Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) AMD Power válasza Xaels (#1000) üzenetére


AMD Power
titán

Gorefist.... :(((

(#1002) Xaels válasza AMD Power (#1001) üzenetére


Xaels
félisten

Fent az emeleten vannak szűkebb folyosók próbáld meg ott. Vagy lent van egy nagyobb terem ha kell a hely a parryhez. Ha nagyon nem megy megpróbálhatod Ward-ban a kőnél rerollolni a világod hátha Shroud könnyebben menne.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1003) Wesder válasza Xaels (#1002) üzenetére


Wesder
félisten

Reroll-nàl buksz mindent nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1004) AMD Power válasza Xaels (#1002) üzenetére


AMD Power
titán

Hazamegyek es megprobalom meg 1x.

Warld? Az micsoda?

(#1005) Xaels válasza Wesder (#1003) üzenetére


Xaels
félisten

Semmit nem buksz csak a világot kell az elejéről kezdened. Az első bossnál ez nem olyan nagy érvágás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1006) Xaels válasza AMD Power (#1004) üzenetére


Xaels
félisten

Ward 13 a bunker.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1007) AMD Power válasza Xaels (#992) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a titkos ajto/rejtekhely hol is van?

(#1008) Xaels válasza AMD Power (#1007) üzenetére


Xaels
félisten

Összefoglalóban leírtam. Bunkerban ahol van a reaktor ahova először mész ott van még 2 szint lefelé

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1009) AMD Power válasza Xaels (#1008) üzenetére


AMD Power
titán

Mar meg is van ,koszonom! :R

(#1010) AMD Power


AMD Power
titán

Ha azt mondom,hogy mar reggel ota szopo* ezzel az egy fo gonosszal? :)) Es ez az elso a jatekban. :W

[ Szerkesztve ]

(#1011) Deck válasza AMD Power (#1010) üzenetére


Deck
titán

Van kitartásod.. :D

PS5

(#1012) Wesder válasza AMD Power (#1010) üzenetére


Wesder
félisten

Ez diREKT ilyen. Türelem és kitartàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1013) AMD Power válasza Wesder (#1012) üzenetére


AMD Power
titán

Mondjuk aki ezt igy kitalalta annak remelem az anyukaja csuklik rendesen. :U

(#1014) Deck válasza AMD Power (#1013) üzenetére


Deck
titán

Nyugi, lelehet győzni.. :))

PS5

(#1015) AMD Power válasza Deck (#1014) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem nem is a szornnyel van a bajom. Nem tole halok meg. A dagadt robbantos haverjaitol.

(#1016) AMD Power


AMD Power
titán

A mai napig nem tudom azt a ferget megolni.

(#1017) Xaels válasza AMD Power (#1016) üzenetére


Xaels
félisten

Pc-n? Próbáld meg shroud-ot nála mások jönnek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1018) Deck válasza AMD Power (#1016) üzenetére


Deck
titán

Azok a kicsik nem egyből robbannak. Ha közel mennek hozzád van időd eldodgeolni. Vagy futkozz egy területen mondjuk lenn és kitudod lőni őket. Hallani is lehet mikor jönnek. Kitartást !

PS5

(#1019) Deck válasza Xaels (#1017) üzenetére


Deck
titán

A dupla röpködö boss ellen mi lesz majd mi.. ;]

PS5

(#1020) Xaels válasza Deck (#1019) üzenetére


Xaels
félisten

Hát azt ki lehet hagyni :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1021) Deck válasza Xaels (#1020) üzenetére


Deck
titán

Az milyen már.. :DDD ;]

PS5

(#1022) Xaels válasza Deck (#1021) üzenetére


Xaels
félisten

Jó mondjuk helyette egy másik mocsokkal kell megküzdeni, de talán az nem annyira durva :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1023) Deck válasza Xaels (#1022) üzenetére


Deck
titán

Aki csak szembe jön le kell vágni.. ;]
Nyomtuk legutóbb egy reroll-t, mikor még nem nem jött az a mód, hogy olyat lapok aki nem volt.. Na már most ha peches leszek ugyanazt kapom. Aztán reroll megint.. Remélem nem így lesz.. Kéne az a 4 hiányzó trófea.. :DDD

PS5

(#1024) Xaels válasza Deck (#1023) üzenetére


Xaels
félisten

Ne nyafogj, nekem még Adventure mód előtt lett meg a Platina. Akkor volt még szopacs Yaeshában mindent összeszedni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1025) Deck válasza Xaels (#1024) üzenetére


Deck
titán

Kell szerencse is.. :C

PS5

(#1026) Chalez


Chalez
őstag

A dupla repkedőnél abbahagytam...nem akart lemenni. De ez tényleg nem akart :DDD Kellene folytatni, de nem visz rá az erő

(#1027) Deck válasza Chalez (#1026) üzenetére


Deck
titán

Bosszantó volt, emlékszem rá.. Ki kell tapasztalni.. Aztán már nem lesz nehéz. Ne add fel :R

PS5

(#1028) Xaels válasza Chalez (#1026) üzenetére


Xaels
félisten

Ixillis-nél a 2. fent van a plafonon gubóban és lehet előre sebezni. De ha visszamész az Undying kinghez akkor beinthetsz neki és miután lenyomtad folytathatod a történetet is mert megszerzed úgy is a labirintus kulcsát.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1029) AMD Power válasza Deck (#1018) üzenetére


AMD Power
titán

"Ujrakezdtem". Elegge mas lett igy a jatek. Kibancsi leszek ha odaerek megint ki fog ott varni engem. :B

(#1030) Kvelstadt válasza Xaels (#1017) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem ő sokkal rosszabb. Mondjuk soloba nem volt olyan gáz de coopba nsgyon szívtunk vele. A kardost akinél meg jönnek a robbsnósok másodikra leszedtük.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1031) Xaels válasza AMD Power (#1029) üzenetére


Xaels
félisten

Minden egyes alkalommal mikor nyomsz egy reroll-t megváltozik az egész játék összetétele, több mint féltucat dungeon/event van amik random keverednek csak a földön.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1032) AMD Power válasza Xaels (#1031) üzenetére


AMD Power
titán

Ez amugy baromi jol hangzik! :C :R

(#1033) Xaels válasza AMD Power (#1032) üzenetére


Xaels
félisten

Nem csak baromi jól hangzik, de működik is. Vagy 20-30-szor mentem már végig a földön és kifejezetten soha sem tudtam előre mit merre fogok találni. Persze egy idő után tudja az ember, hogy melyik átjáró/dungeon merre visz de amíg nem vagy ott addig semmit tudsz előre. Az egyik körben mondjuk lesz Tommy Gun-os dungeon-öd meg Twisted armoros, de a következőben lehet ezek közül csak az egyik vagy egyik sem lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1034) AMD Power válasza Xaels (#1033) üzenetére


AMD Power
titán

En ezt sem tudom megolni. Szoval itt eros user error van. Ez szerintem lassan befejezem mert 5 nap alatt az elso palya vegeig nem tudtam eljutni. :W Szerintem ennyit az elmult 1 evben nem idegeskedtem jatek miatt mint ezzel par nap alatt.

[ Szerkesztve ]

(#1035) Xaels válasza AMD Power (#1034) üzenetére


Xaels
félisten

Shroud-nál amire figyelni kell amikor sikít akkor dodge/futás mert akkor fog fölülled támadni. Esetleg megpróbálhatsz keresni egy coop társat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1036) AMD Power válasza Xaels (#1035) üzenetére


AMD Power
titán

Egyedul en ezt Nem tudom megcsinalni. Es az egeszben az az idegesito,hogy amugy meg a jatek siman amikor mesz elvezheto es atlag nehezsegu.

(#1037) Deck válasza Xaels (#1035) üzenetére


Deck
titán

Ha kitanulsz 1 bosst és tudod mit kell csinálni akkor nem nehéz a játék :))

PS5

(#1038) AMD Power válasza Deck (#1037) üzenetére


AMD Power
titán

Pont ez a legidegesitobb benne. Hogy amugy nem egy nehez jatek. Ezt lehet publicra allitani? Valaki random beugrik a jatekba es segit? :)

(#1039) Xaels válasza AMD Power (#1038) üzenetére


Xaels
félisten

Igen lehet publicot indítani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1040) AMD Power válasza Xaels (#1039) üzenetére


AMD Power
titán

Hiaba. Senki nem jon. :(

(#1041) Wesder válasza AMD Power (#1040) üzenetére


Wesder
félisten

Kb 16:00-ra otthon vagyok, ha gondolod megpróbàlhatjuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1042) AMD Power válasza Wesder (#1041) üzenetére


AMD Power
titán

Megcsinaltam!! Rohadt nehez volt de megvan. Lenyomtam egy palyat. Be is leptek 2-en , toltuk. Most viszont en lepek ki es viszem le a gyereket amig sut a nap!

Koszi Wesder! :R

(#1043) Wesder válasza AMD Power (#1042) üzenetére


Wesder
félisten

Hazaértem. Felvegyelek?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1044) AMD Power válasza Wesder (#1043) üzenetére


AMD Power
titán

Igen! Koszonom! :R Hatha osszefutunk! :K

(#1045) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Ugyanaz a platform srácok?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1046) Wesder válasza Kvelstadt (#1045) üzenetére


Wesder
félisten

Természetesen Xbox.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1047) AMD Power válasza Wesder (#1046) üzenetére


AMD Power
titán

Mi mas , nem? :R

Most erkeztem egy ujabb Boss-hoz. Ez raadasul szaporodik is. :Y

(#1048) Xaels válasza AMD Power (#1047) üzenetére


Xaels
félisten

Leto's Lab?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1049) Kvelstadt válasza Wesder (#1046) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Csak azért mert én jártam már úgy hogy hárman akartunk coopozni és csak utólag derült ki hogy 3 különböző platfromon voltunk.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1050) Deck válasza Kvelstadt (#1049) üzenetére


Deck
titán

Az igen. :Y :C

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.