Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3) Xaels


Xaels
félisten

[link] itt visszanézhetőek a streamek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Deck


Deck
titán

Jelen :P
Van itt más is? :D

PS5

(#5) Xaels válasza Deck (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Na már vagyunk akkor 2-en.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Deck válasza Xaels (#5) üzenetére


Deck
titán

Ez már valami.. ;]

PS5

(#7) Xaels


Xaels
félisten

Új 19 percnyi Remnant: From The Ashes játékmenet.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Kvelstadt válasza Xaels (#5) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hárman.
Üdv!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9) Xaels válasza Kvelstadt (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Üdv itt is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) Kvelstadt válasza Xaels (#9) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Amúgy jómultkorába nem te kérdezdted ps4 topikba hogy van e valaki dauntlessre?

Megnéztem a 19perces videó nagy részét ennek a játéknak. Coopba biztos jó buli lesz!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#11) Xaels válasza Kvelstadt (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Nem, kipróbáltam a Dauntless-t de nekem nem adta... A Remnant meg nagyon bejön és amiket eddig láttam coop játékokat az kifejezetten tetszett. A világ is elég változatosnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) Kvelstadt válasza Xaels (#11) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Olyan is a dauntless hogy most elvagyok vele, kihúzom a karit, aztán valszeg félreteszem egy időre.

Jó a stúdió aki csinálja? Nem néztem utána semminek, csak láttam sz első videót és adta.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13) Xaels válasza Kvelstadt (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Nagyon nincs tapasztalatom velük, a Darksiders 3-ig nem jutottam még el, de ez amúgy is teljesen új cím és merőben más mint a Darksiders játékok. Én bizalmat szavaztam nekik, megvettem már mert amúgy sem teljes áras játék, hanem 12,5k. Elvileg lesz valami korai hozzáférés az előrendelőknek, akkor biztos ki fogom próbálni és véleményezem majd.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) Kvelstadt válasza Xaels (#13) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én játszottam az első két darksiderst. Mondjuk most nemrég, de a maguk ieében jó játékok lehettek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#15) Deck válasza Kvelstadt (#14) üzenetére


Deck
titán

Nálam platina a Darksiders 3. Imádtam :D

PS5

(#16) Kvelstadt válasza Deck (#15) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha most nem dauntlesseznék akkor bloodstainedet játszanék, de majd valamikor sorra kerül a ds3 is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#17) Xaels válasza Deck (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Mindenképp pótolni fogom én is, mert nagyon kedvelem a Darksiders világát és eddig War a kedvencem. Várom a Darksiders Genesis-t is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) Xaels


Xaels
félisten

RHOM LURKER, STRIDER, ANOINTED, & GHAST kis bestiárium.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19) Deck válasza Xaels (#17) üzenetére


Deck
titán

Nálam Fury. A Genesis engem nem érdekel a játék stílusa miatta. Nem az én világom :/
A Darksiders 3 és a Remnant között azért sok a hasonlóság a pályák miatt :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#20) Deck


Deck
titán

Srácok tudni valamit arról, hogy lesz-e nehézség állítás? Remélem nem :P

PS5

(#21) Xaels válasza Deck (#20) üzenetére


Xaels
félisten

Twitteren sírt valaki, hogy Souls szerű játék lesz és arra válaszolták, hogy lesz állítható nehézség.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) Deck válasza Xaels (#21) üzenetére


Deck
titán

Köszi!
Tehát lesz co-op és nehézség állítás is, fasza.. Remélem akkor legalább nehézséghez kötik a platinát mint a Darksiders játékokban.

PS5

(#23) Xaels


Xaels
félisten

The inhabitants of Yaesha are so nice and fluffy! 🐺🐵 Until they throw boulders at your face and maul you to death. 💀

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) Xaels


Xaels
félisten

[link] - Stream Highlights 35 perc.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) Xaels


Xaels
félisten

Remnant: From the Ashes Is a Punishing Cooperative Shooter Where Every Piece of Loot Matters

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Ha lesz nehézségi fokozat hogy lesz a coop?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#27) Xaels válasza Kvelstadt (#26) üzenetére


Xaels
félisten

Ezek nem zárják ki egymást.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) Kvelstadt válasza Xaels (#27) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem sokat játszok multis és coopos játékkal szóval nem is tudom mi megoldás az ilyen esetekre.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#29) Xaels válasza Kvelstadt (#28) üzenetére


Xaels
félisten

Általában a party létrehozója szabja meg a nehézséget amit utána a játékosok számához skáláznak/igazítanak. Én elég sok coop játékkal játszom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30) sp8787 válasza Xaels (#21) üzenetére


sp8787
addikt

Ez nalam egyebkent dealbreaker de sztem ennek eleve volt egy soulslike shooter imidzse ,hogy mire lehet szamitani es ez nem az ugyhogy vszinuleg nem vagyok egyedul.

Teljesen erthetetlen amugy a coop es a nehezseg allitas egyuttlete.
Most aki kinlodik azoknak miert nem eleg ,hogy ott a coop minek ehhez meg kulon plusz difficulty allitas?

(#31) Xaels válasza sp8787 (#30) üzenetére


Xaels
félisten

Igazából nem értem miért dealbreaker, hogy állítható a nehézség. Ha neked a Soulslike kell akkor feltolod a legnehezebbre és kész. Ez inkább csak azoknak lényeg akik nem annyira ügyesek, kitartóak. Gondolom ők a Darksiders 3-at ért kritikák után döntöttek emellett a megoldás mellett mert ott sokan nehezményezték a nehézséget emlékeim szerint.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32) sp8787 válasza Xaels (#31) üzenetére


sp8787
addikt

Ezen az alapon minden jatek soulslike lenne csak fel kell nyomni a nehezseget.
Meg ugye ezen az alapon a BB,DS..etc.-ba is kellene allithatosag.
......blahblahblahblahblah

Sztem hagyjuk. Tul hosszu vita/beszelgetes lenne.

(#33) Xaels válasza sp8787 (#32) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem eddig egyedül a Nioh-nál nem okozott ez a dolog gondot. A BB-t egyáltalán nem bírtam megszeretni, el tudtam volna viselni egy lehetőséget, hogy valamivel könnyebb legyen mert a világa amúgy izgalmas lett volna számomra is. Más játékokban a játékmechanika nem úgy van kialakítva, ott a nehézség állítás nagyon primitív formában nyílvánul meg mivel ott a tervezés inkább egy normál szintre van belőve. Úgy gondolom itt az alap a nehéz soulslike volt tervezve és onnan butítanak vissza. De mindegy, nem erőszak ettől még szívesen látunk itt is. És ha jön az előrendelői korai hozzáférés akkor is nyugodtan jöhetsz kérdezni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34) Deck válasza Xaels (#31) üzenetére


Deck
titán

A Darksiders 3-ba alapból 4 fajta nehézség közül lehet választani és bejött egy új is. Aki nem tud játszani játszhat a 2 legkönnyebbel. (Story, Balanced) De akiknek ez se megy..
Challenging-be van kihívás tényleg de az Apocalyptic az igazi. Imádtam és platina is :P
(platinához kell az Apocalyptic szintű végigjátszás is) (2x-er játszottam végig)

Simán csak azért raktak bele nehézség állítást, co-opot is, hogy többen vegyék..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#35) Xaels válasza Deck (#34) üzenetére


Xaels
félisten

Megjelenéskor vetted meg? Például sokan panaszkodtak, hogy az Apocalyptic-nál 2-vel könnyebb fokozaton sem volt könnyebb és az első két részhez képest sokkal nehezebb lett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#36) Deck válasza Xaels (#35) üzenetére


Deck
titán

Nem megjelenéskor mert sokan írták, hogy szar stb.. Pedig az egyik kedvencem lett és remek játék, alig várom a következőt ;)
A story módos nehézségét meglestem nagyon könnyű, 2x-ra úgy daráltam végig a játékot a platina miatt kellett még pár cucc:D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#37) Xaels válasza Deck (#36) üzenetére


Xaels
félisten

Utólag patcheltek egy csomót rajta. Pl. decemberi build: - "Updated Story mode to be more forgiving."

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38) Deck válasza Xaels (#37) üzenetére


Deck
titán

Idén játszottam vele.

PS5

(#39) Xaels válasza Deck (#38) üzenetére


Xaels
félisten

Sokat nerfeltek rajta megjelenés után.

Anointed Swordsman - Új videó, rövid

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40) Deck válasza Xaels (#39) üzenetére


Deck
titán

A sok noob miatt? Játszanak mással akkor :P

PS5

(#41) Xaels válasza Deck (#40) üzenetére


Xaels
félisten

Azért csak meg lehet érteni, hogyha van 1 széria amit szeretsz/rajongsz érte és az új rész merőben más nehézségű lesz annak te sem örülnél. Persze a ti esetetekben egy ultralight Dark Souls 4 verné ki a biztit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42) Deck válasza Xaels (#41) üzenetére


Deck
titán

A Nioh és Darksiders harcrendszerte nekem jobban bejön mint a Dark Souls-é. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#43) Xaels válasza Deck (#42) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor úgy mondom képzeld el ha a Nioh 2 egy sima HnS lenne. Biztos nem örülnél neki.

De a témánál maradva, a Remnant sztorija kb. 15-20 óra lesz és azt ígérik, hogy 1 végigjátszás nem mutat meg mindent.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44) Xaels


Xaels
félisten

Érdekes. Ugye a hivatalos megjelenés Aug. 20. Ehhez képest a PS-en ezt írja

Vajon ez a korai hozzáférés amit az előrendelőknek ígértek? Mondjuk Store-on 16.-a van megjelölve megjelenésnek. Nem mintha baj lenne.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#45) Xaels


Xaels
félisten

Remnant: From The Ashes Preview by TerraMantis

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#46) Deck válasza Xaels (#44) üzenetére


Deck
titán

Valószínűleg.. :D

Amúgy meg ne hívják souls like-nak :/

Grafika, map, stb.. Mins mind Darksiders 3-hoz hasonló.. Ami persze nem baj :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#47) Xaels válasza Deck (#46) üzenetére


Xaels
félisten

Grafika, meg a körítés tényleg ilyen Darksiders / Guillermo del Toro vonal de a játékmechanikákra mondják a souls like-ot és a Darksiders3 is pont elment abba az irányba. De hagyjuk ezt, tök mindegy minek hívják csak legyen jó a játék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#48) Deck válasza Xaels (#47) üzenetére


Deck
titán

Tuti nem lesz gond a hangulatával :P

PS5

(#49) Deck válasza Xaels (#47) üzenetére


Deck
titán

Amúgy látom te várod legjobban a játékot, h h ennyire? Mi az ami ennyire megfogott benne téged? :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#50) Xaels válasza Deck (#49) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem a látványvilág ami nagyon erős, mint látod nagyon kedvelem a Darksiders világát és Guillermo del Toro filmjeit amiket nagyon jól megidéz. A Faun Labirintusa, Hellboy amikre leginkább hajaz de amúgy jellemző a rendezőre ez az erős atmoszféra teremtés. Nem olyan tucat grindelős cuccnak néz ki, látom benne a fantáziát és a rengeteg munkát amellett, hogy nem kérnek érte AAA árat. Sokszor rákapok ilyen különc dolgokra, nem feltétlenül sodor az ár magával minden téren. A játékmenet is bejövős, mert egyszerű és jól működik és a COOP is jól ki van dolgozva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.