Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5554) gyugyo79 válasza <Adamsky> (#5553) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én már egy Shieldet nyúzok ezért az, hogy a MiBox -on most milyen pláne S-n azt kérlek kezeljétek annak tudatában, hogy régi tapasztalatokat írok.

Én a UPC műholdas előfizetésemhez "kaptam" ezért van még meg amúgy egy fillért nem adnék érte, a csomagra meg azért fizetek még a UPC -nél mert amikor lejár a hűség mindig mondanak egy olyan árat a komplett előfizetésemre ami nekem úgy már nem számít belefér még úgy is, hogy én nem nézem és a családból sem láttam soha senkit...
Mivel kíváncsi vagyok időről időre ránéztem azért mindig fejlődött e :
Az alkalmazás az alatt a 3 év alatt semmit se fejlődőt és nem is tudom frissítették e azon túl, hogy mostanában valami miatt megjegyezte a bejelentkezési adatokat ami az egyik nagy hibája volt eddig szerintem.
Tehát mind a MiBoxon mind a Shielden ha kilép annyira, hogy már nem maradt memóriában újra be kellet jelentkezni ami a UPC-s változat miatt egy kacifántos fn+jelszó megadását jelentette minden alkalommal ami már elveheti a kedvét annak aki nem olyan kíváncsi mint én :)
Valójában megnéztem 2018.feb.20 -án frissült egyszer és utoljára mióta én használom és nem fogjátok kitalálni de : minor bugfix ...
A felület: balra kategória menü jobbra kis borítós tartalom a kategóriákból kiemelve. Igazából fapad de ha a tartalom ütős lenne kb senkit se érdekelne. A beállítások kimerül abban, hogy bejön 4 gomb Kijelentkezés - Sorozat - Filmek - Élő csatornák - Nemrég nézett. Ezekből az első az ami a köv 3 sorba rakja a tartalmat ezek a kategóriák szerint az utolsó meg nem működik. Tehát beállítások mint olyan valójában nincs ...
A filmekből mint írtam 10-ből egy nem indul és 1-2 is csak ha 2-3 szor rápróbálunk. A Live TV része is nézhető 99%.
Tartalom, az kb megnézhető a webes felületén ezért nem zsákbamacska, nem tudom most mennyiért adják csak a streaming előfizetést azt hány eszközzel lehet használni ha valaki csak erre fizetne elő. Amúgy annak aki nem lát sok tartalmat egyéb helyeken és amúgy nem ódzkodik akár a ZS kategóriától sem annak olyan 1-2 hónapra évente esetleg megérhet egy 1000-t kb.

Ha van bármi ami érdekel amit kihagytam meg meg is tudok nézni bármit.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.