Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:31

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Mix 2 - funkcionális művészet

OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT MIELŐTT KÉRDEZEL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Scooter74


Scooter74
őstag

Köszönöm a válaszokat.
Egyenlőre akkor még kivárok, hátha lesz valami fejlemény.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#502) Shyciii válasza Drenadar (#496) üzenetére


Shyciii
veterán

Sebaj. Úgy néz ki Oneplus is kiad egy ilyen telót, úgyhogy a Xiaomi bekaphatja. Addig P9-en elvagyok az EU-sított friss kínai rommal :)

(#503) Drenadar válasza Shyciii (#502) üzenetére


Drenadar
veterán

Ha te beéred mással akkor az a te döntésed :-P

(#504) Ance válasza Shyciii (#502) üzenetére


Ance
őstag

Az 5T inkább a Samsung S8-hoz hasonlít majd (ha egyátalán lesz), nem a Mi Mix 2-höz. Mielőtt rákérdeznél, a telefon hossza a lényeg. A Mi Mix 2 jelenleg a legrövidebb 6-os (na jó 5,99-es) telefon és ahogy néztem az is marad egy ideig. A kiadott kínai utánzatok is mind legalább fél centivel hosszabbak. Akinek ez fontos, az ezért gondolkozik a Mi Mix 2-őn.

(#505) Scooter74 válasza Shyciii (#502) üzenetére


Scooter74
őstag

OP3-t használok, és az Oxygen OS nincs olyan jól optimalizálva mint a MIUI, és az EMUI.
Családba a lányomnak van egy Redmi Note 4-s telefonja ami brutál stabil, amióta megvan azóta csak használja.
Ezért most rendeltem még egyet a fiamnak, igaz karácsonyra fogja megkapni.
A Mix 2-s telefont már rég megvettem volna magamnak, de amíg nincs javítva a kártya probléma (Telenor..stb) addig még várok vele.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#506) Viktor0610 válasza Drenadar (#496) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem még kevesebb fénynél, esetleg teljes sötétben kellett volna fényképezz, akkor még rosszabb lett volna a minőség. :P

Samsung Galaxy A54

(#507) Drenadar válasza Viktor0610 (#506) üzenetére


Drenadar
veterán

Szerintem jó ez...
:-)

(#508) Shyciii válasza Scooter74 (#505) üzenetére


Shyciii
veterán

Noh. Azért erre reagálok. Volt Xiaomi Mi5-öm, van cseretelónak egy Xiaomi 4A, és apósnak egy Note 4-ese. Ez a MIUI vonal. Nekem volt Honor 8-asom, és van most P9-esem, ez az EMUI vonal. Volt Oneplus One és Oneplus 2-őm is, ez az OxygenOS vonal. Ezek közül mérföldekkel az OxygenOS volt a leghasználhatóbb.
Miért? Gyorsabb volt, fontos funkciókkal bővült, és stabilan működött, nem mellesleg milliószor többet foglalkoztak vele, mint a többi rommal. MIUI-val mi volt a bajom? Egyrészt borzalmas iOS érzés, és ennek megfelelő logikátlan elrendezés. Idétlen funkciókkal való bővítés (pl vaku villogjon ha hívnak...miközben a leadott kérelmek hasznos funkciókra meg rá se hederítettek...). Túl tömör, ezért a sebessége lassabb volt nekem mindig, nem beszélve a standby fogyasztásról. EMUI...nah ez a "csúcs". Agresszívan kilő mindent, és ahhoz hogy bent maradjon a memóriában a kívánt program 3(!) esetenként 4 helyen kell állítani, hogy békén hagyja: agyrém...EU-s rom jóval kevesebbet tud, mint a kínai, és ebből fakad a másik bibi, hogy a Huawei magasról szarik az EU-s romokra, még a függetlenekre is. A romjaikban kevesebb funkció van, és kurva lassan frissítik: a kínai rom mindig 4(!) frissítéssel előrébb van.
És utoljára: A MIUI és EMUI iszonyat lassan halad előre főverzió terén.
Hát ezek miatt kerülöm a MIUI-t, és EMUI-t ha lehet.

(#509) beyruth82 válasza Shyciii (#508) üzenetére


beyruth82
veterán

Oxygen OS is testreszabható olyan mertékben mint a miui?Akkor az emui még rosszabb mint a miui?Most gondolkozok,hogy xiaomirol huaweire térek át(azt hallottam nagyon hasonló a két rendszer)de akkor szerinted a fapados android a legjobb?

(#510) Drenadar válasza Shyciii (#508) üzenetére


Drenadar
veterán

Fura én sose éreztem lassúnak a miuit. De ha már az elrendezése nem jön be akkor tény hogy felesleges erőltetni.

(#511) tibcsi0407 válasza beyruth82 (#509) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én hasonló utat jártam meg. Mi Note 2-ről Honor V9-re, majd Oneplus 5-re váltottam. Valóban az Oxygen a legjobb, de a Oneplus a fejlesztést azért nem viszi túlzásba. A rendszer nagyon jó, nem nagyon van benne hiba, de pl a kamera optimalizálása, amit régóta ígérgetnek még nem történt meg.
Nekem az EMUI-val sosem volt bajom, a kínai tetszett a legjobban, rengeteg frissítés jött rá, volt, hogy egy héten több is.
A MIUI más téma, nekem attól feláll a szőr a hátamon. Annyi felesleges baromság van már benne, hogy félelmetes.

https://utdetailing.hu/

(#512) beyruth82 válasza tibcsi0407 (#511) üzenetére


beyruth82
veterán

De az oxygen os is témázható meg variálható vagy csak a stock android és launcher a play árzházból?

[ Szerkesztve ]

(#513) tibcsi0407 válasza beyruth82 (#512) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A Nougat alapúban még nincs Substratum támogatás, csak pár gyári téma van, viszont az Oreo már olyan téma motort kap, ami többezer Google Play-ből telepíthető substratum témát fog tartalmazni.
Természetesen a launcher is cserélhető, az ikon pakkok is cserélhetők. (ahhoz nem is kell theme engine)
Az AMOLED kijelző miatt én a fekete témákat preferálom egyébként.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#514) Shyciii válasza beyruth82 (#509) üzenetére


Shyciii
veterán

Haosnlónak hasonló az EMUI és a MIUI. Gyakorlatilag ugyanaz a kinézet, csak az EMUI kevesebb értelmetlen funkció van, és nekem a P9 esetében borzalmas lassú a frissítés (EU független), Pl a független EU-sra most kezdenek kiküldeni OTA-n egy frissítést, mert a mai napig áprilisi az uccsó frissítés, míg a kínaira már rég elérhető a szeptemberi frissítés, sőt az új kínai romban már frissebb a kamera, gps, és wifi driver is...
Fapados androidot sem szeretem (volt Nexus 5X-em), mert pár fontos funkció hiányzik, de az OxygenOS nekem egy egészséges balance volt. Arról nem beszélvem hogy a Oneplus telók iszonyatosan támogatottak külsős fejlesztők révén, így XDA-ról olyan tuningolt romokat lehet felrakni, hogy ihaj. Ennek köszönhetően még a kamera modul értékein is módosítottak, szal ennek hála is jobb fotókat lehet készíteni.
nem tom mi lesz, de pont kikerült a Mi Mix 2 tesztje a GSMArenára, és lehangoló amiket olvasni lehet róla. Egyrészüket már máshol is írták, de sajnos több hibába is belecsúsztak, így nekem a Mi Mix 2 már tuti kimarad.

(#515) beyruth82 válasza Shyciii (#514) üzenetére


beyruth82
veterán

Köszönöm szépen!Milyen hibákról írnak egyébként?

Neked is köszi #513 tibcsi0407 :)

[ Szerkesztve ]

(#516) Shyciii válasza Drenadar (#510) üzenetére


Shyciii
veterán

nem azt mondtam, hogy lassú, hanem lassabb, mint a fentebb felvázolt rendszerek. Ráadásul pár minden nem írtható ki, törölhető belőle (pl a lanucher), mert össze van kötve más funkcióval, így muszáj meghagyni, és ezáltal zabáltatni vele a rendszer erőforrásait.

(#517) Shyciii válasza beyruth82 (#515) üzenetére


Shyciii
veterán

Kamera hibák: időnkénti autofocus hibák, kevesebb fénynél honályos elmosott fotók (példákkal illusztrálva persze), kontraszt tévedések, selfie kamera botrányosan rossz (Mi Mix-ét kapta meg), kijelző fényereje közepes alig több, mint 300 nit, és nincs automata plusz ráadás napfény alatt, csak manuálisan kapcsolgathatod, egyre nagyobb szögből nézve elkezd veszíteni a fényerő és a színekből is, ami ebben a kategóriában megint csak nem megengedett. Akksi tesztjét nézve elég gyenge szintúgy.
Ezekután már nálam ki is verte a biztosítékot.

[ Szerkesztve ]

(#518) beyruth82 válasza Shyciii (#517) üzenetére


beyruth82
veterán

Uhhhh...
Pedig sokat gondolkozom,hogy mi mix 2 vagy huawei mate 10 pro mert a jelenlegi telómnak(xiaomi mi 5s plus)szintén botrányos a kamerája.Csak hát a mate 10 pro az 260 ezer a mi mix 2 meg 200 alatt van.De ha ennyi gond van a mi mix 2-vel az elgondolkodtató :F

(#519) Shyciii válasza beyruth82 (#518) üzenetére


Shyciii
veterán

Ahogy olvastam a Mate 10 Pro kamera terén nagyon ütős lett az előzetes tesztek alapján. Jobb lett még a Note 8, S8, Iphone 8-nál is. Csak hát bazi drága. Annyit én nem adok ki semmilyen telóért.

(#520) Barthezz2 válasza Shyciii (#517) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ennek 3/4-e faszság. A kamera szar, az jogos.

A kijelző nem. Van automata fényerő, majd pont egy ilyen telóba nem tesznek.. nem romlik oldalról, és simán látom napfényben. Az akku lenyom 7 óra SOT-ot 1 nap készenléttel, vagy 4-5-öt 2 nappal. Ez szvsz minden, csak nem szar. Nézz vissza, tettem be screenshotokat.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#521) Drenadar válasza Shyciii (#516) üzenetére


Drenadar
veterán

Hát ennél a mix 2nél már nem nagyon érdekel az erőforrás zabálás... Ilyen hw-nél Másodlagos dolog jelenleg...

(#522) Shyciii válasza Barthezz2 (#520) üzenetére


Shyciii
veterán

1. Senki nem beszélt automata fényerő hiányáról.
2. Annál inkább arról, hogy az automata fényerő csak ippeg 300 nit felé tolja. Ez rendes napfényben, pláne nyáron édes kevés. Míg más telónál ezt az értéket boost-olni tudja ha nagy napfényt érzékel, a Mix 2 nem tudja ezt, csak manuális kapcsolgatásnál.
3. Az hogy te úgy látod hogy nem romlik el oldalról ,más igen pedig látja, és még műszeresen is ki lehet mutatni, az inkább a te szemed "gyengesége", és nem másé
4. A 7 óra SOT-od sajnálom, de az el nem hihető kategória, vagy ahogy te írtad: faszság. A screenshotod pont nem mutat semmi érdemlegeset, csak az értéket. Viszont semmit nem látni abból, hogy hogyan használtad/nem használtad. Egy szar telóból is ki tudok hozni 7h SOT-ot, sőt a P9 Light-ból 5 nap működést, csak nem úgy kell használnom, mint egy rendes okostelót. 50%-os fényerővel repülő üzemmódban 9 és fél óra videót volt képes lejátszani, ami ugye még csak meg sem terheli a procit rendesen. Szal rendes használattal, és nem repülő üzemmódban nézve a 7 óra egyszerűen kizárt. Max akkor, ha nem használod ki rendesen, mint okostelót.
Arról nem beszélve, hogy az akksi nem nagy a méretáhez képest, viszont nagy kijelző, és IPS kijelző, tehát még csak nem is energiatakarékos, de azért simán megvan a 7 óra rendes használattal? Bocs, de ez a nagy faszság.

[ Szerkesztve ]

(#523) Barthezz2 válasza Shyciii (#522) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Le volt írva mit csináltam. Nem, nem repülő mód, és nem, nem csak volt. Játszottam, neteztem, facebook, instagram, letöltések, youtube. Wifiről.

De nem kell elhinni, nyilván a gsmarena szava szentírás. Nekem 3 hete megvan, te meg messziről fikázod. Akkor miért nem ott vagy, miért itt a proli fórumozók között, akik a szar telefonjukkal nyomulnak? :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#524) kigyi_23 válasza Shyciii (#517) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Azt már tudjuk, hogy neked nem tetszik és utálod, jogod van hozzá, de minek téped a szád itt a topicban, ha nem tetszik?

Amúgy a kamera szoftveres probléma valószínűleg megoldják, ne feledd friss telefon még csak pár hete forgalmazzák kínában, a kínai dev rom-ban nagyon sokat javult az egész szoftver már. A fényerő automatikus állítása biztosan megoldható, hogy feljebb tolja amennyiben szoftveres korlát akkor jelezni kell a fejlesztők felé idővel bekerül majd a rendszerbe. Az aksi nem rossz ekkora kijelző és HW mellett véletlenül sem merül le estére tehát gondot nem okoz. Kijelző meg oldalról ki nem sz@rja le, hogy színhű-e. Na nehogy már oldalról nézegessem a kijelző a képeim. Én szemből nézem a telefonom, de tökéletesen látható oldalról is a kijelzőn minden szóval nem gáz, ha lent van az asztalon rákoppintok látom mit van kiírva.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#525) Drenadar válasza kigyi_23 (#524) üzenetére


Drenadar
veterán

Soha egy xiaomi telónál se oldották még meg a kamerát. Csodálkoznék ha most meg lenne oldva... :-) akinek fontos a kamera ne vegyen xiaomit. Vegyen egy Canont :-D

(#526) kigyi_23 válasza Drenadar (#525) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Van Canon-om nem is fényképezek telefonnal. Amikor Sony-m volt még úgy ahogy fényképezgettem vele, de minek, ha minőséget akarok úgy sem ezt használom, ha csak le kell kapni valamit arra meg jó abban a minőségben amiben tudja.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#527) Drenadar válasza kigyi_23 (#526) üzenetére


Drenadar
veterán

Szerintem is pontosan... Ha olyan helyre megy az ember ahol várható hogy lesz élmény amit meg lehet örökíteni oda viszi a Canont... Persze a mai emberre az jellemző hogy minden felesleges apróságot lefenykepez amit aztán sose nem néz meg többet...

AZ ilyenek kezében biztos jobban is merül :-D.

[ Szerkesztve ]

(#528) Shyciii válasza kigyi_23 (#524) üzenetére


Shyciii
veterán

Jah én kérek elnézést. Látom a lelkedbe tapostam, hogy egy topicban a telefon hibáiról szó esik.
Tipikus mobilaréna kis osztályosokkal. Ezért nincs már itt a régi hozzáértő fórumosok krémje...

(#529) Drenadar válasza Shyciii (#528) üzenetére


Drenadar
veterán

A legtöbb hiba amit felhoztál szubjektív. A launchert pl simán lecserélheted rá teszel egy alap android romot és kész olyan launchert raksz rá amit akarsz...

AZ aksi felhasználás pedig felhasználó függő. Én is már 3 hete használom nekem bőven elég amit tud, de nem játszom rajta és nem vagyok tizenéves se hogy instagramra gyártsam a képeket tonnaszámra.

És mennyire életszerű az hogy a kijelzőt 15% dőlésszöggel használjuk? Semmi.

A lényeg, hogy mi itt csak a saját tapasztalatainkat tudjuk megosztani, nem méregetjük a fényerőt, hanem csak használjuk. Nyár még nem volt a mix 2vel de sose kellett nekem kézzel állítani a fényerőt.

Senki se védte pl a kamerát. Fényképezni nem telefonnal kell.

(#530) kigyi_23 válasza Shyciii (#528) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Semmi lelki dolog egyszerűen nem értem azokat az embereket akik olyan topicokban sírnak amikben amúgy általuk utált termékről van szó. És csak a hibákat hozzák fel folyamatosan, mert abban ami neki van nincs hiba de tök jó. A hozzáértő fórumosok nem ezt csinálták szerencsére te sem tartozol hozzájuk. Én nem akarok mindenbe belekontárkodó szerencsétlen kisgyerek lenni mint te. Egyszerűen fórumozok abban a topicban amihez közöm van, mert nekem legalább van olyan készülékem amit te tesztek alapján lehúzol a sárba. Remek szórakozás én ezzel befejeztem nem érdekel mit írsz.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#531) Potrien válasza Scooter74 (#505) üzenetére


Potrien
senior tag

miért nincsen olyan jól optimalizálva?

(#532) Ance válasza Shyciii (#528) üzenetére


Ance
őstag

Megnéztem azt a gsmarena videót. Szerintem nem tudsz angolul, ha azt olyan lehúzásnak értetted, amit írtál.... persze vannak hibái, ezt senki sem tagadja, de nem olyan mértékűek, mint ahogy lefested. Mellesleg a helyi, részletesebb tesztnek jobban hiszek.

Egyébként a 300 nit az 429-nek is jó lesz. A mobilarena tesztje szerint. A OnePlus 5 422/501 nit-hez képest főleg :)

Ja. Nincs ilyen telefonom, mielőtt ezzel indokolnád a hozzászólásomat. Még nincs.

[ Szerkesztve ]

(#533) zsirfecske


zsirfecske
addikt

hali, nexus 6-om van jelenleg, már cserélném mert pure nexus-al is a végét járja tempóban.

két teló jöhetne szóba helyete:
- google pixel xl 2 (baromi drága, de cserébe a világ jelenlegi legfaszább android kamerája a mate 10 és lg v30 előtt. usa-ból be tudnám szerezni, de nem győzött meg még ilyen áron + naponta újabb hibák látnak napvilágot az oled kijelzővel stb.)
- mi mix 2 (ár/érték bajnok, baromijó design, de a miui nekem hátrány + a kamera a képek alapján ocsmány reteknek tűnik. elnézést, de a mi max 2-t bepróbáltam, és a kamera miatt azonnal el is adtam, ilyet többet nem akarok)

kérdéseim:
- van rá esély hogy a mix kameráját _érdemben_ javítsák? látom hogy jönnek a global rom-os verziók (pl. honorbuy), de őszintén szólva nem bízom benne nagyon.
- a kínai romos verziót megvéve (jóval olcsóbb, lásd gearbest), 100% hogy a globalként árulttal egyenértékűvé tehető? nem tudni hardver verziót érintő különbségekről? és a romolásra sincsenek megkötések xiaomi háza táján, ugye?
- van esély valaha egy android one rom-ra mi mix 2-re? nyilván nem port lenne ideális, hanem az, ha kiadnának egy direkt ilyen verziót a telóból, aminek a rom-ját fel lehetne tenni.

köszi a megjegyzéseket, előre is

[ Szerkesztve ]

(#534) Barthezz2 válasza zsirfecske (#533) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha a kamera fontos, akkor felejtsd el. Elég ótvar. Valamit javíthatnak, de nem jellemző a Xiaomira, hogy érdemben javulnak ilyen téren.

Hw különbség amúgy nincs, BL nyitás után fel lehet tenni a kínaira is a global rom-ot. Meg egyéb mást is akár. One szerintem nem lesz rá official. Port lehet.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#535) Drenadar válasza zsirfecske (#533) üzenetére


Drenadar
veterán

Majd azért mond el mennyire jó a pixel! :-)

(#536) tibcsi0407 válasza zsirfecske (#533) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az f/2.0 rekesznyílás olyan fizikai korlát, amin szoftveresen nem fognak tudni javítani.

https://utdetailing.hu/

(#537) Drenadar válasza tibcsi0407 (#536) üzenetére


Drenadar
veterán

Vajon mennyivel kerülne többe egy normális kamera hw? Vagy ez elvi kérdés ár már hagyomány a xiaominál? :-D

(#538) Barthezz2 válasza Drenadar (#537) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Vannak azért jó modulok a Xiaomi-nál is. Csak ez épp nem az :D

Everybody lies.

(#539) tibcsi0407 válasza Drenadar (#537) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem párdolláros tételről van szó. Ha a Mi6-ba belefért az f/1.8 optika, meg még egy zoom kamera is olcsóbb kategóriában, akkor miről is beszélünk? :)
Oneplus 5-be is belefért az f/1.7 olcsóbban.

https://utdetailing.hu/

(#540) zsirfecske


zsirfecske
addikt

köszi a gyors reakciókat, ezzel akkor meg is győztetek, hogy ne rizikózzak a kamera miatt. nexus 6 után visszalépést nem akarok (baromi jó az optikája és az ois, a google féle hdr-el megtámogatva igazi point and shoot csoda).

vsz csorgatom még egy darabig a nyálam a pixelxl2-re, de ott meg a kerekített 2:1 kijelző ami fura. meglátjuk lesz-e valami black friday akció rá, meg netán új hardver rev. kamera téren ott csak javulás várható (8.1-el érkező segédproci support, wow), xiaominál ez sajnos nem igen mondható el és ezek szerint a hw is erősen korlátos (rekeszről nem is tudtam, hogy még mi6-ot is alulmúlja).

(#541) beyruth82


beyruth82
veterán

A facebook falatokra és az instagrammotokra villogni bőven megfelel ez a kamera is kupakok. :P

(#542) zsirfecske válasza beyruth82 (#541) üzenetére


zsirfecske
addikt

de nekem nem arra kell, szóval fontos része.

(#543) Drenadar válasza zsirfecske (#542) üzenetére


Drenadar
veterán

Munka? Természet fotózás telefonnal?:-D

(#544) tibcsi0407 válasza beyruth82 (#541) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Na figy, mondok egy nagyon nem valós életbeli szituációt: ( van még ilyen is, hidd el)
Valakinek van családja, gyerekei, olyan emlékeket szeretne róluk rögzíteni, ahol nem homályosak a részletek, ha beltérben fotózza.
Akkor mit csinál? :)
Az akkor vesz egy DSLR fényképezőt bullshit duma nem állja meg a helyét, mert nem szaladgál az ember minden percben profi fényképezővel a nyakában.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#545) zsirfecske válasza tibcsi0407 (#544) üzenetére


zsirfecske
addikt

bizony pl. család, gyerekek esetén számít, hogy 20 év múlva milyen minőségben nézed a képeket, főleg rossz fényviszonyok és mozgó alanyok esetén. de szabadidőhöz vagy egyéb magán tevékenységhez kötődő fotózás, dokumentálás, hobbi stb esetén se mindegy a cucc. és amúgy az instára és a fb-ra sem mindegy mit teszel fel. már aki ritkán oszt meg, de akkor inkább értékesebb dolgokat :P

(#546) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Udv!
Az animaciok sebessege nem allithato? Nekem a gyari nagyon, nagyon gyors!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#547) beyruth82 válasza tibcsi0407 (#544) üzenetére


beyruth82
veterán

Tudom amúgy az én telóm fényképezője is katasztrófa(szintén xiaomi teló) de már belenyugodtam.

(#548) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#546) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Megoldottam.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#549) tibcsi0407 válasza beyruth82 (#547) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Lehet a mai napig a Mi Note 2-t használnám, ha nem lett volna olyan a kamerája, amilyen. A feleségem viszont imádja, Ő nem pixelvadász, mint én. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#550) Barthezz2 válasza tibcsi0407 (#549) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mix 2-nél nem pixeles a kép, hanem már-már ecsetnyomos :DDD

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.