Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:31

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Mix 2 - funkcionális művészet

OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT MIELŐTT KÉRDEZEL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) batai15


batai15
félisten

Elkapott a must have érzés jövőre talán :) pedig még fogadtam hogy nem kell phablet de ez annyira jól néz ki és jól is sikerült hogy tényleg kell.

(#102) nyisziati


nyisziati
veterán

Kedvelem a Xiaomit, de ez mitől gyönyörű?
Pont az utolsó kép, ami a Doogee mix mellett készült, mutatja meg, mennyire "nagyra nőtt tesó"-ként lehet rá tekinteni. Mármint egy átlagmárka "bezelless" telefonjának.

A sebessége mondjuk kiváló, ehhez képest az ár nagyon jó, főleg B20-szal. Viszont a jack nagy mínusz.
Egyszóval: ezen az áron van más teló is, ami ugyan kevésbé forradalmi, de még mindig jobban használható, szebb, értékállóbb (1+5, S8 stb.).

(#103) ollie válasza nyisziati (#102) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az S8 kevésbé forradalmi? :DDD

***

(#104) Ance válasza ollie (#103) üzenetére


Ance
őstag

Hát ha forradalmin az alul-felül kávát, az olyan képernyőt amihez nem tudsz nem hozzáérni, meg a tok nélkül elejted, tokkal meg szarul néz ki hármasát érted akkor tényleg forradalmi. :D

Tudom, az alul-felül kávára már sikerült jó magyarazatot találni, hogy így szimmetrikus. Nem baj, hogy annyival hosszabb a már amúgy is aránytalan telefon.

(#105) #92673536


#92673536
törölt tag

Még mindig az van bennem,hogy nem olyan átütő mint az 1 volt,
még akkor is ha használhatóság szempontjából nyilvánvalóan sokat lépett előre. Egyébként nem rossz telefon ez.

(#106) ollie válasza Ance (#104) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerencsére semelyik állításod nem állja meg a helyét.

***

(#107) batai15


batai15
félisten

amúgy hol a szokásos videó a telefonról?

(#108) lexter00 válasza zazenke (#8) üzenetére


lexter00
őstag

Az mindegy hol készül.A minőségbiztosítás a lényeg.

(#109) Graphics válasza arn (#61) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Firtattam én , hogy mióta van piacon? Nem volt semmi ilyen a mondandómban szerintem.

@nyisziati: Almát körtéhez, totál más képarányokkal dolgozik a két termék, így kár nézegetni, hogy mi mekkora. Így nagyra nőtt tesóként sem lehetne jellemezni..

A Doogee egy low-cost termék, más képarány stbstb... Csalóka a kép

@Secretknight: A ZS kategóriás termékeket ne vegyük már ide.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#110) Graphics válasza tibcsi0407 (#80) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a baj, ha véletlen betalálna a Xiaomi a jó kamerával, az előítéletek miatt lehúznád úgy is ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#111) noro79 válasza Graphics (#1) üzenetére


noro79
tag

Máris lenyomta egy kínai cég a híres Note 8-t? :D :DD

(#112) jUUh


jUUh
addikt

Gyönyörű telefon! :C Kár a jack-ért viszont. Szerintem 1-2-3 hónap megjelenés után és az ára is barátibb lesz.

Samsung Galaxy S23+

(#113) Atomgeszi válasza nyisziati (#102) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mondjuk a Doogee mellett kifejezetten szép, és elegáns. A dogi úgy néz ki, mint egy jóllakott óvódás azon a képen. :D

Kár a jack-ért, az infra hiányáért, meg , hogy a kamera megint nem szerepel remekül..

A videó közbeni gyenge audio-ért meg külön faszkorbácsot javasolnék a kis kínainak. Lehet süketek is, nem csak vakok, ha kameráról van szó.

S8-ért is kár, hogy abba sem fért bele ennyi pénzért az infra. - Ezt csak úgy megjegyzésként. :U

Én ma is nagy hasznát vettem a telefonban az infrának. Tudom, maradi vagyok, ma már mindenki ÁPÉTÉXHD BT fülhallgatóval és wifi meg retinaszkenneres távirányítós meg gondolatolvasós TV/Projektor/Hifi/Erősítővel rendelkezik és csak nekem fáj, hogy mennyi mindent kihagynak a telefonból.
Bár ez már tuti tudatos, nehogy legyen egy kompromisszummentes telefon.. :U

(#114) Hallosz


Hallosz
senior tag

Ezzel a készülékkel, nálam megtört a "kínait soha" direktíva.
Respekt. :R

Mert lakni, muszáj.

(#115) Dexar007 válasza jUUh (#112) üzenetére


Dexar007
veterán

Mindeközben audiofile forumon: ,,de hogy lehet az,hogy nincs jack?! Igy,hogy lehet kabeleket cserelgetni?!" ;]

Give me your cum,bull!

(#116) tibcsi0407 válasza Graphics (#110) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Miért tenném? A képminőség objektíven értékelhető.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#117) Graphics válasza tibcsi0407 (#116) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vagy előítéletesen is :)

Ha valamivel kapcsolatban van egy rossz szájíze az embernek, sokszor beskatulyázzuk

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#118) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ritka torz a hang a teszt videókban

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#119) Nibelis válasza atis78 (#24) üzenetére


Nibelis
csendes tag

Az értesítési sáv a Nova launcherben beállítva egyszerűbben lejön. Bárhol lehúzol a kijelzőn kb 2cm-t és lenyílik.

(#120) Kolondrum


Kolondrum
félisten

4-6 óra SOT mettől meddit merítve? Pl mint én 95- kb 20% között 7 óra meg van. Fene, aki hozzá van szokva a nagy akkuhoz annak 5-6 óra hát. Inkább kisebb vas és több akkuidő.

[ Szerkesztve ]

(#121) tibcsi0407 válasza Graphics (#117) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nekem csak a Xiaomi kamerákkal van rossz szájízem. Itt sem nevezném értékelhetőnek az eredményeket.

https://utdetailing.hu/

(#122) beyruth82


beyruth82
veterán

8 giga ramos 256-os verzió szerintetek elérhető lesz 200 alatt Magyarországon?

(#123) ddaydome


ddaydome
senior tag

Sziasztok!

Nagyon szép telefon lett ez szerintem. Korrekt ajánlatnak tűnik, mert a 160e Ft-ért egy mutatós, kellően erős, kellően stabil telefont kap az ember. Nyilván mindennél van jobb, szebb, erősebb, de nem kell ennek sem szégyenkeznie.
A jack elhagyása, kifejezetten nagy gyíkság... Nem tudom meddig tart ez az őrület, de be lehetne fejezni.....

Ha nem érdekelne a pénz és egy mutatós, ilyen típusú eszközre vágynék, én ezt választanám.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#124) Csóró™


Csóró™
senior tag

Tetszetős :K
A Mi MIX mikor tavaly megjelent 400.000 HUF-ba került xiaomishop.hu-nál, most meg már 170.000-ért megkapod újonnan...

Ha ennek is ilyen szépen esik az ára, jövőre lehet benevezek egyre :K

(#125) ablack válasza beyruth82 (#122) üzenetére


ablack
senior tag

Szerintem itthon annyiért kizárt. A többi modell nézve Kínából rendelve lesz 210-220 körül. Bár limitált modell, nem tudom egyáltalán mennyire lesz belőle készlet.

Itthon inkább a 250-260ezer a reális.

Az elődmodellt nézve az ár se esik annyira (gyorsan) mint mondjuk egy Samsung/LG készüléknek.

[ Szerkesztve ]

(#126) janeszgol válasza nyisziati (#102) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez mitol forradalmi? Vagy akar az elodje?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#127) Weeman1


Weeman1
veterán

Nekem az előd jobban tetszett. :)

Xiaomi 11T Pro

(#128) beyruth82 válasza ablack (#125) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen ez a sanszosabb bár lehet nem is árulja majd magyar bolt,webshop a special 8 gigas verziót csak külföldről lehet majd beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#129) Szakiii válasza janeszgol (#126) üzenetére


Szakiii
addikt

Elődje még csak csak de ez már tényleg csak egy "átlagos" készülék.

(#130) Graphics válasza Szakiii (#129) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha ilyen egy átlagos készülék, akkor jöhet :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#131) Drenadar válasza Graphics (#130) üzenetére


Drenadar
veterán

Jah teljesen átlagos, hisz mindenki kezében ilyen van...

(#132) Szakiii válasza Drenadar (#131) üzenetére


Szakiii
addikt

Attól lesz valami nem átlagos mert ritka? Ennyi erővel minden kínai brand amit itthon nem árulnak egy full egyedi, nem átlagos készülék hisz itthon alig látni :D

És igen felsőkategóriában ez egy átlagos készülék. Ott kell hasonlítani a többi készülékhez mert abba a ligában indul.

Ami miatt tényleg vonzó az az ár.

[ Szerkesztve ]

(#133) Drenadar válasza Szakiii (#132) üzenetére


Drenadar
veterán

Oké. Rendben.

(#134) Szakiii válasza Drenadar (#133) üzenetére


Szakiii
addikt

komolyan kérdezem hogy mi ebben az egyedi? vagy bármi amivel kiemelkedik? Azt mondod nem átlagos, oké elhiszem de indokold meg.

(#135) Graphics válasza Szakiii (#134) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az egyediség megítélése lehet szubjektív is?

Neki egyedi, nekem is az, ha ezt a véleményt elfogadod megy tovább a fórum, merthogy mindenkinek van saját véleménye.

Ennyi.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#136) Szakiii válasza Graphics (#135) üzenetére


Szakiii
addikt

Ezt úgy mondtad mintha én kritizáltam volna először az ő véleményét. Leírtam hogy átlagos erre rámkontráz, ezek után vártam hogy leírja miért is. Miért baj ez?

(#137) beyruth82 válasza Szakiii (#134) üzenetére


beyruth82
veterán

Formavilágában.Persze most lehet itt a sehol sem kapható senki által soha meg nem vásárolt sharp chrystal mit tudom én mire hivatkozni,hogy márpedig előbb volt de a tény az hogy nemzetközi ismertségre elsőként evvel a formavilággal a xiaomi mi mixe tett szert.Egyedi a kerámiaházas megoldásuk is például.A mi mix történelmi mérföldkő marad ami összeforrt a xiaomi nevével.

[ Szerkesztve ]

(#138) Szakiii válasza beyruth82 (#137) üzenetére


Szakiii
addikt

Igen erre írtam én is hogy az első tényleg egyedi és forradalmi volt... a 2. már formavilágban annyira nem egyedi a felső kategóriában, kerámia az tényleg szuper, nincs jack és a kamera , kijelző teljesen átlagos főleg ebben a kategóriában, hardver hozza azt mint a többi. Én nem látom azt hogy bármi egyedi lenne a készülékben, kerámiát leszámítva nincs benne semmi kiemelkedő.

[ Szerkesztve ]

(#139) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Na, mire hazaér, talán Samuék is eldöntik lesz-e itthon Note FE és majd kitalálom melyik legyen. :D

Szép lett, csak hiányzik belőle egy kis boogie. Tudom ez a klasszikus első rész-második rész effect, de akkor is. A dual camera talán ránézésre hozta volna amit hiányolok, de ahogy előttem írták nagyon helyesen, először egy kamerával tudjon fényképezni. A jacket sajnálom, ahogy az IP68 kihagyását sem értem.

Ezek azok, amik esélyt hagynak számomra az FE-nél.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#140) Drenadar válasza Szakiii (#136) üzenetére


Drenadar
veterán

Nekem a stílusa egyedi, de tény hogy az elődje nagyobbat szólt.
De ha most szőrszálhasogatni akarunk akkor ki jelenthetjük hogy ezen a piacon nincs olyan hogy egyedi, hisz az egyedi azt jelentené hogy nincs másik hasonló, de van.

És némelyikünknek mégis ez tetszik, még akkor is ha nem profi a kamerája vagy éppen nincs rajta jack.

De nagyon tetszik hogy ezzel bárhova megy az ember lesz nagy valószínűséggel 4g.

(#141) Szakiii válasza Drenadar (#140) üzenetére


Szakiii
addikt

Nem szőrszálhasogatásnak szántam, szimplán tényleg csak érdekelt hogy mi az ami szerintetek kiemelkedő benne, bocsi ha úgy jött le. Nem rossz készülék és mint mondtam árban nagyon kiemelkedő.

Na igen térerő dolog tényleg nagyon fontos, s7 nem szuperál benne..

[ Szerkesztve ]

(#142) beyruth82 válasza Drenadar (#140) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez jobb mint az elődje mert sokkal kompaktabb méretű.

[ Szerkesztve ]

(#143) Drenadar válasza beyruth82 (#142) üzenetére


Drenadar
veterán

Sokan a mix1 topicban meg azt mondják hogy mi ez már, hogy "kicsi" a kijelzője...
Szerintem ez jobban használható méret lehet....

(#144) beyruth82 válasza Drenadar (#143) üzenetére


beyruth82
veterán

Kicsi?Az durva...
Én abszolúte a nagykijzős telefonok mellett vagyok és 5,5 alatt nem is kéne de azert a majd 6"-ra azt mondani kicsi az már igen brutál :N

(#145) Scooter74


Scooter74
őstag

Sziasztok,

Valaki rendelt már MIX 2-t?
Esetleg van itt már olyan tulaj akinek a kezében van a telefon?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#146) sitan válasza Scooter74 (#145) üzenetére


sitan
csendes tag

nekem 10 perc múlva lesz :DD

(#147) Drenadar válasza sitan (#146) üzenetére


Drenadar
veterán

Jó neked nekem még tuti egy másfél hét :-\

Vajon a videóban lévő hang hiba az szoftveresen javításra kerül vagy lehet tényleg hardveres gond?

[ Szerkesztve ]

(#148) beyruth82 válasza sitan (#146) üzenetére


beyruth82
veterán

Hosszabb távon?Akkor tudnál róla tapasztalatokat írni majd

(#149) Scooter74 válasza sitan (#146) üzenetére


Scooter74
őstag

Akkor egy szép beszámolót kérnék szépen.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#150) Xaels válasza beyruth82 (#144) üzenetére


Xaels
félisten

Nézd a képarányt is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.