Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) starr válasza mdraco (#497) üzenetére


starr
őstag

Pedig a 640-en aztán tényleg rettenet gyatra volt az előlapi kamera.

[ Szerkesztve ]

(#502) odihari válasza fzoli86 (#489) üzenetére


odihari
csendes tag

Köszönöm :)
Igen az egyértelmű, ha egyiknél nincs veszek a másiknál.
Azt honnan tudom, melyik lesz a jó üveg v fólia rá? Laikus vagyok, bocs a kérdésért. Szeretném attól is védeni, hogy eséskor sérüljön.
Köszönöm a választ

(#503) policecars válasza trebrona (#498) üzenetére


policecars
csendes tag

Köszönöm!

(#504) fzoli86 válasza odihari (#502) üzenetére


fzoli86
tag

aliexpressen vagy ebay-en erre rákeresel: "Redmi 4X tempered glass" csak vigyázz, hogy sima 4X legyen és ne NOTE. Amelyikhez 4X van írva az jó rá....elméletileg. :)

tokhoz pedig ezt írd: "Redmi 4X case"

ui: fóliát felejtsd el....

[ Szerkesztve ]

(#505) Cadal válasza starr (#495) üzenetére


Cadal
őstag

Nem bántam meg, jó kis készülék. A batár akksi már-már visszahozza az old-school telefonok rendelkezésre állási idejét. A 4G-s hívás nem kijelzés bosszantó, de visszaváltottam 3G-re. Remélem majd javítják. Minden másban szerintem rendben van a készülék. (Samu Ace4 -ről váltottam)

[ Szerkesztve ]

(#506) El Rey válasza odihari (#502) üzenetére


El Rey
tag

Tokot [ITT] is tudsz venni.

[ Szerkesztve ]

(#507) starr


starr
őstag

Srácok, köszönöm az infókat! Megrendeltem.

(#508) Yellow73_a válasza El Rey (#500) üzenetére


Yellow73_a
tag

Szintén zenész. Hat napja boldog tulaja vagyok egy 4X-nek.
Semmi problémám sincs a telefonnal. A korábbi LG Spiritemhez képest nagyságrendekkel jobb. Nekem tetszik a kijelzője, jobb, mint a Spirité.
Egy bajom van csak, hogy a rezgőmotor jóval gyengébb, mint bármelyik korábbi telefonomon, így az övtokban hordva nem érzem, hogy rezeg, pedig eddig minden telefonomat néma rezgő módban használtam, nem szeretem, ha csöng, illetve hangokat ad különböző műveleteknél.

(#509) miku84 válasza Yellow73_a (#508) üzenetére


miku84
tag

A rezgés nagysága állítható a menüben az meg kéne, h oldja a problémádat.

(#510) Yellow73_a válasza miku84 (#509) üzenetére


Yellow73_a
tag

Tudom, hogy állítható, de akkor sem elég erős.
Csak gyenge és normál fokozatra lehet állítani a hívások és jelzések rezgőmotorját.
Az érintéskori rezgést lehet csak három fokozatban állítani (gyenge, közepes, erős)

(#511) csusza`


csusza`
senior tag

Most adtam túl a Nexus 5X-en, erősen gondolkodom ezen a készüléken, tekintve, hogy ezek a kínai készülékek már nem azok, amiken pár évvel ezelőtt kacagtunk...

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#512) Yellow73_a


Yellow73_a
tag

Segítsetek, légyszi.
Pár napja regisztráltam a magyar MIUI fórumra. Elvileg kellett volna, hogy kapjak aktiváló e-mailt, de nem kaptam, ezért még inaktív a felhasználói nevem. Azt írja, ha problémáim vannak az aktiválással, írjak a fórum adminjának. Viszont belépés nélkül nem tudom még azt se megnézni, hogy ki az admin, és értelemszerűen ha tudnám is, belépés nélkül nem is tudnék ráírni.
Ki ott az admin, és hogy tudnék vele kapcsolatba kerülni?

(#513) KTomi77


KTomi77
tag

Sziasztok,
Én is tulaja lettem egy redmi 4x-nek. Eddig nekem nagyon tetszik, egyedül a funkció gombok világítása hiányzik. Én másban eddig nem találtam hibát.

(#514) El Rey


El Rey
tag

Funkció gombok világításának hiánya engem nem zavar. Reflexből oda nyúlok ahová kell sima ügy szerintem.

(#515) odihari válasza fzoli86 (#504) üzenetére


odihari
csendes tag

Köszi

(#516) odihari válasza El Rey (#506) üzenetére


odihari
csendes tag

a telefont is itt venném, és feltűnt h üvegfóliát nem árulnak hozzá csak tokot. Érdeklődtem, hogy miért? Azt válaszolták, mert nem tapad meg a kijelzőn és ők ajánlották, hogy itt a fórumban érdeklődjek, mások hogyan oldották meg a kijelző védelmét. Az üveg jó ötletnek tűnik, szétnézek majd, de ugye nem szeretnék rendeléssel együtt több ezret erre költeni.
Üveg nélkül félek, hogy karcolódna, illetve szeretném megvédeni egy esetleges esésnél a kijelzőt.

(#517) ORCA58 válasza Tézé81 (#499) üzenetére


ORCA58
addikt

Évek óta nézeget a Xiaomit, hátha egyszer lesz olyan amibe nincsenek bosszantó hibák, de mindig van valami olyan nyűge, ami eltántorít. Most ez hívásnál 4G-ről lecsatlakozás katasztrofálisan lassúsága. Nem igen bízom benne, hogy javítják, mert sokszor lehet panaszt olvasni, hogy a régóta jelezett hibát (még ha a fél világ is sír miatta) sem javítják ki. Viszont tehetnek bele újakat, habár ez minden gyártó frissítésére jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#518) mikej95 válasza fzoli86 (#504) üzenetére


mikej95
aktív tag

Nem tudod véletlenül melyik a tuti? Rendeltem hozzá üveg képernyővédőt, de a lekerekített üveg miatt a peremén nem illeszkedik tökéletesen, levegős a széle. Létezik ívelt üvegfólia?

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#519) El Rey válasza ORCA58 (#517) üzenetére


El Rey
tag

"Most ez hívásnál 4G-ről lecsatlakozás katasztrofálisan lassúsága."

Ez egy nem létező probléma az én telómnál.

(#520) fzoli86 válasza mikej95 (#518) üzenetére


fzoli86
tag

linket küldj légyszi, hogy mit rendeltél...
ezt úgy szokták orvosolni, hogy lényegesen kisebbre vágják az üveget és így nem lóg túl a kerekítésen...
Persze elég gázul fest...ezért rühellem a 2.5D üveget, törném el a kezét aki kitalálta és bevezette.....

létezik ívelt de az sokkal nagyobb ívre van...pl samsung edge. 2.5D re szerintem méregdrága lenne....

[ Szerkesztve ]

(#521) Yellow73_a válasza El Rey (#519) üzenetére


Yellow73_a
tag

"Most ez hívásnál 4G-ről lecsatlakozás katasztrofálisan lassúsága."

"Ez egy nem létező probléma az én telómnál."

Nálam sincs ilyen gond

(#522) fzoli86 válasza Yellow73_a (#521) üzenetére


fzoli86
tag

elaltattad a telót 5 percig és nem zargatta értesítés?

(#523) Franklin


Franklin
addikt

Próbáljatok már ki valamit: ne legyen a telefon se mobilneten, se wifin. Állítsátok át a hálózatot 2G-re vagy 3G-re. Ekkor felül kiírja, hogy "Telenor HU" (2G esetén), vagy "Telenor HU 3G" (3G esetén).

Ha most bekapcsolom a wifit, akkor a kiírás átvált "Telenor HU 4G"-re. Ha kikapcsolom, visszaáll.

Ez most csak egy bug a kiírásban vagy ilyenkor tényleg felvált 4G-re??

(#524) Yellow73_a válasza fzoli86 (#520) üzenetére


Yellow73_a
tag

Én pont tegnap tettem rá egy elvileg 2.5D-s full cover üvegfóliát. Sajnos ennél sem találták el a méretet tökéletesen, mert igaz, hogy elvileg rásimul az eredeti lekerekített üvegre, de a pici méretpontatlansága miatt mégsem fekszik fel jól, ezért levegős maradt a széle

Ja, és a full cover fólia alsó fekete része nem átlátszó az érintőgomboknál, így teljesen eltakarja az amúgy sem igazán látható gombokat.

[ Szerkesztve ]

(#525) SSlyTR válasza Yellow73_a (#508) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Szerintem szamit, hogy ki milyen halozaton hasznalja. Ahogy olvasgattam par hsz-t a telekomosok orulhetnek, a vodasok beszivtak ezt.

(#526) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Sziasztok, rendelt már valaki telefont a EuStockt-től? A mobilaréna onnan kapta a telefont tesztelésre és elég korrekt a telefon ára. Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Köszönöm!

(#527) fzoli86 válasza Yellow73_a (#524) üzenetére


fzoli86
tag

na igen...erre gondoltam, olyat érdemes akkor ami nem kerekített hanem jóval kisebb...
Persze tudni kell, hogy a kijelző sem tökéletesen sík és az üveg sem, ezért a hiba mértékétől függően idővel eláll egymástól a 2 felület...

(#528) zoltannagy válasza SSlyTR (#525) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Szia! A 4G gond a Vodanál? Mert pont Vodás vagyok és most akarok venni egy ilyen készüléket nemár :D

(#529) thegaben86


thegaben86
csendes tag

Valaki árulja már el légyszi, hogy hol az istenben tudom kikapcsolni a nyomorult T9 szótárt, vagy minek hívják ezt a szart. Ha beírom a keresőbe, akkor aranyosan kidobja hogy rendszeralkalmazasok/telefon/tovabbi beallitasok/T9 bevitel, de belépve a megadott menupontba, nincs olyan hogy T9 bevitel.
(az első android telefonom, sry..)

(#530) fzoli86 válasza zoltannagy (#526) üzenetére


fzoli86
tag

Tapasztalatok eddig:

beérkező hívás jelzésének késése LTE hálózaton (kb. 5. csörgés után)
gyenge rezgőmotor
gyenge minőségű képet készít az előlapi kamera
nincs funkció gomb világítás
nehéz jó tempered glass-t találni rá

[ Szerkesztve ]

(#531) miku84


miku84
tag

Hogy lehet kikapcsolni, hogy ha felveszik a hívást a túloldalon, akkor nálam ne rezegjen egyet a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#532) mikej95 válasza fzoli86 (#520) üzenetére


mikej95
aktív tag

Előbb megjött, mint a telefon és sajnos hézagos is, sima üvegként volt reklámozva írták is, hogy nem biztosít teljes lefedést, gondoltam 2.5D üveg miatt kisebb lesz mint a kijelző és meg van oldva, de nem simán hézagos a peremeken.

Most rendeltem másik üveget, aminek a peremei ilyen rásimulós "carbon fibre" műanyag, pont olyat amiről képet linkeltek nem sokkal azután, hogy válaszoltál nekem. Igazából nem oszt-szoroz, hogy letakarja a gombokat, mivel amúgy sem túl láthatók és tudom melyik hol van.

Itt a link a rossz fóliához, ez nem 2.5D ilyet ne vegyetek. Ugyanettől az eladótól vettem TPU szilkon tokot az egy hajszállal vastagabb volt mint a bolti ajándék (alis ajándék tok kb vicc kategória).

[ Szerkesztve ]

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#533) Domestos


Domestos
tag

Sziasztok!

Feltettem MI-Globe ROM-ot a 4x-emre. A ROM generálásakor bekattintottam, hogy Magisk root legyen rajta, de nem látom, hogy rootolva lenne, nem igazán értem, mit kéne csináljak, hogy tudjak root jogot adni appoknak. Ennek hogy kéne működnie?

[ Szerkesztve ]

(#534) SSlyTR válasza fzoli86 (#530) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Valaki mar felvette a kapcsolatot az EUstock-kal? Azert ez nem 4G-3G hivasos dolog nem pici hiba, ha nem lenne mar vennem is meg.

(#535) fzoli86 válasza SSlyTR (#534) üzenetére


fzoli86
tag

én biztos nem, mert ezt az anomáliát én csak hétvégén tudom tesztelni, nincs nálam jelenleg a teló...

(#536) Franklin válasza SSlyTR (#534) üzenetére


Franklin
addikt

Bár én nem az Eustocktól rendeltem, de nekem nincs ez a hívás probléma, 4G-n is rögtön kicsörög, akkor is, ha már 30 perce tétlen a telefon és nem jött rá értesítés sem.

Más kérdés, hogy bár csörög, nem tudom rögtön felvenni, mert sötét a kijelző, kb. 2 mp múlva éled fel :D

(#537) mikej95 válasza SSlyTR (#534) üzenetére


mikej95
aktív tag

Én a B20 nélküli változatot pedig arra nem tudom rávenni, hogy rezegjen a retkes Messenger. Korábbi MIUI 8.x verzióknál az volt a gond, hogy nem lehetett letiltani a Messenger, Facebook, stb, rezgését, a beállítások semmit sem jelentettek, láthatóan jól patchelve lett a probléma. :C
Nagyvárosokban ezen is van LTE, de nem tapasztaltam hasonló dolgokat, bár Telekomos a kártya, mintha itt írták volna, hogy főleg Vodásokat érinti ez a késleltetéses probléma. :(

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#538) rasky válasza mikej95 (#537) üzenetére


rasky
senior tag

Telekomot is...nekem az volt és ki sem csengett..egyszer sem 4G-n.

2-3G-n nyilván ment minden.

[ Szerkesztve ]

(#539) fzoli86 válasza Franklin (#536) üzenetére


fzoli86
tag

Milyen szolgáltatónál vagy?

(#540) Telda válasza SSlyTR (#525) üzenetére


Telda
addikt

Én vodás vagyok 4G-vel csatlakozom. Próbáltam más mobil(ok)ról, több szolgáltatóval is, vezetékes telefonról is, de nekem mindig kicsörgött elsőre. Ja és vidéki vagyok, szóval B20on megy.

[ Szerkesztve ]

(#541) fzoli86


fzoli86
tag

Gyors közvélemény-kutatás.
Csak Eustock-os telókat érint az LTE kicsengés késés?

(#542) borsodika válasza fzoli86 (#541) üzenetére


borsodika
őstag

Tőlük van a telefonom és semmi probléma T-mobileos kárytával.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#543) kzsolt86 válasza fzoli86 (#541) üzenetére


kzsolt86
csendes tag

Nem. Én smartshopból vettem és nálam is létezik a hiba (vodás vagyok), úgyhogy én visszaálltam 3g-re

(#544) Franklin válasza fzoli86 (#539) üzenetére


Franklin
addikt

Telenor

(#545) gingerbalm válasza fzoli86 (#541) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Szintén tőlük van, szintén telekomos vagyok, és nincs késés, semmi egyéb gond.

(#546) mdraco válasza mikej95 (#537) üzenetére


mdraco
őstag

Betában javítva van, csak én nem fogom azért felrakni, hogy még több egyéb bug legyen...

(#547) El Rey


El Rey
tag

Eustock tól van a telóm és T-nél vagyok. Semmi problémát nem tapasztalok.

(#548) Franklin válasza El Rey (#547) üzenetére


Franklin
addikt

Melyik T? Mert kettő van ;]

(#549) fzoli86


fzoli86
tag

Az eddigi infókból az jön le, hogy szolgáltató kizárható, és az értékesítő is. :)
Akinél jelentkezik a probléma, tudna valamikor egy teljes rendszer visszaállítás után a szűz rendszerrel, újra egy tesztet csinálni? Remélhetőleg egy app okoz kellemetlenséget...

Ha minden igaz Eustock-os teló nem is értintett az ügyben...

[ Szerkesztve ]

(#550) retesz147 válasza fzoli86 (#549) üzenetére


retesz147
addikt

Ahogy anno az elején említettem, nálam Redmi 3S Prime-on is van ez a nem csörgés problémája (Voda, Budapest).
Előfordulhat hogy app,( bár nem hiszem).

Xiaomi 13 eu dev...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.