Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:31

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Mix 2 - funkcionális művészet

OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT MIELŐTT KÉRDEZEL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) HUTCHDB válasza Ance (#900) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen.
Jol mukodik, nyugodtan hasznalhatod.

#898) Barthezz2 !
Koszonom!
Este ra is nezek!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#902) Scooter74


Scooter74
őstag

Most jött az e-mail, hogy holnap kézbesítik a telefont a feleségem munkahelyére.
Én meg Szekszárdon sz....k. :O
Hétvége elött nem is látom. Na ez f@sz@. :W
Ha minden igaz akkor a Magyar nyelvet tartalmazó rom lesz rajt.
Annál is kell nyitni, ha a heti frissülő romot akarom telepíteni??

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#903) Ance válasza HUTCHDB (#901) üzenetére


Ance
őstag

Köszi!

(#904) HUTCHDB válasza Barthezz2 (#898) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Meg is vagyok!
Nagyon jók a képek.
Van amikor nem működik normálisan, és van amikor lassan exponál a google app-ja, de a végeredmény határozottan jobb!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#905) Drenadar


Drenadar
veterán

Sikerült kicsit berepeszteni a gyári tokot... valahonnan lehet rendelni ilyet? (ami minőségben tapintásban ilyen?)

(#906) kigyi_23 válasza Scooter74 (#902) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Ha global lesz rajt akkor elvileg arra ráküldheted a frissítő app-on keresztül betallózva a heti frissítésű rom-ot. Így nem kell nyitni sem hozzá.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#907) Barthezz2 válasza HUTCHDB (#904) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na, örülök :)

Mondtam, hogy többnyire akad azért gondja, de a képekben jobb. Főleg ha HDR+ verziót raktál fel. :K

Everybody lies.

(#908) Ance


Ance
őstag

Üdv! Elakadtam.... :O

Addig jutottam, hogy a twrp-ben telepítem a download mappába másolt eu romot, lemegy a telepítő (ír két hibát pirossal, de arra itt azt mondják nem számít), utána Wipe data, dalvik & cache, majd Reboot.

Elindul, megjelenik a MI felirat, majd egy idő után kikapcsol a telefon.

Help please!

(#909) Ance válasza Ance (#908) üzenetére


Ance
őstag

Közben próbáltam a gyökérkönyvtárból is telepíteni, az sem megy.

(#910) Ance


Ance
őstag

Jól elvagyok magammal. :D Most telepítettem a 8-as EU romot, ott bejön a MI logo, alul az android is, felette mennek a pontok de nem történik semmi más 15 perce. Valamit negyon elszúrhatok.

(#911) Ance


Ance
őstag

Valahogy sikerült telepíteni végül a 8.5.7.0 stabil eu-t. :D

Hogy mit csináltam másként azt nem tudom.

(#912) Ance


Ance
őstag

Most csak annyi a gondom, hogy nem tudok vállalati fiókot hozzáadni. Hogy lehet megoldani, hogy aktív legyen?

(#913) Scooter74 válasza Ance (#908) üzenetére


Scooter74
őstag

Hogy telepíted?
Így?:
- wipe cash
- wipe cach
- wipe dalvik
- format data
Amikor a format data megvan akkor reboot recovery.
Ekkor kiírja, hogy nincs os a telefonon így is szeretnéd e az újraindítást?
Igen....
Csatlakoztatod a telefont a géphez, majd rámásolod a romot és telepíted.
telepítés után wipe és reboot system.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#914) HUTCHDB válasza Barthezz2 (#907) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igen, a hdr + ot tudo verziot tettem fel.
Mondjuk a kepkeszitesi arany 10 probalkozasbol 2-3 elkeszult kep.
Nem nagyon szeret mukodni. :N

(#912) Ance!
En az outlook-ot ajanlom. Az tudja az exchange fiokot is!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#915) Ance válasza Scooter74 (#913) üzenetére


Ance
őstag

Köszi! Így próbáltam, de nem sikerült többször sem. Aztán egyszer csak sikerült. Kétféle hiba volt. Az egyik, hogy bejön a MI logo, majd eltűnik pár másodperc múlva, telefon kikapcsol. A másik, hogy indul a rom telepítése után a telefon, de nem töltődik be. A tegnap esti keresések alapján találtam egy fórumtémát, hol le van írva az első, mint olyan hiba, amire nincs megoldás, de néha előfordul (sajnos már nem találom hol volt). Tanácsként azt adják, hogy addig kell próbálgatni a telepítést, amíg elindul, a hiba oka nem ismert.

HUTCHDB: Köszi, én is azzal oldottam meg végül. Amúgy is outlook fiókom van.

Még egy tanács a kínai romról áttérőknek. Amíg kivárod a 72 órát, addig úgysem bírod ki és használod a telefont, ezért alapból jó ötletnek tűnik, hogy a MI fiók visszaállítsa a beállításaidat. Ha ezt választod és teljes beállítás mentés van a MI fiókodban, akkor elkezdi visszarakni a kínai programik többségét is. Gyorsan törölgetni kellett, mielőtt befejezte.

[ Szerkesztve ]

(#916) Scooter74


Scooter74
őstag

Na skacok, tegnapi nappal én is MIX 2 tulaj lettem.
:C

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#917) Drenadar válasza Scooter74 (#916) üzenetére


Drenadar
veterán

Grat

(#918) Ance válasza Scooter74 (#916) üzenetére


Ance
őstag

Gratula.
Kezdődhet a 72 óra :D

(#919) HUTCHDB válasza Scooter74 (#916) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

No, es mi a velemeny?
(Milyen rommal kaptad?)

MAS:
Keszitettem egy par fotot a gyari kamera.app-al es a google -val.
Este feltoltom, es kozzeteszem.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#920) kigyi_23 válasza Scooter74 (#916) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Gratula, most már majd csak hozzá kell jutnod pénteken .D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#921) Scooter74 válasza HUTCHDB (#919) üzenetére


Scooter74
őstag

Péntek este érek haza, akkor tudom csak kibontani. :O

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#922) kigyi_23 válasza Scooter74 (#921) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Addig kibontja az asszony lenyomja az unlock kérelmet és neked már csak nyitnod kell és romolnod :D Vagy azt mondja ez az övé, ha neked is kell rendelj magadnak másikat :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#923) Drenadar válasza kigyi_23 (#922) üzenetére


Drenadar
veterán

Szerintem is ez lenne. Nagyon szép ez a mix 2... Kár hogy csak otthon merem tok nélkül használni

(#924) kigyi_23 válasza Drenadar (#923) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Én már otthon sem, mert megrepedt a gyári tok és gondolom ez a sok ki/be pakolástól lehet, most mindig a tokban van inkább.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#925) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#919) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

stock vs. google camera

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#926) Ance válasza HUTCHDB (#925) üzenetére


Ance
őstag

Mindkettő eléggé jó, de a nagyobb méretűek nagyon-nagyon jók szerintem. Csak az feltöltés helyén kinyitható info ablakból nem tudom melyik melyik. :D

(#927) HUTCHDB válasza Ance (#926) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Tölts le a képeket, és a sima windows képnézegető is a részleteknél hozza, hogy melyik a hdr-es kép.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#928) Ance válasza HUTCHDB (#927) üzenetére


Ance
őstag

Sajnos csak iPad van nálam éppen. :(( az ezeken a dolgokon megbukik. De gondolom az azonos képekből a nagyobb méretűek készültek a google camera-val. Azok jobbak, ez egyértelmű.

Más: használ valaki DigiCal+ naptárat? Hiába jelölök be valakit partnerként, hogy értesîtse a bejegyzett időpontról, nem teszi. Valami beállítás gondolom hiányzik, de nem ismerem annyira az androidot, hogy megtaláljam.

(#929) kigyi_23 válasza Ance (#928) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Hát pont, hogy a google cam csinál kisebb képeket :D :D Érdekes ugye? :D Na akkor érdemes felrakni? :D :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#930) HUTCHDB válasza kigyi_23 (#929) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Valamit elnéztél, mert a hdr képek nagyobb méretűek....vagyis izé...hol így, hol úgy... :Y
Lehet nekem más a szemem, vagy nem is tudom hogyan írjam, de nekem egyértelműen jobbak a képek a google kamerával.
Nyilván nem telefonon nézem, hanem monitoron, ahol azonnal kijön a különbség.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#931) kigyi_23 válasza HUTCHDB (#930) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Csak kettőt néztem meg az igaz, de ott jelentősen kisebb volt a hdr.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#932) Scooter74 válasza Drenadar (#923) üzenetére


Scooter74
őstag

Nem az lesz.
Mert nejem Szombaton suliba van, én meg akkor fogom kicsomagolni és belakni a telefont.
És akkor az már az enyém.
Amúgy még mindig a dpd-s csomagban van. :K

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#933) Drenadar válasza Scooter74 (#932) üzenetére


Drenadar
veterán

FONTOS!!!

hívd már fel az asszonyt, hogy nézze meg hogy te tényleg kerámiával kaptad e,... csak hogy nehogy hibás legyen.... bontse ki de videóval! fontos ám, küldje el neked hogy később tudjá reklamázni :)

(#934) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Nem tudjátok, a törölt képeket tárolja valahol a telefon valami lombtár szerűben?
Vagy egyből végleges a dolog, ha törlést végzek?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#935) Barthezz2 válasza Drenadar (#933) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Miről maradtam le? Van, aki hamisítványt kap? :F

Everybody lies.

(#936) Drenadar válasza Barthezz2 (#935) üzenetére


Drenadar
veterán

Tuti. De én csak trollkodtam egy picit hogy az asszonya mindenképp meg nézze. De sztem mindenki levágta.
Mindenkitől sorry.

(#937) Scooter74 válasza Barthezz2 (#935) üzenetére


Scooter74
őstag

Á dehogy.
Csak kapom az ívet, mert asszonyka vette át a csomagot amibe a telefonom van.
Skacok most szekálnak, hogy jobban járok ha veszek még 1-t, mert asszonykám már le is nyulta.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#938) Ance válasza Scooter74 (#937) üzenetére


Ance
őstag

Az én feleségem biztos nem hagyná annyiban és megnézné, mert kíváncsi. Van olyan asszony aki nem az??

(#939) Barthezz2 válasza Drenadar (#936) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ohh, ok, nagyon este volt már nekem akkor úgy nézem :DDD

Everybody lies.

(#940) bozarjoska


bozarjoska
őstag

Helló.
Azt be lehet állítani valahol hogy melyik alkalmazás legyen teljesképernyős és melyiknél legyen a három gomb alul?
Köszi

(#941) Ance válasza Ance (#928) üzenetére


Ance
őstag

Most kaptam egy választ a Digical+ naptárra megoldásként, hogy kiküldje az értesítést, de sajnos nem értem a választ. :D Mit és hol kellene állítanom?

Ezt a választ kaptam: "Ha neked MIUI van akkor lehet nincs betéve kivételek közé az "optimalizálás" és ezért nem jelez."

(#942) HUTCHDB válasza Ance (#941) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A kijelzo lezarasa utan a rendszer bezarja az alkalmazasokat. (Alvo modba teszi.)
Ez alol ki kell venni azt az alkalmazast, amit szeretnel hogy allandoan mukodjon.
Elsokent allitsd be a biztonsag, allalmazasok akkumulator kezelesenel azt, higy nincs alvo mod.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#943) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#942) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Meg nezd meg a beallitasok, telepitett alkalmazasok, (itt kivalasztod azt, amit be szeretnel allitani) es ott az automatikus inditas is legyen bekapcsolva.
Pl.

Aztan meg a multutask-ban is az adott alkalmazas ablakjatkicait lefele kell meghuzni higy a jobb felso sarokban legyen egy kis lakat.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#944) Scooter74


Scooter74
őstag

Kértem fényképet, még mindig origi a telefon csomagolása. :C
Én fogom kibontani hétvégén.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#945) #31631410 válasza Scooter74 (#944) üzenetére


#31631410
törölt tag

Sziasztok !
Gondolkodom egy ilyen készüléken.... Nemsokára nekiállok elolvasni a topikot az elejétől... Magyarországon hol érdemes megvenni ? / Teljesen alap felhasználó vagyok,nem fogom turkálni a rendszert,mert nem értek hozzá sajnos. /

(#946) redbiro


redbiro
őstag

custom romot (RR, Lineage, XenonHD) használ valaki?
érdekelnének a tapasztalatok.

it never gets easier, you just go faster

(#947) Ance válasza HUTCHDB (#943) üzenetére


Ance
őstag

Sajnoss továbbra sem küldi el az emailt, pedig beállítottam mindent, amit mondtál. Asszem törlöm és keresek másikat.Kár volt megvenni. :(

Valaki használ naptárprogramot, ami ha beírok egy eseményt, akkor emailt küld azoknak akiket az eseménynél beállítok és bekerül a naptárjukba?

Windows alatt a Chronos Calendart használtam, de sajnos egyre több hibája volt és ahogy néztem itt se nagyon fejleszti a tulaj.

(#948) Scooter74 válasza #31631410 (#945) üzenetére


Scooter74
őstag

Dobtam pü-t.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#949) HUTCHDB válasza Ance (#947) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Sajnalom, en ilyen programokat nem hasznalok, igy nem tudok segiteni...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#950) redbiro válasza Ance (#947) üzenetére


redbiro
őstag

ezt nem értem. ezt még a default android naptár is tudja.

it never gets easier, you just go faster

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.