Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Kvelstadt válasza Xaels (#898) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Még azt mondjátok már el hogy az hogy működik pontosan amikor a játék hozzánk igazítja a nehézséget. Az a rész érdekel főleg hogy egy adott világon belül hol? Mondjuk a földön pl a sárga fégyes átjárók után, vagy pl bosstól bossig vagy hol?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#902) Xaels válasza Kvelstadt (#901) üzenetére


Xaels
félisten

Egyből ahogy belép a másik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#903) Kvelstadt válasza Xaels (#902) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az jó mert xillis-nél (valszeg rosszul írom) pont az előtte lévő tűznél lépett be.
De akkor ilyen dinamikusan állítja hozy pl ha utána ketten vagyunk akkor visszább húzza?
Mondjuk nem fogunk ezen matekolnu csak érdekel hogy működik. De mi minden okot megadunk a játéknak hogy jól felhúzza a játékot mert mindőbk fejleszt több páncélt meg fegyvert is, és elég jó ellenállás szokott minket fogadni.

Mégvalami. Van ez a zöld xp ring. Na ez eddig 15% exp-t adott de már 25%ot ad.azt hogy? Patch feljebb húzta?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#904) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Sajnos nálam Ps4-en az utolsó frissítés óta indítás után kifagy a játék.
Remélem ezt hamarosan orvosolják...

Zolka

(#905) Xaels válasza Kvelstadt (#903) üzenetére


Xaels
félisten

Dinamikusan állítja elvileg igen. Ixillis-hez érdemes olyan armort venni ami a COR ellen véd mivel a bombák amiket dob olyan sebzést okoznak, illetve tegyétek be a Rattle Weed modot, amikor jönnek a kis kék szarjai azokat magára húzza és szakítsátok meg amikor össze teszi a csápjait a sikoly előtt, olyankor lehet crittelni. Ha egyszerre ölitek meg a kettőt akkor másmilyen fegyverhez ad alapanyagot. A patch-ekben nagyon sok minden paraméterei változtak, valószínű annak a gyűrűnek is felhúzták

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#906) Xaels válasza Cruzolka (#904) üzenetére


Xaels
félisten

Voip-ról írtak valamit tegnap [link] próbáld meg hátha.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#907) Cruzolka válasza Xaels (#906) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Kösz a tanácsot, megpróbálom.

Zolka

(#908) Kvelstadt válasza Xaels (#905) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Úgy csináltuk ahogy te is írod. Az a rattle weed meg kb mindenhol jó. A bosdt meg örültünk hogy megöltük így első körbe. Később majd figyelünk ilyen körülményekre.
3. Világba abban az erdőben colt egy barlang ahol az volt a feladat hogy 3ilyen energia gömböt kellett leszedni és közben ömlöttek ránk az ellenfelek. Na az rattle weed nélkül nem lett volna meg, így viszont pár próba után sikerült összehangolnunk a virág(mi csak így nevezzük) lerakását és a gömbök lövését.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#909) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Tegnap eljutottunk az utolsó bosshoz 3.an és szivesen fogadnék némi tippet.
Spoilerbe leírom mit tapasztaltunk.
Szóval 3an vagyunk és a sebzéssel nincs gond mert a p1 lemegy nagyongyorsan 30-40sec. Viszont p2be mikor lepke lesz ott nem pontosan vágjuk mivan.
Arra rájöttünk hogy akit bedob a sötétbe az tudja sebezni ha megöl bent párat majd visszajön.
Eleinte azt csináltuk hogy aki visszajött az lőtte és egy rövid idő után így robbant egyet és aztán lehetett tolni bele a kurvanagy sebzést. De a próbálkozások vége felé már volt hogy ez sem történt meg.
Szóval mi számít, mennyit kell megölni bent, hol kell lőni?
Kicsit, najó nemkicsit unalmas már a fos scriptelt p1végét nézegetni hogy aztán talán rájövünk valamire.
Az tetszik hogy trükkös boss és nem elég simán lőni de elég időt töltöttünk el próbálkozással.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#910) Deck válasza Kvelstadt (#909) üzenetére


Deck
titán

A legkönnyebb boss fight miután tudod mit kell csinálni.

Mikor a kisgyerek lövöd. Utána mikor átalakul ne lődd várj, mész a sötét világba megölsz kb 10 ellenfelet majd menj ki belőle (heal-re fugyelj folyton) az egyik kapun, most hogy újra a bossnál vagy kis ideig tudod lőni (tüzes weapon mód amivel jobban sebzed bekapcsolhatod és a fejét lődd) ha már nem sebzed akkor várj míg visszadob a sötét világba és kezd újra. Sok heal és ammobox ajánlott.

PS5

(#911) Kvelstadt válasza Deck (#910) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ok ezt kipróbáljuk.
De muszáj 10et megölni.
Meg mit jelent a 10ellenfél? Időtartamot amíg tudjuk lőni vagy a sebzés erősségét?
Csak azért kérdezem mert solóba lwhet úgy van hogy bemész és vannak páran és elkezded lőni őket de coop-ba kurvasokan spawnolnak és már 5 leölése után is olyan túlerő van hogy jó ha kijutunk. Oké a fejét. Én ott próbáltam lőni ahol belefeküdt a lepkébe ami kb a hasa a lepkének.
Köszi az infót!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#912) Xaels válasza Kvelstadt (#909) üzenetére


Xaels
félisten

Jól csináljátok, csak időigényes kicsit ki kell húzni és a lőszerre életre oda kell figyelni. Nem kell 10-et megölni, ha 1-et megölsz is buffol már, minél többet ölsz meg annál nagyobb a buff, de nem érdemes túl sokáig sem bent maradni mert leszívja a hp-dat.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#913) Kvelstadt válasza Xaels (#912) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az is baj hogy ha egyikünk földre kerül akkor nem nagyon van lehetőség felszedni, s ugye az a túlerő amit tol két embernék már sok.
Meg az is a baj hogy bár nem maxos a set de 15ös és nem fogom 10ből 10támadását kikerülni, és több is van neki amivel kb onehitel. Meg az is baj hogy míg soloba egy lövés x fegyverrel mondjuk 80%hpt sebez egy mobon addig coopba kb 5lövés kell mire egy mobot lelövök a sötétbe.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#914) Deck válasza Xaels (#912) üzenetére


Deck
titán

Én egyedül csináltam is minimum 10 kellett azért, co-opba lehet jó a fejenkénti 5-5.
Időigényes az biztos.

PS5

(#915) Droughert válasza Deck (#914) üzenetére


Droughert
tag

Soloba már 7ellenfél is elég buffot ad, critek függvényében 2-3 alkalommal kell a sötét világba átmenni, ha többet le tudsz ölni, akkor az csak könnyít a helyzeten. Bent nem árt, ha fel van maxolva a health regen, mert egy gyógyitalt benyomva nem csökken a hp, könnyen lehet ölni a mobokat. Amikor meg kijutsz onnan, nekem a tűzlabdás mod vált be, abból ötöt lehet rálőni, bőven elég sebzést okoz, hogy lekapja a shildet és lehessen sebezni a bosst. Jól jöhet még a gyűrű ami 5% eséllyel 300%-os crit sebzést okoz, ha proccol akkor, szépen lekapja a boss hp-ját.

(#916) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Nem hiszem el srácok. Bementem egyedül és elsőre. Egy vicc hogy coopba annyit se bírtunk rálőni hogykinyiljon.
Mondom mi volt.
Sima crossbow 15re húzva a hp töltő moddal, másodlagosnak meg a sima pisztos swarm moddal.
Szóval bent onehiteltem mindenkit a nyilpuskával, és bár magam alá nyomtam a healt de ib senki nem jutott oda hozzám.
Aztán kijöttem és egyből toltam a swarmot és mellé nyilpuskáztam. Egyből kinyílt és a swarm ette én meg tovább nyilpuskáztam. Kb ennyi.
Slayer set volt rajtam meg olyan ékszerek amik sebzés százalékot és realod speedet adnak.
Kétszer mentem be a sötétbe és meg is lett.
Vicc hogy én már készültem az agyvérzésre coopba,egyedül meg egy vicc volt ez a boss.

Szerk:
Most néztem vissza a videót. 3x voltam a sötétbe de kb azért nem halt meg mert elfogyott a lőszer az utolsó lövés előtt és bezárt mire újratöltöttem.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#917) Xaels


Xaels
félisten

Nem az én képem, de elég ütős.

Többet nem írok címlapra Logout-on... 10 napja vár korrektúrára a bemutatóm

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#918) dinostaRR


dinostaRR
tag

Na srácok én is befejeztem a mókát. Platina 59 óra után, pár item hiányzik de most félre rakom pihenni, következő nagyobb kiegig. Az év egyik meglepetése ez a játék.

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#919) Xaels válasza dinostaRR (#918) üzenetére


Xaels
félisten

Gratula. Én annyira várom már, hogy bejelentsenek valami komolyabbat, mert jó ez a Dungeon de kevés. Mondjuk ha bejelentenék a folytatást kérdés nélkül rendelném elő.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#920) Deck válasza Xaels (#919) üzenetére


Deck
titán

+1

Jó lenne valami combosabb update, bár nem tudom lesz-e. Vagy akár heti események :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#921) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Nem dobta ki a 15mod-os trofit. Ki tudom ezt valahogy szedni? Restore licence vagy valami segít?
Már 16mod van és nem dobta.
Van még pár dolog a játékban amit el akarunk érni de közben a trofikat is kiszedném.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#922) Xaels válasza Kvelstadt (#921) üzenetére


Xaels
félisten

16 kevés mert azokat nem számolja amik megvehetők és amit alapból megkapsz. Azt hiszem olyan 18 Mod-nál adta be nekem is.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#923) Kvelstadt válasza Xaels (#922) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezt jó tudni. Köszi!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#924) Tatyla válasza Kvelstadt (#921) üzenetére


Tatyla
őstag

Minden boss mod kell hozzá

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#925) Xaels válasza Tatyla (#924) üzenetére


Xaels
félisten

Ebben így nem vagyok bizzos mert pl. Leto-val jött egy "új" boss aki modot dob.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#926) Kvelstadt válasza Tatyla (#924) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Remélem hogy nem. Már csak azért is mert semmi befolyasom nincs rá hogy rerollnál bedobjon egy új bosst.
Adv modba 5x rerollotuk a földet és volt egy boss akit egyszersem dobott.
Viszont a 10.ruhaset meglett és így a trofi is.
Még kell nekem valami totem father boss, a kingnek odaadni a szívet meg a 15 mod és kész is a trófeás rész.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#927) Xaels válasza Kvelstadt (#926) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem is az volt az utolsó trófea a Platinához. Szívás, pláne ha Corsus-ban nincs meg mindegyik mert az még Adv-ben sincs.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#928) Kvelstadt válasza Xaels (#927) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tudod fejből mik azok a modok amik nem számítanak? Mert akkor látnám hogy mennyi kell még.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#929) Xaels válasza Kvelstadt (#928) üzenetére


Xaels
félisten

Hot Shot, Mender's Aura, Hunter's Mark itt a többi mod [link] csak ki kell válogatni ami nem fegyverhez tartozik.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#930) Kvelstadt válasza Xaels (#929) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezek szerint a 16 modom 13nak számít, azaz még kell kettő a trofihoz.
Ha ez így van akkor szerintem nem kell az összes boss a 15 modhoz.
Persze ettő függgetlenül ki akarok majd szedni amit csak lehet de most első körben elég a trofi.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#931) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Én nem tudom hogy számol a játék de valamit máshogy az biztos.
Volt 16modom ugye. Abból 3 nem számít elméletileg. Na most ehhez szereztem egyet miután leto's lab-ot sikerült megtalálni és megöltük a bosst. Így lett meg a 17. modom amiből ha a 3at kivonjuk az 14.
Na most ehhez képest mikor a wardba lecraftoltam a modot, abban a pillanatban dobta a játék a 15modért járó trofit.
Szóval minden boss nem kell hozzá azt tuti de még valami számít is aminek nem kéne mert máshogy nem jön ki.

Csináltam egy képet amin egyszerre látszik 16 meg alul kis nyillal megjelöltem 17.et.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#932) Xaels válasza Kvelstadt (#931) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet utolsó patchben javították. Illetve bele gondolva lehet én számoltam rosszul mert 1-et kapsz alapból és 1-et lehet venni a bázison, a 3.-at meg meg kell szerezni ugyanúgy. De gratula.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#933) Kvelstadt válasza Xaels (#932) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Csak azért írtam így le mert így látszik hogy nem pont úgy van ahogy eddig gondoltátok, és így a jövőben pontosabb infónk lesz erről a többiek számára.

Most jön a melós rész mert nyomtam egy rerollt hogy megszerezzem a a szívet újra. Plusz remélem beadja a totemes bosst is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#934) Xaels válasza Kvelstadt (#933) üzenetére


Xaels
félisten

Annyi mindent piszkáltak meg minden patchben, hogy nem egyszerű követni. Az elmúlt pár napban alig ültem le a PS elé, tegnap letoltam a Medievil demoját és ennyi pedig Leto-nak neki akarok ugrani. Ha úgy van és kell egy kolonc a nyakadba szólj nyugodtan.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#935) Xaels


Xaels
félisten


Ez sem saját kép, de adja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#936) Kvelstadt válasza Xaels (#934) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem nehezítem a saját dolgom,szóval trofi miatt megyek újra, tehát simán megint normalt indítottam.
Leto-t hardon toltik mert haver szerint az fun.
Ez úgy nézett ki hogy szívtunk vele több mint egy órát mert lökéshullámok, mindenirányból dobálnak, nagyonsokanlesznek.
Turret nélkül nem lett volna meg.
Persze még nehezebb lett mikor a 3. fél is megérkezett de csak nem mondjuk azt hogy bocs de negyere.

Felveszlek majd és behívlak ha úgy van.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#937) Xaels


Xaels
félisten


Kis Hotfix.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#938) Xaels


Xaels
félisten

Gamestar Teszt

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#939) Deck válasza Xaels (#938) üzenetére


Deck
titán

Nevetséges :D

PS5

(#940) Xaels válasza Deck (#939) üzenetére


Xaels
félisten

Az, szánalom és még elég pontatlan is...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#941) Kvelstadt válasza Xaels (#938) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Amit gemkapocsról linkeltetek az jó volt.

Egyébként tegnap meglett a platina. Mákom volt és beadta a totemes bosst utolsó világba.
Lett is az agancsából egy nemrosz fegyver.
Szerintem fogok még játszani. Ki kéne szedni a többi cuccot is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#942) Xaels válasza Kvelstadt (#941) üzenetére


Xaels
félisten

Grat a platináért. Hát van jópár cucc amit ki lehet szedni még ezután is és még így is találkoztam olyan istával amiről nem is tudtam előtte.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#943) Moby válasza Xaels (#938) üzenetére


Moby
addikt

Csak a szokásos fakezű nyivákolás. LOL. Mondjuk nem véletlenül nem olvasok gémszart :D

(#944) Xaels válasza Moby (#943) üzenetére


Xaels
félisten

Én sem sűrűn olvasom őket amióta minden csupa reklám. Tesztnek nevezni valamit amiben van 3 promókép az elég szánalmas egy ilyen múltra visszatekintő oldalnál szerintem. Még én is képes voltam betenni egy csomó saját képet a bemutatómba.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#945) Xaels


Xaels
félisten

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#946) Deck válasza Xaels (#945) üzenetére


Deck
titán

:P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#947) Kvelstadt válasza Xaels (#945) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most kezdtem a code veint és abban is van pillangó néni. Mondjuk nem ennyire nyugodt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#948) Xaels válasza Kvelstadt (#947) üzenetére


Xaels
félisten

Én Darksiders 3-at kezdtem el ha már ott volt +ban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#949) Deck válasza Xaels (#948) üzenetére


Deck
titán

Te jobban jártál :D

PS5

(#950) Kvelstadt válasza Xaels (#948) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az nekem jó lesz majd ha lementek amik mostanába jönnek és érdekelnek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.