Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Deck válasza Xaels (#149) üzenetére


Deck
titán

Valami legyen már :/

PS5

(#152) Xaels válasza Deck (#151) üzenetére


Xaels
félisten

A kiadó a bolygó tulsó felén van, ott még csak most ébredeznek. A Discord is inkább délután tér magához.

(#150) Kvelstadt engem bosszant mert asszony 20-án akar nyaralni menni és annak a 4 napnak tudtam volna örülni. Nem tudom mit húzzák ennyit, gondolom hétvégén szartak bele.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#153) Moby válasza Kvelstadt (#150) üzenetére


Moby
addikt

A mókás az, hogy állításuk szerint a GG-sek sem tudják, hogy mi a baj. Namost milyen munkáról beszélünk, ha a GG nem tud róla? Mit kell dolgozni? A PW-sek és a sonysok iszapbírkozáson eldöntik, hogy kinek ér többet a szava, vagy mi? :D

(#154) Xaels válasza Moby (#153) üzenetére


Xaels
félisten

Felmentem US Store-ba kijelentkezve azt sem ár, sem buy gomb. :DDD tuti a bürokrácia meg az időeltolódás is rátesz egy lapáttal.

Ha valakit érdekel a Chronos sztorija, az a VR játék ami ugyanebben az univerzumban játszódik, annak itt egy [link]. Spoileres a Chronos tekintetében.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#155) Moby válasza Xaels (#154) üzenetére


Moby
addikt

Én már nem nézegetem a discordot. Ha 16-án nincs játék, megy a refund.

(#156) Xaels válasza Moby (#155) üzenetére


Xaels
félisten

Megértem. Én követem, amint lesz info megosztom itt is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#157) Xaels


Xaels
félisten


Holnap lesz egy kis Hard és Nightmare bemutató

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#158) Deck válasza Xaels (#157) üzenetére


Deck
titán

Egyedül Nightmare fokozaton.. :P ;]

Platina nem tudod nehézséghez rlsz kötve? Vagy már normál is elég hozzá?

PS5

(#159) Xaels válasza Deck (#158) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudom sajnos. Van aki kapott korai hozzáféréshez kódot, de embargo alatt vannak a részletek. Viszont állítólag nagyon kemény menet lesz nightmare-en.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#160) Xaels


Xaels
félisten

Gaming With Gunfire | Rhom

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#161) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv
A fejlesztők eddig ennyit jeleztek a Ps4 store problémával kapcsolatban

Zolka

(#162) Xaels válasza Cruzolka (#161) üzenetére


Xaels
félisten

Ja most keltem fel. Este 11-ig nézegettem a csatornákat. Azt tudnám mit kell ezen ennyit szarakodni. Oda kéne valaki álljon tökösen és megmondani mi a tosz van. Nem szeretem amikor hülyének néznek, nagyon jól tudják szerintem hol a hiba.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#163) Deck válasza Xaels (#162) üzenetére


Deck
titán

Én megvártam az éjfélt.. Azt, hittem tölthető lesz már :D

PS5

(#164) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Az tudható esetleg, hogy a GameSpot-os gameplay hanganyaga mért sikerült olyan szarul?
Így fel sem kellett volna rakni... :F

Zolka

(#165) Xaels válasza Cruzolka (#164) üzenetére


Xaels
félisten

Melyik GameSpot-os anyag?

(#163) Deck dolgoztam, esélyem sem volt ébren maradni. Pénteken is dolgozom, délután 3 előtt nem fogok haza érni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#166) Cruzolka válasza Xaels (#165) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Erre gondoltam

Zolka

(#167) Xaels válasza Cruzolka (#166) üzenetére


Xaels
félisten

Ja, ezt nem néztem meg. Nem hallottam róla semmit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#168) Deck válasza Xaels (#165) üzenetére


Deck
titán

16.a éjféltől elvileg már játszanom kéne vele.. Kíváncsi leszek :)

PS5

(#169) Xaels válasza Deck (#168) üzenetére


Xaels
félisten

Igen elvileg kellene.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#170) Xaels


Xaels
félisten

[link] vajon ez a szitu áll az egész mögött? Boxolnak a kiadók a háttérben?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#171) Droughert válasza Xaels (#170) üzenetére


Droughert
tag

Én még vártam a preorderrel, úgy voltam vele, hogy ha megveszem, ráérek a héten vele, de a mostani helyzet elég érdekes. Kíváncsi voltam, így az előbb ránéztem az xbox store-on a játékra, ott megtalálható, beárazva, és elvileg meg is tudnám venni.

PS-re terveztem a megvásárlását, de ha holnapig nem rendeződik a dolog, akkor lehet, hogy box-ra fogom megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#172) Xaels válasza Droughert (#171) üzenetére


Xaels
félisten

Igen X-en már rég megy az előtöltés is. Steam-en is megvehető, de ott is egyelőre nem tisztázott lesz-e preload és, hogy elindul e a VIP. Nekem sajnos játékos platformnak csak a PS van kéznél, na meg akikkel játszanék is csak itt vannak. A hazai support azt írta 5 nappal ezelőtt, hogy amikor megjelenik akkor fogok tudni vele játszani mindentől függetlenül csak ha nem kerül vissza akkor későbbi update/patch sem lesz gondolom a platformon... Ezt a nagy titkolózást sem értem, tudniuk kellene mi az ami miatt csak a PS boltját érinti a gubanc, de sem a Sony, sem a Perfect World és sem a GunFire Games sem mond semmit. Annyit sem, hogy technikai vagy más jellegű a gond.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#173) Moby válasza Xaels (#172) üzenetére


Moby
addikt

Na, 16-án a playstation kimarad a játékból...

(#174) Xaels válasza Moby (#173) üzenetére


Xaels
félisten

A beígért email-t még nem kapta meg, mondjuk én sem kaptam semmit. Discord-on egy ausztrál írta ha jól emlékszem, hogy neki a refundot is felajánlotta a support... mindegy, beleszólásom úgy sincs. Hivatalos állásfoglalás sincs még egyik részről sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#175) Deck válasza Moby (#173) üzenetére


Deck
titán

Wtf?

PS5

(#176) Kvelstadt válasza Moby (#173) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Rosz vicc. Megvárom a premiert de azon se lepődnék meg ha akkor se lenne még os storeba. Itt valami balhé megy nempedig technikai probléma.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#177) Deck válasza Kvelstadt (#176) üzenetére


Deck
titán

Szánalmas mindkét oldalról ez.

PS5

(#178) Moby válasza Deck (#177) üzenetére


Moby
addikt

Nem ez a szánalmas, hanem az, hogy a sony most már szemrebbenés nélkül hazudja pofán a vásárlóit, hogy szó sem volt huszadika előtti dátumról. Döbbenet komolyan.

(#179) Deck válasza Moby (#178) üzenetére


Deck
titán

El se hiszem, hogy ilyen van.. Magyar Support mit mond? Tudja valaki?

PS5

(#180) sp8787


sp8787
addikt

Unbelifckngfable!
Pedig mar felkeszultam ,hogy olvasgatom ,hogy tetszik nektek.

Sry guys

(#181) Xaels válasza Deck (#179) üzenetére


Xaels
félisten

Az 5 nappal ezelőtti válaszukat tudom mutatni.

A jelenlegi helyzetet passzolom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#182) Xaels


Xaels
félisten

[link] mindjárt indul a stream, lesz hard meg nightmare elvileg ha valakit még érdekelne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#183) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

...én kitartok, ha 20.-a, akkor aznap kezdem :K
Nézem a Live-ot most, és nagyon adja.
Akarom! Most! :DD

Zolka

(#184) Xaels


Xaels
félisten

Hivatalos

Nincs garantált VIP weekend, a többit megkapjuk... vásárlás 20.-tól

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#185) Deck válasza Xaels (#184) üzenetére


Deck
titán

Úgy érzem át lettem bas*va. Csak emiatt rendeltem elő egyből..
Eddig tartott kb, hogy elő álljanak egy kifogással.
Rengeteg kritikát fog kapni emiatt.

Egyik Twitter felhasználó válasza nekik:

"We were promised something via advertisement, and that was removed with explanation AFTER collecting my money.

“Unforeseen circumstances” means they won’t tell us why. They’re not sharing."

[ Szerkesztve ]

PS5

(#186) Deck válasza Deck (#185) üzenetére


Deck
titán

Sokan vissza mondják az előrendelést most..

PS5

(#187) Moby válasza Deck (#186) üzenetére


Moby
addikt

Az a baj, hogy ezzel a sonyt nem tudjuk seggberúgni, márpedig abból, hogy csak itt van cirkusz egyértelmű, hogy vsatagon benne vannak. Ha refundolom is, csak náluk fogom tudni elkölteni a walletről az árát. Ez így nem regula, csak a mérgemet tudnám rajtuk kitölteni.
Mindenesetre nekem ez volt az utolsó preorderem psn only játékra. Szopjon lovat a sony.

[ Szerkesztve ]

(#188) Deck válasza Moby (#187) üzenetére


Deck
titán

"Ha refundolom is, csak náluk fogom tudni elkölteni a walletről az árát. Ez így nem regula, csak a mérgemet tudnám rajtuk kitölteni.
Mindenesetre nekem ez volt az utolsó preorderem psn only játékra. Szopjon lovat a sony."

+1. Csak ezért nem refundolok. Amúgy nevetséges ez, hogy nincs náluk 2019 végén normális refund..

PS5

(#189) Xaels válasza Deck (#185) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen. Mint twitteren is írtam garantálták a korai hozzáférést. Hetekkel korábban megvettem és 1 héttel a megjelenés ellőtt baszódik el? Mi ez? Ok történnek hibák, de miért csak 1 platformon? Valaki felelős a gondokért és tök mindegy, hogy ki de az álljon már oda férfiasan és vállalja a felelősséget.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#190) Deck válasza Xaels (#189) üzenetére


Deck
titán

Lehet akármilyen jó a játék emiatt le lesz majd húzva.
Teljesen egyetértek. Hibák előfordulnak de valaki vállalja érte, ne az egymásra mutogatás menjen. (mivel csak a ps-t érinti elég egyértelmű de akkor se 1 napja került le, volt rá elég ideje mindkét félnek) Hiába kérnék elnézést ez már kevés lesz. Össze is dobhattak volna ennyi idő alatt kárpótlásul pár egyedi skint +ba vagy akármit, hogy a szándék meglegyen. A Sony meg nagy ívben szarik az egészre.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#191) Deck válasza Deck (#190) üzenetére


Deck
titán

Akkor ennyit a "garantált" korai vip weekend-ről.

PS5

(#192) Xaels válasza Deck (#190) üzenetére


Xaels
félisten

Pontosan nem tudni mi van a háttérben, milyen szerződések és stb. Bár csak 1 platformot érint ettől függetlenül a részletek ismerete nélkül nem húznám rá 1 valakire a lepedőt. Azok akiknek nem sikerült előrendelni meg bónuszt sem kapnak... egy digi Artbook vagy valami kupon nem lenne nagy dolog de nem lenne ilyen lerázás szaga. És van aki még aszisztál is mellé, hogy mit pattogunk csak 4 nap minden mást megkapunk...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#193) Deck válasza Xaels (#192) üzenetére


Deck
titán

Igen, pont most olvastam twitteren, hogy okoskodik neked a srác.. Eszem megáll :D

Ha teljes áron jött volna a játék sokkal nagyobb felháborodás lenne.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#194) Xaels válasza Deck (#193) üzenetére


Xaels
félisten

Mindegy, nem sok mindent lehet tenni. Azért igyekszem majd a topikot vinni, híreket és egyebeket hozni mert a játékot ettől függetlenül szerintem élvezni fogom, bár a hétvégét szerintem kihagyom mert tele lesz minden játékmenettel meg hasonlókkal.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#195) Deck válasza Xaels (#194) üzenetére


Deck
titán

Persze jól is teszed. ;)
Külön kell tudni választani a 2 dolgot egymástól. Tehát akkor minden más platform 4 nappal előbb játszhat, mi meg várjunk 20.ig. Ez van :/
Igen, kerülni kell mindent.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#196) Xaels válasza Deck (#195) üzenetére


Xaels
félisten

Amúgy ez is érdekes, ok nem lenne pre-load de még lett volna 2 napjuk a "hiba" kijavítására és akkor 16.-án mi is elkezdhettük volna, de legkésőbb 17.-én és akkor is befértünk volna a hétvégébe. Valamiért elengedték a maradék 2 napot is. (most az ottani idővel számolva ami fél nappal el van csúszva hozzánk képest).

Igen egyelőre úgy néz ki X és PC megy majd gond nélkül, bár Steam-en egyelőre nem volt még pre-load.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#197) Deck válasza Xaels (#196) üzenetére


Deck
titán

Igen, elég érdekes.. Egyre több a kérdés :/
Azért, a 100 milliós eladott PS táborhoz így hozzá állni nem semmi, egyik oldalról sem..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#198) Moby válasza Xaels (#196) üzenetére


Moby
addikt

Mondok mást: ne legyen vip weekend, de miért nem vették ki a preorder itemből, és tették vissza a store-ba? így nem csak a preordereseket szivatták meg, hanem mindenkit, aki meg akarta/ja venni a játékot. Idióták.

(#199) Xaels válasza Moby (#198) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen és senki sem garantálja, hogy 20.-ig vissza is kerül a Store-ba a játék, ami ugye megint csak szopás annak akinek nincs 1000Mbites nete otthon pre-load nélkül. Nem mintha érne bármit is ezek után a garancia...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#200) Deck válasza Xaels (#199) üzenetére


Deck
titán

Twitter-en, reddit-en megy a harc, hogy kinek a hibája.. :D

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.