Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Deck válasza Cruzolka (#250) üzenetére


Deck
titán

Köszi akkor figyelmes leszek :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#252) Xaels válasza Cruzolka (#250) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi, hosszú 1 nap lesz ez az utolsó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#253) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Storeba mikor kerül vissza vajon? Pont premiernapon holnap?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#254) Xaels válasza Kvelstadt (#253) üzenetére


Xaels
félisten

Valószínűleg igen és az sem biztos, hogy már éjféltől fent lesz csak dél-1 óra körül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#255) Deck válasza Xaels (#254) üzenetére


Deck
titán

Na már csak 5,5 óra aztán mehet a játék :P

PS5

(#256) Xaels


Xaels
félisten

Remélem is, hogy nem találnak ki valami nagy day1 karbantartást. Megkaptam a TG státuszt, ha bármi olyan ötlet lesz akkor forduljatok nyugodtan hozzám.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#257) Deck válasza Xaels (#256) üzenetére


Deck
titán

Max Day1 patch lesz szerintem.. Már nagyon izgatott vagyok :D
Akkor gyakorlatilag m1 melyik kasz"kasztot" választom?

PS5

(#258) Xaels válasza Deck (#257) üzenetére


Xaels
félisten

A kezdő felszerelés más, de igazából ha jól tudom később úgy variálod a cuccod ahogy akarod ettől függetlenül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#259) Deck válasza Xaels (#258) üzenetére


Deck
titán

Köszi! Csak mert jobb szeretek csak karakterekkel lenni/játszani :P

PS5

(#260) Xaels válasza Deck (#259) üzenetére


Xaels
félisten

Spoiler gombot is megkaptuk, holnaptól elereszthetjük a hajunkat. Ha lesznek képeim meg elsőkézből tapasztalatom megszerkesztem az összefoglalót.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#261) Deck válasza Xaels (#260) üzenetére


Deck
titán

Szuper :R

Na, monster behűtve? :P

PS5

(#262) Xaels válasza Deck (#261) üzenetére


Xaels
félisten

Be bizony, de egyelőre még bírom talpon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#263) Deck válasza Xaels (#262) üzenetére


Deck
titán

Van még 45 perc. Keresgéltem picit, hogymi a különbség a nehézségi fokozatok között de semmit se találtam. Te tudsz róla valamit? Ha a normál a mai játékok normál szintjének felel meg akkor túl könnyű lenne. Legnagyobb részt úgyis egyedül játszom majd így szerintem a Hard megfelelő lesz, lesz benne kihívás is. A fejlesztők írták, hogy 3 fős csapatokra tervezték. A Nightmare nehézséget első végigjátszára, egyedül nem vállalom be mert nincs benne nehézségi trófea ami a platinához kéne.

Vélemény? :R

PS5

(#264) Xaels válasza Deck (#263) üzenetére


Xaels
félisten

Amit tudok, hogy a Nightmare-t nem ajánlják senkinek kezdésre mert az magas gearscore-hoz van tervezve. Ha kihívást akarsz a Hard módon kezdheted. A Normal még így nehezebb mint az átlag játék, a nehézség a kiosztott és bekapott sebzésekben nyílvánul meg.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#265) Droughert válasza Xaels (#264) üzenetére


Droughert
tag

Megjelent a storeban a játék, de megvenni még nem lehet.

(#266) Deck válasza Xaels (#264) üzenetére


Deck
titán

Te melyiket választod? :P

Szerk: Ha valaki normálon játszik valaki hardon akkor ha közösen játszanak mi lesz?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#267) Xaels válasza Deck (#266) üzenetére


Xaels
félisten

P2P kapcsolat van, a Host adja meg az alapokat. Én normalon kezdek, ha kevés lenne fel lehet tenni nagyobbra.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#268) Deck válasza Xaels (#267) üzenetére


Deck
titán

Én is így teszek. Végre mehet! Jó játékot! :R

PS5

(#269) Xaels válasza Deck (#268) üzenetére


Xaels
félisten

Megy biza, a zene kellemes. Aim Snap-ot ki kellett kapcsolnom, tiszta inputlag feeling volt

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#270) Deck válasza Xaels (#269) üzenetére


Deck
titán

Darksiders 3 érzésem van de már most tetszik :P
4ig nyomom is aztán majd csak holnap.
Nehézségi szintet hol lehet állítani? Tőlem nem kérdezte meg. Mi az az aim snap? :)

Haverom csatlakozna de csak azt látja mit csinálok játszani nem tud. Ez bug vagy rosszul csinálunk valamit?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#271) Xaels válasza Deck (#270) üzenetére


Xaels
félisten

Ward13-ban a nagy kőnél tudod.[link]

Az aim snap amolyan rárántós aim

A csatlakozást nem tudom, tutorialt megcsináltátok mert addig nem lehet?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#272) Xaels válasza Droughert (#265) üzenetére


Xaels
félisten

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#273) Deck válasza Xaels (#271) üzenetére


Deck
titán

Meg persze. Közben rájöttünk, hogy megkellett várnia míg meghalok addig csak nézni tudta.

Kikapcsoltam én is :R

PS5

(#274) Xaels válasza Deck (#273) üzenetére


Xaels
félisten

Sikerült kétszer elpatkolnom eddig, de kifejezetten élvezetes a játékmenet. Normal nekem elég lesz úgy érzem, haver lehet hamar fel fogja adni :DDD Az érzékenységet fel kellett toljam 80-ig, így már rendben van de lehet még feljebb fogom húzni. Ez a pre-order Gladiator skin meg elég gyenge a Scrapper-nél.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#275) Deck válasza Xaels (#274) üzenetére


Deck
titán

Ex cultist-nál is az :/ Azt hittem valami durva jó skin lesz de nem.
Igen, élvezetes a játék :P
Jó lesz a normál itt is először de azt hittem megkérdi a játék melyik nehézséget akarom :D

PS5

(#276) Xaels válasza Deck (#275) üzenetére


Xaels
félisten

Szerencséjük, hogy jó a játék így az könnyebben megbocsájtható, hogy rettenetesek az NPC-k. Fülhallgatóval játszottam és a hangok jók, de a csatornában egyszerűen alig tudtam beazonosítani az irányt.

A téma tetszik, de lehetne dinamikus és a zenét is betolhatták volna alá.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#277) Deck válasza Xaels (#276) üzenetére


Deck
titán

Igen, tényleg rettenetesek és a párbeszéd választós téma is teljesen felesleges benne. De a játék maga nagyon állat, alig várom hogy több időm legyem rá mert lassan már megyek melóba :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#278) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv
Az előrendelői skin-ek nálatok hol jelentek meg, nekem az inventori üres...
Ha valakinek van kedve csatlakozni, 9től vagyok ;)
Spoiler: ha esetleg nem találtátok még meg, egy szett van az első pályán a lépcsőn, a szekrény mögötti szobába... :K

Zolka

(#279) Xaels válasza Deck (#277) üzenetére


Xaels
félisten

Már nem bírtam az ágy szélén ülni este pedig játszottam volna még. A PS4 Pro csendben volt alatta végig, de a teljesítménnyel sem volt nagyon bajom, legalább is nem volt fps droppom.

Nehézségre hova tennéd normalon? Könnyebb vagy nehezebb mint egy Souls/BB/Nioh? Nekem BB meg Nioh van meg, bár előbbivel nem játszottam sokat de úgy érzem a RFTA könnyebb azoknál valamivel mivel a lőfegyverrel könnyebb távolságot tartani,

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#280) Xaels válasza Cruzolka (#278) üzenetére


Xaels
félisten

Szia. Amikor aktiválod a trial végén a nagy követ Ward 13-ban azután tudod őket előhívni ha az inventoryban kiválasztod a páncélt rákattintasz és utána a négyzettel lehet a skinek között váltani. Van spoiler gomb, használhatod.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#281) Cruzolka válasza Xaels (#280) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Thx. Ránézek, lehet eddig elkerülte a figyelmem, bár a megszerzett Drifter armor mellett nem tünt fel hogy lenne más, az alap szetten kívül.
Submasingun a Deck13- ban keresendő../SP]

Zolka

(#282) Xaels


Xaels
félisten


Ez a Gladiator Armor Skin ha valakit érdekelne.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#283) Cruzolka válasza Xaels (#282) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Jól néz ki.
Megnéztem, és nem jeleníti meg az inventori...
Pedig letöltöttnek jelzi...
Esetleg Co-op most, az első boss-nál vagyok...

[ Szerkesztve ]

Zolka

(#284) Xaels válasza Cruzolka (#283) üzenetére


Xaels
félisten

Én még nem jutottam el odáig, lementem W13-ban egészen a Research szintig, ott kinyitottam az ajtót is. Most nem tudok játszani, gyerekekkel kell foglalkoznom pedig nekiugranék.

Az inv-et megnyitod, a character fülön lemész és kiválasztod az armor valamelyik alkotó elemét, nyomsz egy X-et akkor listázza a meglévőket. Megkeresed a kasztodnak az alap cuccát és rámész akkor lent meg kellene jelenjen a négyzet "Select Skin" felirattal.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#285) Cruzolka válasza Xaels (#284) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Ok, ránézek így, köszöntem. :R

Zolka

(#286) Xaels


Xaels
félisten

Metacritic:
PC
PS4
Xbox One

Egyelőre még nincs sok kritika fent, elég vegyes ami van. Úgy néz ki megosztó játék lesz, de ezt sejteni lehetett szerintem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#287) Moby


Moby
addikt

Azért ezekkel a menganehéz armorokkal ésszel bánjatok. Nézzétek a súlyukat is, mert felzabálják a staminát. Meg érdemes nézegetni melyik mi ellen jó és mi ellen nem, mert helyzetfüggő melyik az op. Lehet majd találni a játékban más armorokat is, puzzlekra érdemes rámenni. A második világban void armort érdemes megkeresni, nagyon megkönnyíti az életet abban a nem túl vidám világban :)

(#288) Xaels válasza Moby (#287) üzenetére


Xaels
félisten

Nézem persze, van szerencsére kicsi tapasztalatom azért, nem vagyok teljesen soulsszűz. Egyelőre még nagyon lassan haladok, alapból nem is kapkodok, keveset használom a sprintet is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#289) Xaels


Xaels
félisten

Megvolt Gorefist, de eddig azt hittem könnyebb lesz nekem mint a Nioh volt, de kezdem azt hinni az könnyelmű kijelentés volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#290) Moby válasza Xaels (#289) üzenetére


Moby
addikt

Nálam ő pl sajnos nem létezik. Pedig felnyalattam volna vele a padlót szívesen! :DDD

(#291) Xaels válasza Moby (#290) üzenetére


Xaels
félisten

Önmagában nem lett volna vele bajom, de azok a visító önrobbanó szarok mindig rosszkor jöttek és hiába volt füles rajtam egyszerűen nem tudom merről jönnek, sokszor a hátamba kaptam őket. Na meg a rohadt nagy kardja átjön a falon és akkor is betalál ha akadály van köztetek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#292) Droughert válasza Xaels (#289) üzenetére


Droughert
tag

Én is őt kaptam, nem volt egyszerű fight, melee boss, nagyokat üt, gyors, és mellé jöttek a visítós, robbanó addok is.

(#293) Xaels válasza Droughert (#292) üzenetére


Xaels
félisten

Moby tanácsa után nála lecseréltem a Scrapper páncélt. Ez a gyökérmaszk gyógyít, igaz nagyon lassan.

Kiszabadítottam a Root Mother-t, a Templom alagsorában találtam egy snipert

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#294) Deck válasza Xaels (#279) üzenetére


Deck
titán

Énis csak 1,5 órát raktam bele hajnalba. Megvárok pár boss fightot akkor elmondom a véleményem, hogy hova raknám nehézségileg.

Igen, de sok ilyen játék megosztó. Pl a Darksiders 3 is és szerintem brutál jó játék de persze sokaknak nehéz nem tetszik nekik az új irány. (Apocalyptic-on nagyon élveztem lehet a legkönnyebb szinten nem ez lett volna)
A Nioh-ra is sok Souls fan mondja, hogy csak a másolata. Sokakat zavar benne, hogy nincs nehézségi fokozat stb.
Lehet csak nem tudnak játszani vele.. Hehe.

Lényeg, hogy nem valók mindnekinek az ilye játékok és az ő véleményük nem is számít ilyen téren.

Holnap folytatom aztán meglátjuk, de nagyon tetszik. Hiánypótló játék :P

Nálam eddig 2 akadás volt de csak 1 pillanatra.

Azt tudja már valaki, hogy lehet nehézségi fokozatot állítani? Sehol se találtam. Megnézném majd mi a különbség a normál és hard között.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#295) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Tudja e valaki, amennyiben a játékban más a host, úgy a legyőzött boss - bossok az én játékomban is azok lesznek? :F

Zolka

(#296) Xaels válasza Cruzolka (#295) üzenetére


Xaels
félisten

Nem, a sztori nem osztódik ha jól emlékszem.



Új páncél.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#297) Deck válasza Xaels (#296) üzenetére


Deck
titán

Szomorú ha a sztori nem osztódik.

Jól néz ki fasza képességgel, irigykedem :P

PS5

(#298) Xaels válasza Deck (#297) üzenetére


Xaels
félisten

Drága volt craftolni és előtte egy csomó dögöt kellett túlélni.

Founders Hideout-ban az asztalon fekvő hulla mellett van egy szekrény amit szét lehet csapni. Ott volt armor fent.

Minden mást megad a játék, lootot meg a többit csak mindenkinek van saját sztorija, egyedi összetételű bossokkal és stb.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#299) Deck válasza Xaels (#298) üzenetére


Deck
titán

Thx így figyelni fogok rá, hogy meglegyen :R

Saját sztori és egyedi összetételű bossok? End game tartalomról van infó amúgy? :R

PS5

(#300) Deck


Deck
titán

Közben már megjelent Storeba is a játék.

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.