Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:31

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Mix 2 - funkcionális művészet

OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT MIELŐTT KÉRDEZEL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) kopi73


kopi73
tag

Van akinek megadta magát a közelségérzékelő szenzor, vagy én vagyok az első? A tesztelő programok szerint hibás, leszedtem a kijelző védelmet is de akkor is, próbáltam stabil és developer rommal is de semmi nem használt. Telefonálás közben aktiv marad a kijelző, van erre valami megoldás vagy küldjem vissza mert még garis a telefon.

(#6002) vegyszer válasza kopi73 (#6001) üzenetére


vegyszer
addikt

Csak kényszer megoldás jut eszembe.
Mielőtt a füledhez emeled, nyomd meg a power gombot. Így nem nyomkodod el beszélgetés közben.

De hogy a szenzort tudják-e a kijelző megbontása nélkül cserélni, azt én nem vágom...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6003) mgTerminator válasza kopi73 (#6001) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem kikapcsolni kikapcsolja, csak később nem mindig jön vissza! És ezt általában 360-as tokban csinálja. Fújkáld ki a beszédhangszórót a portól, utána nekem jobb szokott lenni.

(#6004) vegyszer


vegyszer
addikt

Érdekes lett ez a 9.1.10 global dev frissítés.
Boot után elkezdett egy nem túl finom, de század százalékot is kijelző számláló pörögni.
Kb 0-18% között 1s alatt jutott el.
Aztán szépen lassan elkezdett pörögni. Majd olyan 54%-ról megint egy ugrás volt a 99+%, és vége is lett.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6005) Disque válasza vegyszer (#6004) üzenetére


Disque
aktív tag

Ez már elég régóta így frissül

(#6006) vegyszer válasza Disque (#6005) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem december közepe óta van meg. Kb 3x frissült. De ilyen nem rémlik egyáltalán.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#6007) kigyi_23 válasza vegyszer (#6006) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Változó lehet az időtartam amíg kiírja. Frissítése válogatja.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#6008) Scooter74


Scooter74
őstag

Sziasztok,
Gyors kérdésem lenne: a 9.1.10-s Global Beta az Oreo vagy már Pie?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#6009) Zozo0525 válasza Scooter74 (#6008) üzenetére


Zozo0525
őstag

Oreo

(#6010) Scooter74 válasza Zozo0525 (#6009) üzenetére


Scooter74
őstag

Köszönöm

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#6012) niklebi


niklebi
senior tag

Aki telepítette a múlt heti EU. romot annál is probléma van a router kapcsolattal? Kezdődött azzal, hogy letiltotta az otthoni routert. Csak a futó alkalmazásokban folyamatosan leállított biztonsági alkalmazás tíltásával tudtam helyreállítani. Ráadásul az addig Mbps sebességű router jelenlegi legnagyobb sebessége 35-40 kbs, de inkább 0. alatt van.

(#6013) mgTerminator válasza niklebi (#6012) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én nem tapasztaltam semmi ilyesmit, restart esetleg nem oldja meg?

(#6014) kigyi_23 válasza niklebi (#6012) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Fent van nálam is, de nem tapasztaltam ezeket.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#6015) mgaben válasza niklebi (#6012) üzenetére


mgaben
senior tag

én sem tapasztaltam ilyet. nekem csak az időjárás fc-zik már vagy két heti frissítés óta.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#6016) niklebi


niklebi
senior tag

Nem csak restart volt már többször, de újra is telepítettem már kétszer. Mit lehet elállítani egy wifi kapcsolaton? Miközben nem állítottam el semmit. Rögtön tiltással indított olyan fél-egy órán belül, miközben híreket olvastam. Először nem is tudtam miért nincs internet, csak később vettem észre, hogy le van tíltva a router. Ja a router tökéletesen működik 2.4-5. Ghz-en is, mivel a lakásban minden más eszközön semmi gond sincs. A fene sem érti ezt az egészet.

(#6017) kigyi_23 válasza niklebi (#6016) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Ilyen esetben, ha nálad nem jó az új frissítés menj vissza egy verzióval aztán majd a következőt rakd fel. Viszont most is csak azt tudom mondani nálam megy 4 különböző routerrel használom a nap folyamán folyamatosan és egyikkel sem tapasztaltam hasonló jelenséget sem.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#6018) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Valaki találkozott már powerbankos tokkal? Vagy az csak iPhone-ra létezik? :DD

(#6019) smc válasza mgTerminator (#6018) üzenetére


smc
addikt

Hogy a viharba ne lenne

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6020) porkiy válasza smc (#6019) üzenetére


porkiy
aktív tag

És ezt csak simán rá kell pattintani a hátuljára a telefonnak?

(#6021) smc válasza porkiy (#6020) üzenetére


smc
addikt

Aszondja hogy, "Put the battery on the back clip, please slowly insert the charging clip into the clip clip, press the clip clip charging switch once, start to charge the mobile phone, press the switch again, close the charging mode!"

Clipclipclip ;]

Ha netán valaki beszerezne egyet ne spóroljon a képekkel és az infókkal!

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6022) mgTerminator válasza smc (#6019) üzenetére


mgTerminator
veterán

Köszi! :D

(#6023) porkiy válasza smc (#6021) üzenetére


porkiy
aktív tag

Én próbáltam egyet rendelni, de Paypal-lal nem lehet fizetni, a kártyaadatokat meg nem szívesen adom meg....

(#6024) smc válasza porkiy (#6023) üzenetére


smc
addikt

Évek óta rendelek aliról kártyával. :F

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6025) kigyi_23 válasza porkiy (#6023) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Az Alipay lassan biztonságosabb lesz mint a Paypal nem kell tőle félni nem ördögtől való.

A tokra én is kíváncsi vagyok bár már lehet nem ruházok be rá.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#6026) porkiy válasza smc (#6019) üzenetére


porkiy
aktív tag

Megrendelve.

(#6027) smc válasza porkiy (#6026) üzenetére


smc
addikt

Egy hónap múlva ugyanitt! :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#6028) niklebi válasza kigyi_23 (#6017) üzenetére


niklebi
senior tag

Megvárom a pénteket az új rommal. Ha akkor is ezt csinálja a telefon, akkor full data törlés többször is :D újra telepítem az EU. romot. Rá megy majd a fél napom de hátha. Pl: a múlt héten ha megnyitottam mondjuk 30 lapot a böngészőben akkor sem töltögette újra a lapokat. Most délelőtt 18 lapnál az utolsó 5 lapot már újra kellett tölteni. Az Instagramon több képet csak 1-2 másodpeces idővel tölt be, ilyen azelőtt nem volt. Ilyen az amikor megszokja az user, hogy minden azonnal betöltődik, most meg már idegesít ha nem.

(#6029) Prt50 válasza mgaben (#6015) üzenetére


Prt50
csendes tag

Az Eu. fórumon van hozzá javító fix.A telepítése után nálam minden jól működik .

(#6030) mgaben válasza Prt50 (#6029) üzenetére


mgaben
senior tag

ojjjjj de király vagy! köszi! :)

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#6031) Fehdavee


Fehdavee
tag

Helló!
Boldog tulajdonosa vagyok egy Mix 2 nek egy hónapja. Annyi lenne a kérdésem hogy ti tokban használjátok?
Mert én úgy olvastam hogy kerámia hátlapon így úgy nem karcolódik ezért nem is használtam rá tokot. Csak tegnap nézegettem hogy vannak rajta hajszalkarcok. El is szomorított. Nektek is karcolódik?

MI Mix 2

(#6032) mgaben válasza Fehdavee (#6031) üzenetére


mgaben
senior tag

én tokban. szigorúan. bár van 1-2 ember aki anélkül használja.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#6033) Fehdavee válasza mgaben (#6032) üzenetére


Fehdavee
tag

Most én is felraktam rá a gyári tokot de így nem látom a szép hátlapot :N
Te milyen tokot használsz?

MI Mix 2

(#6034) this is life válasza Fehdavee (#6031) üzenetére


this is life
Ármester

Azért a por, zsebpiszok tudja karcolni, mert jó eséllyel tartalmaz homok,kvarc részecskéket , amúgy is ajánlott tokot használni mert a kerámia törékeny anyag, jobb később mint soha elven javasolnám neked egy tok vásárlását . Vannak akril ,gorilla glass hátlapú tokok ha a külcsín miatt nem hordtad tokban.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#6035) Barthezz2 válasza niklebi (#6012) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Xiaomi router?
Ha igen, próbáld meg, hogy kikapcsolod beállításokban a "Dual-band Wi-Fi" opciót.

Nem tudom, van-e összefüggés a ROM-mal, de én ezt tegnap kapcsoltam be a routerben, aztán úgy nekem sem megy. Ha kikapcsolom, akkor külön van 2.4 és 5Ghz-es hálózat, úgy megy mind a kettő. Ha bekapcsolom, akkor 1-nek látja a telefon és elvileg ő döntene a helyzettől függően, hogy melyik frekin használja, de úgy nekem sem megy.
Aztán lehet nincs összefüggés, mert mint írtam, én ezt tegnap akartam bekapcsolni és a router hibára fogva ki is kapcsoltam, de akkor lehet a telefon a ludas..

Everybody lies.

(#6036) mgaben válasza Fehdavee (#6033) üzenetére


mgaben
senior tag

Nekem a gyár tok repedezett, így vettem nillkin kemény tokot. Az is elkezdett repedni, így ezt használom most. Kicsit vastagabb, de nem kemény, így nem fog szetrepedni talán.

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#6037) this is life válasza mgaben (#6036) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem is van ilyen tokom , de a tököm ki van vele ,mert ujjlenyomat magnes . De a masszivitasa,vedelem amit nyújt karpotol .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#6038) mgaben válasza this is life (#6037) üzenetére


mgaben
senior tag

Igen, így vagyok vele én is.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#6039) Fehdavee


Fehdavee
tag

Köszi a válaszokat! Én csak nem takarom el tokkal ezt a szép designt tegnap felraktam a gyári tokot de estére lekerült mert zavart. Van rá biztosítás szóval ha törik nem gond a hajszállkarcok meg majd resetelodnek egy esetleges töresnél.

MI Mix 2

(#6040) Fehdavee


Fehdavee
tag

Esetleg valaki próbált már ilyen kencét amit rá kell kenni a kijelzőre és elvileg megvédi a karcoktól? Nem tudom hogy ezek valóban használnák vagy csak olyanok mint a hajnövesztő balzsam :)

MI Mix 2

(#6041) niklebi válasza Barthezz2 (#6035) üzenetére


niklebi
senior tag

UPC routerem van. Azt is átböngésztem, de ott nem találtam semmit. Annak a beállításait soha nem piszkáltam és eddig tökéletesen működött. Én azt nem értem, hogy először mi tiltotta le a telefonon a routerhez csatlakozást. Amióta az otthoni wifit használom még eggyetlen telefonnal sem történt ilyen. Most arra gyanakszom, hogy a múlt héten próbáltam feltenni az Omni romot és hátha visszamaradt valami. Mikor nem sikerült full data törlés után tettem vissza az EU. romot, majd frissítettem a múlt heti verzióra. A kettő között csak egy nap volt, így nem figyeltem arra hogyan működött az alatt az egy nap alatt a telefon.

(#6042) niklebi válasza Fehdavee (#6040) üzenetére


niklebi
senior tag

Mobilarénán most van egy cikk a Mi Mix 3-ról. Abban elég rendesen kitárgyalják az ilyen képernyővédőket. Semmi jót nem írnak róla. Szerintem olvasd át a hozzászólásokat.

(#6043) Zozo0525 válasza niklebi (#6042) üzenetére


Zozo0525
őstag

adsz egy linket? légyszi :-)

(#6044) niklebi válasza Zozo0525 (#6043) üzenetére


niklebi
senior tag

[Itt] a cikk, ennek a hozzászólásaiban tárgyalják ki az ilyen védelmet.
Szerk: még jó hogy megnéztem, nem a Mix 3-as cikk hozzászólásaiban olvastam henem ebben. Bocsi :R :R

[ Szerkesztve ]

(#6045) this is life válasza Fehdavee (#6040) üzenetére


this is life
Ármester

Hat a kencefices vedelmet hanyagolnam , realisan belegondolva a karcoktol valoszinuleg ved , de egy telefon pofara esese kavicsra ellen nem (a fizikát nem lehet meghazudtolni) a tg elonye hogy egy kulonallo reteg a kijelzon ami torekeny eses eseten az torik elobb es nem a kijelzo . Anno tg2 üveggel vedett touchpanel ket pofara eses volt (emiatt 2szer touchpanel csere ) akkor meg nem hasznaltam tg, azóta azonban igen .
A hátulját pedig amiatt védem a mix2-nek , mert bar nagyon jol nez ki, de egy peches eses azt is torheti .
Az utodja majd egyszer olyan lesz ami muanyag hatlapos pl pocokfon . Teny szep hazakba rakjak a telefonokat , de cserebe eses eseten sok esetben a szerencse ami vedi csupasz állapotban . Anno a nokia 701-em megszámlálhatatlanul sokat ejtettem el,esett ki a zsebembol es birta mert polikarbonat keret ,vaz volt fem betetekkel (kijelzo keret ,akksi hatlap ) a muanyag resze tobb mint utott vert volt , a fem,uveg resze pedig sertetlen .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#6046) Fehdavee válasza niklebi (#6044) üzenetére


Fehdavee
tag

Köszi a linket. Igen ez így van szépek a mai telók csak mindenhol üveg eséskor nem túl előnyös. Ezért is kötöttem rá 2 év biztosítást így nem aggódok ha netán rapotyra töröm egy hosszú estén. Csak az esett rosszul hogy a kemény kerámia egy hónap alatt több hajszálkarcot gyűjtött mint a gg4 pedig nem extrém körülmények között használom.

MI Mix 2

(#6047) Lui09 válasza Fehdavee (#6046) üzenetére


Lui09
kezdő

Milyen összegben futnek ezek a biztosítások, pl. Mix 2/ hó? Köszi

(#6048) lehem válasza Lui09 (#6047) üzenetére


lehem
tag

edig...-nál 2 évre 16.000.- Ft volt a törésbiztosítás. 80.000.-Ft-os telefon esetén, amire egyébként is 2 év garancia volt.
Egy összegben fizettük ki, nem kérdeztük, hogy részletre lehet-e.

[ Szerkesztve ]

(#6049) Lui09 válasza lehem (#6048) üzenetére


Lui09
kezdő

Ok, köszi. Csak a nagyságrendre voltam kíváncsi. 😉
Most nézegetem a Mix 2-ket, lehet erre már megkötöm, soha nem volt 40.000 Ft-nál drágább telóm 🙄 Úgy nézem 65-70 körül már kapok egy kevés garival. 😊

[ Szerkesztve ]

(#6050) smc válasza Lui09 (#6049) üzenetére


smc
addikt

Használt telefonra akarsz biztosítást kötni?

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.