Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) #20411392


#20411392
törölt tag

Haladtam ma egy keveset (és még tuti elindítom megint :D). 5 óra 57 percet ír ingame.

Megöltem Clavigert (2. próbálkozásra meglett a kcsg)...az első boss, aminél kifogyott minden töltényem és használni kellett a lőszeres dobozt az inventoryban. Baromira jól jött, hogy tudtam koponyát idézni (nem is egyet). Így velük is foglalkoztak serényen.

Utána ellátogattam egy dungeonbe...amihez képest a curesed dungeon lókaka :D bár szerintem bebugolt a dolog. Egy Raze boss-hoz hasonló sima mob bement a falba és így nem tudtam megölni. Ő viszont egészen sokáig követett a falban és cseszegtetett. Aztán szerencsére kijött és még időben kinyírtam.
A dungeon végén pedig Shatter és Shade várt. Kicsit megijedtem, hogy ez egy nehezebb szülés lesz, de hp-t se veszítettem kb úgy öltem meg őket.

Meglett az item, amivel a kaput (nem ugrik be a neve) ki tudtam nyitni (ahol ha közel mentünk, akkor elkezdtünk égni és a közelben van egy árus is, aki 100 pénzért mond okosságokat).

+10re felhúztam a hunting rifle-t. Szerencsére nem szűkölködik a játék az alapanyagokból. Aki felfedezi a térképet rendesen, annak nem lesz baja a fejlesztéssel.

Trait rank 52. Ez viszont fura nekem. Nem igazán van olyan, amire szívesen raknék a hp-n és a staminán kívül. Persze week spot damage-t lehetne növelni, de 1%-kal növeli kb szintenként, amit nem érzek valami soknak.

Később innen folytatom. Nehéz kilépni a játékból. 'Csak még 1 map részletet megnézek...' :)

[ Szerkesztve ]

(#452) Moby válasza Kvelstadt (#449) üzenetére


Moby
addikt

Ha 4k-ban toljátok, tegyétek át fullhd-ra, illetve ha be van kapcsolva a supersampling, kapcsoljátok ki.

(#453) Kvelstadt válasza Moby (#452) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én max full hd-ba tudom.
A másik opció van nem pro-n is?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#454) Moby válasza Kvelstadt (#453) üzenetére


Moby
addikt

Nincs.

(#455) Kvelstadt válasza Moby (#454) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor én kész is vagyok a beállitással.
De most viccen kivül. Akkor lehet nekem probléma megoldva?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#456) Moby válasza Kvelstadt (#455) üzenetére


Moby
addikt

Nemtudom. Próbáld ki :)

(#457) Kvelstadt válasza Moby (#456) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Majd ha egyszer hazaérek.
De havernek pro van. Mondtam neki amit írtál.
Azt mondta az nem fog működni.
Aztán annyit írt hogy megy. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#458) Xaels


Xaels
félisten

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#459) Tatyla


Tatyla
őstag

Az Ixillis ikreken kábé ma két órát szoptunk egy random külföldi, azt hiszem lengyel sráccal akivel aztán fel is vettük egymást friendsbe, még utána is csatangoltunk együtt tovább.
Nem tudom mennyire lenne igény egy facebook csoportra lehet jobban lehetne coop társakat találni

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#460) Deck válasza Xaels (#458) üzenetére


Deck
titán

Kinn van 1 óta a patch. Valakinek viszont újra szedi az egész játékot. Biztonsági mentésetek azért legyen.. :D

PS5

(#461) Deck válasza Deck (#460) üzenetére


Deck
titán

Szedhetem újra az egész játékot, valamiért nem akar települni a frissítés. Más is járt már így. Remélem a mentéseim felfogja ismerni :/

PS5

(#462) Xaels válasza Deck (#460) üzenetére


Xaels
félisten

Na akkor próba indul. Nekem szerencsére pihenő módban volt és mire felkeltem telepítette.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#463) Deck válasza Xaels (#462) üzenetére


Deck
titán

Jól megy most. (eddig) :R
Ezentúl frissítések előtt megnézem mit írnak. Nem fogok egyből frissíteni az is biztos ;]
Szerencsére tegnap dolgoztam.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#464) Xaels válasza Deck (#463) üzenetére


Xaels
félisten

Egyelőre úgy néz ki megy rendesen, kopp-kopp. A mentésem is működik, elsőre le tudtam teleportálni a pályára fagyás nélkül. Követem a példád, kikapcsolom az automata frissítést.

Amúgy meg a Steam eladási lista élén volt egész héten a játék.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#465) Deck válasza Xaels (#464) üzenetére


Deck
titán

Nem csodálom. Remek játék jó árazással. Régóta várok egy hasonlóra. Ha végzek vele jön a következő 2 nehézségi fokozat majd :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#466) Droughert


Droughert
tag

Nekem csak 490mb-ot szed le, igaz tegnapi patch is fel volt rakva. Nálam nem volt semmi gond tegnap sem, egész este játszottam.

(#467) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Tegnap én is játszottam havereal vagy 3órát az előző patchel. Ő belőtte pro-n amit Moby írt és megjavult a játék, nekem pedig nem is kellett semmit állítani sima ps-en.
Egyszer fagytam ki de ilyen volt a patch előtt is.

Másik téma.
Végre ketten megöltük a fa bosst. Az volt a neve hogy The Ent. Nem volt egyszerű. Ha egyetlen egyszer későn kezdünk futni mikor kell akkor az tuti halál.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#468) Xaels


Xaels
félisten

Átmentem Corsus-ba, mert leboltoltuk az Undying King-gel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#469) #20411392


#20411392
törölt tag

Fuh, kicsit még remegek :D Megcsapkodtam az Ixillis tesókat. 5x neki kellett futni, de miután rájöttem az ő kis patternjükre, azután nem volt vészes. Viszont izgalmas és jó harc volt.

Az undying king-nek és a királynőnek is azt mondtam, hogy megkapja tőlem a szívet.
Utóbbinak adtam oda végül, mert hát vannak mellei :D.
Kíváncsi vagyok, hogy mik lesznek a következményei ennek. Azon kívül persze, hogy így fixen meg kell ölnöm az undying king-et, ami nem baj...sőt. Minél több, annál jobb.

Kaptam szép új ruhát is:

(#470) Moby válasza #20411392 (#469) üzenetére


Moby
addikt

Most mentek le nekem is. Mondjuk én vagy 20x biztos nekfutottam. Feszt lelöktek a kis nyomorultak :(

(#471) Moby


Moby
addikt

Őrlet amúgy, mennyire nem sorsolt nekem semmit ebben a pakliban :( Se beam rifle, se assault rifle, semmi. Hunting Rifle-el fogom végigjátszani a játékot jobb híján.

(#472) Xaels


Xaels
félisten

Corsus-ból én is vissza mentem mint Moby kipucolni Rhom-ot.





Ezt a páncélt sikerült találni egy Dungeon végében.
Emellé volt már korábbról egy gyűrűm ami elég Melee build gyanús összeállításnak tűnik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#473) #20411392 válasza #20411392 (#469) üzenetére


#20411392
törölt tag

Azt a leborult szivarvégit...kezd beindulni a játék :D
Megcsapkodtam az undying king-et. Még fegyvert is cseréltem a harc közben, mert végig nem volt megfelelő ugyanaz a handgun...eddig nála voltam legtöbbet. Hetedjére lett meg.

(#474) Deck válasza Xaels (#472) üzenetére


Deck
titán

Armorokból én azt használom ami legjobban tetszik :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#475) Xaels válasza Deck (#474) üzenetére


Xaels
félisten

Ez is szempont, de annyira különböznek a képességeik, hogy sokat számít mit viselsz. Corsus-ra vissza vettem a csontos "Twisted" armort. Amit észre vettem, hogy fejfedőből 2 félém is van Twisted. Az egyik az a maszk, a másik meg a csuklya. Mindkettővel él a szett bónusz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#476) Moby válasza Xaels (#472) üzenetére


Moby
addikt

Kétszer végigtúrtam az egész Rhomot, NINCS meg a harmadik glowin rod. N.I.N.C.S.

(#477) Moby


Moby
addikt

Abbahagytam a kutatás, mert sehol nem találok már semmit. Feltúrtam az összes világ minden szegletét. Egyszerűen így sorsolt.
Visszamentem undying kinghez. Nekifutottam vagy 20x, egyszer óriási mákkal levertem, majd fogta magát, és visszatöltötte az élete felét.. Na itt nyomtam egy alt+f4-et, és elbúcsúztam a játéktól.
Majd talán egyszer nekifutok még, de ez most itt már nem szórakoztat.

(#478) Xaels válasza Moby (#476) üzenetére


Xaels
félisten

Nem emlékszem már hol volt mind a 3. 2 biztos, hogy Dungeon-ökben volt elszórva egy csontvázban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#479) #20411392


#20411392
törölt tag

Ráléptem a Warden nyakára is. Nem volt egyszerű. Szerintem nehezebb boss harc, mint az undying king-es.
Harmadjára meglett ugyan, de csak mert van két baszó fegyverem (a hunting rifle mellett van egy robbanást okozó kézi fegyóm is).

Akinek esetleg kell egy kis tipp hozzá:
Nem érdemes a kis npc-kkel és a harangokkal szarakodni. Második próbálkozásra ezt csináltam és alig tudtam a bossal foglalkozni e miatt. Nem érte meg.

Elsőre végig a bosst lőttem és már kevés HP-ja volt, de lent maradtam a téren és ott bedarált a sokaság. Főleg, hogy egy 2. boss is jött.

Harmadikra lent meggyepáltam rendesen és amikor már kezdtünk sokan lenni, akkor felmentem és szépen hátráltam. Ő pedig jött. A kis npc-k maradtak mögötte vagy ha nem, akkor őket ugye sebzi a boss támadása. Tehát csak lőttem a bosst és pá.

------

(#478) Xaels - Én is csak kettőt találtam meg, pedig teljesen kipucoltam. Na de majd visszanézek, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#480) Kvelstadt válasza Moby (#477) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egy ilyen résznél lehet én is fogok.
Gusztustalan ötlethiányos olcsó sz.raz összes ipyen rejtett p2 meg második hp csík meg hasonlók.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#481) Moby válasza Kvelstadt (#480) üzenetére


Moby
addikt

Ez csak egy dolog, de ami leginkább felbasz ebben a bossfightban, hogy ha egyetlen egyszer elkap, akkor vége. Ha egyszer megvág nem tud mozogni többé, és még kétszer megván, és full hp-ról is meghalok.
Void armor, hp+stamina maxon, treat level 91. Amúgy lehet, hogy ez a baj. Lehet le kellett volna vernem, amikor először találkoztunk. Akkor még talán könnyebben ment volna alacsonyabb szinten. Mostmás hozzám szkéleli, és esélyem nincs(merthogy pl a fegyóm azóta nem tudott fejlődni semmit, mert a világok még nem dobnak hozzá alapanyagot).

(#482) Deck válasza Xaels (#478) üzenetére


Deck
titán

Nekem is kéne ez az armor szett de nincs még belőle.

Amúgy múltkor kérdezted mit szólok a játék normál nehézségéhez a souls játékok nehézségéhez képest. Egyedül játszom. Van már pár órám a játékba, így röviden azt mondanám a játék nehézségét nagyon eltalálták. Az átlagos normálhoz képest nehezebb de nem túl nehéz így sokkal nagyobb réteget elér mint a souls játékok. Persze a játék normál nehézsége nem éri el a souls játékok nehézségét. A Hard és Nightmare nehézségre nagyon kíváncsi leszek, hogy eléri-e majd vagy sem. Co-op-ba nem tudom milyen a normál de a fejlesztők azt mondták, hogy egyedül nehezebb mint csapatba. A Nioh eddig a legnehezebb souls game amivel játszottam. (számomra és szerintem)
:R

PS5

(#483) Xaels válasza Deck (#482) üzenetére


Xaels
félisten

Az a szett a 3 kapu mögött van, mindegyik mögött 1-1 darabja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#484) Deck válasza Xaels (#483) üzenetére


Deck
titán

Ha te mondod. Egyszer majd csak ráakadok :D

PS5

(#485) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Nos, nálam is frissített, eddig minden ok, bár a bunkerben a karmos behemót be bugolt. Alig volt már élete, és egyszerűen eltűnt... és nem jött elő sem ö, sem a csatlósai...kezdhetem újra :W

Zolka

(#486) #20411392


#20411392
törölt tag

Elértem a final bosshoz. Az első phase sima. A másodikat nem értem :D

(#487) Deck válasza #20411392 (#486) üzenetére


Deck
titán

Te valami brutál gyorsan haladhatsz. Nekemis van benne legalább 10+ óra és még semmit se haladtam kb.. :D

PS5

(#488) Tatyla


Tatyla
őstag

Na kérem Trait level 102 eljutottam a final bosshoz de phase 2-vel nem bírok, spoilerben vagy privátban jöhetnek a tippek mert megfőttem :'(

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#489) #20411392 válasza Tatyla (#488) üzenetére


#20411392
törölt tag

Amit én nem értek:

Elkezdtem lőni és ilyen 50-eket sebeztem. Nem mozdult a hp-ja. Aztán elteleportált a sötétbe, onnan kifutottam. Utána sebeztem faszán sok ezret lövésenként (wtf ez egyébként) és le is ment jókora hp-ja(1/5 kb). Utána viszont maradt a nagy sebzés, de nem mozdult a hp csík.

Nem értem. :D Egyszer próbáltam még csak, lehet bug volt, de fura.

[ Szerkesztve ]

(#490) #20411392 válasza #20411392 (#489) üzenetére


#20411392
törölt tag

Mentem még egy próbát és megértettem :D

Amikor átmegyünk a sötétbe, ott az ellenfelek megöléséért kapunk buffot, amitől többet sebzünk. Így pedig képesek vagyunk sebezni a bosst.
Ezért sebeztem több ezret.

Első nekifutásra pedig valszeg tényleg bebugolt a boss és ezért nem sebződött tovább. Másodjára már a fél életét lenyomtam. Holnap meg is ölöm. :)

(#491) Tatyla válasza #20411392 (#490) üzenetére


Tatyla
őstag

Értem, köszi

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#492) Deck


Deck
titán

Visszavonok mindent. Van ez a kardos dög meg a robbanó izék.. Folyton meghalok. Rohadt nehéz.. Még a textúrán is átvág.
Lassan 1 órája csinálom ;]

PS5

(#493) vvega30 válasza Deck (#492) üzenetére


vvega30
senior tag

Gorefist? Kb 4 órán át próbálkoztam de már feladtam...
Pedig DS-en nevelkedtem van türelmem ilyenhez, de ez...
Steam sem téríti már vissza. Ez jól elköltött 40 eur volt :(

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#494) Deck válasza vvega30 (#493) üzenetére


Deck
titán

Igen, ő.
Na meglett. De ideges voltam már ;] Huuuu.. :D
Ne add fel ;)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#495) Tatyla válasza Deck (#492) üzenetére


Tatyla
őstag

Na én ott kezdtem újra a játékot és rerollnál már nem őt adta

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#496) #20411392 válasza Deck (#492) üzenetére


#20411392
törölt tag

Egy kis tipp:

Menj fel a lépcsőn. Van egy zárt folyosó. Elmész a végére és lövöd. Ha jön robbanós, akkor azokat is. Aztán átmész a másik végébe és lövöd. Ha szorul a hurok, akkor körbemész fent.

A pukkanósoktól fent nem kell félni, mert ők lent vannak és fel kell jönniük. Addigra pedig lelövöd őket. Nem tudnak meglepni.

szerk: Ah, too late :D gg

[ Szerkesztve ]

(#497) Deck válasza #20411392 (#496) üzenetére


Deck
titán

Köszi szépen így lett meg amúgy :R

A zene, a fight, nem semmi volt.. Rohadt jó játék :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#498) Xaels válasza Deck (#492) üzenetére


Xaels
félisten

Igen sajnos van 1-2 ellenség aki sebez falon, akadályon keresztül is. Gorefist-nél pláne zavaró mert nincs helyed előle kitérni.

(#493) vvega30 ne add fel, utána már könnyebb lesz.

(#497) Deck szerencsére nincs zavaró állandó zenéje a játéknak de amikor van az nagyon jól alapozza a hangulatot, nem is értem miért szúrták ki a szemünk a statikus témával.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#499) Deck válasza Xaels (#498) üzenetére


Deck
titán

Őszintén megmondom.. Mikor már negyedéig volt az élete fenn akkor bebugolt az ajtóba fenn és egyhelybe mozgott csak a robbanósokra kellett figyelnem, közben meg lőnőm.. :D ;]

PS5

(#500) Chalez


Chalez
őstag

Nekem Gorefist úgy lett meg, hogy nem használtam ki semmilyen folyosót, rambóztam mint az állat, majd amikor már csak 1mm volt az életereje, kinyírt... én meg majd földhöz @sztam magam, huppantam le az asszony mellé a kanapéra, cifrábbnál cifrább káromkodások közepette, mikor is visszanézek látom megdöglött, mert a tűz sebzéses fegyver mod még lesebezte az utolsó pillanatban :C :DDD

Nekem ő volt az első Boss, és marhára azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen balfék aki vagy 100x nekimegy és semmi...

Nekem egyelőre a rohadék Ent most a megoldhatatlan feladat, de szerencsére már tudok többfelé menni és így tudom magam szintezni, aztán majd visszamegyek

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.