361) Xaels


Xaels
félisten

[link] Summer Of Gaming gameplay preview. Van benne pár infómorzsa meg játékmenet videó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1362) Deck válasza Xaels (#1361) üzenetére


Deck
titán

:B ;)

PS5

(#1363) Xaels


Xaels
félisten

Remnant 2 - Ultimate Gameplay Preview

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1364) Deck


Deck
titán

Alig várom már a megjelenést. Végre lesz mivel játszani :))

PS5

(#1365) Xaels válasza Deck (#1364) üzenetére


Xaels
félisten

Ne is mond, már megvettem én is az Ultimate-et. Volt 2000 forintnyi kuponra való Goldom ami jó helyre ment.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1366) Deck válasza Xaels (#1365) üzenetére


Deck
titán

Korrekt áron megy nagyon a játék. Emlékszel az első rész megjelenés előtt a PS problémára? Itt vártuk aztán eltűnt a PS Storeból a játék... Reméljük ilyen most nem lesz :DDD

PS5

(#1367) Xaels válasza Deck (#1366) üzenetére


Xaels
félisten

Emlékszem, jó nagy blama volt. Gondolom azért tanultak a helyzetből és most normálisabb kiadó is van mögöttük, ennek ellenére sem szálltak el az árával ami pozitívum pedig az ő esetükben azért lehet mondani, hogy egy elég hiánypótló a recept, nem egy szimpla souls klón mint a The Lords of the Fallen meg a Lies of P.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1368) Deck válasza Xaels (#1367) üzenetére


Deck
titán

Persze minden játék souls klón vagy gta, nfs, cod. A Remnant is csak egy souls + division klón :DDD

PS5

(#1369) Xaels válasza Deck (#1368) üzenetére


Xaels
félisten

A trait rendszer, a random generált világ, a változó boss összetétel azért elég jól kiemelte ezek közül szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1370) ldave


ldave
félisten

Nemrég én is leadtam az előrendelést. A Diablo4 nagy csalódás volt nekem, ebben valahogy jobban bízok :)

A Slime draws near! Command?

(#1371) Xaels válasza ldave (#1370) üzenetére


Xaels
félisten

A béta után én nem vártam többet a Diablo-tól mint amit adott, persze sajnálom, hogy nem tudott meglepni. Így 2023-ban, a D3 óta eltelt időt figyelembe véve ennél sokkal több kreativitást kellett volna beletenniük. Az, hogy az MMO-sítás mögé bújva teljesen elveszett a térképek randomitása is visszalépés, simán el tudtam volna képzelni akár menet közben változó pályát, dungeonöket stb...

A Remnant 2 biztos hozni fog meglepetéseket, az a bemutatott anyagokból is látszott, hogy rendesen megkeverték itt ott a formulát.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1372) Deck válasza Xaels (#1371) üzenetére


Deck
titán

A D3 szórakoztatóbb mint a 4. :))

PS5

(#1373) Xaels


Xaels
félisten

Remnant 2: 38minutes of Exclusive N'Erud Gameplay
Remnant 2: Hunter Archetype Reveal Trailer

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1374) Xaels


Xaels
félisten

Remnant 2: Official Overview Trailer

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1375) ldave


ldave
félisten

Tök jó látni a sok pozitív tesztet a Remnant 2-ről :)

A Slime draws near! Command?

(#1376) Deck válasza ldave (#1375) üzenetére


Deck
titán

Nem meglepő :C

PS5

(#1377) Sonja


Sonja
veterán

Remnant 2 Review - "Buy, Wait for Sale, Never Touch?"

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1378) Xaels válasza ldave (#1375) üzenetére


Xaels
félisten

Igen. Igazából még is érdemlik, mert bár az első nem indult tökéletesen, de hatalmas munkát tettek bele, folyamatosan fejlesztették és nagyon jó volt a kommunikációjuk a játékosokkal. Ezzel a második résszel meglepték az embereket és látszik, hogy nem vették fél vállról, nem hitegettek évekig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1379) Deck válasza Xaels (#1378) üzenetére


Deck
titán

Hogy tetszik a játék? Őszintén, nekem az 1 jobban adja eddig. (persze a buildezés stb jobb ebbe) a pálya art jobban tetszik az első részben. Mint ez a teches csöves rendszer. Meg ezek a lézersugarak is... :DDD Na m1. Lehet a végére jobban fog tetszeni :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1380) Xaels válasza Deck (#1379) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem nagyon bejött, szerintem N'Erud jobb összességében mint Rhom volt bár ott is volt egy-két ikonikus épület, kicsit hiányzik a Föld mint olyan és itt kevésbé szoros a sztori, a különböző világokat is más sorrendben adhatja a reroll. Viszont nagyon sok minden téren hatalmas a fejlődés. Már lenyomtam egyedül és coopban is a végső boss-t. Gyűlnek a kasztok, a fegyverek

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1381) Koenig92


Koenig92
csendes tag

ebbe a játékba nincs semmi izgalom, copy paste a mapok meg minden, nagyon gáz :(((

Csak a neve Szilárd nem a halmazállapot

(#1382) Xaels válasza Koenig92 (#1381) üzenetére


Xaels
félisten

A térképek előre legyártott csempékből vannak összerakva, amit egy algoritmus kever véletlenszerűen. A biomok között bőven akad különbség, vannak adott "csempékhez" rendelt questek/feladatok amiket szintén csak véletlenszerűen ad be a játék. A bossok is keverve vannak. Mit értesz copy/paste alatt?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1383) Koenig92 válasza Xaels (#1382) üzenetére


Koenig92
csendes tag

Azt hogy full ugyan úgy néz ki a terep, mintha már járt volna ott az ember, aztán rájön hogy copy paste game az egész.

Csak a neve Szilárd nem a halmazállapot

(#1384) Xaels válasza Koenig92 (#1383) üzenetére


Xaels
félisten

Nem igazán értem még mindig. Az első pálya/World az Earth, ha lenyomtad a World Boss-t ami a Sárkány/Fa azután mész a következő világba Rhom-ba ami szöges ellentéte a földnek, teljesen más épületek, mobok és vegetáció... ha ott végeztél a következő világ is teljesen más lesz, van még egy mocsaras meg egy éjszakai esőerdős.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1385) Koenig92 válasza Xaels (#1384) üzenetére


Koenig92
csendes tag

Úgy értem hogy egy világon belül minden tárgy szinte ugyan ott van, mintha már járt volna ott az ember.

Csak a neve Szilárd nem a halmazállapot

(#1386) melega


melega
őstag

Srácok kérdésem: hogyan tudok segítséget behívni a Remant 2 ben?

Egy repkedő boszorkány az élete második fázisában mindig visszaállítja a fél életét azzal hogy leszívja az életerőmet.

Most meg az első fázisába is bele kell hogy jöjjek majdnem 2 hónapja nem játszottam vele az új Lords of The Fallen miatt. 93 órás végigjátszás+ Paladin+5 nem kötelező boss magamtól.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.