Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:31

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Mix 2 - funkcionális művészet

OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT MIELŐTT KÉRDEZEL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) kigyi_23 válasza vegyszer (#7300) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Lehet, hogy a feltöltésekből tippel az app és igazából nincs tényleges mintavétel a háttérben, nem a valós értéket mutatja.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#7302) vegyszer válasza kigyi_23 (#7301) üzenetére


vegyszer
addikt

Lehetséges, hogy egy app adat törlés segítene ezt a látszólagos anomáliát helyre tenni?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7303) kigyi_23 válasza vegyszer (#7302) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Szerintem csak kell az appnak pár nap még mondjuk 2 hét múlva, ha nem áll helyre akkor meg lehet próbálni adat törlést.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#7304) mgTerminator válasza vegyszer (#7300) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem volt éppen szar a gyári aksi, ilyen 80-83% körül volt, teljesen rendben működött, bár lemeríteni nem mertem mert öreg aksikkal jártam már úgy hogy lemerült 2x aztán kuka lett, na meg féltem a puffadástól is, ezért cseréltettem ki.

szabog74: Már első ciklusra is kellett volna hoznia 95%-ot legalább. Egyébként rendesen lineárisan merült, nem zuhant be, ennek ennyi volt a kapacitása és kész.

kigyi_23: Sajnos érzetre is és többszöri mérésre is ennyit tud. Kaptam csere aksit, aztán most duplán fizetem a cserét.... Igen tudom, én is ki tudnám cserélni, csak félek nehogy elpattanjon a hátlap... Mindenesetre a következő aksival Ben fog visszakerülni a hátlap, csak 1 hét múlva ha addig minden rendben lesz az új csere aksival.

(#7305) kigyi_23 válasza mgTerminator (#7304) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

A puffadás nem gáz Xperia Z1-em még meg van fel van puffadva, de működik annak full üveg a hátlapja, de nem törte el :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#7306) mgTerminator válasza kigyi_23 (#7305) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én is attól tartottam hogy nehogy a hátlap vagy a kijelző megrepedjen.

(#7307) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Nah, benne van a csere aksi, megy a teszt. :DD Eddig pozitív mert mikor bekapcsoltam, volt benne 24% töltöttség! A másik meg meg se nyikkant mikor belekerült....

(#7308) hegedis válasza mgTerminator (#7307) üzenetére


hegedis
tag

mennyiért vetted?

(#7309) mgTerminator válasza hegedis (#7308) üzenetére


mgTerminator
veterán

4500ft volt. Sajnos azzal sem lett jó. Viszont az a fura hogy visszaraktam a gyári aksit ami tudott 80% felett biztosan, csinálom a teszteket és azzal is csak 50% körül hoz... Mostmár a telefonra gyanakszom, vagy szoftveresen tilt le vagy a csatlakozó romlott el vagy nem tudom....

(#7310) vegyszer válasza mgTerminator (#7309) üzenetére


vegyszer
addikt

Hülye kérdés: milyen töltővel/kanóccal eteted? (hogy tölt? QC3, gyorstöltés, vagy lassan?)
Maga az USB C aljzat nincs tele zsebpiszokkal?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7311) mgTerminator válasza vegyszer (#7310) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nincs zsebpiszok. Le szoktam lassítani a töltést programmal, de próbáltam már úgyis hogy lekapcsolom, de semmi, az eredmény ugyan az sajnos.

(#7312) hegedis válasza mgTerminator (#7309) üzenetére


hegedis
tag

Hol vetted annyiért, mert kicsit keveslem az árát eredeti akkuhoz képest?

(#7313) hegedis válasza hegedis (#7312) üzenetére


hegedis
tag

Visszavonom, még se kevés. Most nézem egy replacment battery oneplus telefonhoz a hivatalos oldalon kb 10 euró.

(#7314) mgaben


mgaben
senior tag

Sziasztok!

Valaki találkozott már olyannal, hogy a kivetítés funkció csak akkor működik a tv-re ha a tv 2,4 ghz-es wifi-n van? Minden más telefonnal működik össze-vissza is, még az sem kell, hogy egy sávon legyenek.

Egy youtube cast simán megy a tv-n, de a teljes képernyő tükrözés nem. :W :W :W

Próbáltam full tiszta rom-mal is, semmi. Egyedül a gyárit nem próbáltam, mert az twrp recovery-vel nem működik.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#7315) kigyi_23 válasza mgaben (#7314) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Olyan csóróságban élek, hogy T-től kapott ONT-t használom ami csak 2.4-et tud így nekem ez eddig fel sem tűnt :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#7316) mgaben válasza kigyi_23 (#7315) üzenetére


mgaben
senior tag

:DDD :DDD :DDD

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#7317) this is life válasza mgaben (#7314) üzenetére


this is life
Ármester

Valamiért nálam is így hajlandó csak működni , pedig xiaomi 3g router , tv pedig webOs 4.x .
A youtube amiatt megy gond nélkül , mert az nem kivetít , hanem a tv-n lévő alkalmazást indítja, használja.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#7318) mgaben válasza this is life (#7317) üzenetére


mgaben
senior tag

Ahhh. Akkor nem én vagyok a hűje. :DDD Szintén webos 4.x. Viszont az asszony Redmi Note10S-e flottul megy. Egyébként a PC-mről wifi adapterrel is ezt csinálja, asszony laptopja megint megy rendesen. :DDD
De pár hete egyébként az enyém is ment, minta a webos frissítések óta szórakozna. Mert pl az X96 boxomra simán kivetíti a képernyőt. :W
Köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#7319) this is life válasza mgaben (#7318) üzenetére


this is life
Ármester

A pc is szintén zenész , qualcomm/atheros wifi , szigorúan csak 2.4 ghz-en megy a screen mirroring , de nálam ezt jó másfél éve valamelyik w10 update-t qrta el , és hiába volt azóta friss win telepítés újra húzás , elb@xott maradt (igaz közben volt webos frissítés is ). Jól van az úgy , most már is így állok a kérdéshez . :DDD Keresse a hibákat az akinek két anyja van.
Nem rég volt egy cikk a logout-on webos hackről homebrew store és hasonlók , nem tudom összehozni mert a tavaszi webos frissítés a kiskaput bezárta .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#7320) mgaben válasza this is life (#7319) üzenetére


mgaben
senior tag

Ezek után én is az "ott b@ssza meg az annyát" taktikát választom. :D

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#7321) Scooter74


Scooter74
őstag

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni.
Telefon váltást tervezek és nem tudok dönteni, 3 telefon között.
Még pedig,:
Poco F3
Xiaomi 11T
Oneplus Nord 2
Szerintetek?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#7322) this is life válasza Scooter74 (#7321) üzenetére


this is life
Ármester

Egyéni preferencia kérdése a dolog , ha szereted, használod a xiaomi.eu romot akkor poco f3 a jó döntés . Amennyiben a kamera minősége meghatározó akkor 1+nord2 , ha pedig out of box is megfelel a miui (lévén , hogy mtk soc-na nincs custom xiaomi.eu) rom akkor x 11T .

Nem feltétlenül a legerösebb telefon a jó választás ami szempont lehet az a android es egyebb update-k , kiegyensúlyozott működés viszonylag kevés bug . Talán azt is érdemes hozza tenni , hogy nem csak a csúcs közeli soc-bal telefonok palettáját érdemes átnézni .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#7323) Scooter74 válasza this is life (#7322) üzenetére


Scooter74
őstag

Köszi az infót. Közben döntöttem és egy 8/256-s Poco F3 lett a Mix 2 utódja. :R

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#7324) kigyi_23 válasza Scooter74 (#7323) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Majd azért beszámolhatsz róla, ha lesz kedved, hogy jó döntés volt-e és mennyire vagy vele megelégedve a Mix 2-höz képest. Úgy gondolom most már elfér itt és nem is annyira off :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#7325) Scooter74 válasza kigyi_23 (#7324) üzenetére


Scooter74
őstag

Minden képen írok róla egy pár sort.
Annyit tudok mondani előre, hogy 314€-t rendeltem kintről (Goboo) a 8/256GB-s Moonlight Silvert.
Elméletileg jövő héten kézbe is kapom éd és akkor tesztelem is.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#7326) Scooter74 válasza kigyi_23 (#7324) üzenetére


Scooter74
őstag

Szia Kigyi.
Több mint egy hete használom a Poco F3-s telefont.
Eddig nem bántam meg a váltást.
Sebesség teljesen rendben van, kijelző eszméletlen jó, kamera is szuper.
Akkuidő nálam normál használat mellett 2nap.
Részemről ajánlott a telefon.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#7327) kigyi_23 válasza Scooter74 (#7326) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Az jó hír, még kínzom egy kicsit a MIX2-t lehet megvárom míg betölti az 5-öt :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#7328) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Érdekes dologra lettem figyelmes.
A Mi Mix 2 már rég másodlagos telóvá avanzsálódott. EU dev rommal megy. De a mi távirányító nem része a romnak. A Play Áruházból telepítve viszont azt mondja, hogy nincs benne IR egység. Ez mitől lehet? Hisz a gyári romban bizton működött. Ehhez is lenne rom/kernel szintű driver ami az EU dev vonalon kimaradt volna?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7329) smc válasza vegyszer (#7328) üzenetére


smc
addikt

Mutasd már meg hol van fizikailag az infra a telefonon. :DDD Nekem is másodlagos teló már, de sosem volt infra rajta.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7330) kigyi_23 válasza vegyszer (#7328) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

A tiédben volt infra? Azt a mindenit. Sajnos az enyém day 0 vásárlás és abból még kimaradt biztosan későbbi modelled van :(

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#7331) vegyszer válasza smc (#7329) üzenetére


vegyszer
addikt

Akkor csak így megszoktam volna a Redmi 3 Pro és Mi Note 10 lite készülékemen, hogy beflesselem, hogy ezen is használtam volna?

Akkor bocsi
:))

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7332) smc válasza vegyszer (#7331) üzenetére


smc
addikt

Úgylátszik. :) Asszony redmi 5 plus-szán van, pedig az egy ócsóbb vacak. :D

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7333) kigyi_23


kigyi_23
Topikgazda

Na srácok végleg leraktam a Mix-et. Imádtam használtam több mint 5 éven át, de elraktam az utókornak. Hiba mentesen letudta ezt az időt így igazán szép közös emlékek fűződnek hozzá.

Ha már infráról volt szó az utódjában lett infra is :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#7334) mgaben válasza kigyi_23 (#7333) üzenetére


mgaben
senior tag

Én is leraktam pár hónapja. 11 lite 5g ne lett az utód.

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#7335) kigyi_23 válasza mgaben (#7334) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Itt egy 12T Pro ugrott a kosárba még novemberben. Impulzus vásárlás volt, de nem bántam meg.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#7336) vegyszer válasza kigyi_23 (#7333) üzenetére


vegyszer
addikt

Ugyan én letettem, de a gerekek még nyűvik. ha jól emlékszem 2018 decemberében szereztem be...
Az utódját messze nem szeretem ennnyire. De az is már két és fél éves... (Mi note 10 lite)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7337) mgTerminator válasza kigyi_23 (#7333) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én is leraktam már egy ideje, utána használtam 2 évig a Poco F2 Pro-t, de a Mix maradt utána sokáig navi melóban, letudta azt is mostmár a szekrényben pihen, néha bekapcsolom feltöltöm mert kikapcsolt állapotban is szeret lemerülni... Most egy 11 ultrát használok aminek sajnos megrepedt a kijelzője mert kiesett a kabátzsebemből :W

(#7338) Franyo


Franyo
csendes tag

2018. közepén vásároltam Telenornál. Azóta is teszi a dolgát. (kop-kop) Évente 1-2 szer backup és évente 1x húzom újra a rendszert rajta, soha semmi bajom nem volt vele. Nem tudom mit plust tudhat jelenleg egy mobil, hacsak nem az 5g-t és a 1xx Mp kamerát meg a kieg. kamerákat...

Tartok attól, hogy egyszer elválnak útjaink, nem szeretnék 6 col-nál nagyobb tepsi mobilt..

Kérlek vigyázzatok a csalókkal!

(#7339) vegyszer válasza Franyo (#7338) üzenetére


vegyszer
addikt

Én 18 decemberben leptem meg vele magam 80-ért a nootebook.hu oldalán.
Majd a cég adott 20 nyarán egy telót (mi note 10 lte) egyedül akkuban érteztem jobbnak újonnan. Meg abban, hogy a kijelzőben van az újjlenyomat olvasó (de a görbe kijelzőt, és a noccsot nehezen szoktam meg).

Azóta ez a gyerkőcök yútúb néző telója. Az új cégnél tavasszal kaptam egy iPhon SE (2020) telót. Bevallom, a mérete miatt vissza váltottam rá (meg mer a cég nem enged nem iOS eszközt használni), előtte soha nem volt almás nokiám. de szerethető. Ahogy öregszem, most érzem igazán, hogy a kecesebb több...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7340) smc


smc
addikt

Én is iphone-ra váltottam, de megvan a mai napig, csak néha veszem elő pl ODB-zni a kocsit, vagy ilyesmire. :) Pont tegnap tettem töltőre mert hibakódom van.. :D
Viszont jó kézbe fogni, a hátlap a mai napig az egyik legminőségibb. Kamerája viszont nem volt sosem a kedvencem, ráadásul az enyém még hibás is. Időszakosan előjön hogy elkezdi rángatni a kamerát a stabilizátor. :D A front kamera meg semmire se jó, bár azt ritkán is használom.

Jah meg most van még egy retro gyöngyszem, Sony Ericsson X10 Mini Pro. Android kettővel talán.. GBA emulatornak nagyon poén. :D

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7341) vegyszer válasza smc (#7340) üzenetére


vegyszer
addikt

Ne mondd, hogy semmire se jó.
Teljesen jól mutatja a fikát az ember orrában...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7342) smc válasza vegyszer (#7341) üzenetére


smc
addikt

:DDD A hátlapban is látom magam annyira. ;]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7343) mgTerminator válasza smc (#7340) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ezt a kamera rángatást nekem is csinálja :))

Nekem egyébként anyám szalonjában teljesít napi szolgálatot, arról megy a YouTube zene egész nap. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.