Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) LyonnaisFan1 válasza nordo (#200) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Arra gondolnék, hogy televízió készüléken felül más szórakoztató eszközzel is működik-e az infrája?
A kérdésemben erről lenne szó.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#202) Yellow73_a válasza eustock (#193) üzenetére


Yellow73_a
tag

Kedves Eustock,
Van esély rá, hogy a ma délután leadott rendelés csütörtökön megérkezzen?

(#203) vince válasza Yellow73_a (#202) üzenetére


vince
őstag

Kizárt. A lenti két feltételből (link) egyik sem teljesült.

A termék(ek) a GLS Hungary Kft. segítségével juthatnak el az Ön által megadott szállítási címre.
Amennyiben a rendelés hétköznap 12.00-ig beérkezik és a "rendelés megerősítése" tárgyú emailt a vásárló megkapta, akár a visszaigazolást követő munkanapon teljesülhet a teljesítés.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#204) eustock válasza Yellow73_a (#202) üzenetére


eustock
tag

Igen, van rá esély, azonban a mostantól leadott rendelések már nem biztos hogy másnapra teljesíthetőek, de igyekszünk, emelt kapacitással dolgozunk, hogy minél gyorsabban kiszolgáljunk minden vásárlót.

[ Szerkesztve ]

(#205) gingerbalm válasza vince (#203) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

De ma még csak kedd van, ha holnap feldolgozzák, megérkezhet csütörtökön. :)

[ Szerkesztve ]

(#206) gyulavezir válasza gingerbalm (#205) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Na, rendeltem egyet. Ezzel a készülékkel leszek xiaomis. Remélem beválik. Minden esetre le a kalappal az eustock ügyintézése előtt!

(#207) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv!
Mi lehet a különbség, ha egy webshop-ban külön van a global és a "sima"? Mi lehet a különbség? A" sima", ahol nincs feltüntetve hogy "global" kB. 20 usd - vel olcsóbb. Vajon csak a ROM lehet más a kettőn?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#208) vince válasza gingerbalm (#205) üzenetére


vince
őstag

Igen, valóban, gondolatban már szerdán jártam, elnézést :B

(#207) mcwolf79
pl. 800 MHz LTE hiánya, kínai rom

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#209) mcwolf79 válasza vince (#208) üzenetére


mcwolf79
veterán

Még jó hogy rákérdeztem. Azt hittem a "bele" ugyanaz.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#210) El Rey


El Rey
tag

Sajnos most láttam meg, hogy lehet rendelni.
Meg is rendeltem gyorsan. Van rá remény, hogy belefértem még az 500-ba?

(#211) Telda válasza El Rey (#210) üzenetére


Telda
addikt

Hát necces, én 17:50 körül adtam le a rendelést, de azóta sem kaptam visszajelzést. Szóval szerintem már én sem fértem bele :).

(#212) El Rey válasza Telda (#211) üzenetére


El Rey
tag

Nem függ össze a kettő.
Legutóbbi teló rendelésemnél ( 4A)

A rendelés után két nappal kaptam meg a rendelés megerősítését és benne voltam az 500 ban :)

(#213) razzorr válasza Szabcsizz (#159) üzenetére


razzorr
őstag

Ez az anyagminőség kicsit vicces, mert az emberek nagy része úgyis becsomagolja a telefonját egy műanyag tokba,amint 2perc eltelt a dobozból kivéve. Bár mindenki azt csinál amit akar.

(#214) Nimda válasza eustock (#204) üzenetére


Nimda
addikt

Lehet előre tudni, hogy kb. meddig lesz kapható nálatok ez a típus?

(#215) Yellow73_a válasza razzorr (#213) üzenetére


Yellow73_a
tag

Pont ezen gondolkodtam én is.
Adott a Redmi 4X szép hátlapja. Most erre tegyek egy iPaky vagy Nillkin fekete tokot? Persze ezek a tokok is jól néznek ki, de akkor minek a telefon klassz hátlapja?
Lehet, maradok egy gagyi párszáz forintos víztiszta szilikon toknál. (ami pár hónap alatt besárgul)
Szívem szerint tok nélkül használnám, de félek, hogy úgy valami baja lesz a telefonnak.

(#216) dontpanic


dontpanic
tag

Sziasztok.

Szerintetek a Redmi 3pro-hoz képest a Redmi 4x a felhasználó számára is jelenthet érezhető előrelépést?
Tetszik nagyon a telefon és gondolkozok rajta, hogy lecserélem. Az R3PRO-t is nagyon jó és szerethető készüléknek tartom, tetszene a frissebb android, és egy minimálisan szebb dizájn (bár ez relatív), na meg egy kis változatosság, de a CPU+GPU páros miatt nem vagyok benne biztos.
Snapdragon 616 + Adreno 405 + Android 5 (R3PRO)
vs
Snapdragon 435 + Adreno 505 + Android 6 (R4X)

Ram + akksi + egyéb extrák elvileg ugyanaz, ha jól néztem.

Szerintetek? Esetleg aki már használta mindkettőt és megosztaná a tapasztalatokat azt megköszönném :)
Köszönöm!

(Feltettem a másik topikba is a kérdést, de úgy látom ez lesz a teló végleges fóruma, szóval bocs a duplázásért).

[ Szerkesztve ]

(#217) tvamos válasza dontpanic (#216) üzenetére


tvamos
nagyúr

B20 van a pro-ban?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#218) dontpanic válasza tvamos (#217) üzenetére


dontpanic
tag

Jogos, az nincs, de annak hiányát én eddig éreztem.

(#219) zamar válasza Örni (#171) üzenetére


zamar
csendes tag

Sajnos eustockon csak fekete van, nekem pedig arany színű kellene. Pontosan nem nekem de ez most mindegy.

Itt lehet kapni arany színűt viszont azt írják nincs benne magyar nyelv. Ha ez valóban így van lehetséges magyar nyelvet is tartalmazó romot rátenni? Írtam egyébként nekik és tényleg nincs benne, tehát nem elírás viszont 2 év teljes körű garanciát vállalnak rá ami elég csábító. Ezen kívül 2500Ft a szállítás viszont ennyiért ha bármi gond van vele a két év alatt költségmentesen elviszi a futár és vissza is hozza.

Szerk.: Valaki rendelt már innen? Elég jó áron van és EU raktárból jön. Itt sem egyértelmű a verzió, ahogy az sem hogy tud e B20-at.

[ Szerkesztve ]

(#220) Örni válasza zamar (#219) üzenetére


Örni
senior tag

A hónap végére ígértek arany kivitelt eustockon!

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#221) zamar válasza Örni (#220) üzenetére


zamar
csendes tag

Igen tudom nekem is írták, viszont elég sürgős lenne.

(#222) gingerbalm válasza zamar (#219) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

egyik helyen lévő teló se tud b20-at, mert nincs felsorolva, az elsőnél meg még magyarul se tud valóban...

egyik se tűnik nemzetközi verziónak

(#223) gingerbalm válasza gingerbalm (#205) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Hűha, már hajnal 6 előtt jött a megerősítő levél a rendelés feldolgozásáról, és nemrég és a gls-től is az előzetes tájékoztató e-mailben és SMS-ben csomagszámmal, hogy ha ma hozzájuk kerül, holnap már itt a csomag az EUstocktól. Le a kalappal, tényleg éjt nappallá téve a vevőkért vannak. :R

(#224) saelin válasza vince (#97) üzenetére


saelin
veterán

Így kell vásárlókat csalogatni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#225) ollie válasza dontpanic (#216) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

S616: 4x1.7GHz Cortex A53 + 4x1.2GHz Cortex A53 mag (8 magos) + Adreno 405
S435: 8x1.4GHz Cortex A53 mag + Adreno 505

Tippre az S435 jobb, az Adreno 505 meg mindenképpen gyorsabb.

Pontosabban, a számítási teljesítménye a magokat nézve kb ugyanannyi, vagy alig marad el a 435, de grafikai teljesítményben jobb. Fogyasztásban meg jóval jobb a 617-nél.

[ Szerkesztve ]

***

(#226) novger válasza Yellow73_a (#215) üzenetére


novger
tag

Az egyik telefonom redmi 3s. Szerintem elég strapabíró a hátlapja. Én tokot csak azért használom rajta, mert a fémház elég csúszós.

(#227) mikej95


mikej95
aktív tag

Mobilarena topicja lesz neki a közeljövőben?

novger: Fekete 4X hátulján eléggé meglátszódnak az ujjlenyomatok.

[ Szerkesztve ]

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#228) Dhampir válasza mikej95 (#227) üzenetére


Dhampir
félisten

Szerintem ez az. :)

(#229) mdraco


mdraco
őstag

Mától én is 4X 3/32 Gold tulajdonosa vagyok. Nagyon új világ ez nekem, okostelefon pályafutásomat Windows phone-on kezdtem.

[ Szerkesztve ]

(#230) vince válasza mdraco (#229) üzenetére


vince
őstag

Én holnapra várom a 4X-et, ami életem első okostelefonja lesz így lassan a negyvenhez közeledve :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#231) reaper0220


reaper0220
tag

Hali!

én is ma rendeltem meg a Redmi 4X-et, szerintetek érezhető lesz a változás a Redmi 3-hoz képest?:D

(#232) Sleed válasza eustock (#204) üzenetére


Sleed
aktív tag

Csak egy megjegyzes: megnyugtato lenne ha a szervereiteken a jelszavakat titkositva tarolnatok.
Tudom hogy elvileg mindenhova mas jelszot kene hasznalni, de ezt sokan nem teszik meg. En gyanakvo voltam es olyan jelszot adtam meg amit csak nem megbizhato/nem fontos helyeken hasznalok, es nem voltam meglepve amikor a regisztracios mailben visszajott a jelszavam.

(#233) SNor


SNor
tag

Akinek már van ilyen telefonja, attól kérdezném, hogy az OTP-s SmartBank program működik (eustock-os készülékre gondolok)?

(#234) eustock válasza Sleed (#232) üzenetére


eustock
tag

Üdv!

Köszönjük az észrevételt, az új webáruház, ami hamarosan indul, már így fog működni.

[ Szerkesztve ]

(#235) mdraco válasza vince (#230) üzenetére


mdraco
őstag

Az szép :)

Más:
Hogy tudnám kitörölni a felesleges alkalmazásokat? Két lehetőséget látok, force stop, uninstall updates, utóbbi esetben, újra lefrissül :F

(#236) Örni válasza mdraco (#229) üzenetére


Örni
senior tag

Hol vetted, hogy ilyen gyorsan megjött?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#237) mdraco válasza Örni (#236) üzenetére


mdraco
őstag

Erdélyi vagyok :)

[link] Végül itt kaptam megoldást a letíltásra.

[ Szerkesztve ]

(#238) gingerbalm válasza mdraco (#237) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

A budiba rókázó cicától? :D

(#239) Örni válasza gingerbalm (#238) üzenetére


Örni
senior tag

Ütős buli volt, te is voltál? :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#240) gingerbalm válasza Örni (#239) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Naná! :D

(#241) mdraco válasza gingerbalm (#238) üzenetére


mdraco
őstag

Nem tudom, hogy sikerült :DDD

Ezt akartam linkelni, ennél jobb megoldást tudtok? :)

(#242) Yellow73_a válasza vince (#230) üzenetére


Yellow73_a
tag

Ha a Nokia 5800 Xpress Music nem számít okostelefonnak, akkor én 42 évesen lettem először okostelefon-tulaj, de ezt Nokiát is 37 évesen vettem (első érintőképernyős telefonként, előtte nyomógombos Nokiáim voltak.)

(#243) vince válasza Sleed (#232) üzenetére


vince
őstag

Az, hogy a jelszavad szerepelt a visszaigazoló e-mailben, nem feltétlenül jelenti azt, hogy a jelszót tárolják az adatbázisban és nem valamilyen (akár salted) hash-t. Az e-mailt, benne a jelszóval a hash képzés és adatbázisba mentés műveletével együtt el lehet küldeni anélkül, hogy a jelszót kódolatlanul bármilyen formában tárolni (=elmenteni) kellene.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#244) starr válasza mdraco (#241) üzenetére


starr
őstag

A kamerája milyen a Lumia 640-hez képest?
DNG-zni lehet vele valamilyen appal, vagy trükkel?

(#245) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ennyiért tökéletes választás :)

(#246) mdraco válasza starr (#244) üzenetére


mdraco
őstag

Még csak 1-2 beltéri képet lőttem vele gyorsba, hát eddig nem tűnt jobbnak 640-hez képest, gyenge fény mellett. Majd még fogom próbálgatni, s többet tudok mondani. DNG-t még nem próbáltam.
Viszont minden másban előrelépés. Még a kamera bizonytalan.

(#247) this is life válasza starr (#244) üzenetére


this is life
Ármester

Kulso appal lehet rawba menteni , de vsz rosszabb kepet keszit mint a gyari megoldas. A 640-hez kepest amin w10m rs1 vagy rs2 van jobb kepeket keszit ha van elegendo feny a fotohoz, a wp8.1 lumia kamera kepe egy kicsit talan jobb. Amugy ha a kamera lenyeges akkor olyan xiaomit keress amiben a sony imx szenzora van ...
oszehasonlito video a szenzorok kepessegerol samsung vs sony imx redmi4x vs redmi note 4x

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#248) starr


starr
őstag

Köszönöm a válaszokat.

(#249) Sleed válasza vince (#243) üzenetére


Sleed
aktív tag

Termeszetesen megoldhato, de abban megegyezhetunk szerintem hogy ez meg kozel sem a korrekt eljaras lenne es ez is rengeteg veszelyt rejtene magaban.

eustock: :R

(#250) starr


starr
őstag

Még egy kérdés. Fényszenzoros automata kijelző fényerő szabalyzást tud?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.