Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) eisento válasza DroiDMester (#950) üzenetére


eisento
addikt

es ezzel mar csak install menupont es mehet fel a rom? vagy kell wipe meg egyebek?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#952) msaca01 válasza DroiDMester (#950) üzenetére


msaca01
tag

:C :R

(#953) eisento válasza DroiDMester (#950) üzenetére


eisento
addikt

koszonom szepen, de azthiszem nem eroltetem tovabb ezt a romolos dolgot, bena fasz vagyok ennyi. anno zte blade-nel meg ment... kivalasztottam twrp-be a xiaomi eu romot feltelepult restart es megjelenik a mi felirat kb 1 percig majd ujraindul es belep a twrp-be :W

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#954) msaca01 válasza eisento (#953) üzenetére


msaca01
tag

Ha a TWRP már úgyis fent van belépsz bemész a wipe menübe data format ott beírod hogy yes aztán ismét a felteszed a romot mikor megcsinálta akkor egy wipe és reboot. Én úgy sejtem hogy a data format nálad kimaradt

(#955) eisento válasza msaca01 (#954) üzenetére


eisento
addikt

megprobalom meg, most ugyis unalom van red dead onlineon :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#956) eisento válasza msaca01 (#954) üzenetére


eisento
addikt

ugy tunik siker, (legalabbis egy ilyen szivarvany szinu dupla c betu mar bejott :D

koszonom neked is es droidmesternek is. :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#957) msaca01 válasza eisento (#956) üzenetére


msaca01
tag

Örülök ha tudtam segíteni :C

(#958) eisento válasza msaca01 (#957) üzenetére


eisento
addikt

lehetek pofatlan? :D
van ez a gyorseleresi kartyak nevezetu ize. azt hol tudom kikapcsolni mert az istenert nem talalom... :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#959) Spityek válasza eisento (#958) üzenetére


Spityek
csendes tag

Beállítások - További beállítások - kisegítő lehetőségek - További letöltött szolgáltatások - Gyorselérési kártyák - kisegítő lehetőségek - ki.

(#960) eisento válasza Spityek (#959) üzenetére


eisento
addikt

Nalam a tovabbi letoltott szolgaltatasoknal nincs semmi... De koszi.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#961) Atomgeszi válasza eisento (#958) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hol van ez a gyorselérési kártyák izé?

Am megigényeltem én is a nyitást, ketyeg a 168 óra. ;]

(#962) eisento válasza Atomgeszi (#961) üzenetére


eisento
addikt

Kezdokepernyon elhuzod jobbra. De kozben meglett csak itt nem ki meg bekapcs van hanem a google felet is be lehet rakni. Nexuson szerettem :)

Ja beallitasok - kezdokepernyo - minus one screen nev alatt fut xiaomi eu-n

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#963) rellif


rellif
senior tag

2 tesztkép gcam-al.Amúgy a gyári alkalmazás is tökéletes csak a RAW mentés lehetőségét még mindig nem biztosítják.

(#964) posztil1966


posztil1966
újonc

Üdv mindenkinek. Lehetne egy nagy kérés amivel szerintem nem vagyok egyedül? Valaki jó arc aki esetleg a hétvégén ráérene, és nem okoz neki nehézséget,sokunk örömére tehetne fel egy jó kis összefoglalót a fórum kezdőoldalára! (Leírások, linkek, hasznos tánacsok stb.es egyébb nyalánkságok, nagy köszönet érte!) :R :R :R

(#965) qge válasza posztil1966 (#964) üzenetére


qge
aktív tag

Erre már én is gondoltam és pont most kérdeztem meg egy másik fórum "tulaját", ő ezt irta:
"Moderátort keresek a fórumhoz-ba beírod, hogy szeretnél tg lenni és elbírálják. Engem felkértek annak idején, de így is lehet.
Ha csak összefoglalót szeretnél írni, a próba topikba beteszed és szintén a modkerben kéred a beillesztését."

[ Szerkesztve ]

(#966) eisento


eisento
addikt

Hasznaltok temakat vagy gyari aztan joccaka? Johetne par letisztult tema ha van vkinek a gyari tema reszt neztem de... :U

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#967) rellif válasza eisento (#966) üzenetére


rellif
senior tag

Több témából érdemes összerakni egy neked tetszőt. Ikon, betű típus, tárcsázó...

[ Szerkesztve ]

(#968) DroiDMester válasza eisento (#966) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

itt vannak témák igaz MiUi10.re, de a legtöbb megy 11.el is! Miui10 themes and wallpapers

[ Szerkesztve ]

(#969) vigyorgó


vigyorgó
tag

Képernyővédőről nem láttam hozzászólásokat a fórumban pedig szerintem fontos téma. Eleve úgy tervezem hogy képernyővédővel együtt rendelem meg a telefont. Egyelőre európai raktárból számomra megfelelőt nem találtam.
[Ez] egy szimpatikus darab.

[ Szerkesztve ]

(#970) fzoli86 válasza vigyorgó (#969) üzenetére


fzoli86
tag

én kizárólag teljes felületen felfekvőt preferálom. Ha megérkeznek, írok véleményt...

(#971) vigyorgó válasza fzoli86 (#970) üzenetére


vigyorgó
tag

Én is! :D elvileg a belinkelt is az.
Köszi előre is!

(#972) Tetsuo válasza andrás47 (#848) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

+1

(#973) Icamingo


Icamingo
tag

Sziasztok!
Boltx-ről halott már valaki? Mennyire lehet igaz ez 2 év gari? Webáruháznál körülményes érvényesíteni a garit?
Érdemes innen venni? Vagy tudtok jobbat?
link
Köszönöm

(#974) rellif válasza Icamingo (#973) üzenetére


rellif
senior tag

Nem kockáztatnék...inkább már egy Turbado vagy Smartshop.
De erről is volt már szó,hogy nem hivatalos gyári garanciával forgalmazzák a készülékeket.

A héten volt amúgy egy sajtótájékoztató ahol bejelentették,hogy a Xiaomi terjeszkedését a hazai piacon.Alza,Euronics,Emag...is hivatalos forgalmazók lesznek. :)
...és jó eséllyel a szolgáltatói kínálat is szélesebb lesz

(#975) DroiDMester válasza rellif (#974) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ezt döntse el az, aki megveszi hogy megér e neki +30-35e-Ft.felárat mert nem mindegy pl: hogy egy 6/128.as készülék 84.e vagy 118.e be kerül sajnos megkérik a hivatalos helyek a felárat!

(#976) zsola400 válasza DroiDMester (#975) üzenetére


zsola400
aktív tag

Hivatalos helyen (xiaomi.hu) 6/128-as 100e. nem olyan nagy a különbség ~15e ennyit megér a hivatalos 2 év gari, ha Kínából rendeled akkor már igen megvan a 30-35e különbség.

(#977) DroiDMester válasza zsola400 (#976) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

olvass bele a Mi9T Pro tropikba, volt aki ott vett, és gyári hibás volt a teló(nem ment bele az usb csatlakozó a telóba csak félig)
Vissza vitte másnap a készüléket és NEM cserélték ki neki (pedig ugye 3.napon belül még egy szutyok sufni GSM boltban is cserélik) hanem garanciális javításra vették át, 1hét múlva vissza kapta úgy hogy SEMMIT nem csináltak a telóval azt mondták nincs probléma vele!

De olvass bele a tropikba ott részletesen le van írva a történet, szóval ennyit a hivatalos xiaomi.hu-ról! :C

(#978) qge válasza Icamingo (#973) üzenetére


qge
aktív tag

Én onnan rendeltem. Nem EU piacra szánt készülék, de remélhetőleg nem lesz gond ha gariztatásra kerülne a sor. :U

(#979) novinyul válasza DroiDMester (#977) üzenetére


novinyul
veterán

Az ilyen urban legendákat nem annyira szeretem, de most rákérdeztem az eset miatt a bolt vezetőségénél.
Válasz az volt hogy ilyen esetről nem tudnak.De az adott készülék a helyszínen bemutatva ilyen hibával, és ha 3 napon belül van akkor cserélve van.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#980) novinyul válasza DroiDMester (#977) üzenetére


novinyul
veterán

1 ilyen esetről van tudomásuk, de azt helyszínen cserélték. Ez az utolsó infóm.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#981) Atomgeszi válasza rellif (#937) üzenetére


Atomgeszi
veterán

[link] Ez nem az?

(#982) DroiDMester válasza novinyul (#979) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ez nem urban legend! akkor ez mi szerinted?

nagy nehezen kiharcolta hogy cseréljék!
És a kicserélt új készülék szintén gyári hibás szóval védd csak az Mi Store-t de egy gerinctelen semmirekellő bolt!

veszel náluk jó drágán(én 20.e el olcsóbban vettem ugyan olyan Mi9T Pro-t 2.év hazai garanciával) egy telót és hetekig telefon nélkül maradsz mert nem cserélik hanem szervizbe küldik az 1.napos telót, köszönöm de ettől egy sufni GSM garancia is többet ér!

[ Szerkesztve ]

(#983) Atomgeszi válasza DroiDMester (#982) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ez hogy megy át egyáltalán a gyártósoron? Minden telót kézileg raknak fel USB-re és onnan tolják rá a rendszert, már ott ki kellett volna derülnie.

Plusz én még olyannal nem találkoztam élő vásárlásnál, hogy ne bontottuk volna ki és néztük volna át.
Netes rendelésnél pedig kamerára venni a kibontás pillanatától minden tesztelésig.
Hát okulni jó volt a történet másoknak sajnos, neki pedig vásárlók könyve kellett volna. Én meg szoktam lebegtetni, hogy megy facebookra a történet is. Ez a kettő együtt hatásos szokott lenni minden boltnál.

(#984) fzoli86 válasza Atomgeszi (#983) üzenetére


fzoli86
tag

emberek teszik rá, simán átmegy.

(#985) rellif válasza Atomgeszi (#981) üzenetére


rellif
senior tag

De valószínűleg ez lenne a megoldás.
Root-olni most nem szerettem volna.
Minden frissítés után újra kezdhetem elölről.
Csak rendbe rakják, mert Mi9SE is így áll még.

(#986) novinyul válasza DroiDMester (#982) üzenetére


novinyul
veterán

Majd ha személyesen állsz a pult mögött, na azután írd le ezeket, de addig még nem vagy ott személyesen addig ne ítélj. Szoktam állni ott a pult mögött és sokszor fogom a fejem.Amiben tudunk segíteni abban segítünk, de van hogy csak a szart kapod a pofádba. Persze nem szemtől szemben kapod, mert hát nincs akkora arc ott. Szóval ha neked jó a sufni garancia akkor természetesen válaszd azt.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#987) Atomgeszi válasza rellif (#985) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Karavik kolléga javaslatára, build.prop módosítással megoldható. De ilyet még nem csináltam. Nem tudom hogyan néz ez ki a gyakorlatban.

(#988) rellif válasza Atomgeszi (#987) üzenetére


rellif
senior tag

Maga folyamat egyszerű.(Mi8lite-nál csak így lehetett engedélyezni a c2api.t)
Első,hogy a készülék legyen root-olva. Magisk a banki app-ok miatt ajánlott.
BuildProp Editor-al pedig beilleszteni a hiányzó sort.
Elmenteni,készüléket újraindítani és ennyi.Viszont frissítések alkalmával ezeket újra el kell játszani.Vagy ha már készült hozzá modul,akkor a BuildProp bejegyzést már nem kell újra beírni.

(#989) rellif válasza novinyul (#986) üzenetére


rellif
senior tag

Van róla információd,hogy esetleg a kijelző beégést a Xiaomi miként kezeli?
(Remélem nem fog jelentkezni,de inkább odafigyelnék rá :B )

(#990) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Most melyik gcamban megy az éjszakai mód? :F

(#991) rellif válasza Atomgeszi (#990) üzenetére


rellif
senior tag

(#992) Atomgeszi válasza rellif (#988) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Banki app nem lesz fent. Mutter csak fényképezés messengerre használja.

Magisk modulra gondolsz? Mondjuk amit linkeltem? Ha jól láttam, az is ugyanezt csinálja.

Ezért is gondolkodom, hogy stabilt vagy devet tegyek fel neki. :U

(#993) Noukoum válasza rellif (#989) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem gondolnám hogy beégne

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#994) kelzsoca válasza DroiDMester (#982) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Némi kiegészítés a történethez:

Az idei év májusától a Xiaomi átvette a szerviz szolgáltatást, és így biztosít 2 évet a hivatalos forrásból származó készülékekre, a készülékekhez a hivatalos resellerek (pl: wayteq) nem nyúlhatnak hozzá, a hibásnak vélt készüléket a Xiaomi szervizbe kell küldeni (október óta ezt a feladatot a Telemax látja el, velük szerződött a Xiaomi) ott történik a bevizsgálás, és szükség esetén a javítás is.

A nem hivatalos csatornákon keresztül értékesített készülékre a gyártói jótállás nem vehető igénybe, mivel a Xiaomi alkatrészt nem ad ki, ezért ezek a készülékek bontott, vagy utángyártott alkatrészekkel kerülhetnek javításra.

https://vertigostore.eu

(#995) rellif válasza Atomgeszi (#992) üzenetére


rellif
senior tag

Igen amit linkeltél az "egyszerűbb" módszer. :K (Magisk modul)

(#996) Atomgeszi válasza rellif (#991) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hát nekem ebben csak egy feketeség van. A videó résznél látom a kamera képét, de se normál fotóra, se éjszakaira nem jön be semmi. :F

(#997) rellif válasza Atomgeszi (#996) üzenetére


rellif
senior tag

Próbáld meg hozzá ezt a config-ot.
AUX button-t majd ne engedélyezd,ha állítgatod mert nem tud váltani a lencsék között.

(#998) Atomgeszi válasza rellif (#997) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Bingóóóó :R
Pont akartam mondani, hogy olyan mintha egy xml fájlt hiányolna.
Na ezzel már nem lép ki.

Igazából a nappali képekhez jó a stock, nekem csak az éjszakai mód kellett.
Ez is több, mint a semmi.

Remélem android 10 alatt már menni fog valamelyik 7.0 fölötti gcam is.

(#999) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#998) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Valahogy nem lehet gyors ikont kirakni, hogy egyből az éjszakai módban induljon a gcam?

(#1000) DroiDMester válasza novinyul (#986) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Folytathatnánk végtelenségig ezt a vitát(neked is írom kelzsoca), de tök felesleges!
Vittem már garanciába hivatalosan vásárolt Note5Pro-t wayteq hoz kijelző cserére, a telefon leadáskor mikro karcmentes állapotú volt! 1.hónap múlva mikor vissza kaptam jó pár helyen meg volt karcolva nem is kicsit, annyira hogy meg akadt a körmöm a karcban, és a kijelző amit bele tettek NEM volt EREDETI! Fakó és tiszta fátyol foltos volt, ennyit a hivatalos alktrészekről és szervizről!

de zárom a vitát mivel nem ide való téma, :R

csak hogy tudják azok is akik kifizetnek +20-30-40.e ret felárat a hivatalos garanciáért, totál feleslegesen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.