Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Xaels válasza Chalez (#500) üzenetére


Xaels
félisten

Óóó Nioh-ban volt olyan Boss akire ráment egy egész napom. Remegett a gyomrom meg a kezem úgy felkúrt és kénytelen voltam rá aludni egyet délután. Ahhoz képest Gorefist kispista :D Persze nem mondom, hogy szó nélkül tűrtem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#502) Chalez válasza Xaels (#501) üzenetére


Chalez
őstag

Én még soha nem játszottam ilyen játékokkal, de tetszik nagyon. Nioh és Bloodborne kiszemelt lett egyébként, de a DS remastered szánalmasan ronda volt, egyelőre azokhoz nem jött meg abszolút a kedvem még

(#503) Deck válasza Xaels (#501) üzenetére


Deck
titán

Nioh a legnehezebb az biztos :D

Meglett a sárkány is. 3.ra. Első kettőt azért buktam el mert kifogytam a lőszerből a felénél és nem használtam ammobox-ot. Előzőhöz képest rohadt könnyű volt :P

PS5

(#504) Deck válasza Deck (#503) üzenetére


Deck
titán

Craftoltam egy Spitfire-t :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#505) Xaels válasza Deck (#504) üzenetére


Xaels
félisten

Jó cucc az a tűzköpő.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#506) Deck válasza Xaels (#505) üzenetére


Deck
titán

Az biztos, imádom :P
Csak drága a fejlesztése. Amúgy most jöttem rá, hogy eddig sose fejlesztettem az armoromon. Gyorsan fel is fejlesztettem +5-ig. Kb 10x-er lett jobb. 3 helyett 30-35.
Alappal toltam eddig. Hát na.. ;]

Trait pontokat amúgy mire költitek? Másnál is a Vigor, Endurance az elsődleges?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#507) Xaels válasza Deck (#506) üzenetére


Xaels
félisten

57-es Trait Rank
16 Vigor, 11 Endurance, 9 Warrior, 6 Quick Hands, 4 Keeper's Blessing, 4 Recovery, 3 Mother's Blessing, 2 Elder Knowledge. A maradék 1-1 meg alapon hagyott Trait-ek

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#508) Deck válasza Xaels (#507) üzenetére


Deck
titán

Valami hasonlóra gondoltam, igen. Élet és stamina a lényeg :P

Közben meglett 2.ra a radióaktív boss is :P

PS5

(#509) Xaels válasza Deck (#508) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem nem ő volt a 2. hanem egy ilyen kis gyökérgombóc. Corsus-on lenyomtam az első boss-t, az volt aki a streamben is benne van The Unclean One. Ez mekkora egy buznyák. Ha felugrik és túl hamar akarsz kitérni az irányból akkor simán rádfordul a levegőben. Amikor meg hozzád vágja a kalapácsát azt tudja falon keresztül is, hogy hol vagy.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#510) Deck válasza Xaels (#509) üzenetére


Deck
titán

Mármint második próbálkozásra.

Az zavaró mikor a boss mellett jön sok kicsi is.. Úgy nehezebb azért, mintha csak 1 nagy dög lenne :D

PS5

(#511) Cruzolka válasza Deck (#504) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Hogyan tudom ezt a fegyót lekraftolni? Vagy ez valamilyen mod, amit a mérnök csajnál szerzek be?

Zolka

(#512) Deck válasza Cruzolka (#511) üzenetére


Deck
titán

Legyőztem Singe-t (tüzes sárkány) az dobott Lazing Heart, amiből a csajnál lecraftoltam.

Ez kell hozzá:
- Blazing Heart 1x
- Lumenite Crystal 7x

[ Szerkesztve ]

PS5

(#513) Xaels


Xaels
félisten

Trófea. A mocsárszörny szívét az Undying King-nek adjátok, ha a Molylepkének azért nem ad trófeát

Galvanized Iron-t lehet valahol venni?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#514) #20411392 válasza Xaels (#513) üzenetére


#20411392
törölt tag

A tábori csajnál lehet majd, de nem mindig van neki készleten. Sőt, elég ritkán :D

(#515) Kvelstadt válasza Deck (#506) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vigor és end már 20as és az elder knowledget is kihúzom mert ugye 0lusz exp ami meg jó lesz az összes többi skillhez.
Egyébként quick drawot húzom most.

Chapez
Szerintem hozzád szintezi a játék. Mi haverral most őltük meg az én világomban,több mint husszal sebeztünk többet,a hp is nagyobb volt az armor is erőseb de nem volt könnyebb harc.
Csak azért lett meg hamarabb mert már ismertük de így is volt pár próba.
Mi azt az elterelő virág modot használtuk.
Mikor még csak a robbanósok jönnek akkor lőttük azt is meg a fát is, mikor letérdelt akkor csak futás mig jönnek azok a bombák, aztán mikor ezután már a gombócok is jönnek akkor lenyomtuk a virágot és azzal foglalkoztak.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#516) Xaels válasza #20411392 (#514) üzenetére


Xaels
félisten

Azon kívül gondoltam. Mert végiggyepáltam Corsus-t és 1 darabot nem találtam.

Mi lenne ha összeszednénk melyik Boss mit dob és mit lehet belőlük craftolni? Be kerülhetne az összefoglalóba is akár.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#517) Moby


Moby
addikt

Feltápoltam magam.

(#518) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Deck köszöntem, tényleg, már megvan, le is craftoltam, csak eddig nem használtam :D

Nem tudna valaki segíteni a "The Bunker"-ben a Boss legyőzésében... csak szenvedek a sok mob miatt...
Thx

Zolka

(#519) Kvelstadt válasza Xaels (#516) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez jó ötlet!

Moby
Csak nem hagyott nyugton a játék? :)

Az egyébként elég kemény hogy már kintvan a játék majdnem egy hete és még nincs platina, de még van két trofi is ami 0%os.
Ha azt leszámítlyuk hogy páran idő előtt megkapják a játékot, még akkor sem láttam ilyet sose hogy napok mulva is van még 0%os trofi.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#520) Xaels


Xaels
félisten

Ez a molylepke duo kiidegel...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#521) #20411392 válasza Xaels (#520) üzenetére


#20411392
törölt tag

Az elsőt kell lőni addig, amíg kevés lesz a HP-ja, akkor eltávolodik hátra és békén hagy. Ha megfelelő DPS-ed van, akkor ezt addigra meg tudod tenni, amíg a második előtetvészkedik.
Utána ráfordulsz a másodikra és lövöd. Aztán pár másodperc múlva visszajön az első, akibe pár lövést beleengedsz és megnyekken.
1 az 1-be pedig nem kihívás már a második.

Amire még figyelni kell, hogy mindkét oldalt középen van 1-1 erősebb fa, ami mögé el lehet bújni.
Oda akkor szabad csak bebújni, ha kis támadást csinál a lepke. A brutál erős kakija azt is szétrombolja és utána copóka a harc, ha nincs mi mögé bemenni végszükség esetén.

(#522) Tatyla


Tatyla
őstag

Aki már a dzsungelben jár a cigány árusnál vigyen már be magával oda pls

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#523) Xaels válasza #20411392 (#521) üzenetére


Xaels
félisten

Meg volt a trükk csak gyenge volt a fegyver. 1 tárból nem tudtam kiütni mind a 2-t visítás előtt, de fejlesztettem a fegyvert és utána nem volt akkora gond.

Undying King kapta a szívet nálam. Jött is a 4%-os trófea.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#524) Xaels válasza Xaels (#523) üzenetére


Xaels
félisten

Megérkeztem Yaesha-ba. 21:21:21 játékidővel léptem ki, 72-es Trait szinten. Corsus közepén volt egy rész ahol durván darabossá vált a játék, de szerencsére nem tartott olyan sokáig

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#525) #20411392 válasza Xaels (#524) üzenetére


#20411392
törölt tag

Te találkoztál a halhatatlan npc-vel?
Miután a u-king teleportot nyit nekünk, akkor ott kis séta után találtam egy sima mob-ot, akit könnyen lelőttem kb 20% hp-ra. Utána összekuporog és feltölti magát full hp-ra. Kuporodás közben pedig sebezhetetlen (ezt írja is a játék).

Párszor levittem 20%os hp-ra, de mindig visszatöltötte magát.

(#526) Xaels válasza #20411392 (#525) üzenetére


Xaels
félisten

Az aminek ilyen farönk a feje? Igen, miután összekuporodik ütni kell mielőtt felkel.

The Unclean One | Canker videóim.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#527) #20411392 válasza Xaels (#526) üzenetére


#20411392
törölt tag

Na, mondjuk ha (a felvezetőt kivéve) 10nél több mobot öltem meg meleevel, akkor sokat mondtam :D
Nem jutott eszembe elkezdeni ütni. Köszi. Következő végigjátszáskorra hasznos info.

Mondjuk azt remélem, hogy a randomgenerátor figyeli, hogy én már milyen bossokat öltem meg és következőre azokat adja, akiket most nem adott.

(#529) Xaels válasza #20411392 (#527) üzenetére


Xaels
félisten

Én használom a Leech gyűrűt, ami melee-vel okozott sebzést tölti az életembe így a kisebb mobokra igyekszem potiként tekinteni :D

Betettem 3 képet a téma összefoglalóba amin a Boss-okért kapott jutalmak láthatóak. Vélemény?

The Geek: RFTA teszt mérgelődjetek ti is rajta kicsit :D Azok a kontrák... Magyar tesztet nem találtam még másikat, gondoltam beteszem a linkeket az összefoglalóba de ezt lehet nem teszem inkább.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#530) Cruzolka válasza Xaels (#529) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Szerintem nagyon jó ötlet, jöhet a többi is :K

Zolka

(#531) Xaels válasza Cruzolka (#530) üzenetére


Xaels
félisten

Amiről van képem azt megpróbálom még betenni, de sajnos előbb kellett volna erre gondoljak így nincs minden dokumentálva. Na meg azok a boss-ok sincsenek meg akiket nem dobott a gép. De ha ti is csináltok screenshotot és beteszitek ide vagy elkülditek priviben akkor szívesen megcsinálom a többit is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#532) Moby válasza Kvelstadt (#519) üzenetére


Moby
addikt

Ja. Azóta lement vagy 3 boss :D

(#533) Tatyla válasza Tatyla (#522) üzenetére


Tatyla
őstag

Végül meg lett a Radiant szett, meg még egy pénz pénz farmolós nyakék plusz stamina+speed gyűrű

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#534) zozika84


zozika84
őstag

Üdv, Öcsémmel megvettük felesben a játékot, most csordogál lefelé. Valami jó tanács kezdőknek? :)

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#535) Xaels válasza zozika84 (#534) üzenetére


Xaels
félisten

Ne adjátok fel, és ne menjetek neki mindennek úgy mint egy hns-ben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#536) zozika84 válasza Xaels (#535) üzenetére


zozika84
őstag

Megszívlelendő tanács, köszi :)

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#537) Deck válasza Xaels (#535) üzenetére


Deck
titán

Aim snap-et beírnád jó tanácsként a kiemeltbe? Mert borzasztó egy dolog :D

PS5

(#538) Deck válasza zozika84 (#534) üzenetére


Deck
titán

A bázison lévő titkos smg-t mindenképp szerezzétek meg a kispisztoly helyére!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#539) Xaels válasza Deck (#537) üzenetére


Xaels
félisten

Ez egy jó ötlet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#540) Deck válasza Xaels (#539) üzenetére


Deck
titán

- Titkos smg megszerzése is bele mehet ha gondolod jó tanácsként. El se tudom képzelni mi lett volna velem ha nem lett volna..(persze most a spitfire van már helyette)
- Ammobox amúgy annak aki egyedül játszik nagyon fontos, hogy legyen.

PS5

(#541) Xaels válasza Deck (#540) üzenetére


Xaels
félisten

Rendben. Ha hazaértem nekiugrok. Nekem a Scrapper pisztolya rendben volt. A Spitfire meg királyság, a lángszóró mod sokszor kihúzott a bajból.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#542) Deck válasza Xaels (#541) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#543) Chalez


Chalez
őstag

Na legyűrtem az Ent-et is, hát nem volt piskóta az sem, vadászpuska és kispisztoly kombó volt ami bejött nála... Minden erőmet arra összpontosítottam, hogy amikor ágyúzni kezd, az ujjaim legyenek összhangban a hátán lévő nyílás lövése, és az elvetődés ritmusára...plusz a többi nyalánkság már csak másodlagos :DDD

(#544) Tatyla


Tatyla
őstag

Na final boss down szólóban

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#545) Moby válasza Tatyla (#544) üzenetére


Moby
addikt

Az jön nekem is.

(#546) Deck válasza Xaels (#529) üzenetére


Deck
titán

Vicc ez a "teszt" :D

PS5

(#547) Deck válasza Cruzolka (#518) üzenetére


Deck
titán

Én is a Bunkernél vagyok, huu ;]

PS5

(#548) Tatyla


Tatyla
őstag

Na reroll előtt

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#549) Deck válasza Deck (#547) üzenetére


Deck
titán

Meglett :P

PS5

(#550) Tatyla válasza Deck (#549) üzenetére


Tatyla
őstag

Grat, nálam eddig az év nagy meglepetése ez a játék

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.