Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) bobdetroit81 válasza DroiDMester (#1100) üzenetére


bobdetroit81
csendes tag

Mi a tapasztalatod? Nem lomhább egy kicsit? Az AOD mintha automatikusan minimális fényerőre ugrana lockoláskor. Az előzőnél ez nem volt így.

(#1102) rellif válasza gixxergabi (#1091) üzenetére


rellif
senior tag

Ez ugyanaz az Arnova-s verzió ami többször is volt linkelve. Átnevezték de itt sem működik az aux mód.

(#1103) Troy. válasza rellif (#1089) üzenetére


Troy.
addikt

Értem. Remélem belehúznak. :)

.

(#1104) gixxergabi válasza rellif (#1102) üzenetére


gixxergabi
senior tag

És a 10-es droidban már engedélyezve van Level3 ?
Valaki megnézhetné :R

(#1105) rellif válasza gixxergabi (#1104) üzenetére


rellif
senior tag

Várok míg a többiek tesztelik :DDD
Ha nem jelez senki hibát a hétvégén felrakom én is.

(#1106) Sub-ZeRo válasza DroiDMester (#1088) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ezt gondolom nem tudom csak úgy gyári telefonra felrakni, igaz?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1107) bobdetroit81 válasza gixxergabi (#1104) üzenetére


bobdetroit81
csendes tag

Hogy tudom megnézni a level 3-at?

Fórumban ezt találtam.

Dirty flash on Mi 9 Lite, and boot without any bootloops. Magisk and Gpay work too. So far no errors, but little lagy.
Camera Api 2: Full, no Level 3
DRM level 3, no level 1.

(#1108) gixxergabi válasza bobdetroit81 (#1107) üzenetére


gixxergabi
senior tag

[link] ezzel megtudod...

(#1109) DroiDMester válasza gixxergabi (#1104) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nincs, de miért is lenne?

(#1110) DroiDMester válasza Sub-ZeRo (#1106) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Természetesen nem, bootloadert kell nyitni és twrp.t feltenni ezután tudod feltenni a Xiaomi.eu ROM.ot

(#1111) rellif válasza DroiDMester (#1109) üzenetére


rellif
senior tag

Mert a legtöbb camera2api-t használó alkalmazás igényli. Gcam, OpenCamera, SnapCamera... az utóbbi kettő még élőképet sem képes megjeleníteni ebben a formában.

(#1112) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

És a Mi A3 ami ugyenez a kamera ott engedélyezve van, itt meg mintha véletlen kifelejtették volna, még valami szavazás [link] is van róla...
És olcsóbb Redmi 7 készülék is tudja...
Hja és ez volt a remény, hogy talán majd android 10-ben javítják, ezért kérdeztem rá...

[ Szerkesztve ]

(#1113) DroiDMester válasza rellif (#1111) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Azt tudom hogy mi és mire kell! De xiaomi telóknál nem szokás(kivéve pár típust) ezt gyárilag engedélyezni, csak mókolással aktiválható.

(#1114) rellif válasza DroiDMester (#1113) üzenetére


rellif
senior tag

Pedig mostanában alapból tudják. A Mi9SE maradt ki még, de nyár óta náluk sem változott.

(#1115) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Próbálkoztam bekapcsolni a volte-t de nem tudom.
Vodafone tudja már?
Hiába ütöm be a tárcsázóba a számot, kiírja, hogy disable és nem találom a sim kártyánál.
Ötlet?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1116) rellif válasza Sub-ZeRo (#1115) üzenetére


rellif
senior tag

Lehet kérni kell a Vodafone-nál is mint a Telenor-nál.

(#1117) bobdetroit81 válasza Sub-ZeRo (#1115) üzenetére


bobdetroit81
csendes tag

Vodát kérdeztem. Egyes Huawei mobilokon már megy, folyamatosan fogják beállítani más mobilokhoz. Ha a telón bekapcsolod, akkor nincs további teendő vele, majd lesz valamikor automatikusan....

[ Szerkesztve ]

(#1118) Sub-ZeRo válasza bobdetroit81 (#1117) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Értem. Köszönöm! :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1119) viktorhu válasza Sub-ZeRo (#1118) üzenetére


viktorhu
veterán

Ha berakod támogatott telefonba, elő fog jönni a volte, utána már megy a tieden is.

(#1120) Sub-ZeRo válasza viktorhu (#1119) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azt hogy tudom megtenni?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1121) viktorhu válasza Sub-ZeRo (#1120) üzenetére


viktorhu
veterán

Amikor az S8-am megkapta a vodafone volte frissítést, akkor azonnal meg is jelent a volte jel. Szóval szerintem csak körül kell nézni ismeretségi körben, és berakni pár percre a sim kártyádat egy telefonba.

(#1122) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Én telekomos vagyok az üsz-on bekapcsolták a telefonon bepötyögtem a kódot, a menüben bekapcsolva, de nem írja ki a teló.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#1123) Karima


Karima
őstag

Az AoD fényerejét valóban nem lehet állítani, vagy csak én nem találom? :F

(#1124) eisento válasza Winnie The P (#1122) üzenetére


eisento
addikt

En telenor. Ufsz bekapcs, kod beut es ott virit a volte logo.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#1125) DroiDMester válasza ktommy91 (#1080) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Tegnap feltettem mielőtt frissítettem volna Android10.re

De nem indult el vele, az mi logonál megàlt el se kezdett bootolni.

(#1126) Atomgeszi válasza viktorhu (#1121) üzenetére


Atomgeszi
veterán

72 óránként ellenőrzi, szóval utána újra érzékelné, hogy nem S8-ban van.

Fel kell őket hívni, hogy kapcsolják be.

(#1127) ktommy91 válasza DroiDMester (#1125) üzenetére


ktommy91
addikt

Köszi! Akkor türelemmel kell lennem, amíg megkapom a telóm és nyitom a BL-t. Lehet csak a custom GCC 9.2 toolchain a baja, de vakon többet nem próbálkozok.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#1128) eisento


eisento
addikt

meg tudja valaki magyarazni, hogy mikor felmasolom gyokerkonyvtarba az uj zipet akkor twrp-ben miert nem latszodik? ha recoverybe vagyok es radugom a telot pc-n ugyan megjelenik a tarhely de az istennek nem tudok bemasolni semmit sem.... :(((

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#1129) DroiDMester válasza ktommy91 (#1127) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

addig tesztelem neked ha gondolod, de ugye már Droid10.en vagyok tehát oda való kellene! :K

(#1130) qge válasza eisento (#1128) üzenetére


qge
aktív tag

Nekem a mappa nevek is káoszosak, csak az SD kártyáról tudtam telepíteni...

(#1131) rellif


rellif
senior tag

A camera2api level 3-at semmilyen módszerrel nem sikerült működésre bírni. :(

(#1132) eisento válasza qge (#1130) üzenetére


eisento
addikt

kozben meglett. igen ilyen sok karakteres mappak vannak oda semmit nem tudtam masolni sd kartyara raraktam es onnan raktam fel en is :) :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#1133) rellif


rellif
senior tag

Ahogy nézem az Android Q-val új TWRP is készült.

(#1134) DroiDMester válasza rellif (#1133) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

én már első xiaomi.EU rom telepítésnél kukáztam a sima TWRP-t pont azért amit többen is írtatok nem tudja vissza fejteni a DATA partíció fájlrendszer titkosítását ezért csak össze vissza karakterekből álló mappanevek látszódnak twrp-ben.

TWRP-3.3.1-1117-XIAOMI_CC9-CN-wzsx150 vel tökéletesen megy a titkosítás feloldás így a DATA partíció és a telefon teljes belső tárhelye írható olvasható TWRP alatt!

[ Szerkesztve ]

(#1135) eisento válasza DroiDMester (#1134) üzenetére


eisento
addikt

akkor varhato hamarosan toled egy automata twrp telepito csomag mint legutobb? ;) :C :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#1136) DroiDMester válasza eisento (#1135) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

már meg is csináltam!

Letöltés => mi9lite_twrp_install_By_DroiDMester_v2.zip

(#1137) rellif válasza DroiDMester (#1136) üzenetére


rellif
senior tag

:R A Q milyen,van valami lényeges változás? Főverzió váltásnál régebben a tiszta telepítés volt ajánlott... gondolom ez nem változott. :F

(#1138) Atomgeszi válasza DroiDMester (#1136) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ma vagy holnap már nyithatom a BL-t.

Nagy köszönet a csomagért.

(#1139) msaca01 válasza rellif (#1137) üzenetére


msaca01
tag

Én simán felraktam az előző verzióra, és teljesen jól működik. Lényeges változást nem tapasztaltam de nem is vártam mert a miui11 be már a lényeges dolgokat belerakták.

(#1140) eisento válasza DroiDMester (#1136) üzenetére


eisento
addikt

Koszonjuk szepen :C :C :C

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#1141) eisento válasza DroiDMester (#1136) üzenetére


eisento
addikt

es a twrp frissitese hogyan tortenik? telora tegyem vissza a gyari romot miflashtool-al es utana inditsam a v2-es verzioban a bat fajlt?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#1142) DroiDMester válasza eisento (#1141) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

dehogy nem kell ennyire bonyolult művelet! :DDD

Telót kikapcsolod, majd hangerő le+power gombal indítod mikor érzed rezzenni a powert el engeded a hangerő le-t még nyomod amég megjelenik az usankás szerelő nyúl(Fastboot mód)

rádugod a gépre a telót és amit letöltöttél v2.es twrp.t abban ott van ugye a install_twrp.cmd azt elindítod és kész ha végzett elindul magától a friss TWRP (ha van képernyőzár a telón akkor annak a kódját kell megadni TWRP indulásánál is! pár másodpercig dolgozik, amég feloldja a titkosítást és kész!

(#1143) ktommy91 válasza DroiDMester (#1129) üzenetére


ktommy91
addikt

Q-n nem lehet tesztelni sajnos, mert P DT-vel nem esélyes hogy bootolna, meg ez így körülményes is.

Nincs kerítés.

(#1144) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Ma érkezett Tok és TG üveg a telóhoz, mind 2 nagyon jó! :K

aki olcsó és nagyon jó minőségű TG üveget akar annak ajánlom figyelmébe ezt az üveget teljes felületen tapad, az élei nagyon jól le vannak kerekítve(9D-s) és nagyon méret pontos is és a kamera és érzékelőknél is pontosan ki van vágva, és az üveg felülete hasonlóan jól csúszik mint a gyári üvegé. nem gondoltam hogy $1. ért ennyire jó minőség lesz, így gyorsan rendeltem még 2.db ot

a tok pedig egy vékony kemény tok MSVII Frosted (én az érdes feketét vettem) akinek volt már MSVII tokja az tudja hogy milyen jó minőség!

[ Szerkesztve ]

(#1145) Gabis válasza DroiDMester (#1144) üzenetére


Gabis
őstag

Köszi, hogy megosztottad ezeket, mentettem is őket. :R

(#1146) rellif


rellif
senior tag

Ezek az üvegfólia jelölések..
6D,9D és van már 25D is. :U

(#1147) Sub-ZeRo válasza DroiDMester (#1144) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszönöm! Rendeltem én is belőlük tartaléknak! :R

Kérdés mindenkinek!
Alap témát tudok letölteni valahonnan? Itt 2 darab van fent a telefonon, de nem hiszem, hogy csak ennyi lenne nekik. :F

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1148) eisento válasza Sub-ZeRo (#1147) üzenetére


eisento
addikt

Valts regiot, pl svajc. Lesz egy csomo :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#1149) Sub-ZeRo válasza eisento (#1148) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Áá, király! Köszönöm! :Y :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1150) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Mire kell formázni a pendrive-ot,hogy felismerje a TWRP OTG-vel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.