Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Deck válasza Tatyla (#548) üzenetére


Deck
titán

Fasza cuccok. Nekem még semmi ilyen armor nincs :D

Nekem is. Nagyon állat :P

PS5

(#552) Tatyla válasza Deck (#551) üzenetére


Tatyla
őstag

Ha kinn találkozol npc-kel azoktól lehet venni

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#553) zozika84 válasza Deck (#538) üzenetére


zozika84
őstag

Titkos SMG? Helppppp :D

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#554) Deck válasza zozika84 (#553) üzenetére


Deck
titán

Leírás: [link]
Videó: [link]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#555) Deck


Deck
titán

Észrevettétek ha kifogytok, tárat cseréltek és közben dodge-oltok akkor egyből tele lesz a tár? :P

Amúgy 20 a max trait pont egy trait-re? Feljebb nem tudom növelni.

PS5

(#556) #20411392 válasza Tatyla (#550) üzenetére


#20411392
törölt tag

Részemről már csak a death stranding veheti el tőle az év játéka címet.

(#557) Xaels


Xaels
félisten

Vajon ha közelharci fegyvernek az Undying King-től kapott Riven kaszát teszem be a Leech Ember gyűrű mellett akkor duplán fog a melee gyógyítani? Mindkettő itemnek az a tulajdonsága, hogy az okozott sebzést hp-be tolja.

(#555) Deck ez nem valami képesség?

Bakker, most nézem, hogy nem csak a főellenségek változóak hanem az általuk adott craft alapanyag is.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#558) zozika84 válasza Deck (#554) üzenetére


zozika84
őstag

Köszönöm szépen :)

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#559) Deck válasza zozika84 (#558) üzenetére


Deck
titán

Szívesen!

Enélkül, helyette pisztollyal kb lehetetlen sok helyzet.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#560) Deck válasza Xaels (#557) üzenetére


Deck
titán

Fogalmam sincs, lehet. ;]

Amúgy ha kipucolok egy dungeon-t jelzi valahogy? Vagy csak bemegyek és kiderül voltam-e már bennt, hogy van térkép. Kár, hogy akkor nem változik a színe vagy valami. Szeretek mindent kipucolni, mindenhova elmenni mielőtt a fő sztorival haladnék.

Ill. eszembe jutott, hogy reroll után nagyobb nehézségen lesznek extra cuccok amik most nem? Tehát olyan ng+ra gondolok. Vagy dlc-k, frissítések formájában jöhetnének. Heti kihívások stb.. Elég sok mindent kilehetne hozni a játékból :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#561) Xaels válasza Deck (#560) üzenetére


Xaels
félisten

Elvileg ahol nem voltál még annak a lejárata vibrál a térképen.

NG+ban nem kapsz új vagy erősebb cuccot. Később még nem tudni mi lesz, Adventure mód ami szinte biztos.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#562) Deck válasza Xaels (#561) üzenetére


Deck
titán

"“We think about Remnant as a foundation in which we can build upon for a long time to come,” Cureton wrote."

Ez azért biztató. :P
Ez a mocsár rész nem semmi.. :D

PS5

(#563) Xaels válasza Deck (#562) üzenetére


Xaels
félisten

Van 1-2 igencsak buzogány mob arrafelé.

Betettem pár dolgot még az összefoglalóba. Ha valami nem OK szóljatok. Kiegészítéseket, egyebeket küldhettek privátban.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#564) Deck válasza Xaels (#563) üzenetére


Deck
titán

Ne is mond.. Tényleg nehéz :D

Jó lett. Köszi érte ;)

PS5

(#565) Kvelstadt válasza Xaels (#563) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az a baj hogy én mindig csak a csíkot figyelem.
Eddig csak az ent nevét láttam meg shroud-ét mert ott volt alkalmam megnézni.
De most is néztem az összefoglalót és a modból jöttem rá hogy pár boss onnan már nekem is megvolt.
Bossharc közbe az sincs eszembe hogy megnyomjam az R1et a speckóhoz.
Ez a virág mod is kiborított hogy r1 után még L2vel céloz és r2 ellövi.
Nekem ez úgy lenne jó hogy r1 és eldobja tőlem 15méterre bárhova. :D

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#566) Deck válasza Xaels (#563) üzenetére


Deck
titán

A mocsárban is előjött az amitől tartottam. Mivel egyedül játszom rengeteg lőszer kell, rengeteg ammobox. Hátha még megis halok akkor el is veszett ugye, nem tölt újra. Kevés a pénz. Boss fightoknál is eddig kellett 2x-3x-or az ammobox, hogy megtudjam ölni. Pedig fejlődöm rendesen. Én amúgy csak lövök :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#567) Tatyla válasza Deck (#566) üzenetére


Tatyla
őstag

Scrapper traitre is rakj pontot, plusz ha megvan a pénz +25% nyakék, meg mondjuk joinolj be bárkihez csak úgy farmolni

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#568) Deck válasza Tatyla (#567) üzenetére


Deck
titán

Ezek jó ötletek! Köszi! :R

PS5

(#569) Xaels válasza Kvelstadt (#565) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor használj másmilyen Mod-ot ami kézre áll. A szerelőcsajnál a craft mellett tudsz néha venni is pl.

(#566) Deck a csápos alap mobok lábát lődd el akkor lelassulnak és agyon tudod őket csapni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#570) Deck válasza Xaels (#569) üzenetére


Deck
titán

Nagyon nehezen de a végére értem. A bossnál folytatom majd holnap :D

PS5

(#571) Deck válasza Xaels (#569) üzenetére


Deck
titán

Most olvastam az Adventure mód mi is lesz amit említettél, nagyon fasza lesz ;)

Remnant: From the Ashes – Rengeteg tartalom érkezik hozzá

"Az újdonságok sora azonban nem áll le itt: a fejlesztők új világokat, új fegyvereket és új mechanikákat is ígérnek a jövőben, bár ezekről sajnos egyelőre nem árultak el több részletet. Állításuk szerint viszont úgy tekintenek a Remnantra, mint egy stabil alapra, melyre még sokáig lehet építkezni, és egészen addig tervezik is a játék bővítését, amíg a közösségük ezt igényli."

Remélem sok frissítést megfog élni a játék :) :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#572) Deck


Deck
titán

Ha legyőztem egy boss-t újra neki mehetek valahogy? Mert, attól is függ, hogy mit dob, hogy mit lövök rajta. Spitfire-t lecraftoltam de ugyanaz a boss dob egy másik alapanyagot is amiből egy nagyon fasza kardot lehet craftolni :P
Vagy ha valakihez becsatlakozok mikor ellene van? Akkoris megkapom?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#573) Xaels válasza Deck (#572) üzenetére


Xaels
félisten

Vagy Reroll van de akkor elölről fogod kezdeni, vagy amit mondtál becsatlakozol valakihez. A loot tudtommal megosztódik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#574) Deck válasza Xaels (#573) üzenetére


Deck
titán

Akkor a 2. opció lesz :R
Úgyis kell farmolnom picit.

Te nem akarod amúgy össze gyűjteni az összes weapon, armor cuccot? :P

PS5

(#575) Xaels válasza Deck (#574) üzenetére


Xaels
félisten

De, csak előbb a végére akarok jutni. Utána szerintem reroll és maradok ezen a nehézségen. Ez pont elég nekem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#576) Deck válasza Xaels (#575) üzenetére


Deck
titán

Egyedül jó is ez a nehézség. Van benne kihívás rendesen. Adventure módot nem várod meg reroll előtt?

PS5

(#577) Xaels válasza Deck (#576) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem a 2 nem fogja kizárni egymást.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#578) Deck válasza Xaels (#577) üzenetére


Deck
titán

Működhet ez?

A játék mentését elmentem pendrivera a haveromnál. Kap egy bosst akit ugye 2 féle dolgot dobhat attól függően, hogy öljük meg. Becsatlakozom hozzá. Megöljük, mindketten megkapjuk az első módszerért járót. Kilépünk, vissza másolja a mentést majd becsatlakozom és megcsináljuk a másikat. Így elvileg én megkapom mindkettő cuccot ugye?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#579) Xaels válasza Deck (#578) üzenetére


Xaels
félisten

Nem igazán értem. A mentések PS4-en acchoz kötöttek

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#580) Deck válasza Xaels (#579) üzenetére


Deck
titán

Ő menti ki a saját mentését és másolja vissza saját magának. Tehát 2x-er is betud hívni ugyanarra a boss fightra.
Így érthető? :)

PS5

(#581) Xaels válasza Deck (#580) üzenetére


Xaels
félisten

Értem, hát 1 próbát megérhet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#582) Kvelstadt válasza Deck (#580) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja hogy itt az a cél hogy te ki tudj szedni két cuccot.
Szerintem működhet

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#583) Deck válasza Kvelstadt (#582) üzenetére


Deck
titán

Igen, az :P

PS5

(#584) Deck


Deck
titán

A bázison lévő Root Mother-nél a Dragon Heart-öt meddig lehet fejleszteni? Jelenleg nekem 5 van nem 3. De tuti itt is van egy maximum mint a trait pontoknál a 20.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#585) Xaels válasza Deck (#584) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem 6 van, de nem tudom mennyi a max

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#586) Kvelstadt válasza Deck (#584) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem 5 van de az a legkisebb gond. Általában inkább az a baj hogy nincs idő használni. Valami borzasztó lassan használja.
Jó példa az ent. Ott mindig van valami ami megszakit, jön a taposás lökéshullám,vagy jön a robbanó, vagy lövi a bogyóit és még a robbanós is jön, vagy a kis gombócok pont megütnek. Én még úgy sose haltam meg hogy nem volt több potionom,

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#587) Deck válasza Kvelstadt (#586) üzenetére


Deck
titán

Inkább a pályákon szokott elfogyni míg elmész az elejéből a végébe, nem a boss harcokkor ez igaz. Nekem az a boss nem volt de legalább volt sárkányok és lett spitfire-m :P
Én a lőszerből fogyok ki mindig (holnap megpróbálom megkeresni a bandit armort és ez jelentősen segíteni fog) a mocsárba az a sok enemy.. Te jó ég. Mindenem elfogyott a végére és az utolsó 50m-t végig dodgeoltam és imádkoztam, hogy eljussak a kapuig de közben támadtak.. Gyorsan négyzet és sikerült is :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#588) Moby válasza Kvelstadt (#586) üzenetére


Moby
addikt

Nekem 9 van, van trait ami gyorsítja a használatát.

(#589) Cruzolka válasza Xaels (#585) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Nálam jelenleg 9 van, azt vettem észre, hogy csak a világomban likvidált boss-ok után fejleszthető...

Zolka

(#590) Tatyla válasza Deck (#584) üzenetére


Tatyla
őstag

Nekem 8 van és ha jól tudom 10-ig lehet fejleszteni

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#591) Xaels


Xaels
félisten

Yaesha-ban vagyok és már egy csomó felé mentem, de a feladat még mindig azt mondja használjam a kulcsot amit az Undying Kingtől kaptam, de azzal jöttem át a labirintusból Yaesha-ba. Ez így jó, vagy kellene új feladatot adnia?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#592) Moby válasza Cruzolka (#589) üzenetére


Moby
addikt

Mi köze van ehhez a bossoknak? A fejlesztéshez simulacrum kell, azt meg találni lehet, a bossok nem dobnak.

(#593) Xaels


Xaels
félisten

Na meg volt a The Warden... Azt a sok nyilazós gyíkot... Feltettem őt is téma összefoglalóba, kép még nincs ugyan, de majd teszek be. Illetve, odaírtam a boss-ok neve mellé melyik világban találhatóak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#594) Xaels


Xaels
félisten

How to get The Harrow Spear - spoileres annak aki nincs még ott.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#595) Tatyla


Tatyla
őstag

A helikopteres öregembertől nyerhetünk egy jó zsebórát az amulet helyére ha mindig azt mondjuk hogy nem akarjuk tovább hallgatni

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#596) Moby válasza Tatyla (#595) üzenetére


Moby
addikt

Lement nálam is az első kör. A végét nem siettem el, inkább bejárkáltam másokhoz :) És most amit lehet összeszedek benne, mert jó sok minden hiányzik. Egy biztos, ez az idén a legjobban elköltött 13 ezrem volt :D

(#597) Deck válasza Tatyla (#595) üzenetére


Deck
titán

Erre gondolsz?

Jó cucc. Nekem még nincs meg de remélem holnap megtalálom :D

PS5

(#598) Tatyla válasza Deck (#597) üzenetére


Tatyla
őstag

Jaja igen

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#599) Tatyla


Tatyla
őstag

Aki esetleg majd úgy gondolja hogy a Trait pontokat nem jól osztotta el, lesz majd rá mód a játék utolsó harmadában hogy resetelje

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#600) atainprison válasza Tatyla (#599) üzenetére


atainprison
senior tag

Játszik valaki hard fokozaton 2en coopban?
Ha igen, leírhatná a tapasztalatát, hogy mennyire nehéz, mert nem szeretném úgy elkezdeni normalon, hogy tűl könnyű lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.