Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Xaels


Xaels
félisten

Jön új DLC majd. Subject 2923 címen. Trailer [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1152) Xaels válasza Xaels (#1151) üzenetére


Xaels
félisten

Aug 20. a megjelenés. Itt van róla bővebben.[link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1153) Xaels


Xaels
félisten

[link] gameplay a Subject DLC-ből, benne az új terület.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1154) ldave válasza Xaels (#1153) üzenetére


ldave
félisten

Remek, lehet majd egyszerre vesszük meg a két dlc-t.

A Slime draws near! Command?

(#1155) Xaels válasza ldave (#1154) üzenetére


Xaels
félisten

Nem egy rossz elgondolás, valószínűleg lesz valami akció is akkortájt. Egyelőre amúgy a Corsus DLC-vel nem játszottam sokat, a "sztorit" érintő változtatások amúgy is ingyenesek benne, a Corsus Adv. meg a Survivor mód van a fizetős részében.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1156) Deck válasza Xaels (#1153) üzenetére


Deck
titán

Mikor jön?

PS5

(#1157) Xaels válasza Deck (#1156) üzenetére


Xaels
félisten

Aug. 20.-án elvileg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1158) Deck válasza Xaels (#1157) üzenetére


Deck
titán

Szuper! Az nincs messze :C :R

PS5

(#1159) chungee


chungee
addikt

Napot!
Most sikerült megvennem a játékot steam-en. Imádom :R Hol tudom beállítani hogy ne kelljen a jobb klikket folyamat lent tartani a célzáshoz :F Kipróbáltam Apocapyse fokozaton, ott leginkább a lőszerhiány okoz gondot

(#1160) Xaels válasza chungee (#1159) üzenetére


Xaels
félisten

Szia. Üdv itt. Sajnos nem tudok segíteni mert konzolon játszom, de valami olyasmit kellene keress, hogy "Hold to Aim"

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1161) chungee válasza Xaels (#1160) üzenetére


chungee
addikt

Sajnos PC-n nincs ilyen lehetőség :(

(#1162) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hi!

Én most vettem meg akcióban, de úgy látszik a youtube videók alatti kommentek alapján én egy köcsög boomer vagyok mert nehéznek tartom :DDD
Amúgy ez valami indie projekt? Nagyon fapadosnak tűnik.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1163) Xaels válasza Plazmacucci (#1162) üzenetére


Xaels
félisten

Egy másodlagos projekt. Volt kiadójuk, de nem olyan volumenű projekt mint egy THQ-s, ráadásul azóta a THQ zsebre is tette őket, de nem hagyták a játékot parlagon, augusztusban jön hozzá még egy DLC. Ezt ők akarták összehozni, a saját kis "gyermekük". Ha elkap a játékmenet akkor nagyon be tud húzni de tényleg nem könnyű. Nekem is fent van állandóra hiába van meg a platina, bármikor szívesen leülök elé.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1164) Plazmacucci válasza Xaels (#1163) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Egyedül nem olyan interaktív és izgalmas mint amire számítottam. Van valami global fórum ahol lehet játékosokat gyűjteni?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1165) Xaels válasza Plazmacucci (#1164) üzenetére


Xaels
félisten

Vannak a szokásosak, mint a reddit meg a discord, PS4-en mondanám, hogy szívesen beugranék bármikor de jelenleg fedél sincs a fejem felett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1166) Deck válasza Xaels (#1165) üzenetére


Deck
titán

:Y

PS5

(#1167) Xaels válasza Deck (#1166) üzenetére


Xaels
félisten

Privátban leírtam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1168) Deck válasza Xaels (#1167) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#1169) shotika


shotika
őstag

13-tól ingyenes lesz Epicen :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1170) chungee


chungee
addikt

Pont 1 hónapja vettem meg kemény pénzér :( :((( :W

(#1171) paltom


paltom
tag

Aki pc-n jàtszik és controllerrel, nekem nem làtja az Xbox 360 controllert. Újrainditottam a gépet de semmi.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#1172) Jimbo75


Jimbo75
tag

Be tudom valahol állítani, hogy egérrel nézhessek körbe és ne gombokkal? Köszi!

(#1173) paltom válasza paltom (#1171) üzenetére


paltom
tag

Sikerült megoldanom, leírom ha màsnak is gondja lenne ugyanis az epic Store/launcher nem tàmogatja a kontrollereket. Hozzàadtam steamen nem steames jàtékként és úgy indítva màr felismerte.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#1174) Xaels válasza paltom (#1173) üzenetére


Xaels
félisten

Köszönjük a nép nevében. ;)

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1175) Jimbo75


Jimbo75
tag

Elakadtam Shroudnál. Egyedül képtelenség kinyírni, így csapatban tettem meg de még mindig azt adja be utolsó checkpointnak. Hogy tudok továbbmenni? Köszi!

(#1176) Deck válasza Jimbo75 (#1175) üzenetére


Deck
titán

Dehogy képtelenség. Ennél csak nehezebbek lesznek.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1177) Raysen623


Raysen623
addikt

Valamiért nem tudok online játékot indítani, sem pedig csatlakozni. Találkozott valaki hasonlóval? PC-ről vagyok most.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#1178) Xaels válasza Jimbo75 (#1175) üzenetére


Xaels
félisten

Shroud pedig nem nehéz annyira csak figyelni kell. Azért mindig ott kezded mert valószínűleg te csatlakoztál valaki más világába és ott csak az ő sztorija megy, a tied csak a tiedben.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1179) Jimbo75 válasza Xaels (#1178) üzenetére


Jimbo75
tag

Hogy tudok visszajutni a saját sztorimba? Köszi!

(#1180) Xaels válasza Jimbo75 (#1179) üzenetére


Xaels
félisten

Ha indítod, te vagy a host akkor az a te sztorid, ha join-olsz az másé.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1181) Peace


Peace
nagyúr

Hatalmas pálfordulásom volt ezzel a játékkal. Gyűlölöm a soulslike játékokat zsigerből, azt tudni kell. Tudtam, hogy azt a sémát követi, de ennek ellenére meglestem megjelenéskor, de rövid úton kukáztam is. Most Epic store jóvoltából kapott még egy esélyt és nagyon élvezem!!! Így már egészen más, hogy becsatlakoznak és nem egyedül bohóckodok. A kampány konkrétan szombat reggelre véget ért, elég rövid volt. Viszont most már nagyjából minden cuccom +19-es lassan, gondoltam, hogy nekiállok ezeknek a glowing fragmenteknek. Jó lenne valami egyedi kinézet. :U Valami jó tipp? Gyorsan sokat technika? :DDD Vagy csak toljam neki a survival módot és annyi? Adventure módba nem is esik ha feljebb tolom hard-ra? Eddig csak és kizárólag normálon játszottam, mert béna casual vagyok. Ruin-t érdemes felhúzni maxra? Rohadtul tetszik az a puska, csak a sebzése siralom. A hunting rifle-t (10 lövetű winchester) használom most, de visszasírom a 7 lövetű shotit! Távolra jó meg minden, de azért a shotgunnal pusztítani a nagyobb dögöket az nem semmi! ;]

[ Szerkesztve ]

(#1182) Peace válasza paltom (#1173) üzenetére


Peace
nagyúr

Szerintem támogatja. PS4 controllerrel játszok (DS4Windows programmal ugye) és semmit nem állítottam meg trükköztem. Feltelepítettem a játékot és indítottam. ;)

(#1183) Xaels válasza Peace (#1181) üzenetére


Xaels
félisten

Survival kell neked. Ha ráérez az ember akkor nem olyan kegyetlen ez a játék mint más soulslike cuccok. Mire összekapod az összes fegyvert meg modot addig azért végigmegy rajta az ember párszor. Holnap itt az új DLC is ami bővíti a sztorit is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1184) Peace válasza Xaels (#1183) üzenetére


Peace
nagyúr

Oda is rám tudnak csatlakozni public-ban, ugye? Jaja, rámegyek az új DLC-re is mindenképp! ;)

Azt esetleg lehet tudni, hogy a Steam-esek játszhatnak-e együtt az Epic-esekkel? Elég kevés játékot dob fel, mikor rákeresek, hogy browse public games......

[ Szerkesztve ]

(#1185) Xaels válasza Peace (#1184) üzenetére


Xaels
félisten

Elvileg van Epic-Steam crossplay. Igen Survivorban is van coop.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1186) Peace válasza Xaels (#1185) üzenetére


Peace
nagyúr

Akkor vagy csak baromi kevesen játszanak, vagy valahogy leszűkíti a listát. Na mind1. Jó lett volna, ha éjfélkor élesedik a DLC, de Steam azt írja, hogy előreláthatólag 16:00. :(

(#1187) Xaels válasza Peace (#1186) üzenetére


Xaels
félisten

Bugos volt jött valami hotfix rá elvileg.

🛠️ HOTFIX 🛠️ We're pushing a hotifx to #PC to resolve these issues:

• Crashing & freezing after long play time
• Crash from joining friends in cross-play
• Crash from invite using Epic overlay
• Various environment bugs

Please restart your game client to apply the update.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1188) Peace válasza Xaels (#1187) üzenetére


Peace
nagyúr

Helyes! Javítsák csak! Nagy meglepetés nekem ez a játék! De loot-olással és fejlesztésekkel engem be lehet húzni annyira, hogy ráfüggjek. :DDD Elleszek vele még pár napig remélem.

(#1189) shotika válasza Peace (#1188) üzenetére


shotika
őstag

Na igen, egyik olyan haverom is kipróbálta, aki szintén nem rajong a soul game-kért (egyébként én se, a Jedi Fallen Ordert megvettem 20ezerért, a mai napig nem jutottam túl a 2. bolygón...), és este el kezdte, másnap reggel hagyta végül félbe :D
Egy másik haverom pedig szintén élt az Epices lehetőséggel, múltkor látta Discordon, hogy tolom, szóval bestreameltem neki, másnap már be is zsákolta :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1190) chungee


chungee
addikt

Reggelt!

Hogyan működik a steam epic crossplay :F

(#1191) paltom


paltom
tag

Azt hallottam hozzà kell kötni a steam fiókod az epikeshez, de nem 100% én még nem csinàltam.
Vagy esetében a steameshez az epicest, ha steamen van még.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#1192) Peace válasza chungee (#1190) üzenetére


Peace
nagyúr

Szerintem alapból működnie kell. A Steam és Epic fiókok összekötése akkor kell, ha az egyiken lévő barátaidat szeretnéd látni a másikon.

(#1193) Deck válasza Xaels (#1183) üzenetére


Deck
titán

DLC megvéve. Trailer alapján nagyon jó lesz :C

PS5

(#1194) Peace válasza Deck (#1193) üzenetére


Peace
nagyúr

Éjjel csak az első kis pályát tudtam kipucolni, aztán lőtték a pizsit. Most meg két nap vidék... :O Hogy tudom így meg, hogy mi a történet folytatása??!!!!! :(

[ Szerkesztve ]

(#1195) Xaels válasza Deck (#1193) üzenetére


Xaels
félisten

Én is megvettem, de még nem kezdtem bele.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1196) Deck válasza Xaels (#1195) üzenetére


Deck
titán

Még én sem. Előbb befejezem a Kakorot-ot. :P

PS5

(#1197) paltom


paltom
tag

Mindig publicon vagyok de csapattàrsam sosincs. Joinol valaki, pàr perc és lelép úgyhogy nem is làttam. Tegnap shroudig jàtszottam valakivel de pàr próbàlkozàs utàn feladta és kilépett, úgyhogy egyedül kellett kinyirnom. Szóval nem tudom nem valami coopbaràt jàték így randomokkal.Talàltam egy lézerfegyvert az egyik dungeonbe de nem valami hatàsos maradok a shotgunnàl.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#1198) Xaels válasza paltom (#1197) üzenetére


Xaels
félisten

A beam rifle pedig elég jó cucc, de az pl. olyan, hogy minél tovább tartod rajta valakin annál többet sebez de oda kell figyelni, hogy melyik ellenség mire "immunis" és úgy választani ellene eszközt.

Coopra meg keress fix embert.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1199) Deck válasza Xaels (#1198) üzenetére


Deck
titán

Végig kell újra játszanom szerintem mert, nem lehet csak a dlc-t nyomni. Sajnos, nyomtam egy rerollt régebben és az elején vagyok.. :O

PS5

(#1200) Xaels válasza Deck (#1199) üzenetére


Xaels
félisten

Elvileg reroll után tudod választani a DLC-t

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.