Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Kvelstadt válasza Xaels (#750) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az is mi hogy ki tudjuk fosztani a másik árusát?
Ha én megveszem a vasakat akkor a host játékosnak nincs ott.
Meg egyszerre nem lehet boltolni...
Nem azért mondom, nagyon tetszik a játék de ezek olyan butaságok hogy nem bírom megszokni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#752) Deck válasza Kvelstadt (#751) üzenetére


Deck
titán

Minden ilyet vegyél a saját világodban.

PS5

(#753) Xaels válasza Kvelstadt (#751) üzenetére


Xaels
félisten

Tegnap játszottunk Tatyla-val coopban. Ő látta az árusnál a Hardened iron-t, mondta nem fosztja ki mert neki sok van, beléptem utána és nem volt egy darab sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#754) Kvelstadt válasza Deck (#752) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Persze, majd minden alkalommal visszamegyek a világomba mikor visszamegyünk a wardba.
Ne haragudj de ami alapvető lenne azt nem fogom elnézni a játéknak akkor se ha egyébként jó a játék, mert abban egyetértek hogy olyan jó a játék hogy úgy szoktuk észrevenni hogy "ja már 3órája tollyuk?"
Aztán kiszakít ebből mikor ki kell várnom hogy sorra kerüljek a kovácsnál amit egyébként 6évvel ez előtti játékban is megoldottak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#755) Moby válasza Kvelstadt (#754) üzenetére


Moby
addikt

Igen, ez óóóóóóriási probléma :D

trait rank: 310. Nem tudok leállni, mert van egy boss, akit máig nem láttam :)
Akorábban linkelt lista nem teljes, mert nekem most van úgy 34 traitem, hogy 2 nincs meg abból a listából (ami 33-at listáz).

(#756) Deck válasza Kvelstadt (#754) üzenetére


Deck
titán

Megértem a problémád és, hogy téged ez zavat de így csinálták meg. Írj, jelezd nekik az észrevételed akár twitteren vagy bárhol máshol és lehet módosítanak rajta mert figyelnek a visszajelzésekre. De ha nem jelzi nekik senki nem valószínű, hogy változni fog. Hamarosan jönni fog lehet az is, hogy lehet rajtunk bármilyen páncél de úgy nézünk ki ahogy akarunk. Ezt szeretem más játékokba is.
Belehet mindenből tárazni co-op előtt is amúgy addig is. :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#757) Xaels válasza Kvelstadt (#754) üzenetére


Xaels
félisten

A kovácsnál való sorbanállás valós kényelmetlenség, de pl. én ma letudtam annyival, hogy amíg a többiek ott voltak addig elmentem az árusokhoz feltankoltam, nem kell mindenkinek egyszerre mennie mindenhova Ward13-ban. Amúgy én a craftolós csajszit nem értem, alig van nála cucc amit vehetnél, a craftolás meg elfért volna a kovácsnál +1 fülön.

Lassan a 2. rollnak is a végére érek/érünk. Ezt a kört végig coop-ban játsszuk Tatyla-val, igaz, hogy ő sokkal magasabb szinten van nálam, de még neki is tud újat adni/mutatni a játék, nekem meg majdnem teljesen más az egész. Olyan pályaelemek/csempék is jelentek meg amiket még nem is láttam és azok is teljesen más módon voltak elrendezve amiket igen, pl. Rhom-ban az első körben a Monolith volt az Undying King palotája előtt ebben a másodikban pedig a Wasteland Merchant. Amit tudtunk másképp oldottunk meg, de Ixillis-éket egyszerre megölni nem volt cérnánk. Most egyelőre úgy néz ki ez lesz az első Platinám, már csak 1 Boss trófea és 3 gyűjtögetős (200k scrap, 30 trait és 15 weapon mod) hiányzik :DDD Ez a játék bitang jó csak 1-2 technikai dolgon kell túltennie magát az embernek, de a játékmenet az hihetetlenül penge és megunhatatlan.

Az összefoglalóba természetes berakok mindent ami meg lett idő közben, ami olyan ahhoz teszek be leírást is illetve ha ennek a körnek is végére érek akkor írok egy bemutatót Logout-ra mint ahogy más játékokból is szoktam.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#758) Deck válasza Xaels (#757) üzenetére


Deck
titán

Melyik boss hiányzik?

#GOTY

[ Szerkesztve ]

PS5

(#759) Xaels válasza Deck (#758) üzenetére


Xaels
félisten

Totem Father.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#760) Xaels


Xaels
félisten

Trófea lista ha kellene valakinek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#761) Droughert válasza Xaels (#759) üzenetére


Droughert
tag

Nekem pont őt adta be utolsó előtti boss-nak.

(#762) Moby válasza Xaels (#759) üzenetére


Moby
addikt

Én is őrá vadászok.

(#763) Deck


Deck
titán

Legalább 10x-er végig mentem az egész földön mindig reroll-al, hogy megtaláljam a Tarnished Ring-et de sehol sincs. Agyvérzésem lesz ettől más lassan.. Hol a fenében van? :D
Mindent megnéztem. Egyszer coop-ba unokaöcsémnél volt de úgy nem járt a trófea érte :(

PS5

(#764) Deck


Deck
titán

Van jó pár titok a játékba. Azt tudtátok, ha a fával beszéltek miközben a Twisted Mask van rajtatok ad egy új Trait-et? :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#765) Xaels válasza Deck (#764) üzenetére


Xaels
félisten

Rengeteg ilyen van. Rhom-ban van egy kutyás boss aki alapból nem bánt és van a homlokában egy kő, azt a követ lödd meg (akkor jó, ha látod rajta a változást) nyomd le utána és megkapod az eszközt a fejéből amivel a Wasteland Merchant-nál levő robotot lehet feléleszteni. De lehet Yaesha-ban farkassal is beszélni ha jó sorrendben kongatod a harangot.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#766) Deck válasza Xaels (#765) üzenetére


Deck
titán

Köszi! Párat nem is ismertem ezek közül! :C Össze kell gyűjteni minden ilyet. Na meg a 2 féle boss ölések is nagyon jók :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#767) Xaels válasza Deck (#766) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt addig mondod amíg Ixillishez nem érsz megint :DDD Egyszerre kell mindkettőt megölni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#768) Deck válasza Xaels (#767) üzenetére


Deck
titán

Tudom de már nem lesz probléma annyiszor nyomtam ellene, hogy kitanultam :P

PS5

(#769) Tatyla válasza Moby (#762) üzenetére


Tatyla
őstag

Szerintem nagyon sokunk :(

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#770) Deck


Deck
titán

Amennyire jó ez a random téma dolog legalább annyira rossz is. Adventure módot nagyon várom már. :/

PS5

(#771) Moby válasza Tatyla (#769) üzenetére


Moby
addikt

Kipörgettem egy olyan állást, amiben benne van :) Már csak el kell jutnom odáig.

(#772) Xaels


Xaels
félisten

Steamen még mindig jól fogyott

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#773) Deck válasza Xaels (#772) üzenetére


Deck
titán

Ez jó nekünk :P

PS5

(#774) Moby válasza Deck (#773) üzenetére


Moby
addikt

Naja. Remélem már vadul csinálják hozzá a jobbnál-jobb kontentot.

Egyébként érezhető, hogy sokan veszik/vették. Ma már az van, hogy ha publicban indítom, előbb van tele a játékom, mint ahogy beérnék én :D

[ Szerkesztve ]

(#775) Deck válasza Moby (#774) üzenetére


Deck
titán

Vegyék is. Ritkák az ennyire jó játékok és sok sok tartalomra van még szükségünk :P

PS5

(#776) Xaels


Xaels
félisten

Na meg van Temple Father :P

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#777) Deck válasza Xaels (#776) üzenetére


Deck
titán

Grat!
Hogy? Újra kezdted aztán beadta? Sokszor egymás után is ugyanazt kapod sajna.. Akkor meg lehet újra kezdeni :(

PS5

(#778) Xaels válasza Deck (#777) üzenetére


Xaels
félisten

Nem. Folytattuk ott ahol tegnap abbahagytuk

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#779) Deck válasza Xaels (#778) üzenetére


Deck
titán

Szerencsés vagy. Nekem ami kéne sosincs.. Pont azok ismétlődnek amiknek nem kéne. Lehet leverem a főbosst aztán hagyom is. Nagyon elmegy az ember kedve, hogy nem tudták rendesen megcsinálni ezt a részét :( Pedig nagyon szeretem a játékot. De, hogy újra, újra, újra, újra ugyanazt csinálni hátha változik ami kéne.. Meguntam :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#780) Deck válasza Deck (#779) üzenetére


Deck
titán

Már a 200k-s trófea is meglett a sok farmolástól ;]

PS5

(#781) Xaels válasza Deck (#779) üzenetére


Xaels
félisten

Hát még a Mod-os meg a Trait-es trófea hiányzik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#782) Moby


Moby
addikt

(#783) Xaels válasza Moby (#782) üzenetére


Xaels
félisten

Lehetne, van 1-2 igen kellemes dallam a játékban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#784) roflman


roflman
csendes újonc

Nem rég vittem ki másodszorra is a játékot. Írnék róla egy kis összegzést.

Első alkalommal normal solo, míg második alkalommal hard solo-t játszottam. A játék ezeken a difficulityken szerintem könyebb, mint egy Dark Souls game, de azért akadnak meglepetések itt is. Egy kis shooter tapasztalat nem árt a játékhoz. Nightmare DIFF-et nem próbáltam ki, de egy bizonyos TRAIT szint után valószínű az is solozható. Igazából csak +HP és +DMG a különbség a DIFFEK között. Új BOSS abilityk nem jönnek be. (Najó a majom boss többször leugrik a földre, hogy meggyepáljon, meg pár ilyen apróság azért akad)

Kicsit sajnálom, hogy nem vittek bele több ötletet a történetbe és ha új bossokat akarunk látni, akkor rerollolni kell az egész világot. Mindemellett nekem az első és a második run teljesen különbözött egymástól, gyakorlatilag csak is azok a Bossok voltak ugyanazok, amik nem lehetnek mások a történet miatt és még így sem láttam minden BOSST!

PRO:
- Gunplayek nagyon élvezetesek még így thirdpersonban is
- Bossfightok változatosak / alternatív kill lehetőségek külön tetszettek / World bossok is jók
- Móddolási lehetőségek elég jók és érdemes váltogatni őket az adott fightokhoz
- 3éves configon is (6600k,rx480,16gbram) is szépen muzsikált 60+FPS a legtöbb helyen 1440P-ben (MED settings). HDban mindig megvolt.
- CO-OP (érdemesebb nehezebb fokozatot választani, ha így játszátok)

CONTRA:
- csekély story
- az árusnál csak armort/ vagy weapondmget lehet fejleszteni :\
- 1szeri végigjátszásra kb a game 40-45%át látod. (nem biztos, hogy mindenki szeretne rerollolni)

Legnehezebb BOSS: Harrow hard mode solo - Agyfaszt kaptam tőle majdnem 2 órát vett el az életemből :D számomra messze a legnehezebb boss volt az összes közül, nem tudtam normálisan kezelni azt a renteget az addot meg a BOSS-t, ami párszor akkor is 1hitel ha full HP-n voltam. Sztem vagy 10féle mode-ot / fegyvert próbáltam ki rá, mire egyszer minden összejött. (50% meleedmg redu perk nem működik a boss abilitykre, de az addokra igen)

240+-os TRAIT szinten hagytam abba, nem valószínű, hogy rápróbálok 3-szor is, mert úgy érzem annyi nem maradt már benne, hogy megérje. Az achivementek 85%-a kész lett steamen. Talán később még visszanézek rá.

40 eurot nekem megért.

(#785) Deck


Deck
titán

Nem sebzek semmit a végső bosson mikor Nightmare lesz. Hiába ölök meg 15+ enemyt a sötét világba. Talán ha reggelig lőném meghalna.. :D

PS5

(#786) roflman válasza Deck (#785) üzenetére


roflman
csendes újonc

Mikor kijössz a nightmare-ből lőjj bele minél többet a bossba, ott kell eltolni a dmg increase effecteket. Van rajta egy ilyen shiledszerű cucc, amit ha lelőssz róla, irgalmatlan nagyokat fog kapni, kicsit olyan lesz mintha elkábulna. Weak Pointra (kis srác feje) 200k+ 1 lövés hunter rifleből, 1 egész csíkot le lehet vele lőni az idő alatt a 4ből. (kb 6-7 secig fogod tudni lőni így és közben semmit nem csinál a boss, mintha elkábulna)

Ha nem sikerül lelőni idő előtt róla, akkor nem kapod meg ezt a "bonus dmg-et".

(#787) Deck válasza roflman (#786) üzenetére


Deck
titán

Lövöm a fejét rendesen de csak 3000-ket sebzek. Kb semmit sem ér pedig azzal a fegyverrel is vagyok.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#788) Droughert válasza Deck (#787) üzenetére


Droughert
tag

Egy jó mod kell, nekem is ez volt a gond. Hunting rifle+a tűzlabdás mod (5 töltete lehet). Kijössz, rátolod az 5 töltetet, majd lövöd a weakspotot és már megy is lefele a hp.

(#789) roflman válasza Deck (#787) üzenetére


roflman
csendes újonc

Hmm ez érdekes, nekem akkor volt csak ilyen, mikor nem tudtam elég DPS-t beletolni a bossba miután kijöttem nightmareből és nem robbant le róla az a pajzs szerű cucc. Kb 3szor "rakétázhat", ennyi időnk van lelőni róla.

Hunter rifle (+20%dmgbuff + firesebzés mode) illetve SMG (Healing Circle mode) al csináltam én. És mikor kijöttem nightmareből egyből eltoltam a +20% dmg buffot hunting rifle-re (11-13-as stackjeim voltak kb mikor feljöttem). Healing Circle-t csak lent használtam a portál előtt és szinte mindig full HP-n jöttem fel.

Pici idő kellett míg ráéreztem, normalon Undying fegyóval probálkoztam és vagy 8szor dobott át nightmare-be, mert sokszor nem bírtam elég DPS-t beletoli a bossba. Most nem rég hardon 4. nightmare után halt a boss a
fentebb leírt taxxal.

Remélem segít valamennyit.

(#790) Xaels válasza Deck (#787) üzenetére


Xaels
félisten

Ha nem menne szólj és bemegyünk segíteni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#791) Deck


Deck
titán

Droughert, roflman: Köszi szépen mindegyikötöknek! :R Kifogom próbálni mindjárt amiket írtatok!

Xaels: Ez az opció nem játszik nálam"souls" gameknél :D Már csak ő van vissza és elmondhatom, hogy egyedül vittem végig. Persze 2. végigjátszásnál már m1 lesz. A Co-op-ot farmolásra, gyűjtögetésre használtam eddig is csak.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#792) Xaels válasza Deck (#791) üzenetére


Xaels
félisten

Rendben, de ha coopozni akarsz nyugodtan szólj.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#793) Deck válasza Xaels (#792) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#794) Deck


Deck
titán

Sokszor végig csináltam a földet de sose találkoztam a The Root Shine eventel. (Twisted Set miatt lenne fontos)

Így ha valakinek lesz ilyene kérem hívjon meg, had legyen neg nekem is :R (ps4)

PS5

(#795) Xaels válasza Deck (#794) üzenetére


Xaels
félisten

Mivel nekem fegyvermod meg trait miatt kell majd még a földet pörgetnem majd akkor szólok, ha megint lesz. Eddig mindkétszer volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#796) Deck


Deck
titán

Meglett srácok elsőre ma! Köszönöm mindenkinek! :R

Huntig Rifle de most ráraktam a tüzes módot és így sebeztem azért. Durva kritikálokat nem lőttem, eltartott egy darabig így de meglett. Nem is volt így már nehéz, hogy tudtam sebezni :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#797) Deck válasza Xaels (#795) üzenetére


Deck
titán

Köszi :R

PS5

(#798) Xaels


Xaels
félisten

Nekem ami kellene a Földön az a társalgós fa, mert a Trait-et csak annak adja aki beszél vele, hiányzik még innen a Splitter Mod miatt. Rhom-ban az ikrek, Corsus-on meg a The Thrall nincs még meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#799) Deck válasza Xaels (#798) üzenetére


Deck
titán

Tehát még nem találkoztál a társalgós fával?

PS5

(#800) Xaels válasza Deck (#799) üzenetére


Xaels
félisten

De csak nem én beszéltem vele ezért nekem csak valami bóvli nyakláncot adott.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.