Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:14:44

LOGOUT.hu

Remnant: From The Ashes

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Xaels válasza Deck (#299) üzenetére


Xaels
félisten

Lesz majd adventure mód, de amúgy Ward13-ban újra tudod alkotni a világod és akkor új bossokat esetleg területeket is láthatsz amiket az első végigjátszás alatt nem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#302) Deck válasza Xaels (#301) üzenetére


Deck
titán

Hoppá, nem semmi. Köszi az infót :P

PS5

(#303) Xaels válasza Deck (#302) üzenetére


Xaels
félisten

Na és akkor ott a Nightmare mód ha meg van a Gearscore-od is. Nehézséget is úgy tudsz állítani ha előbb "reroll"-olod a világod. Valami olyasmire emlékszem, hogy minden világnak van 2 féle főellensége és ugye a menet közbeniek is random változnak. Nekem volt amit linkeltem videót meg egy ilyen Gyökérgombóc eddig, de Mobynak pl. Gorefist nem volt.

Launch Trailer

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#304) Deck válasza Xaels (#303) üzenetére


Deck
titán

Világos, akkor lesz benne pár óra játék.. :P

PS5

(#305) Xaels válasza Deck (#304) üzenetére


Xaels
félisten

Anno azt mondták, hogy 1 végigjátszás alatt lehet a játék felét látod csak kb. Minden egyes újrakezdés más, lehetnek olyan eventek és ellenségek amik korábban nem és ugye vannak olyan tárgyak amiket csak egyes boss-ok dobnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#306) Deck válasza Xaels (#305) üzenetére


Deck
titán

Ha mondjuk végig viszem utána ng+ba megy a következő nehézségi fokkal és a cuccaim maradnak? Vagy a legelejétől? Erről tudsz valamit?

PS5

(#307) Xaels válasza Deck (#306) üzenetére


Xaels
félisten

A cuccaid maradnak, rerollolhatod magasabb szinten a világot és kezdheted elölről.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#308) Deck válasza Xaels (#307) üzenetére


Deck
titán

Szuper :P:R

PS5

(#309) Xaels


Xaels
félisten


Mindenki megkapja a preorder bónuszokat

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#310) Droughert válasza Xaels (#309) üzenetére


Droughert
tag

Pont az előbb olvastam reddit-en, meg is néztem a store-ban, de nálunk még nem elérhető.

(#311) Deck válasza Xaels (#309) üzenetére


Deck
titán

Hány óránál tartasz? Ma/holnap végre lesz időm játszani :P

PS5

(#312) Tatyla


Tatyla
őstag

Tegnap én is megvettem a játékot bár még épp hogy ismerkedem vele de egy kérdés itt is vesztünk vakamit a halállal?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#313) Deck válasza Tatyla (#312) üzenetére


Deck
titán

Én nem vettem észre, hogy veszítenénk valamit. De majd Xaels megmondja ;)

Amúgy mik ezek a Dungeonok?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#314) Xaels válasza Deck (#311) üzenetére


Xaels
félisten

Nem nagyon néztem időt, de olyan 7-8 lehet igaz Gorefist ebből vagy kitesz kettőt :DDD meg volt amikor nagyon elmentem rossz irányba, igaz akkor lett meg ez a fasza páncél.

Dungeon-ök a Földön a csatornák.

(#312) Tatyla pár idegsejten kívül nem vesztesz semmit, csak kezdheted az utolsó checkpointtól elölről. A lőszert, a Dragonheart-ot is újratölti neked.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#315) Deck válasza Xaels (#314) üzenetére


Deck
titán

Ex Cultist vagyok a heal miatt de most Hunter skinbe csapatom a Nightstalker Shroud-ba. Nagyon jól néz ki.
Vettem egy jobb shotgun-t, fegyvert akartam fejleszteni de a skin az első.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#316) Tatyla


Tatyla
őstag

Itt PS4-en hogy működik a co-op? Mert se invet se mást nem látni?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#317) Deck válasza Tatyla (#316) üzenetére


Deck
titán

Aki csatlakozni akar a másikhoz menjen a főmenüben a Join Game-re. Ott fogja látni majd és tud csatlakozni.

PS5

(#318) Xaels válasza Tatyla (#316) üzenetére


Xaels
félisten

Amikor indítod a játékot eldöntheted, hogy Offline, Csak Barátok vagy Publikus játékot indítasz vagy csatlakozol egy mások által indítotthoz. Értelemszerűen ha barátokkal akarsz játszani akkor úgy kell beállítani, hogy valaki Hostol egy csak barátoknak nyitottat a többiek meg csatlakoznak hozzá, van olyan opció, hogy barátok játékát keresd.

Deck: 6:53 percet ír a karakterválasztón. Trait Rank 29.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#319) Xaels


Xaels
félisten


A munka nem áll meg, dolgoznak a javításokon minden platformon.

A könyvespolcokat mindig csapjátok szét, már vagy a 3. mögött találok rejtett kincset.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#320) Xaels


Xaels
félisten


Lenyomtam a Sárkányt, ezt craftolhattam a belőle. Jól jött a távcsöves amit találtam korábban.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#321) Moby válasza Xaels (#320) üzenetére


Moby
addikt

A sárkány cool. Én sajna nem azt kaptam, hanem az entet, akit a fejlesztői videóban is láttunk korábban (bár akkor még Root Ent néven futott, a véglegesben Ent (Choking Hollow) néven fut.

[ Szerkesztve ]

(#322) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nézegettem a játékot, tetszetős. Arra lennék kiváncsi, hogy milyen endgame tartalom van benne, illetve, hogy nem válhat e idővel unalmassá :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#323) Xaels válasza Moby (#321) üzenetére


Xaels
félisten

Érdekes, hogy bár a Sárkány tartott legtovább (kb. 10 percig kerülgettük egymást) nem ő volt a legnehezebb Boss számomra. Gorefist-tel sokkal többet szenvedtem, itt a távcsövessel messziről tudtam sebezni, a kis csatlósait meg pisztollyal kaptam szét.

(#322) Scholes9 amikor megalkotod a karaktered legenerál neked a játék egy világot. Ezek teljesen véletlenszerűek a lehetőségekhez mérten, mint láthatod az előtted lévő hozzászólásokban, hogy a Boss-ok sem feltétlenül ugyanazok mindenkinek. Miután végére érsz a sztorinak, lehetőséged van a meglévő karaktereddel újrapörgetni (Reroll) a világot nehezebb nehézségi fokon (van Hard meg Nightmare), ami különbözni fog ez előzőtől. Ha úgy alakul más Főellenségeket kapsz, teljesen másféle útvonalon jutsz el oda ahova kell és stb. Ez nem egy looter-shooter ahol szórja a játék az újabbnál-újabb fegyvereket, páncélokat. A meglévőeket kell fejleszteni, itt leginkább csak nyersanyagot gyűjtögetsz. Nem leszel sohasem OP valamilyen felszereléstől, mindig meglesz a kihívás ezáltal sem válik olyan hamar unalmassá.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#324) Cruzolka válasza Xaels (#318) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Üdv
Ezt a armort az Founders Hideout-ban az asztalon fekvő hulla mellett van egy szekrény amit szét lehet csapni. Ott volt armor fentáltalad leírt helyen találtad?
Mert nekem ott egy Drifter armort adott...
Tehát ez is random.
A sárkány nekem is megvolt, igaz Co op-ban, és nem az én világomban, de a fegyót így is adta.

[ Szerkesztve ]

Zolka

(#325) Xaels válasza Cruzolka (#324) üzenetére


Xaels
félisten

Nem, ott Drifter armor volt nekem is. Ezt a csontosat akkor találtam amikor a Templomot kerestem és átmentem egy átjárón és ott a trailerben látott darus jelenettel nyitott egy amolyan survivor jellegű küldetés aminek a végén ott volt egy ilyen gyökerekkel beszőtt üllő ahol ki lehetett ezeket craftolni.

A Loot-ot megkapod coopban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#326) Chalez


Chalez
őstag

Sziasztok!

PS4-re vagy PC-re érdemes beszerezni ezt a játékot? Birizgálja a fantáziámat, egész jónak néz ki.

(#327) Cruzolka válasza Xaels (#325) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Kösz, így már értem, remélem talán én is ráakadok erre a helyre, nagyon tetszik ez az armor.

Zolka

(#328) Cruzolka válasza Chalez (#326) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Szerintem arra a plarformra szerezd be amelyikel jobban szeretsz játszani...a játékos közösség mindkettő esetén adott, nekem Ps4-en elég gyorsan talál party-t, de Pc-n lehet többen tolják( már ha co-op ban is játszatnád)

Zolka

(#329) Xaels válasza Chalez (#326) üzenetére


Xaels
félisten

Csak digitálisan tudod megvenni, így talán a Steam refund rendszere a legbiztonságosabb ha még sem jönne be, amúgy szerintem mindegy vagy ha a coop érdekel akkor az ahol a haverjaid játszanak.

(#327) Cruzolka de lehet nálad nem lesz benne az a hely először a rollban.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#330) Tatyla


Tatyla
őstag

Publicon hagytam és jöttek is be idegenek és kellemes és türelmes emberek voltak, ilyenkor érződik hogy ez nem egy fortnite

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#331) Cruzolka válasza Xaels (#329) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Igen, tudom, de ettől, és ugye még sok minden változótól még jobban vonz a Remnant újrajátszhatósaga :)

Zolka

(#332) Tatyla


Tatyla
őstag

Ez a Lumenite Crystal ez későbbi kraft alapanyag?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#333) Xaels válasza Tatyla (#332) üzenetére


Xaels
félisten

Igen. De majd lehet venni is a reactoros csajtól a lépcsőház mellett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#334) Deck


Deck
titán

Más is egyedül játszik? Azért, ez a normál szint tényleg nem az átlagos normál vagy többen kéne lenni tényleg ;]

PS5

(#335) Xaels válasza Deck (#334) üzenetére


Xaels
félisten

Egyedül játszom, haver este tölti le valószínűleg, azon kívül publicot nem játszom, mindig Friends Only-t indítok.

Közben szerkesztgetem a téma összefoglalót, ha van ötletetek akkor szóljatok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#336) Tatyla válasza Xaels (#335) üzenetére


Tatyla
őstag

Például a Forge Iron-t azt készíteni kell vagy az is fog esni?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#337) Deck


Deck
titán

Bár gondolom mindenki előrébb jár mint én.. Első boss fight. Nehezebb mint amire számítottam.. Zene fasza :D Reggelre talán meglesz ;]

PS5

(#338) Xaels válasza Tatyla (#336) üzenetére


Xaels
félisten

Az is fog esni és azt is vehetsz.

(#337) Deck nekem az volt eddig a legnehezebb boss.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#339) Moby válasza Deck (#337) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem ráértek még a rinyával :DDD (mázli, hogy nem tudjátok mi vár még rátok)

(#340) Deck válasza Xaels (#338) üzenetére


Deck
titán

Félig már sikerült levinnem az életét.. Bár a vége eddig mindig ugyanaz ;]

PS5

(#341) Deck válasza Deck (#340) üzenetére


Deck
titán

Meglett! Szuper volt! ;)

PS5

(#342) Droughert


Droughert
tag

Root Mother-nél tartok, pár try kellett, de meglett végül.

(#343) Xaels válasza Droughert (#342) üzenetére


Xaels
félisten

Lementél az alagsorba a Templomban?

(#340) Deck volt 1-szer amikor pont váltottam pisztolyra, mert már csak 1cm volt az élete, és pont a hátamba robbant egy olyan visító szar. Ott kicsúszott a számon pár cifra kifejezés.

(#339) Moby már át mentem Rhom-ba, ott az első dungeon-ben rendesen megfingattak már 1-2 alkalommal.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#344) Droughert válasza Xaels (#343) üzenetére


Droughert
tag

Igen.

(#345) Moby válasza Xaels (#343) üzenetére


Moby
addikt

Az első neked a cursed citadel, ahol folyamatosan csökken a HP-d, és csak a kill viszi fel?
Az egy kegyetlen hely :) A világ amúgy nem vészes, csak az a dungeon kiborító :)

(#346) Xaels válasza Moby (#345) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudom, nem néztem meg a nevét, de a Beam Rifle annak a végén volt. Neten rákeresve nem az a Dungeon volt, elég szopatósnak hangzik. Te biztos ügyesebb vagy ezért kapod a nehezebb cuccokat

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#347) xkoti


xkoti
senior tag

A videók alapján elégé tetszik a játék érdekesnek mondanám :D De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre nektek mennyire jött be ? Megéri az árát ?
:R

KO

(#348) Deck válasza xkoti (#347) üzenetére


Deck
titán

Szerintem nagyon. Nekem a 2. kedvenc játékom lett pedig alig van benne 7 órám. Első a Nioh persze aztán a Darksiders 3, Dark Souls 3.. Nagyon jó lett :R

PS5

(#349) Moby válasza Xaels (#346) üzenetére


Moby
addikt

Egyrészt aligha vagyok az, másrészt a randomizációkor még nem tudja a játék, hogy fog játszani a játékos (chargennél lehet a pakli keverése) :DDD

Amúgy tegnap visszamentem Rhom-ba, és találtam egy boss-t, akit nem tudom hogy nem találtam meg, amikor itt jártam :) (mondjuk lement elsőre, szal sok értelme nem volt, hogy ott volt :D )

[ Szerkesztve ]

(#350) Xaels válasza xkoti (#347) üzenetére


Xaels
félisten

Ha volt már dolgod Souls típusú játékkal/játékokkal és volt legalább 1 ami tetszett akkor mindenképpen megéri szerintem. Annyira nem kegyetlen mint azok, de így is elég nehéz alapból és rengeteg tartalom van benne. Mivel nem AAA játék ezért el kell tudni fogadni pár dolgot, ilyen az hogy az NPC-k sokszor kb. olyan mimikával beszélnek mint egy marionett bábú, de ettől még a történet érdekes marad és a látványvilág, az atmoszféra nagyon jó.

(#349) Moby nem gondoltam természetesen komolyan, bár neked biztos nagyobb tapasztalatod van ebben a műfajban nálam.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.