Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:31

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi Mix 2 - funkcionális művészet

OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT MIELŐTT KÉRDEZEL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem nem kellett 24 óra, és már nyitva is a BL :)

Everybody lies.

(#352) sitan válasza Barthezz2 (#351) üzenetére


sitan
csendes tag

Wow. Ilyen is van? Mi a titok?

(#353) Barthezz2 válasza sitan (#352) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az, hogy a 72 óra, az max annyi, nem minimum. Előbb is engedhetik. Így hazértem, megpróbáltam, és ki is nyitotta :)

Everybody lies.

(#354) Scooter74


Scooter74
őstag

Sziasztok,
Aki napi szinten használja a telefont, az legyen szíves írja meg, hogy bírja szuflával 2 Simmel való használattal az akksi?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#355) Drenadar


Drenadar
veterán

Nálatok megy az értesítési led? Nálam csak ha töltöm de soha máskor nem látom világítani vagy villogni

(#356) tibcsi0407 válasza Drenadar (#355) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Hülye kérdés: be van kapcsolva, hogy villogjon, ha értesítés van?

https://utdetailing.hu/

(#357) Drenadar válasza tibcsi0407 (#356) üzenetére


Drenadar
veterán

Ahha. be van kapcsolva :)

(#358) tibcsi0407 válasza Drenadar (#357) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Milyen ROM van rajta, hogy ennyi bug-ba futsz bele?

https://utdetailing.hu/

(#359) Barthezz2 válasza Scooter74 (#354) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

1 nap használat után reprezentatív mintával nem tudok szolgálni, de a tegnapi napom kb így nézett ki 2 SIM-el, melyből egy hívás/net a másik csak net:

13-14 óra alatt merült ~45%-ot, több mint 2 - 2 1/2 óra SOT volt benne, ~2 óra BT zenehallgatás, netezés, meg egy rövidke hívás társaságában. És ebből ~8 órában olyan helyen voltam, ahol a térerő a 0 és az éppen van között ingadozik mindkét SIM-en. Az akksi 2. töltése volt.
Ezután BL-t nyitottam, eu ROM-ot telepítettem, és feldobtam/belőttem minden alkalmazásomat, így 2 órával később 2x%-on tettem töltőre, és mentem aludni. A telepítés miatt nincs screenshot, és pontos adatok, mert ugye törölt mindent.

Eddig nekem meggyőzőnek tűnik. 2 napot nálam biztos nem fog elmenni, de egy nap kényelmesnek tűnik. De nyilván hosszabb használattal majd többet tudok mondani.

(#355) Drenadar:
Gmail nálam tuti villogtatja, a többire nem emlékszem, de szerintem igen.

Everybody lies.

(#360) beyruth82 válasza Barthezz2 (#359) üzenetére


beyruth82
veterán

Kb erre is számítottam.4 max 5 óra sot,de inkább 4.Ez nálam 1 napot sem jelent.Pont ettől féltem mikor meghallottam,hogy 3400-as lesz az akksi. :O

(#361) Barthezz2 válasza beyruth82 (#360) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Lesz az 6 is.. Most vagyok 2:40-nél, az akku 70%..

Everybody lies.

(#362) Drenadar válasza beyruth82 (#360) üzenetére


Drenadar
veterán

Hát nézd, van ilyen. Nekem a mi4c után nem változott nagyon a felhasználási szokásom, én azt érzem hogy sokkal tovább bírja az aksi, mint annál, és állítólag még annak is "jó" az aksi szintje.

powerbank kell akkor, vagy egy nagyobb aksis telefon...

(#363) Drenadar válasza tibcsi0407 (#358) üzenetére


Drenadar
veterán

Én még nem mentem nagyon bele a romolásba, tehát ami rajta volt, kapott egy frissítést, kínai stabil, most nem tudom meglesni...

(#364) Barthezz2 válasza Drenadar (#362) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ugyan ez nálam is, csak nekem Mi5 volt az előd.

Everybody lies.

(#365) beyruth82 válasza Barthezz2 (#361) üzenetére


beyruth82
veterán

Az már jó lenne 2 simmel használnám és mindig valamilyen témával aminek a használata szintén terheli az akksit.Legalábbis én eddig minden xiaomi telón ezt tapasztaltam.Igazából az lenne a lényeg ha elmegyek reggel itthonról akkor bírja ki estig mobilnetezés mellett is.

#362

Nincs jelenleg nagyobb akksis idei csúcskategóriás teló a xiaominál.

(#366) ingyom007


ingyom007
tag

Úgy nagyjából lehet tudni, hogy mikor vásárolható meg itthoni webshopokról a teló? Ilyenekre gondolom mint az extremedigital vagy az emag. Ha lesz egyáltalán ilyen opció...

(#367) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nincs valami cucc MIUI-ra, amivel a szoftver gombokat testre lehet szabni/kiegészíteni?

Everybody lies.

(#368) kigyi_23 válasza ingyom007 (#366) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Nem lehet tudni, de lesz ilyen légy türelmes egyenlőre nemzetközi hivatalos forgalmazás el sem kezdődött.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#370) Barthezz2 válasza kigyi_23 (#368) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Még indiába is most viszik csak valamikor majd.

(#369) Ance:
Nincs még hivatalos Global ROM rá.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#371) Ance válasza Barthezz2 (#370) üzenetére


Ance
őstag

Ja. Én is így gondoltam.

Egyébként az a kérdésem, hogy egy jelenlegi kínai verzióst megvéve, ha kijött a global rom, akkor meg lehet csinálni úgy, hogy rákerül az és működik úgy mintha azzal vettem volna? Azaz meg az automatikus OTA frissítés és stb? Nem értek hozzá sajnos.

(#372) han_lev válasza beyruth82 (#365) üzenetére


han_lev
senior tag

Nincs egy kisebb powerbankod? Tudom, még egy cucc, amit cipel az ember, de ha nincs más?
A Iponokba pl még mondíg pont lesz... hogy kicsi az akku, old meg... :F
Amúgy pedig jogos, én is szeretem, ha napközben nem kell figyelnem, hogy a végére elég lesz e....

MI9 6/64

(#373) Barthezz2 válasza Ance (#371) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Persze. A telefon kopp ugyan az. Mondjuk azt hiszem china-global között csak PC-n MiFlash-el lehet váltani, de ha egyszer megvan, onnantól mintha úgy vetted volna.

Everybody lies.

(#374) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

No, itthon vagyok, így ugyan wifiről megy, de nyomkorászom, netezek, youtube-ozok, meg ilyenek. Eddig:

Everybody lies.

(#375) beyruth82 válasza Barthezz2 (#374) üzenetére


beyruth82
veterán

Ha ilyent produkál még ha wifiről is az több mint amiről álmodni merek.Ilyeneket az enyém csinált újkorában 3800-as akksival.

(#376) Scooter74 válasza Barthezz2 (#373) üzenetére


Scooter74
őstag

És a Miflash progival csak úgy simán lelehet cserélni a kinai romot Globálra, vagy bootloadert is kell nyitni?

Köszönöm a #359-s hsz-t

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#377) sitan válasza Scooter74 (#376) üzenetére


sitan
csendes tag

Ki kell nyitni. Vagy edl modba kell tenni. Ahhoz vagy kabel kell vagy szinten nyitni kell, mert kulonben nem engedi az edl-t (parancssorbol).

(#378) Scooter74 válasza sitan (#377) üzenetére


Scooter74
őstag

Köszi.
Elég macera akkor a xaomin a romcsere.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#379) Barthezz2 válasza sitan (#377) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

--

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#380) kigyi_23 válasza sitan (#377) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Milyen kábel kell hozzá? Rendelnék egyet, hogy ne kelljen már mindig a bootloaderrel szórakozni, ha kedvem támad flashelni és visszazárják közben akkor morcos vagyok :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#381) Scooter74 válasza kigyi_23 (#380) üzenetére


Scooter74
őstag

Xiaomi EDL Kábel
Viszont azt nem tudom, hogy MIX2-nél használható-e.

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#382) kigyi_23 válasza Scooter74 (#381) üzenetére


kigyi_23
Topikgazda

Hmm köszönöm, lehet beszerzem még jól jöhet úgy is egyre szaporodnak a xiaomi-k errefelé is.

Igen én is azt nézem, hogy vajon jó-e mix2-höz is.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#383) Scooter74


Scooter74
őstag

Egy gyors kérdés:
Xiaomi esetében Globál romot nem lehet úgy telepíteni, hogy letöltöm a Global_rom.zip-t.
Felmásolom az SD gyökérbe, majd a frissítések ellenőrzésénél a 3 pöttyre nyomva betallozom neki, a komplett romot?
Így nem telepíti fel?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#384) Barthezz2 válasza Scooter74 (#383) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ez a módszer csak akkor működik, ha azonos "típust" telepítesz. Tehát ha egy china developer változatra akarsz egy újabb china developer ROM-ot tenni mondjuk.
Nekem ugyan most sikerült a china stablere a china developert így feltenni, de már erre, azaz stablere developert tenni, sincs garancia, hogy sikerül updater appon keresztül.

Everybody lies.

(#385) Scooter74 válasza Barthezz2 (#384) üzenetére


Scooter74
őstag

Aha értem.
Köszönöm. :R

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#386) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

FPS játékot próbált már valaki? A Sniper Fury és a Modern Combat 5 is azt hiszi, controller van csatlakoztatva, így nem tudom egyiket sem irányítani.. :F

Everybody lies.

(#387) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Böngésztem, facebook, instagram, töltöttem le 2-3 játékot(több giga), azokkat próbálgattam. Némi YouTube, meg 2 rövid hívás. Automata fényerő. Nyüstöltem ma rendesen, sokat nem tettem le. Végig wifi. 7.9.22-es xiaomi.eu developer ROM.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#388) sitan válasza Barthezz2 (#387) üzenetére


sitan
csendes tag

Hát ez elég jól néz ki. 😊

(#389) beyruth82 válasza Barthezz2 (#387) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez már jó lenne nekem is.Ennek nagyon örülök mert sokkal jobb mint hittem.Köszi! :)

(#390) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Akinek már megvan a telefon, tesztelje már le pls a Sniper Fury, vagy a Modern Combat 5 játékkal, hogy neki is azt hiszi-e, hogy controller van csatlakoztatva(előbbi ki is írja)?

Everybody lies.

(#391) sitan válasza Barthezz2 (#390) üzenetére


sitan
csendes tag

Kicsit kesobb kiprobalom.

(#392) sitan


sitan
csendes tag

Nalam is az a helyzet. 😦

(#393) Barthezz2 válasza sitan (#392) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Melyik ROM van fent?

Everybody lies.

(#394) Drenadar válasza Barthezz2 (#390) üzenetére


Drenadar
veterán

A sniper Fury megy nálam, legalábbis a tutorial része ment, utána gyorsan bezártam, nekem nem gyere be játék :(

(#395) sitan válasza Barthezz2 (#393) üzenetére


sitan
csendes tag

Ezen eppen még a kinai fejlesztoi. (Nekem visszaszamol meg van 40 ora nyitasig 😢 )

(#396) sitan válasza Drenadar (#394) üzenetére


sitan
csendes tag

Es tudod iranyitani rendesen? Melyik rom?

(#397) Drenadar válasza sitan (#396) üzenetére


Drenadar
veterán

MIUI 8,5 | Stable 8.5.5.0(NDECNEF)

őszintén? nem tudom mi számít egy ilyen játéknál "rendesnek".

Tutorialba valakit fejbe kellett lőni, meg tudtam oldani az ujjaimmal.

[ Szerkesztve ]

(#398) Barthezz2 válasza Drenadar (#397) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha lőni tudtál, akkor elvileg megy. Akkor a developer ROM-nál cseszhettek el valamit. Nálam ugyan az eu van fent, de az is china developer kvázi..

Everybody lies.

(#399) sitan válasza Drenadar (#397) üzenetére


sitan
csendes tag

Cuki jaték 😂

[ Szerkesztve ]

(#400) Scooter74 válasza sitan (#399) üzenetére


Scooter74
őstag

Sziasztok,
Tudni már valamit a Magyar nyelvű Globál verzióról?
Vajon mikor lesz?

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.