Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) Major Lion válasza Pepeninho (#2900) üzenetére


Major Lion
senior tag

Értem, csak nekem ez a honor rendszer úgy élt a fejemben, hogy ez ugye az hogy mások hogyan látnak, és mindig akkor változik mikor valakivel történik valami interakció, nem? Tehát segítesz valakin vagy éppen nem, esetleg meglátják, hogy lelőttél egy kecskét, és emiatt :) Na most mikor a semmi közepén, átnézek egy hullát, azzal most mi is a baj? Mikor rajtaütök egy bandán és őket rabolom ki az meg rendben van. Nem világos ez miért van így.

Lehet venni valamelyik stable-ben, meg úgy emlékszem láttam már vadon is, de szerintem elég szar lovak, ugye work típusú lovak.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#2902) Pepeninho válasza Major Lion (#2901) üzenetére


Pepeninho
őstag

A rajtautes az gyakorlatilag jo dolog, mert a torvenyt szolgalod ha feketen-feheren nezzuk. A hullarablas pedig rossz dolog. A szemtanu csak azt latja, hogy fosztogatsz. Nem az igazi a rendszer, de a nagy ter a honor rendszer es sok minden miatt az ilyen esetekben marad a feketen es feheren latas. Pedig jo lenne a szurke.

Ps4, p30 pro

(#2903) Major Lion válasza Pepeninho (#2902) üzenetére


Major Lion
senior tag

De pont az a bajom, hogy nem látja senki mikor hullát fosztok. A rajtaütésnél hogy legyilkolom őket, oké fogjuk rá hogy jót teszek vele, és ezért engedik hogy még ki is raboljam őket? Erőltetettnek érzem.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#2904) Pepeninho válasza Major Lion (#2903) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ezert irtam, hogy az ilyen koztes dolgoknal es fekete-feherben gondolkodnak ami nem tetszesnek adhat okot.

Ps4, p30 pro

(#2905) Mike válasza Major Lion (#2896) üzenetére


Mike
veterán

azért ne vedd véresen komolyan amit írtam :)

mindig elengedte amit meglasszóztam, így elmentem arra a tanyára, ahol az egyik expárbajhős lakott, hogy a malacokon gyakoroljak. csak mire visszamentem, már beköltözött valaki, aki puskával fogadott, hogy mégis mit keresek itt (amúgy ilyen szempontból teljesen valósághű volt) én meg szépen csípőből lelőttem, és utána malacoztam, szegény lova egyfolytában ugrabugrált meg nyerített. (pedig elvittem volna azt is, csak féltem, hogy felrúg)
és vissza kell még egyszer menjek oda, mert kell a szájharmonika, és fix megint le kell lőnöm valakit, mert tuti nem hagyja hogy a szekrényébe turkáljak.

[ Szerkesztve ]

(#2906) Major Lion válasza Pepeninho (#2904) üzenetére


Major Lion
senior tag

Mostanában már inkább ott hagyom ezeket, csak ilyenkor meg mindig az jár a fejemben, mi van ha van nála valami különleges dolog, pl egy térkép :D Aztán jól beminuszol, és mehetek a városba köszöngetni az embereknek egy fél óráig, hogy visszahozzam :D

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#2907) Mike válasza Major Lion (#2903) üzenetére


Mike
veterán

túl kell lépni ezen :)

én ha lehet kipakolom a hullákat, 5 dollár is pénz
honorom nem túl magas, de nem is szar, meg annyira nem is érdekel :)

[ Szerkesztve ]

(#2908) ron8 válasza markknight (#2895) üzenetére


ron8
senior tag

Köszi, egy csomó mindenre nem jöttem rá :D

(#2909) marilllyo


marilllyo
veterán

Balra fenn kutattam egy legendás állat után (legendary buck)... és azt írja a játék, hogy túl nagy a nyüzsi így nem jön elő... Na most ugyanezt írta éjszaka is... Mikor kéne rámennem? Vagy mi a trükk?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2910) Major Lion válasza Mike (#2907) üzenetére


Major Lion
senior tag

Ki akartam maxoln mindkét oldalt, de nem könnyű, úgy látom rossznak lenni könnyebb lesz, mint ahogyan az életben is :)

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#2911) Major Lion válasza marilllyo (#2909) üzenetére


Major Lion
senior tag

Nem tudom mi alapján dönti ezt e la játék, menj vissza pár nappal később, nekem is kiírta ezt több állatnál is, de mikor később vissza mentem, pár küldetés után mondjuk, akkor már nem volt gond.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#2912) marilllyo válasza Major Lion (#2910) üzenetére


marilllyo
veterán

Először pluszba vidd fel...onnan le tudod szedni full vörösbe de fordítva nem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2913) Carlos Padre válasza Gaben360 (#2899) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Először meg kell szerezni a térképet hozzájuk.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#2914) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Nagyon kutya cselendzsek vannak, végre meglett a Sharpshooter 3 lényegesen több óra alatt, mint az vállalható lenne :U , amihez hozzátett az is egy bő fél órát, hogy olyan vagány mellett vártam a vonatra ami még épült :((( :DD :C
A végeredmény: mozgó vonatról lelőni öt repülő madarat cselendzs = körözés két megyében, 500$ bounty és legalább három tucat halott. Imádom ezt a játékot :C :R

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#2915) sirarcheer válasza Pepeninho (#2902) üzenetére


sirarcheer
senior tag

A rablókat lehet fosztogatni, csak a lelőtt "stranger"t nem.

PSN: sirarcheer

(#2916) #81556480 válasza negyven2 (#2898) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hát ez nagyon jó... Biztos hogy nekem is kimaradt valami, de simán megér még egy végigjátszás. Nem akartam már elsőre guide-okat bújni, csak menni ahogy adja magát. A 70goldosnál én is reménykedtem, hogy olyan lesz mint a GTA, de akkor ezt is beszoptam. Kb 5 (!! ) lett arany.

(#2917) marilllyo válasza #81556480 (#2916) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem kell aggódni.
Két lehetőséged van! Vagy rászánsz egy második run-t és akkor az aktuális karaktereddel csinálod...és az aktuális felszereléssel. Úgy valamivel könnyebb. Minden küldi előtt mentesz és mész tovább ha sikerül.
Replay-ből kicsit nehezebb... De már többen is megcsinálták. Dobtak egy listát, hogy melyik küldetésekre kell rámenni. Van pár, ami szinte lehetetlen. A 70-ből van kb 40.. főleg az epilógus felé, amik nagyon könnyűek. Kb. 30 van, amiért meg kell dolgozni. Az szerintem vállalható.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2918) marilllyo válasza negyven2 (#2898) üzenetére


marilllyo
veterán

Elvileg nincs missable állat.

You can't go back to the chapter 5 island “Guarma”. Some animals only live there but aren't needed for “Skin Deep” or “Zoologist”. There are multiple confirmations on this. The animals exclusive to Chapter 5's Guarma island (which are not needed and can be skipped) are: the 3 native Guarma parrots – Blue & Yellow Macaw, Scarlet Macaw and Great Green Macaw, the 4 native Guarma snakes – Sunglow Boa, Rainbow Boa, Red Boa and Fer-De-Lance, and lastly the other native Guarma bird – Red-Footed Booby.

The rest of the Guarma animals does spawn on the main map: “Cuban Land Crab” & “Green Iguana” spawn on the main map, on the largest of the islands in the Flat Iron Lake on the East side of the lake and directly West of Rhodes just off the shore.

You must kill and skin all of the skinnable ones (only about half of them can be skinned, ie the animals with pelts. Small animals and birds that can only be “collected” or “plucked” aren't needed – but keep in mind that bigger birds are skinnable).

Yes, in fact there is one animal you can't study before the end of the story.

Skin Deep is easier after the story is done because you're no longer wanted in Blackwater once it's finished.

Sőt a legendary állatok sem kellenek hozzá.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2919) kiserik válasza marilllyo (#2909) üzenetére


kiserik
senior tag

Az elején megtanítja a program, hogy szépen le kell táborozni a legendary állat lelőhelyénél, és miután bontod a tábort (akár 1 sec elég), akkor már elérhető lesz. Tehát, odamész, ha nyüzsgés van, kakor tábor állítás, bontás és rendben lesz minden.

(#2920) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Masfel napja nem tudok jatszani. Mar szinte faj! :) Annyira durva a helyzet, hogy melo kozben ha varjut latok mar arra gondolok milyen szepen meglehetne kuldeni egy repeaterrel! :)
Olvastam valami olyat anno, hogy ha elkezdek egy kuldetest akkor kozben megtudom nezni, hogy milyen feltetelekkwl lehet kiporgetni adanyra. Ez letezik vagy keverem valami massal?

Ps4, p30 pro

(#2921) marilllyo válasza Pepeninho (#2920) üzenetére


marilllyo
veterán

Csak ha végeztél vele, akkor tudod megnézni, hogy egyébként mik voltak a feladatok. De google gyorsan be fogja dobni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2922) pulffy


pulffy
őstag

Mennyi chapter van összesen?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#2923) erahurka válasza pulffy (#2922) üzenetére


erahurka
félisten

Rockstar Social Clubbon meg lehet nézni, azt is hogy hány küldetés van egy-egy chapterben.

(#2924) pulffy válasza erahurka (#2923) üzenetére


pulffy
őstag

Köszi, itt még nem is jártam :) és már látom is hogy 1 questet kihagytam ch. 4ben :(((

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#2925) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Senkinek tunik fel a meno avatarom? Ezert mindenkit kinyirok majd online-ban! ;] :D

Ps4, p30 pro

(#2926) pulffy válasza Pepeninho (#2925) üzenetére


pulffy
őstag

Ki ez, csak nem Clint Eastwood? ;] :P

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#2927) Pepeninho válasza pulffy (#2926) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ooo, Te rohadek! :D

Ps4, p30 pro

(#2928) donki válasza .LnB (#2794) üzenetére


donki
aktív tag

Köszi a segítséget (meg a többieknek is), a tv beállításával tényleg jobb lett. Így már végig tudok lovagolni egy úton úgy, hogy nem kell percenként amiatt visszatölteni, hogy fejjel nekimentem egy fának.
De a lövöldözés így is nehéz... :)

(#2929) #51177472


#51177472
törölt tag

Sziasztok,

a jatek jatszhato az elso kihagyasaval, tehat kulon sztorival rendelkezik vagy nagyban kapcsolodik a sztorija az elsohoz ?

(#2930) Major Lion válasza pulffy (#2926) üzenetére


Major Lion
senior tag

Chuck Norris

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#2931) pulffy válasza #51177472 (#2929) üzenetére


pulffy
őstag

Előzmény sztori, de itt egy gyorstalpaló

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#2932) freeknight válasza #51177472 (#2929) üzenetére


freeknight
őstag

Prequel, nyugodtan játszhatod.

(#2933) #51177472


#51177472
törölt tag

ok koszi. :R

(#2934) Mike


Mike
veterán

ha belefuttok ku klux klánosokba, nézzétek végig mit művelnek :)

(#2935) Carlos Padre válasza Mike (#2934) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Spoiler: több részes. :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#2936) Pepeninho válasza Mike (#2934) üzenetére


Pepeninho
őstag

Alig varom, hogy megtalaljam oket. Honorom igy sem az igazi, de akkor a beka segge alatt lesz majd. :)

Ps4, p30 pro

(#2937) Major Lion


Major Lion
senior tag

'Unknown' sírját megtalálta már valaki? :D

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#2938) Pepeninho válasza Major Lion (#2937) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nalam eddig a kerti budiban levo bolond no vitte a primet. :)

Ps4, p30 pro

(#2939) #51177472


#51177472
törölt tag

Szóval üdv, csatlakoztam is egy Special editionnal, eszméletlen mód tetszik a játék, pár óra gameplayt néztem belőle .
Ezt nem lehet kihagyni. :B

(#2940) Carlos Padre válasza Major Lion (#2937) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem, de ma megint csak barangoltam minden cél nélkül és találtam érdekes helyeket. Meglett a speckó kés, leltem egy boszorkányt, befogtam a csodalovat ha már arra jártam (tök könnyű volt, nem értem mit sírtok :DDD), Van Horn környékén kivert a frász, nem kicsit beteg környék, brutális éjjel, mellette az erdő meg tényleg uhhh... Ajánlom mindenkinek.
Holnap most már tényleg haladok egy kicsit a sztorival is. :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#2941) Mike


Mike
veterán

kezdenek jönni a bugok. nem tudom elvenni a harmonikát. a koporsó készítő csávó meg csak áll ott, nem lehet csinálni vele semmit. elmentem blackjackezni, erre még a quest is eltűnt

(#2942) shezytheorig válasza Mike (#2941) üzenetére


shezytheorig
újonc

Őszintén, picit az onlinetól előre félek..bár eléggé megbízható a rockstar, viszont manapság kevés dolog startol el zökkenőmentesen a videójátékiparban😁

(#2943) .LnB válasza Carlos Padre (#2940) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én tegnap már haladtam a sztorival. Kicsit challangeztem, vadásztam három medvét meg ilyenek.

(#2934) Mike Végig ugyan nem hallgattam őket, de a molotovtól olyan szépen égnek. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2944) Pepeninho válasza #51177472 (#2939) üzenetére


Pepeninho
őstag

Udv Gareth! :)

Ps4, p30 pro

(#2945) #95558144


#95558144
törölt tag

Tegnap átléptem Chapter 4-ben, és újabb csalikat beszerezve kicsit pecáztam a mocsárban. És a lényeg. Amikor Athur egy nagyobb halnak beakaszt, nyög egyet az "erőlködéstől", míg kis halaknál kapásnál ezt nem csinálja. Elképesztő. :)

Bóklásztam egyet Saint Denisben, persze nem először, és elképesztő hangulatos az a város. Azt éreztem, hogy kedvem lenne akkor és ott lenni abban a minutumban. Millió apró részlet, amiket csak akkor fedez fel az ember, ha nem rohan, csak nézelődök, és az orrán is túl lát.

Amivel viszont rohadtul nem vagyok még mindig megbékülve, az Arthur mozgása, főleg gunplay közben. Egy lomha szar, egyszerűen frászt kapok, amikor a játék bizonyos helyzetekben lekorlátozza a mozgását. Nehézkesen fordul, nehézkesen vált irányt, az egész nem fluid, hanem egy darabos.-nehézkes kínlódás.

(#2946) #95558144 válasza Mike (#2941) üzenetére


#95558144
törölt tag

Bugok eddig is voltak, már a játék legelejétől, csak sokakat elvakított a felszopás.

(#2947) Mike válasza .LnB (#2943) üzenetére


Mike
veterán

nem kell őket bántani, elég szerencsétlenek maguktól is

(#2948) Mike válasza #95558144 (#2946) üzenetére


Mike
veterán

áh eddig csak a felszopás miatt nem vettem észre

(#2949) Carlos Padre válasza Mike (#2947) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Plusz lemarad a folytatásról :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#2950) .LnB válasza Mike (#2948) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként tök érdekes, hogy nyugisan, lassan játszok. És egyetlen buggal sem találkoztam. Nem rohanok, nem kapkodok, lehet azért?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.