Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:31

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Mix 2 - funkcionális művészet

OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT MIELŐTT KÉRDEZEL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Köszi a tesztet, így rögvest árnyaltabb a kép, mint a netes parasztvakításokat olvasgatva.
Kár a kameráért, amely így átlagosnak tűnik legjobb esetben. Nem is a duplát hiányolom, hanem a szimplát is ki lehetne hozni biztosan jobbra. Talán későbbi szoftver frissítés hozzá teszi, amit kell.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#52) Graphics válasza zazenke (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Foxconn gyártósorán ,ha jók az emlékeim, ott készülnek a Xiaomik is...

Öngól, kapufa

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53) ChuckyCheese válasza aelod (#50) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Felőlem vehet CB-rádiót is. Az sem izgat.

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#54) macskea válasza ChuckyCheese (#49) üzenetére


macskea
őstag

Egyáltalán léteznek ilyen telefonok?

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#55) Fulár válasza aelod (#42) üzenetére


Fulár
senior tag

Köszönöm!Már túl vagyok rajta.(Miui 9 Legfrisebb Eu.Dev.apró módosításokkal.Egy kicsit jobb lett mint alapállapotban volt de még így sem az igazi.

(#56) arn


arn
félisten

Egy a gond, hogy az s8 530 eur.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#57) Graphics válasza arn (#56) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Németországban igen, itthon sajnos kicsit más a helyzet, habár megrendelni sem egy nagy mutatvány az is tény :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#58) szupermacs válasza Wesder (#3) üzenetére


szupermacs
veterán

Mindenképp tegyél össze ennyit, biztos nem fogod megbánni. Ez sokáig ki fog szolgálni. Csodaszép és kegyetlen jó telefon.

(#59) Viktor0610 válasza arn (#56) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hivatalosan?
Én kicsit többért látom. ;)

Látom Duliee hozzászólását. :) Bár azért én emlékszem a magyar Saturnnál olyan akciókra, hogy kb. 0 darabbal készültek. ;] Annyit éns is el tudok adni annyiért. :K

Arról nem beszélve, hogy gondolom, a megjelenés után hónapokkal ennek is le fog menni annyival az ára, hogy a "helyére kerüljön" a konkurenciával szemben.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#60) kcsa válasza arn (#56) üzenetére


kcsa
veterán

Szombaton napi akcióban 499 volt. Nagyon remegett az ujjam a megrendelés gombon :)

(#61) arn válasza Graphics (#57) üzenetére


arn
félisten

amazonnal annyi... hivatalos forrasbol, szallitanak magyarorszagra is. mi a gond?

baromira mindegy, hogy hany honapja van a piacon, a megjeleno termekeknek az aktualis piaci trendekre kell reflektalnia, nem a fel evvel korabbira.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#62) Viktor0610 válasza arn (#61) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"baromira mindegy, hogy hany honapja van a piacon, a megjeleno termekeknek az aktualis piaci trendekre kell reflektalnia, nem a fel evvel korabbira."

Ezt elmondanád azoknak a személyeknek az összes cégnél, akik az árakat találják ki? :P
Csak mert minden magasabb áron kezd, aztán idővel ez csökken. ;]

Samsung Galaxy A54

(#63) Szakiii


Szakiii
addikt

Nem tudom most hogy már annyi telefon van ilyen kijelzővel, egyáltalán nem nagy szám szerintem mármint nem hat úgy mint az előző verzió, főleg note 8 mellett a képen.

(#64) atike


atike
nagyúr

Tetszik! ...és ha jön hivatalosan is ide akkor tényleg jó ajánlat lesz!

(#65) ChuckyCheese válasza arn (#61) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Hali! Német illetve angol amazonról mennyi szokott lenni a szállítási díj?

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#66) arn válasza ChuckyCheese (#65) üzenetére


arn
félisten

magyarorszagra fogalmam nincs :) ausztriaba par nap.

(#62) Viktor0610: es csodalkoznak, hogy miert adnak el belole keveset?

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#67) zazenke válasza ChuckyCheese (#46) üzenetére


zazenke
őstag

bocs pontatlan voltam nem az számít hol készül hanem hogy kik állnak a tervező asztal mögött. na így nem merek venni made in csájna telefont mert most már elég kövér áruk kezd lenni de már a mobilarena tesztjein eldől a fejemben hogy nem éri meg az árát. persze van kivétel egy két huawei modellnél de ők meg már lassan drágábban adják a flagshippeket mint a samu

(#68) ChuckyCheese válasza zazenke (#67) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Értelek. Na nekem azt hiszem a Mate9 volt az utolsó Huawei. Nem azért mert rossz... Csak a következők már az égben lesznek, úgy tűnik igen..

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#69) Wesder válasza Baggins86 (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Azokon MIUI fut? Nem hiszem :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez a telefon sem érdekel engem... pfff.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#71) zazenke válasza ChuckyCheese (#68) üzenetére


zazenke
őstag

és elég negatívan látom a közelgő mate 10 es árazását is. Szerintem 300 ezer lesz

(#72) James67


James67
aktív tag

Nekem nagyon tetszik, jöhetne hivatalos forgalmazásban is. MM, edigitál stb.

Redmi Note 8 4/64

(#73) ChuckyCheese válasza zazenke (#71) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Ha lejár a Mate 9 hez a fizetnivaló, akkor szerintem átállok egy S8+ ra.. Miután erre rábólintottam, nemsokára jött is a Samu.. Hát akkor már bánhattam..

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#74) #24536576


#24536576
törölt tag

Ez még mindig hótgagyi. (képek alapján, élőben lehet, hogy nem)

(#75) aelod válasza #24536576 (#74) üzenetére


aelod
veterán

Miért is? Vagy csak ezt így most ideböfögted. :U

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#76) Drenadar válasza #24536576 (#74) üzenetére


Drenadar
veterán

Nyilván azért kapta meg a tetszett plecsnit mert gagyi. Te is jó véleménnyel vagy a mobilarena-ról...

(#77) ollie válasza atis78 (#24) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De le lehet, mert bárhol lehúzhatod S8-on.

***

(#78) ollie válasza Drenadar (#35) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Android 8-ban natívan benne lesz.

(#36) tibcsi0407: nagyobb a kijelző

[ Szerkesztve ]

***

(#79) Drenadar válasza ollie (#78) üzenetére


Drenadar
veterán

Köszi. És vajon ez mikor kapja meg?

(#80) tibcsi0407 válasza ollie (#78) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szintén szubjektív.

De akkor legyen itt az én szubjektív véleményem, ami számomra a Oneplus-t a Mix 2 elé helyezi:
- AMOLED kijelző
- 3.5 csati
- fémház
- jobb kamera (még ha ez sem tökéletes, de a Mix 2 kamerája középkategória alját sem üti sajnos)
- folyamatosan frissített nyílt forráskód
- sokkal nagyobb közösség, annyi custom ROM, amivel Dunát lehetne rekeszteni
- az OOS bár nem tökéletes, de a MIUI-tól jobb (mindkettővel van tapasztalatom, sőt, mindkettő van a családban)

Ami a Mix 2 mellett szólna az én szememben az csak az, hogy szebb. Ez nem elég a mindennapokban.

Nem a Xiaomi fanokat szeretném meggyőzni, hogy nem jó a Mix 2, hiszen egy jó telefon, de nálam nem nyert most, mert van jobb olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#81) Fr@nkieWilde válasza Drenadar (#76) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

És kit érdekel a plecsni, ami kizárólag egy személy véleménye (a cikk írója biggyesztette oda)? Mintha kőbevésett írásnak kéne tekinteni, hogy ha az MA-ról tetszik valakinek, akkor az kötelező érvényű kell legyen mindenkire... :U

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#82) Drenadar válasza Fr@nkieWilde (#81) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem kell hogy mindenki ugyanazt gondolja de azért le gagyizni elég meredek ennek fényében.
Csak mert nekem nem tetszik a tesla még nem mondom rá hogy gagyi... Vagy van a gagyi és a must have kategória. Köztes nincs?
Érted. Végül is mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#83) Swinegod


Swinegod
őstag

Szóval itt van egy telefon, amibe sehol nem lehet gyakorlatilag belekötni, 9 pont mindenre, beleértve az ár-értéket is, és csak tetszett, de azért a 335 ezres Note 8 megkapta az ajánlottat...

És most eljátszottam az ördög ügyvédjét, mert szerintem annyira el lett ba**va ez a telefon, hogy az hihetetlen

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#84) ollie válasza Swinegod (#83) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Magyarországon nem kapható telefonok nem kapnak ennél nagyobb minősítést. De ha elolvastad volna a tesztet, te is rájöhettél volna.

Egyébként meg nem egy kategória a kettő.

[ Szerkesztve ]

***

(#85) oszi666


oszi666
őstag

Istenem mit nem adnék érte, ha lehetne az összes telefont egyszerű műanyag borítással rendelni. Az S7-emnél is néztem, hogy omg hát ez gyönyörű. Tok fel, azóta nem láttam. Itt is kerámia borítás stb... egyszerűen nem szeretem ezeket. Szerintem a legjobb borítása a Lumiáknak volt, az a szilikon gumiszerű cucc.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#86) prolad


prolad
őstag

Meg kéne valahol nyomkodni, de én pont imádom a mix méretét, teljesen jól kezelhető akár 1 kézzel is. Vannak pozitívumok, de ez utódnak kevés. Igaz, cserébe már lehet kapni és 160 ért teljesen korrekt. De messze nem üt akkorát, mint az elődje.

(#87) vicze válasza ollie (#78) üzenetére


vicze
félisten

Nem lesz alapból, mivel licence köteles, abban lehet ami után a gyártó fizet.

(#88) ollie válasza vicze (#87) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de a füles gyártójának kell fizetni licence-et, nem?

***

(#89) tibcsi0407 válasza ollie (#88) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem csak.

https://utdetailing.hu/

(#90) vicze válasza ollie (#88) üzenetére


vicze
félisten

Fizet a adó eszköz is és fizet a fogadó is. Bármelyik BT 4.2 képes telefon támogathatja a Aptx HD-t, ha van rootod telepítheted külső forrásból. (MTK esetében lehet jobban bele kell nyúlni.)

A BT fülesek-nél szintén opció a AptX HD licence, opcionális codec ként, ezt külön kell implementálni. Persze attól függ a gyártó milyen BT modult vesz, milyen licence opciókkal. Jelenleg a CSR8675 tudja egyedül vevő oldalon beépítve, de így is opcionális. A legtöbb BT gyártó, nem veszi meg az AptX opciót, mert eszközönként spórolhat. A felhasználók meg elég kis mértékben ismerik, ezért is marketingeli a Qualcomm olyan erősen, hogy nagyobb mennyiségben el tudja adni. Csak Sony kicsit keresztbe tett nekik az ingyenes LDAC-kal. :)

[ Szerkesztve ]

(#91) ollie válasza vicze (#90) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Aha, akkor az LDAC-kal kevertem.

***

(#92) sitan válasza zozo112233 (#23) üzenetére


sitan
csendes tag

Jo lesz az hamarabb is. 😁

(#93) Secretknight


Secretknight
aktív tag

Doogee Mix,Leagoo Kiica Mix,Umidigi Crystal.Mindhárom van itthon,és ezekben eleve hagyományos a hangszóró,és a kávák is eleve megvannak :) .Na akik a fent nevezett készülékeket fikázták,ezt most?? Mert ugye használni is kell egy telót nem csak nézegetni. És hozzáteszem,mindhárom teló tökéletesen működik,töredék áron.Bár nem 2K a kijelző és nem csúcshardver van bennük.
Aki ilyet vesz,örömmel használja és kívánom hogy semmi problémája ne legyen a telóval.Hiszen ez a cél.

(#94) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Ebbe a teloba a legszebb szin a feher.

(#95) joey04


joey04
titán

B20 pipa, kisebb akksi sajnálatos, ha a note 4-be blefért nagyobb, akkor ide is jöhetett volna, de most sajna ez a trend. MIUI-t le lehetne vakarni, meg nagyobb kijelzője lenne, akkor egész jó lenne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#96) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Még mindig nem érzek semmilyen késztetést, h a G3at lecseréljem akármilyen telefonra.
Az meg vicc, h a Sáomi nem tud egy normális fotós telót kihozni. Mind max középszerű. Plusz ez a minimál káva sem villanyoz fel. A miui meg pláne nem...

[ Szerkesztve ]

(#97) janeszgol


janeszgol
félisten

Így olvasatra, képeket megnézve teljesen jónak tűnik ez a mobil, de drága. Nem?

[ Szerkesztve ]

(#98) Jeanne d'Arc

Kar hogy a kamera nem süllyesztve van mint az elődjében. Talán kamera erősebb mint a tavalyi modell, de én biztos nem váltanék.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#99) zozo112233 válasza sitan (#92) üzenetére


zozo112233
csendes tag

:DDD
Hamarosan találkozunk 😁

(#100) #56573440


#56573440
törölt tag

Sima mixen valahogy nem cserélném rá. Tényleg kellemesen néz ki, és a fogása is biztos jobb, de valahogy nem mozgatta meg a fantáziát annyira, mint az előd :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.