Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:31

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Mix 2 - funkcionális művészet

OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT MIELŐTT KÉRDEZEL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Ance válasza redbiro (#950) üzenetére


Ance
őstag

Asszem én szúrok el valamit, azaz nem tudom beállítani, mert több programot kipróbálva egyik sem küldi el. Nem értem mit rontok el. Az engedélyek között bent van:

(#952) redbiro válasza Ance (#951) üzenetére


redbiro
őstag

de próbáltad a default calendarral is?

it never gets easier, you just go faster

(#953) Ance


Ance
őstag

Igen, azzal is. Ki is írja, hogy értesítés kiküldve, de nem küldi.

[ Szerkesztve ]

(#954) Ance


Ance
őstag

Megoldottam egy rom újrahúzással. Most elsőre sikerült minden. Működik az email értesítés is az időpontokról.

Más: Közben azon gondolkoztam, hogy a Global rom már MIUI9-es, a china még 8.5-ös, amin az eu stable rom alapul. Érdemes most akkor inkább a global romot feltenni?

(#955) HUTCHDB válasza Ance (#954) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az eu-s rom 9-es, pontosabban 9.1-es... :Y

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#956) #31631410 válasza Scooter74 (#948) üzenetére


#31631410
törölt tag

köszi

(#957) Ance válasza HUTCHDB (#955) üzenetére


Ance
őstag

Csak az nem a EU stabil verzió. A global is 9.1-es pontosabban. :)

[ Szerkesztve ]

(#958) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Mi ez a face ID?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#959) bozarjoska válasza HUTCHDB (#958) üzenetére


bozarjoska
őstag

Arc alapú feloldás
Tudod ilyen van az iPhone x-be is csak ez valami gagyi

[ Szerkesztve ]

(#960) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Vagyis, te már próbáltad?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#961) bozarjoska válasza HUTCHDB (#960) üzenetére


bozarjoska
őstag

Nem mert a fórumon olvastam hogy play store fc van mix 2-nél. Úgyhogy nem teszem fel. Mármint xiaomi.eu rom. És ott írták hogy ez valami gagyi feloldás. Sötétbe nem megy meg elméletileg egy képpel is feloldható. De nem próbáltam csak olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#962) HUTCHDB válasza bozarjoska (#961) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ok. Koszi az infot!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#963) Barthezz2 válasza bozarjoska (#961) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Most tettem fel. Nálam nincs FC.

Everybody lies.

(#964) bozarjoska válasza Barthezz2 (#963) üzenetére


bozarjoska
őstag

2 ember írta a fórumon. Lehet ki lett javítva vagy csak náluk volt valami gebasz nem tudom. Mint írtam én csak ezt olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#965) HUTCHDB válasza Barthezz2 (#963) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Van valami értelme ennek a face id-nak?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#966) kigyi_23 válasza HUTCHDB (#965) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Nem, nincs sok csak akkor, ha azt akarod, hogy amikor feléd néz a telefon akkor oldjon ki képernyőzár :D De amikor felém néz akkor már úgy is elér az ujjam a hátlapig tehát fel van oldva :D

Amúgy feldobtam rá még az éjjel és nincs vele gondom egyenlőre megy rendesen minden a Face ID-t nem próbáltam ki, mert nekem egyenlőre nem kell semmihez és itt nincs annyi hitelesítési vacak mint az almánál, hogy folyamatosan mindenhez külön engedély kell....

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#967) HUTCHDB válasza kigyi_23 (#966) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Felteszem én is! :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#968) redbiro válasza redbiro (#946) üzenetére


redbiro
őstag

senki?

it never gets easier, you just go faster

(#969) kigyi_23 válasza redbiro (#968) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Szerintem még el vagyunk a gyári rom-al és az EU-val. Mindenki vár arra, hogy kijavítsák a hibákat a custom romokban és valaki rászánja magát, hogy végigpróbálgatja mi működik mi nem :D Nekem mindennapi használatra kell a telefon szóval a custom rom-ok csak akkor, ha 100% stabil és megy minden benne ezért még várok 1-2 hónapot.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#970) HUTCHDB válasza redbiro (#968) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem tudom mit tudhatnak azok a romok, amit említettél.
Gyorsabbak, laggmentesebbek biztos, hogy nem lesznek, mert az EU-s romokban egyetlen egy apró kis akadás sincs sehol, és a sebesség is brutális.
Szerintem ezért nem keres senki más megoldást, mert most minden patent!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#971) kigyi_23 válasza HUTCHDB (#970) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Rengeteg plusz funkcióval rendelkeznek ám, de mindig kérdéses, hogy ezekre vajon szüksége van-e a felhasználónak :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#972) Scooter74


Scooter74
őstag

Jelentem telefon kész.
Belakva, unlook nem kell mert a Global Stable 9.1.1-s MIUI van rajt.
Most még használom így aztán lehet, hogy felteszem a heti frissülös romot.
Ha azt akarom feltenni ahozz nem kell nyitni a bootloadert ugye?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#973) redbiro válasza HUTCHDB (#970) üzenetére


redbiro
őstag

én egész egyszerűen csak unom a miui-t, hosszútávon minél inkább az aosp környezetre vágyom.
a hardver nagyon tetszik, de csak akkor fogok váltani erre a telóra, ha nem kényszeríti rám a miuit.

viszont most nekem is munkaeszköz, szóval nem engedhetem meg, hogy 2 naponta romot cserélgessek mint pár éve, ezért bíztam benne, hogy vannak vállalkozó kedvűek, akik megteszik ezt most helyettem. :)

it never gets easier, you just go faster

(#974) Drenadar válasza redbiro (#973) üzenetére


Drenadar
veterán

miért nem az xda-n kérdezed?

(#975) HUTCHDB válasza Scooter74 (#972) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ha nincs twrp-d (vagy mi recovery-d) akkor nyitni kell.

(#973) redbiro !
Nyilván mások az igények, de nekem pontosan a miui tetszik... :B

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#976) Ance válasza HUTCHDB (#970) üzenetére


Ance
őstag

Tényleg nagyon gyors. Az EU stable is rettentő sebességű. Az iPadon az ujjlenyomatos feloldás és a működés sebessége azóta éveknek tűnik ehhez képest, annyival lassabb. Eddig gyors volt.

(#977) Scooter74 válasza HUTCHDB (#975) üzenetére


Scooter74
őstag

Akkor ezek szerint a gyári frissítés appal nem lehet telepíteni?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#978) kigyi_23 válasza HUTCHDB (#975) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Nem kell nyitni a stable és a dev között (azonos tehát global-global vagy china-china) szabad átjárás van csak be kell tallózni a rom-ot az updaterrel és már telepíti is fel nem kell semmit sem nyitni hozzá. Természetesen töröl mindent.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#979) HUTCHDB válasza kigyi_23 (#978) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

"Most még használom így aztán lehet, hogy felteszem a heti frissülös romot."

A heti frissülős rom, az nem az EU-s rom?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#980) kigyi_23 válasza HUTCHDB (#979) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Van gyári Miui is abból készül az EU is csak az EU elvileg a china-ból, de van külön Global dev is.

Erre találod a gyáriakat.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#981) HUTCHDB válasza kigyi_23 (#980) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Bocsánat, rosszul fogalmaztam.
Úgy értettem, hogy Scooter74 kollega szerintem az EU-s romra gondolt. Ahhoz viszont nyitni kell...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#982) Scooter74 válasza HUTCHDB (#981) üzenetére


Scooter74
őstag

Bocs, nem a Miui.hu-s romra gondoltam.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#983) HUTCHDB válasza Scooter74 (#982) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én sem... :N
A Mi Mix 2-re nem csinálnak miui.hu-s romot, pontosabban "felfüggesztve" állapotban van.
A miui.eu-s romra gondoltam.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#984) Barthezz2 válasza HUTCHDB (#965) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Szerintem nincs.

Everybody lies.

(#985) Drenadar válasza HUTCHDB (#983) üzenetére


Drenadar
veterán

Csak akkor lesz mix 2re miui. Hu rom ha szereznek egy mix 2őt. És jelenleg ez nem egy olyan olcsó telo amit meg tudnak vagy akarnak lépni.

(#986) Scooter74


Scooter74
őstag

Telenornál is működik a 4G és a hívás ha ez van beállítva:

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#987) Scooter74


Scooter74
őstag

Azért ez a telefon brutál.
2 óra sot és még mindig 79%-n van az akku.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#988) redbiro válasza Drenadar (#974) üzenetére


redbiro
őstag

az xda-s topikokat elolvastam, de napi használatról kevés infó van bennük, gondoltam rákérdezek itt is.

it never gets easier, you just go faster

(#989) HUTCHDB válasza Scooter74 (#986) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mukodik! :C

Egyre viszont figyelni kell, a beallitasoknal NEM SZABAD atallitani a 4g-t.
Tehat itt ne legyen bejelolve semmi:

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#990) Drenadar válasza HUTCHDB (#989) üzenetére


Drenadar
veterán

és ha jól olvastam minden restartnál be kell állítani...

még valami, aki nem akar a tárcsázóval bajlódni, az a telefon információinál a teljes területre nyomjon 8x és bejön a menü. (nekem ez így egyszerűbb)

(#991) Scooter74 válasza Drenadar (#990) üzenetére


Scooter74
őstag

Ezt nem értem.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#992) Drenadar válasza Scooter74 (#991) üzenetére


Drenadar
veterán

melyiket? :)

(#993) Scooter74 válasza Drenadar (#992) üzenetére


Scooter74
őstag

Tárcsázót.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#994) Scooter74


Scooter74
őstag

Mix esetében békéjét állítani, hogy 15%-s akkunál bekapcsoljon az energia takarékos üzemmód?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#995) kigyi_23 válasza Drenadar (#992) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Azt, hogy hol kell nyomni 9x ahhoz, hogy bejöjjön a menü.... Ne szivasd már szerencsétlen embert :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#996) kzs


kzs
tag

Gondolkodott mar ezen valaki: Oneplus 5T-t vagy Mi Mix2-t érdemesebb venni?

(#997) HUTCHDB válasza kzs (#996) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mi Mix 2!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#998) kigyi_23 válasza kzs (#996) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Igen és továbbra sem látom értelmét a One Plus-nak, persze kipróbálnám, de a Mix 2 eléggé meggyőző tud lenni.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#999) Scooter74 válasza kzs (#996) üzenetére


Scooter74
őstag

Én OP3-ról jöttem át MIX 2-s telefonra.

Más dolog: Nagyon jól át lehet dolgozni a gyári launcher kinézetét. :C

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#1000) Drenadar válasza Scooter74 (#991) üzenetére


Drenadar
veterán

[kép] [kép]

nah így gondoltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.