Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Xaels válasza xkoti (#400) üzenetére


Xaels
félisten

Én sem tartom magam Souls-osnak. A Bloodborne-t hamar elengedtem, a Nioh-t viszont imádtam. Dark Souls-ok kimaradtak és a Sekiro is egyelőre csak listán van. A RFTA szerintem nem annyira kegyetlen, de ettől még nehéz és vigyázni kell magadra, bár lehet csak azért érzem így mert a Nioh-n megedződtem. Nem lehet nekiugrani csak úgy mindennek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#402) Chalez


Chalez
őstag

Virágbóti kipróbálva, Gorefisten kb. haltam 100x, megvettem PC-re, bár PS4-re is megvehettem volna - talán az döntött a PC verzió mellett, hogy full grafon fut 70-100 FPS-el - bejövős játék. A Dark Souls remasteredet próbáltam nemrég, az kb 15 perc után uninstall volt :DDD
Most telepítem, kezdem az elejéről nemsokára hivatalosan :K

[ Szerkesztve ]

(#403) xkoti válasza Xaels (#401) üzenetére


xkoti
senior tag

Ki próbáltam valóban nem olyan nehéz a játék hálistennek :D
Nem rossz nem rossz még tesztelem a játékot így estére ennyi fért bele.
Ami hatalmas pacsi a játéknak hogy a checkpoint feltölt mindent is :D

KO

(#404) Xaels válasza Chalez (#402) üzenetére


Xaels
félisten

A lapcsaládon ne hangoztasd ezt a virágbolti-t légyszíves. Amúgy meg üdv közöttünk.

(#403) xkoti nem mindent, de a lőszert és az életet azt igen és a halál sem vesz el semmit, nem kell összeszedni a cuccod újra. Amit addig gyűjtöttél megmarad és nem kell újra felkutatni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#405) xkoti válasza Xaels (#404) üzenetére


xkoti
senior tag

Igen igazad van :D
Köszönöm a korrigálást mindenesetre érdekes egy játéknak tűnik :D

KO

(#406) Deck válasza xkoti (#405) üzenetére


Deck
titán

Szerintem hiánypótló játék. Mindig is szerettem volna egy hasonlót és sok lehetőség van a játékba.. Kíváncsi leszek a fejlesztők, hogy használják ki.

PS5

(#407) xkoti válasza Deck (#406) üzenetére


xkoti
senior tag

Bízom benne hogy át jön és a nehézsége nem teszi romokba a kis lelki világom :D

KO

(#408) Deck válasza xkoti (#407) üzenetére


Deck
titán

A lényeg, hogy élvezd a játékot :P

PS5

(#409) Chalez válasza Xaels (#404) üzenetére


Chalez
őstag

Igazad van, de muszáj volt valahogy kipróbálni, most büszke vagyok kicsit, hogy megvettem...

Gorefistet sikerült leverni kb 200 próbálkozás után, de most meg kinyírtam ezt a Twisted Mask Merchant csókát, valahogy megtetszett a maszkja :F Vesztek vele valami fontosat vajon?

[ Szerkesztve ]

(#410) Deck válasza Chalez (#409) üzenetére


Deck
titán

200? Nem baj. Lényeg, hogy nem adtad fel. Grat :R

PS5

(#411) Deck


Deck
titán

Jött egy Update (PS4)
1.03 (611 MB)

PS5

(#412) Deck válasza Deck (#411) üzenetére


Deck
titán

Nem tudok teleportálni sehova. Összeomlik a játék.

Eltűnt a healt és stamina bar.

Twitteren is erről számolnak be.. Ez ám az update :/

[ Szerkesztve ]

PS5

(#413) Deck válasza Deck (#412) üzenetére


Deck
titán

Hivatalos válasz Twitter-en:

"Thanks for reporting issues from the recent PS4 build. We're looking into them right now, and we'll keep you posted with further updates!"

Aki játszani akar ne frissítsen!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#414) Deck


Deck
titán

Holnapig nem lesz fix úgy néz ki. Teljesítmény problémákra PS4-en addig:

"#PS4 performance issues for Remnant are being caused by 4k resolution output. Please consider disabling it in the PS4 Video Output Settings for now.

Many thanks for your patience! We should have an official fix out tomorrow"

PS5

(#415) Tatyla


Tatyla
őstag

PS4-en a patch szét cseszte a játékot, folyamatos kék halál

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#416) Deck válasza Tatyla (#415) üzenetére


Deck
titán

Igen. Ezt írtam feljebb. Talán ma/holnap lesz javítás.

PS5

(#417) Kvelstadt válasza Moby (#386) üzenetére


Kvelstadt
veterán

3ból 3x nézett ki ugyanúgy a map alakja, de ez alatt én a külső határát értem. Az első területet jártuk be mindhárónknál és az epletek máshogy voltak de a map határai nem változtak és így kb tudtam mikor hol járunk a mapon. De lehet majd ez változik. Eddig működött.

Másik dolog.
Ha minhármónknál megcsinálunk egy adott pályarészt akkor az ott lévő itemet is megkapjuk?
Gondolok itt a potiont növelő materialra. Mert így könnyen lehetne a 3ból 6ot csinálni.

Tegnap elkaptunk pár bosst viszont a végén volt egy ami kifogott rajtunk.
Egy hatalmas fa és ott van végünk mikor kiabál. A karaktereink lebénulnak és belénkszaladnak ezek a robbanós ellenfelek. Ezzel 3x is megölt minket.
Lesz valami füldugó key item vagy valami egyéb trükk? Mert így nem tudom hogy lesz ez meg.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#418) Xaels válasza Chalez (#409) üzenetére


Xaels
félisten

Nem lesz belőle gondod, én is ki kellett üssem a kettyóst.

Sajnos mire felkeltem nekem is frissített a játék... ezt jól megcsinálták. Gyorsan felnyomtam a mentésem felhőbe mielőtt elindítottam talán így azt nem basszák szét.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#419) Deck válasza Xaels (#418) üzenetére


Deck
titán

Reméltem pedig ha gyorsan beírom nem frissítetek :(

PS5

(#420) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Nemrég olvastam a Remnant Fb csatornáján én is erről a frissítés problémáról...remélem hamar lesz rá megoldás.
Én max csak holnap du.tán tudok újra nekiállni, addigra talán megoldódik :F

Zolka

(#421) Xaels válasza Deck (#419) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi nem rajtad múlt, Pihenő módban volt a gép.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#422) Deck válasza Cruzolka (#420) üzenetére


Deck
titán

Elvileg addigra mondták igen. "Szerencsére" ma dolgozom csak holnap tudnék játszani bár éjszaka pár órám lett volna rá de gondoltam frissítek, mi rossz történhetne..

Xaels: Remélem az ilyen dolgokkal nem akarják elrontani ezt a remek játékot és kapunk +tartalmakat is akár. Sok lehetőség van a játékba.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#423) Tatyla válasza Xaels (#418) üzenetére


Tatyla
őstag

Állítsd át a videó kimeneti jelet 1080p-re és superslamping off, így kövi patchig játszható

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#424) Deck válasza Tatyla (#423) üzenetére


Deck
titán

Valakiknek ez se segít. Amit te írsz inkább a framerate problémán segít azt írták többen is.
Ha az életcsíkod nem látod már akkor is nehéz játszani.
Persze a gyakorlatban mi van.. :/ Remélem holnap tudok játszani vele.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#425) Tatyla válasza Deck (#424) üzenetére


Tatyla
őstag

Nekem így már nincs kék halál

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#426) Xaels válasza Tatyla (#423) üzenetére


Xaels
félisten

Olvastam, de inkább nem próbálkozom. Van akinek elkúródott a mentése. Nem akarom kidobni az elmúlt 14 órát az ablakon. Ezt így kiengedni sem szabadott volna. Megérdemelnének már tényleg egy nagy tökön rúgást, senki nem nyafogott patch-ért ezen a platformon. Játszható volt, lett volna idejük polírozni, vissza kéne vonni az egészet, visszaállítani az előző verziót ahelyett, hogy váratják az embert már megint...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#427) Moby válasza Kvelstadt (#417) üzenetére


Moby
addikt

Nekem ő pikk-pakk lement. Talán harmadszorra. Annyit segítek, hogy nem minden bossnak és mobnak a feje csak a weak pointja. Keressétek őket :)

(#428) #20411392


#20411392
törölt tag

Végre ismét egy játék, ami nem akar elengedni mást csinálni.
4 óránál tartok. Most deglett meg a csúnya gonosz óriás fa.

Örülök neki, hogy a rifle-t választottam az elején. Imádom, hogy a legtöbb enemy 1 hit fej.
A boss-ok nem voltak nehezek eddig, de változatosak. DS1-2-3, BB, sekiro hátérrel jöttem és tudnak újat mutatni. Bár ebben nagy szerepe van természetesen annak is, hogy itt lőni kell :D

(#429) Deck válasza #20411392 (#428) üzenetére


Deck
titán

Teljesen m1 mit választasz az elején mert megveheted a többi cuccot :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#430) #20411392 válasza Deck (#429) üzenetére


#20411392
törölt tag

Persze, de így nem kellett rá költeni extrában :P

(#431) Deck válasza #20411392 (#430) üzenetére


Deck
titán

Én megvettem mindent már. Ex Cultist-al vagyok az alap heal képesség miatt :P

PS5

(#432) Xaels válasza #20411392 (#428) üzenetére


Xaels
félisten

4 óra alatt lenyomtad a fát? Nem szarakodsz az biztos. Ha egyszer elkapja az embert ez a játék nem ereszti.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#433) #20411392 válasza Xaels (#432) üzenetére


#20411392
törölt tag

Ja, hogy ez gyorsnak számít? :Y Azt hittem, hogy tök lassan haladok.
Pedig mindent felfedeztem és végig túrtam eddig.

Felment +5re minden fegyverem (rifle + smg) és a ruházatom is (most már az a más fajta anyag kell a fejlesztéshez, amiből 0 van :D).
A skilleknél 10 a hp, 10 a stamina és 6-nál tart a több XP-t adó.

[ Szerkesztve ]

(#434) Moby válasza #20411392 (#433) üzenetére


Moby
addikt

Nem tudjátok egymáshoz mérni, mert a randomizáció miatt a "Hol" tartani nem nem megfogalmazható. A világok fix mindenkinek, de hogy ki hol szalad bele valami durvába, az nagyon változik.

(#435) #20411392 válasza #20411392 (#433) üzenetére


#20411392
törölt tag

#434) Moby - Uhum. Ezt jó tudni :D

[ Szerkesztve ]

(#436) Chalez válasza Deck (#410) üzenetére


Chalez
őstag

Lehet nem volt annyi, de órákig küzdöttem vele, fel kellett húzni a shotit meg az SMG-t nulláról, mert a kétcsövűt nem éreztem elég hatékonynak.Így is úgy sikerült leölni, hogy sebződött tűzzel, és mire lecsapott, az ő 1mm-es életereje is elfogyott ;]

Legnagyobb bajom azok a mérgező robbanó tüdők voltak, amikor hirtelen rám jöttek, szerencsétlen meg beleakadt kb minden ajtófélfába

[ Szerkesztve ]

(#437) #20411392 válasza Xaels (#380) üzenetére


#20411392
törölt tag

Most csapkodtam meg ezt a kedves izét. Kellett 4 próbálkozás hozzá. Az most már biztos, hogy konzolon rajta nem jutottam volna túl egy jó ideig. Egérrel könnyen eltaláltam mindig. Nem is vele lett volna igazából a baj, hanem a koponyákkal.

Iszonyat jó a játék :D hasznosan akartam tölteni a szabadságomat, de ez nem fog sikerülni.

(#438) Deck válasza #20411392 (#437) üzenetére


Deck
titán

Kontroller-el sem nehéz ám célozni csak gyakorlás és megszokás kérdése :P

PS5

(#439) #20411392 válasza Deck (#438) üzenetére


#20411392
törölt tag

Ha lesz második életem, akkor majd kifejlesztem a controlleres shooter tudásomat is. :D
Addig viszont megmaradok gyors precíz lövöldözést megkövetelő játék esetében az egérnél. A többi meg mehet controllerrel :D

(#440) Xaels válasza #20411392 (#437) üzenetére


Xaels
félisten

Kontrollerrel másképp kell mozogni és célozni(na meg itt be kell állítani az érzékenységet mert az alap egy otromba tréfa), kis gyakorlás és nem olyan nehéz azzal sem, én is azzal játszom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#441) Kvelstadt válasza Moby (#427) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Oké keressük de a kiwbálást az eltelt idő után tolha? Mert szerintem hp alapján,és ez esetben ugyanúgy megdöglünk ha tudjuk is a gyengepontját.

Egyébként te egyedül játszod?
Mert én úgy még nem próbáltam mert ezt elsősorban direkt a coop miatt vettük.
Viszont azt vettük észre hogy mikor 2en vagyunk jól haladunk, viszont mikor a 3.srác is becsatlakozik sokkap nehezebb lesz a játék mint ketten.
A fánál is először csak a robbanók jönnek de kb fél hp-nál már azok a kis sarlós gömböcök is de elég dúrva mennyiségben.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#442) Moby válasza Kvelstadt (#441) üzenetére


Moby
addikt

Én egyedül toltam eddig csak, de nekem pl jöttek a robbanósok is, meg a kismalacok is, meg tolta az üvöltést is, meg azt a hullámot a földön.

(#443) Deck válasza Moby (#442) üzenetére


Deck
titán

Első végigjátszáskor ami normál bőven jó egyedül játszani. Utána mehet majd coopba vagy egyedül a hard vagy a nightmare. Nálam ez a terv. Szerintem :)

PS5

(#444) Tatyla


Tatyla
őstag

Na csak nem öltem meg az Undying Kinget hanem mást választottam, viszont a dupla szúnyog hidas rész kábé két óra alatt lett meg...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#445) Xaels


Xaels
félisten

Szépítgetem a téma összefoglalót amíg nem jön a fix. Mit szóltok a Remnant logóhoz elválasztásnak? Maradjon piros vagy más színű legyen?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#446) Tatyla válasza Kvelstadt (#441) üzenetére


Tatyla
őstag

Nem lesz nehezebb csak kábé kétszer annyi lesz a boss(ok) HP-ja :)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#447) xkoti válasza Xaels (#445) üzenetére


xkoti
senior tag

Szerintem más szín varriáns legyen :D Túl bele olvad szerintem :DDD

KO

(#448) Xaels válasza xkoti (#447) üzenetére


Xaels
félisten

Fekete esetleg fehér fekete kerettel? Túl bonyolultat ne kérjetek mert egy laptopon csinálom tapipaddal meg painttel.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#449) Kvelstadt válasza Moby (#442) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor bénák vagyunk. Majd próbálkozunk.
Mondjuk nem ma,mert már írt haver hogy szétfagy a játék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#450) xkoti válasza Xaels (#448) üzenetére


xkoti
senior tag

Az máris sokkal jobb :D

KO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.