Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Deck válasza Xaels (#50) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#52) Xaels


Xaels
félisten

DYNAMIC GENERATION & THE WORLD STONES IN REMNANT

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#53) Deck válasza Xaels (#52) üzenetére


Deck
titán

Már ma jöhetne.. Játszanék vele :D
Melyik nehézségen tervezed végig játszani ha a Darksiders 3 nehézségeit vesszük alapul?

PS5

(#54) Xaels válasza Deck (#53) üzenetére


Xaels
félisten

DS3-al még nem játszottam, de valószínűleg normalon/közepesen kezdek neki és ha az kevés akkor állítom feljebb. Nem vagyok az a hc gamer, konzolon pláne nem. Platinákra sem szoktam rámenni még olyan játékokban sem mint a Pókember. Amúgy ja, én is nekiesnék már.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#55) Kvelstadt válasza Xaels (#54) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Csakahard! :D
Én platinázok is ha jó a játék meg szeretem is a nehezet, de ezt valszeg majd jól elkezdem en is valami közrpesen mert most pihenni akarok játék közben nem vérthugyozni. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#56) Xaels válasza Kvelstadt (#55) üzenetére


Xaels
félisten

Megvettem a Dirt2.0-t, mondom egy kis lazulásnak jó lesz autókázni. Bekapcsoltam a segítségeket, de még így is vért izzadok Argentinában, hogy egyáltalán célba érjek :DDD

Tegnap volt stream Dynamic Generation Livestream VOD. Bemutatja, hogy változik a map és a 3 kasztot is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#57) Kvelstadt válasza Xaels (#56) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én anno a knack-al voltam úgy, hogy kis könnyed ugrabugra stb. Azt mondták tegem fepjebb a fokozatot mert amúgy unalmasan egyszerű.
Felraktam hardra és vérhugyozós lett.
Visszább vehettem volna de olyankor már csakazért is. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#58) Xaels


Xaels
félisten

Soulslike vagy sem a Remnant. Erre írt az egyik fejlesztő Redditen egy választ:

"As someone that works on the game every day, I will say that it's fair for people to say it's soulslike - it's not something we shy away from. We have "estus flask", and "bonfire", and "stamina", and combat that relies on iFrames. We don't take offense to that comparison.

That being said, the game is also heavily weighted towards gunplay (but DOES have a fully-featured melee system), armor set bonuses, trinkets, mods, traits etc.

We wanted to take the things we liked - the things that inspired us (not just from soulsborne, but from many games) - and then put a different twist on it. If people compare us, that's great... and if they love the game because of it, EVEN BETTER! =)"

Egy másik hozzászólásban azt írja, hogy jelenleg nehezebb a játék alap beállítása mint a Skyrim és meg van a lehetőség, hogy akár nehezebb is legyen mint egy Souls játék.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#59) Deck válasza Xaels (#58) üzenetére


Deck
titán

Nagy Respect azért, hogy nem 21k-n indít.. Másoknál ez elő sem fordulhatna..:D

Izgatottan várom már, hogy megjelenjen :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#60) Xaels válasza Deck (#59) üzenetére


Xaels
félisten

Bár nekik van kiadójuk a játékra, de azért kicsit olyan érzésem van ezzel kapcsolatban mint a Hellblade-del. Az is igazi szerelemgyerek volt a Ninja Theorynál és meg is látszódott. Remélem ez is annyira minőségi lesz a maga módján.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#61) Deck válasza Xaels (#60) üzenetére


Deck
titán

Páran írták, hogy ez egy Darksiders világában játszódó játék csak emberi szemszögből.. :D
Persze nem komolyan de van benne valami és lehet azért is jön be ennyire :D

PS5

(#62) Kvelstadt válasza Deck (#61) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez nekem is eszembe jutott. Mielőtt még war visszatért.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#63) sp8787


sp8787
addikt

A fr*ncba mar bocsanat de lehet tenyleg meg kellene ezt venni.
Ez a Division 2 "DLC" vagy minek is nevezzem amivel azt hittem majd szepen leszek egy jo ideig kb. 1 napig erdekelt masnap mar Nioh-t nyomtam annyira "jo" lett. loller az egesz

Csak ezt a kbba*ott difficulty "marhasag"-ot ne tettek volna bele.

(#64) Xaels válasza Deck (#61) üzenetére


Xaels
félisten

Erre nem találtam megerősítést, viszont a Gunfire Games VR játéka a Chronos ugyanebben a világban játszódik.

(#63) sp8787 nézd ráérsz még megvenni, az előrendelők úgy néz ki 20.-a helyett 16.-án kezdhetik a játékot. Ha megvárod 16.-án biztos neki fogok ugrani és leírom a tapasztalataimat.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#65) Deck válasza sp8787 (#63) üzenetére


Deck
titán

Ha ez tetszik akkor a Darksiders 3 is tetszene Apocalyptic nehézségen. Kiváló játék lett :)

PS5

(#66) Xaels


Xaels
félisten

Welcome to this episode of "Learning Boss Mechanics" with @Fextralife - twitter. A kommentek közt írják, hogy ez az Eventekre szánt könnyített verzió normal nehézségen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#67) Xaels


Xaels
félisten

Új videó: Gaming With Gunfire | Yaesha. A gameplay 1:20-nál kezdődik.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#68) Deck válasza Xaels (#67) üzenetére


Deck
titán

Akkor mikortól is játszhatnak az előrendelők? :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#69) Xaels válasza Deck (#68) üzenetére


Xaels
félisten

Egyelőre 16. Péntek. A hivatalos megjelenés 20.-án van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#70) Deck válasza Xaels (#69) üzenetére


Deck
titán

Köszi! Le ne késsem a premiert azért kérdem :P
Esetleg lehet tudni már a trófea listát? Esetleg, hogy 30fps vagy 60fps-el fog futni ps4-en? :R

PS5

(#71) Xaels válasza Deck (#70) üzenetére


Xaels
félisten

Megkaptam a beosztásom, pont dolgozom 16-19. 20-tól meg asszony akar felmenni a hegyekbe nyaralni. Tuti kevés időm lesz az elején.

Trófeákról meg PS4-ea frameratekről még nem találtam semmit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#72) Xaels


Xaels
félisten

Multiplayer In Remnant

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#73) Xaels


Xaels
félisten

Remnant: From The Ashes Explained | Dark Souls with Guns? by MassiveG. 18 perces videó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#74) Kvelstadt válasza Xaels (#73) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Elő nem rendelem mert semmit nem rendelek elő de úgy látom nem lesz csalódás.
Mondtam egy haveromnak is ezt a játékot, megnézte ezt és egy korábbi videót és azt mondta ha én veszem szóljak és jön ő is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#75) Deck válasza Xaels (#71) üzenetére


Deck
titán

Addigra talán pár dolgot megtanulok.. Aztán nyomhatjuk együtt ha lesz kedved, öcsémet sajnos nem érdekli :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#76) Xaels válasza Deck (#75) üzenetére


Xaels
félisten

Szívesen játszok mindenkivel amíg értelmesen telik az idő.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#77) Xaels


Xaels
félisten

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#78) Moby


Moby
addikt

Valszeg jövök én is. Agyaltam rajta mire vegyem, de pécén senki nem veszi a környezetemben. PS plusom nincs már január óta (nem láttam értelmét, mostanában a sp4 nem volt bekapcsolva), de ma csak ezért vettem egy éveset. Azért megvárom az első review-kat, remélem nem cseszik el a ps4 verziót.

(#79) Xaels válasza Moby (#78) üzenetére


Xaels
félisten

Üdv itt. Ahogy az időm engedi igyekszem ide betenni minden hírmorzsát és amint lesz teszt azokat is linkelem majd, illetve saját tapasztalatokat is fogok majd írni, már ha számít a véleményem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#80) Xaels


Xaels
félisten

Érdekesek az emberek, tényleg nem lehet mindenkinek a kedvében járni. Olvasom reddit-en a tegnapi képhez tartozó post-ot. Tehát ahhoz, hogy a loot olyan lesz, hogy bárki veszi is fel azt mindenki meg fogja kapni. Van akinek ez sem tetszik :DDD komolyan beszarás. Ok randomokkal játszva, már ha az ember randomokkal akar játszani, az is megkap minden felszedhető cuccot aki AFK és hasonlóak az érvek. AFK-k mellett tuti nem játszanék, felvenném inkább barátlistára azt akivel jó együtt játszani és indítanék új partit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#81) Moby válasza Xaels (#80) üzenetére


Moby
addikt

Nem kell ezzel foglalkozni szerintem.
Gondolkodom az előrendelésen. Úgyis megveszem, és úgyis ps4-re veszem. Nem tudom mire várok... :D

(#82) Deck válasza Xaels (#80) üzenetére


Deck
titán

16.tól játszható a játék de mikortól lehet korábban letölteni? 14.e? Nem tudod véletlenül?

PS5

(#83) Xaels válasza Deck (#82) üzenetére


Xaels
félisten


Ezen 14.-ét ír alul.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#84) Deck válasza Xaels (#83) üzenetére


Deck
titán

Énis előrendeltem de ezt el is felejtettem.. Köszi! :D

PS5

(#85) Xaels válasza Deck (#84) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem már nagyon viszket a tenyerem. Kedvem sincs belekezdeni addig már másba. Azt írták 16.-tól nyugodtan lehet majd közvetíteni is, nem lesz rá megkötés.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#86) Deck válasza Xaels (#85) üzenetére


Deck
titán

Én nem nézek semmit róla, nem is olvasok, gameplayekbe is csak belehúztam.. Így új lesz minden és en fedezem fel a dolgokat :D

PS5

(#87) Xaels válasza Deck (#86) üzenetére


Xaels
félisten

Általában én is úgy szoktam tenni filmekkel, meg játékokkal. Itt még is kicsit túlzásba estem. Megnéztem szinte minden videót. Viszont a procedurálisan generált világ miatt így is remélhetőleg lesznek újdonságok :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#88) Moby


Moby
addikt

Na jó, megvettem. Ha átcsesznek valami fosporttal, én megölöm őket :D

(#89) Xaels válasza Moby (#88) üzenetére


Xaels
félisten

Csak nem :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#90) Deck válasza Moby (#88) üzenetére


Deck
titán

Jövök énis akkor..;]

PS5

(#91) Moby válasza Xaels (#89) üzenetére


Moby
addikt

Igazából kétesélyes volt, mert vagy megveszem ps4-re, vagy egyáltalán nem veszem. De úgy meg nem akartam elskippelni, hogy ki sem próbálom. Akarok vele játszani na. Tetszett minden videó amit eddig láttam, ami nagy szó, mert mostanában nem nagyon köt le szinte semmilyen játék.

(#92) Xaels válasza Moby (#91) üzenetére


Xaels
félisten

Ezzel én is így vagyok, nem nagyon találtam kifogásolni valót a látottakban és amiket eddig elmondtak, mutattak a fejlesztők abból nagyon az jött át, hogy ez egy olyan játéknak indul amivel nem a piaci trendeknek akarnak megfelelni hanem valami olyasmi amivel ők maguk is játszani akarnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#93) Deck válasza Xaels (#92) üzenetére


Deck
titán

A Darksiders 3-at is szívvel lélekkel csinálták láttam videót róla, nyilatkoztak is :)
Tuti ezen is megfog látszani :P

PS5

(#94) Xaels


Xaels
félisten


Új terület. [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#95) Moby válasza Xaels (#94) üzenetére


Moby
addikt

Most, hogy előrendeltem, muszáj nekik tolni a kontentot! :DDD

(#96) Xaels válasza Moby (#95) üzenetére


Xaels
félisten

Gameinformer rakott ki róla exkluzív videót is. [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#97) Moby válasza Xaels (#96) üzenetére


Moby
addikt

Láttam, de már semmit nem merek megnézni :)

(#98) Kvelstadt válasza Deck (#82) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem honnan volt meg az hogy 20.án jön és 16tól tolhatják az előrendelök?
Kb csak itt olvasok infókat de nekem valahonnan ez a két dátum volt meg fejben.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#99) Deck válasza Kvelstadt (#98) üzenetére


Deck
titán

2 nappal előtte már mindig tölthető ps-en ami 14.e.
16.-án játszhatnak már vele akik előrendelik. Akik nem azok 20.-tól.
Ps store is így írja és twitteren is írták már.

PS5

(#100) Kvelstadt válasza Deck (#99) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jó de mostmár többet ne variáljátok. :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.