Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Tudtok valamit a Xiaomi Store-ról (Lurdy)? Pénteken megrendeltem egy készüléket, azonnal jött egy visszaigazoló email a rendelési azonosítóval, s a státusszal, hogy a rendelésem feldolgozás alatt van.
Azóta semmilyen hír nincs tőlük, a ma reggeli emeilemre sem válaszoltak.
Élnek még? Bezártak? Oldalukon egyetlen telefonszámot sem találok... :(

(#1652) eisento válasza Jabby (#1651) üzenetére


eisento
addikt

Facebookon ennyi van:
NAGYON FONTOS információk az ünnepi nyitvatartással, valamint a kiszállítással kapcsolatban. Aki még karácsony előtt Xiaomi termék vásárlásán töri a fejét, kérjük, MINDENKÉPPEN látogasson el erre az oldalra 👇
https://xiaomi.hu/unnepi-nyitva-tartas/
A 2019. december 16. éjfélig feladott rendelések karácsonyig megérkeznek.
Az ezután, illetve a két ünnep között feladott rendelések feldolgozását 2020. január 6-án kezdjük el.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#1653) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Most volt 2. kis anomáliám.
Előbb nem láttam felül ikonokat, de ott voltak csak feketén. kép
Egy sötét mód kikapcs-bekapcs helyrehozta...
Tegnap meg dupla koppos zárás (más launchert használok) a menüből a kisegítő lehetőségeket hozta fel, launcher-ben minden ok, de telefon újra indítás megoldotta...
Jó lenne már rendbe raknák AOD, tudom EU, de nem akarok romolni...
Abban úgy működik a képernyő pulzálás (értesítés jelzés), hogy addig csinálja míg meg nem nézem? Vagy csak egyszer csinálja? Illetve ha 10 sec-re van állítva az AOD és értesítés jön akkor 10 sec után kikapcs vagy az is addig lesz míg meg nem nézem?

(#1654) rellif válasza gixxergabi (#1653) üzenetére


rellif
senior tag

Pulzálás 1x van értesítésenként.
Ha 10 sec-re van állítva, akkor addig jelenik meg a kijelzőn.

(#1655) gixxergabi válasza rellif (#1654) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Köszi.
Egyedül gmailnál láttam... de ez így nem valami szuper (erre felesleges várnom)
Ez így számomra nem vált ki egy értesítési ledet, valszeg én is nézek vmi 3dik féltől származó programot rá...

(#1656) Jabby válasza eisento (#1652) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi, ezt olvastam a web oldalukon, de okosabb nem lettem tőle, emailre nem reagálnak, telefonszámukat pedig jól titkolják.

(#1657) qge válasza Jabby (#1656) üzenetére


qge
aktív tag

(#1658) Jabby válasza qge (#1657) üzenetére


Jabby
őstag

:R

(#1659) bulek


bulek
tag

Sziasztok!
Tegnap óta tulajdonosa vagyok e készüléknek, RN4-ről váltottam.
A régi telefonon úgy volt beállítva, hogy wifi csak akkor menjen alvó állapotban, ha töltőn van.
Most nem találom ezt az opciót, van egyfolytában megy wifi. Tud valaki segíteni, hol találom? A régiben se találom, de ott jól müködik. Lehet miui 11-gyel kikerült?

(#1660) ginola


ginola
addikt

Ez az automatikus fényerő borzasztóan rossz, nappal túl fényes, sötétben túl világos. Lehet ezzel valamit kezdeni?

(#1661) Bella80_


Bella80_
tag

Sziasztok! Mi 9 Lite telefonom van, egy esemény kapcsán videózni akartam vele és azt vettem észre, hogy 8 perc után leáll, 4K-ban videoztam. 8 perces részleteket tudok felvenni, ez nekem furcsa, előtte Redmi Note 7 telcsim volt, de ott 4K-ban nem állt le 8 perc után. Teljesen mindegy, hogy SD kártytára vagy belső tárhelyre menti, akkor is leáll. Nálatok is előfordul vagy ez egy hiba? A másik kérdésem, hogy sokszor ha sötétben/sötétedéskor akarok fényképezni, akkor a vaku nem villan fel, holott a funkciója be van kapcsolva, ez mitől lehet?

(#1662) gixxergabi válasza Bella80_ (#1661) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Most kipróbáltam 7:16-nál újraindult a videó készítés gondolom egy másik fájlba...
Nincs sd belső tárhelyre rögzít.
Gondolom EU-romon ez is rendbe van... :DDD

(#1663) Bella80_ válasza gixxergabi (#1662) üzenetére


Bella80_
tag

Akkor ez így nagyon gáz, hogy 8 percet tud felvenni egyszerre, ha erre nincs megoldás akkor telefont fogok váltani, mert nekem a kamera fontos, ha Mi 9T-ben gondolkodtam, egy ismerősőmnek van és sajna ott is 8 percet vesz fel :( akkor milyen típust kell venni, hogy kamerában és videóban is jó legyen...

(#1664) gixxergabi válasza gixxergabi (#1662) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Rákerestem... Mate 20 Pro-nál is van 10 perc, annó nekem Lg G4-en 5 perc volt (Lg V10 appal 60fps is tudott), de gondoltam ezeknél már nincs ilyen korlát.
Milyen telót? Mindenképp legyen benne OIS mert 4K-ban itt sincs semmi féle stabilizálás, zsebbenyúlós csúcskészüléket.
De hátha tényleg EU-romban kivették ezt a korlátot...Vagy másik kamera appot próbálj meg...

[ Szerkesztve ]

(#1665) Atomgeszi válasza gixxergabi (#1664) üzenetére


Atomgeszi
veterán

S8,S9,S10 szintén limitált.

(#1666) Victoryus válasza Bella80_ (#1663) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Elég sok telefonnál (Huawei, Samsungok is) előfordul a google szerint.Megoldást azt nem láttam, mindenhol azt ajánlgatják, hogy másik alkalmazással is ki kéne próbálni.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1667) z123456z válasza Bella80_ (#1661) üzenetére


z123456z
őstag

A Note 7 persze, hogy nem áll le, nem is tud 4k-t a gyári kamera app. Legalábbis global stabil romban tuti.

(#1668) Bandi7


Bandi7
csendes tag

Most telepítettem xiaomi.eu dev romot, de nem tudok képernyőzár jelszót és/vagy ujjlenyomatot beállítani, találkozott már valaki ilyen problémával?

(#1669) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Mennyire karcolódik a kijelző, ajánlatos a GG üveg ellenére is tenni rá üvegfóliát? És mi a helyzet a hátlapi kamerával, azt is ajánlatos ilyen módon védeni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#1670) gixxergabi válasza Bella80_ (#1663) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Gcam-al 10 perc után sem állt le a 4K videó, nem lett forró sem, 1,5GB lett a fájl.
Én a stabilizálás miatt sztem csak 1080p 30fps-t fogom használni...

(#1671) Bella80_ válasza z123456z (#1667) üzenetére


Bella80_
tag

A Note 7-nél a GCam-ban lévő videó felvevőt használtam, mert csak az tudott 4K-ban felvenni, de ott nem volt korlátozás.

(#1672) Bella80_ válasza gixxergabi (#1670) üzenetére


Bella80_
tag

Köszi, hogy megnézted, akkor légyszives mondj nekem egy stanil mükődő GCam appot a telohoz.

(#1673) gixxergabi válasza Bella80_ (#1672) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Tessék...
(a 144-es hozzászólás xda-n)

[ Szerkesztve ]

(#1674) espi38


espi38
őstag

Kaptam egy frissítést globalra,de sajnos az AOD még mindig nem működik rendesen nem fogadott hívások ami szerintem a legfontosabb lenne továbbra se jelzi de a vibert sem :(

(#1675) ginola válasza rellif (#1616) üzenetére


ginola
addikt

Ez alatt azt érted, hogy minden rendszerbeállítást elölről állítsak be, minden appot újra töltsem le és egyesével állítsam be, miután felment az eu-s ROM?
Nem jó a MI fiókból való, vagy google visszaállítás?

(#1676) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

Sziasztok.Azoktol kérdezném, akik már miui 11el használják a telefont. Van e bármi negatív tapasztalata vele a 10hez képest? Tök jól megvagyok a global rommal, üzemidő remek. Szerencsére kikapcsolt frissítés mellett nem frissül le magától a telefon, mint a Huaweinél 😃 De érdekelne,van e értelme miui 11re frissíteni. YouTube videók alapján nem látok nagy változást.

(#1677) rellif válasza ginola (#1675) üzenetére


rellif
senior tag

Igen,ajánlott mindent újra beállítani.
Többször próbáltam már költözni másik készülékre, de teljes újra telepítés lett a vége mindig . Ébresztés, asztal elrendezés, üzenetek, hívás rögzítés kb ennyi volt használható az egészből. Az alkalmazások visszaállítása play áruházból sem több idő mint mentésből.

(#1678) ginola válasza rellif (#1677) üzenetére


ginola
addikt

Hol van ilyen opció, hogy alkalmazás visszaállítása a Playben?

(#1679) rellif válasza ginola (#1678) üzenetére


rellif
senior tag

Olyan opció nincs, hogy visszaállítás.
Saját könyvtárból viszont pár kattintással ki tudod jelölni miket szeretnél visszaállitani.

(#1680) rellif


rellif
senior tag

A Google ambient mode nálatok jól működik? Hiába állítok be mappákat nem jelennek meg töltés közben a képek. :F

(#1681) benjoe1 válasza benjoe1 (#1612) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Valaki legyen szíves jelezzen vissza, hogy itthon hol lehetne legalább megfelelő üvegfóliát venni, amíg Kínából nem rendelek másikat. Toknak ideiglensen jó lesz a gyári.
Bp-en nincs valami kínai áruház, ahol esetleg lenne választék?

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#1682) Klaya1986 válasza benjoe1 (#1681) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

15 ker, Ázsiai center. Ha ott nem találsz, akkor sehol.

(#1683) ktommy91 válasza benjoe1 (#1681) üzenetére


ktommy91
addikt

Az alzás teljesen jó. [link] Rendes méretpontos full-cover és a FOD is működik rendesen.
Kár hogy az enyémet faszul raktam fel és nézegethetem a porszemeket, amíg meg nem jön a Kínai. Felrakása csak bepárásított fürdőszobában javasolt.... És remélhetőleg a 2.5 hetes gecizés csak nekem járt grátiszba.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#1684) benjoe1 válasza ktommy91 (#1683) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Köszönöm az ajánlást, Klaya1986 Neked is a tippet.

[ Szerkesztve ]

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#1685) DroiDMester válasza ktommy91 (#1683) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Friss KERNEL mikor várható, :R vagy még mindég nincs időd foglalkozni vele?

(#1686) Zoli2


Zoli2
aktív tag

Sziasztok!

A készülékem nem tud frissülni V11.3.2.0.PFCCNXM (stable) verzióról V11.3.3.0-ra.
Pár hete időnként rányomok a frissítésre, de mindig azt írja, hogy "All mirrors are currently offline, try later..."
Wifi-n és mobilnetről is próbáltam.
Mi lehet a gond?

(#1687) Atomgeszi válasza Zoli2 (#1686) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Neked miért van kínai ROM a telódon?
Vagy ez xiaomi.eu stable?

Ha utóbbi, akkor töltsd le kézibe az oldalukról és tallózd be updater appba.

(#1688) ktommy91 válasza DroiDMester (#1685) üzenetére


ktommy91
addikt

Felhagytam a kernel "fejlesztéssel". Nincs szüségem még egy dologra amit a stalkernek nevezett retardált vadállatok össze tudnak sz@rni. Dolgoztam nem keveset azon hogy legyen egy működő alap, amit ha más csinált volna akkor működne normálisan...Ám mivel én csináltam ezért nincs deep sleep. Aztán elkezdték csinálni a képen látható képhibákat néhány másodperces fagyások társaságában.(még mielőtt felvetődne a kérdés, nem HW hiba) Szóval nekem ebből elég volt.

Inkább hallgatok zenét a szabadidőmben, bár időnként még az is összexarják, a jobb fülemet be szokták dugítani műholddal.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#1689) Zoli2 válasza Atomgeszi (#1687) üzenetére


Zoli2
aktív tag

Igen xiaomi.eu stable. (Tárcsázó és hangrögzítő miatt.)
Ha kézibe tallózom be nem törlődnek a telepített app-ok?

(#1690) rellif válasza Zoli2 (#1689) üzenetére


rellif
senior tag

Nem törlődnek.

(#1691) Atomgeszi válasza Zoli2 (#1689) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ugyanaz a frissítési metódus, csak itt az OTA szervert kikerülöd.

(#1692) Zoli2 válasza Atomgeszi (#1691) üzenetére


Zoli2
aktív tag

Sikerült. Köszönöm.

(#1693) zsola400 válasza ktommy91 (#1688) üzenetére


zsola400
aktív tag

Sajnálattal olvasom, hogy nem fejleszted tovább a kernelt, whyred-en mindig KangarooX kernelt használtam.
De ezek után érthető, hogy nem szeretnéd tovább csinálni!

(#1694) CyraxNukem88


CyraxNukem88
csendes újonc

Sziasztok!

Ma végre megjött egy ilyen kis csoda, de van egy kis gondom vele.
Nem volt rajta a szokásos kis fólia csomagolás, helyette egy kis kerek alakú ragasztó volt rajta. Ez mennyire normális? Nekem mondjuk gyanús, főleg úgy hogy amikor bekapcsoltam simán bejött a menü. Nem volt szokásos első lépések és gmail fiók megadás.
Most nagyon szomorú vagyok. Csatolok képet is.

(#1695) CyraxNukem88 válasza CyraxNukem88 (#1694) üzenetére


CyraxNukem88
csendes újonc

Nem sikerült csatolnom a képet úgy tűnik, megpróbálom így.

(#1696) barna70


barna70
csendes tag

Lépjetek be a DCIM / Kamera mappába és hozzatok létre egy mappát, amelynek neve Lab_options_visible. Majd nyissátok meg a kamera alkalmazást és további beállítási lehetőségek válnak elérhetővé.

(#1697) qge válasza barna70 (#1696) üzenetére


qge
aktív tag

Ahogy az az összefoglalóban is írva van... :K

(#1698) qge válasza CyraxNukem88 (#1694) üzenetére


qge
aktív tag

Honnan rendelted? Elég furcsa tényleg, lehet, hogy már egy vevő visszaküldte?

(#1699) CyraxNukem88 válasza qge (#1698) üzenetére


CyraxNukem88
csendes újonc

A BoltX-től rendeltem, mert nekik volt raktáron. Úgy látszik reklamálhatok emailben, mert a telefont nem veszik fel.

(#1700) Bella80_ válasza gixxergabi (#1673) üzenetére


Bella80_
tag

Szia!

XML-t letöltöttem, de én azt nem tudom hogyan kell feltenni utánna, a apk. azt tudom, de arra azt írja, lehet hogy vírusos, le merjem az is tölteni vagy azt máshonnan?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.