Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Moby válasza Kvelstadt (#699) üzenetére


Moby
addikt

Én meg nyomtam egy rerollt, és most sincs beam rifle :((( Ugyanazokat a bossokat, dungeonokat kaptam, csak máshogy néznek ki...

(#702) Kvelstadt válasza Moby (#701) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor azt majd ne is mondjam hogy ha a másik haver világába is beadja? :D
Egyébként olyan jó vagy csak kell mert nincs meg?
Rá se fejlesztettem még, csak megnéztem hogy lő.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#703) Tatyla válasza Xaels (#700) üzenetére


Tatyla
őstag

Szívesen inkább segítek egy ismerősnek, jaja jó a coop, ha meg közben normális kommunikáció van mégjobb...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#704) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Holy melyik részen van az a fa akivel beszélni lehet ha megvan a maszk?
Visszajöttem a földre és tök véletlen meglett a maszk.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#705) Xaels


Xaels
félisten

New Patch

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#706) Xaels válasza Tatyla (#703) üzenetére


Xaels
félisten

Igen, próbáltam pub-ra csatlakozni de sehol nem köszöntek vissza, inkább ki is léptem.

Ahogy olvasom a patch notes-t rá kell jönnöm milyen buildet használjak. Eddig beam rifle-s summoner voltam, erre mindkettőt gyengítik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#707) Deck válasza Xaels (#706) üzenetére


Deck
titán

Nem semmi. De szívrohamom lesz ha lefrissül mire hazaérek és nem indul el.. ;]

PS5

(#708) Xaels válasza Deck (#707) üzenetére


Xaels
félisten

Ki van kapcsolva a PS4, jó vagyok még. De most nem olvasok olyan jellegű panaszokat mint legutóbb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#709) Deck válasza Xaels (#708) üzenetére


Deck
titán

Minden elismerésem a fejlesztőknek, nem semmi mennyi mindent javítottak vagy változtattak. Személy szerint nekem tetszenek a változtatások. Remélem hosszú életű lesz a játék és sok új tartalom is jönni fog majd :P

PS5

(#710) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Nálam most pihen a játék 2hetet, de mire visszajövök legyenek kijavítjva sz újabb elb.szott javítások. ;]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#711) Chalez válasza Moby (#692) üzenetére


Chalez
őstag

Nálam pont ugyanez a helyzet, egy trófeám sincs meg :(

(#712) Tatyla


Tatyla
őstag

Jelentem patch után a két scrap és a dragonheart trófeát is meg adta egyből ahogy beléptem

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#713) Xaels válasza Tatyla (#712) üzenetére


Xaels
félisten

Ez jó hír, én még dolgozom de délután reroll.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#714) Deck


Deck
titán

Megvan az Untouchable trófea. A boss nem sebzett meg :P
Unokaöcsémnek segítettem co-op-ba Ent ellen. Ügyes volt nagyon :P

PS5

(#715) Tatyla


Tatyla
őstag

Viszont Beam rifle-t tényleg lassabban lehet tölteni még úgy is hogy handling maxos, swarm pedig ugye 2 helyett már csak egyre tölthető ezek amik eddig engem érintenek

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#716) Deck


Deck
titán

Ixillis boss fight pipa. Jó nehéz volt. Húúú.. Végén de remegtem már.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#717) Deck válasza Xaels (#713) üzenetére


Deck
titán

Befejezted a játékot?
Látom megkaptad a Dragon Heart trófeát ;)

PS5

(#718) Moby válasza Tatyla (#715) üzenetére


Moby
addikt

Dejó. Nekem még meg sincs, de már nerfelik... :DDD

(#719) Xaels válasza Deck (#717) üzenetére


Xaels
félisten

Igen tegnap Tatyla-val lenyomtuk a fő főbosst. Nyomtam egy rerollt meg leszedtem a frissítést, mindjárt megyek a csemetékért az oviba.

(#718) Moby biztos miattad, nem akarták, hogy túl jó legyél :D Amúgy egy alapvetően PvE játéknál miért kell ennyire drasztikusan "balanszolni" utólag?

A múltkori "teszt"-en kívül sehol nincs a haza sajtóban teszt vagy bemutató a játékról :F

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#720) Deck válasza Xaels (#719) üzenetére


Deck
titán

Ilyen nehéz, hogy nem lehet egyedül? Előre félek akkor.. :D

Érdekes, hogy nincsenek tesztek, cikkek. Aki játszik vele az nagyon szereti a játékot amúgy.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#721) Xaels válasza Deck (#720) üzenetére


Xaels
félisten

De le lehet nyomni egyedül csak pont úgy alakult, hogy csatlakozott hozzám amikor a Radiant armoros fával harcoltam és akkor már segített.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#722) Deck válasza Xaels (#721) üzenetére


Deck
titán

Értem :R

PS5

(#723) Moby válasza Xaels (#719) üzenetére


Moby
addikt

Nem múlik ezen már semmi, ma szerintem berántom végre (remélem), még kis csalásra is vetemedtem az ügy érdekében (game save analyzer - megnéztem, hogy reroll után benne lesz-e). Aztán félreteszem kontent nem jön hozzá. Ha nincs is minden item meg, szerintem már mindent láttam belőle, amit látni akartam(többször is). Majd 300-as trait ranken vagyok. Egy kicsit most elég volt.

(#724) Deck válasza Moby (#723) üzenetére


Deck
titán

Lesznek további tartalmak.

PS5

(#725) Moby válasza Deck (#724) üzenetére


Moby
addikt

Tudom :)

/kimaradt egy szó a posztból: "...amíg kontent jön hozzá"

[ Szerkesztve ]

(#726) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Srácok, ez a fa amivel lehet beszélni ha megvan a maszk, reroll nélkül is váltogatja hogy hol jelenik meg?
Tegnap véletlen megtaláltam a maszkot és meg akartam keresni de nem találtam.
Úgy emlékeztem hogy egy bonfire közelében volt de odawarpoltam mindhez és nem volt sehol.
Kicsit körbe is néztem az adott területeken de semmi.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#727) Tatyla válasza Deck (#720) üzenetére


Tatyla
őstag

Én egyedül öltem meg néhány szempontból lehet könnyebb is

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#728) Moby


Moby
addikt

És akkor most egy kis pihenőre megy :)

(#729) Deck válasza Kvelstadt (#726) üzenetére


Deck
titán

Én is keresem illetve a coint, ringet is amit npc-knek kell adni. Hiába csinálok reroll-t valahogy sose adja be nekem. Vagy csak jól elbújtak ;]

PS5

(#730) Deck válasza Moby (#728) üzenetére


Deck
titán

Grat! Én platina + minden fegyver és armor-ig tuti nem hagyom abba :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#731) Moby válasza Deck (#730) üzenetére


Moby
addikt

(#732) Deck válasza Moby (#731) üzenetére


Deck
titán

Nem baj. Boss harcok előtt mindig mentek és így 2x-er leverem őket másképp akkor megvan mindkét fegyverük. A világ és a karakter mentést külön kezeli a játék.

PS5

(#733) Deck


Deck
titán

Scald and Sear boss fight jó nehéz volt azért. Húúú :D

PS5

(#734) Xaels válasza Deck (#733) üzenetére


Xaels
félisten

Nem is a két boss a kemény, hanem a sok gyík amiket még rádküldenek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#735) Deck válasza Xaels (#734) üzenetére


Deck
titán

Milyen kemény gyíkok voltak már.. A repülős enemy nem volt nehéz de aztán a másik folyton felgyújtott.

PS5

(#736) Xaels válasza Deck (#735) üzenetére


Xaels
félisten

Nem ia nyíllal hanem rakétával lő. Meg a tűz becsapódás után elég nagy területen gyújt meg még akkor is ha nem talált el.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#737) Deck válasza Xaels (#736) üzenetére


Deck
titán

Lényeg, hogy túl vagyok rajta :P

PS5

(#738) Xaels válasza Deck (#737) üzenetére


Xaels
félisten

Én most hardened iron-ra vadászom mert anélkül semmit nem tudok fejleszteni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#739) Deck válasza Xaels (#738) üzenetére


Deck
titán

Tényleg olyat hol lehet találni? Nekem is kéne már mindenhez.

PS5

(#740) Xaels válasza Deck (#739) üzenetére


Xaels
félisten

Ez az, hogy még én sem tudom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#741) Droughert


Droughert
tag

Az, hogy lehet, hogy nektek, még csak hardened iron kell? Szerintem előrébb tartotok a játékkal mint én, de én már a legtöbb itemet galvanized iron-nal tudom fejleszteni.
Amúgy, esik mindenfajta végig mindenhonnan, de ha visszamentek a bázisra mindig vegyétek meg az árús csajtól a készletet. Folyamatosan fel fogja tölteni, nem sok szokott nála lenni egyszerre, de sokat számít.
Nemrég mentem át Corsus-ba, de Yashea kimaradt, nem is tudom, oda mikor, vagy hogyan tudok eljutni. Videón egy kulcsot használnak hozzá, de nekem még nincs olyanom.

[ Szerkesztve ]

(#742) Xaels válasza Droughert (#741) üzenetére


Xaels
félisten

Hardened az a Galvanized után jön.

Corsus-ban lenyomod a world boss-t ami dob neked egy itemet amit Rhom-ban odaadhatsz az Undying King-nek és ő adja a kulcsot, vagy odaadhatod a Lepke királynőnek Corsusban de akkor Undying-gal meg kell küzdened majd a kulcsért.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#743) Droughert válasza Xaels (#742) üzenetére


Droughert
tag

Akkor ezt benéztem, úgy emlékeztem a hardened volt a második fajta iron.

(#744) Xaels válasza Droughert (#743) üzenetére


Xaels
félisten

Az a Forged.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#745) Moby


Moby
addikt

Ha kell valakinek valamilyen fém szóljatok, én már nem nagyon fejlesztek semmit, szal van készlet mindenből :DDD

(#746) Xaels


Xaels
félisten

Ma délután a saját új világomban is nekiugrottam a rémségeknek. Bandit Armor és Drifter armor is teljes lett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#747) Droughert


Droughert
tag

Ma több időm volt játszani, így sikerült fektetni Ixelles xv bosst, ezzel elég sokat szívtam, halál oka mindig az volt, hogy leestem a hídról.
Ezután gyorsan benéztem még a Kinghez, csak látni akartam a mechanikát, de legnagyobb meglepetésemre második próbára meg is lett, sokkal könnyebb volt mint az előző boss fight.

(#748) Kvelstadt válasza Moby (#745) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Hogy lehet átadni ilyeneket?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#749) Deck válasza Kvelstadt (#748) üzenetére


Deck
titán

Csatlakozz be valakihez aki kap már mindent és "farmolj" vele. Kapsz te is mindent. Unokaöcsém csak a földet hagyta el de már van Hardened Iron-ja is mert mindig becsatlakozik mikor a földön játszom pl.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#750) Xaels válasza Kvelstadt (#748) üzenetére


Xaels
félisten

Átadni sehogy sajnos, vagyis gondolom ez direlt van mert így nagyon könnyen fel lehetne húzni a fegyvereket. Az árusnál sem működik az, hogy eladod neki a nyersanyagot a másik meg megveszi utána.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.