Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Juhaszatti válasza #16514048 (#119) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Szerintem az a probléma, hogy a korábban linkelt képek a széleslátó kamerával készültek. Rögtön látszott a széleken való mosásból és torzításból is, de ezután amit idetettél, egyértelmű. Ez sokkal jobb.

(#152) jUUh


jUUh
addikt

Szimpatikus készülék. Az értesítő led pedig nekem külön tetszik. :DDD

OFF: Szenzorokból csak a nyomá- és a hőmérséklet érzékelő hiányzik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#153) PietPunto


PietPunto
tag

Nekem jelenleg ez a készülék a fantom telefonok közé tartozik. :D Lassan 1 hónapja hajtom hogy élőben meg tudjam nézni. Amikor épp Pestre vitt az utam (október elején), a Lurdyban nem volt még demo készülék, pénteken az Aréna Mallban voltam és beugrottam az ottani üzletbe erre kiderült hogy akkor meg ott nem volt belőle. :W Méltó utódot keresek a Honor 8-asomnak (amit természetesen nem fogok eladni), de így nehéz lesz. :F

(#154) gaboca0314 válasza dave_gahan (#149) üzenetére


gaboca0314
tag

Én a beépített hívásrögítíő funkció miatt, kifogástalan minőségben rögzít, és ez nekem nagyon fontos. Ami az áruházból letölthető, azt nem lehet egy lapon említeni azzal amit a miui tárcsázó tud.

(#155) Atomgeszi válasza gaboca0314 (#154) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerintem a tárcsázó annyira system build, hogy maximum egy xiaomi.eu stabil rommal próbálkozhatsz.
Nem mellesleg az kínai stabilra épül, azt hamarabb is frissítik, és több feature is van benne.

Xiaominak már rég el kellett volna engedni a saját global vonalját. Több embert tudta összpontosítani a china rom-ra és ezáltal hamarabb kerülnének ki az új featurek és javítások is.

(#156) novinyul válasza Atomgeszi (#155) üzenetére


novinyul
veterán

Mivel az eu-ban is szeretnének terjeszkedni, emiatt nem lehet más szoftver a telefonon. Ez sajnos egy ilyen sport, de mivel fel lehet rakni rá más romot így a választás lehetősége adott.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#157) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A tökéletes Redmi Note lett ez, ha onnan nézzük.

Nagyon szimpatikus telefon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#158) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Mondjátok már mi az a MIUI tárcsázó? A másodlagos irodai telefonom egy Redmi 7-es. Ebben van? :D

(#159) Pew


Pew
tag

Sziasztok!
Aki rendelt már tokot és főleg kijelzővédőt a telefonhoz megosztaná? Se erre se a mi9cc-re nincs az a megszokott bősegéges választék... Túl új lenne?

(#160) rellif válasza SamiCsillag (#158) üzenetére


rellif
senior tag


A hívásrögzítés miatt fontos sokaknak,többek között nekem is.
Amúgy az apk letölthető és szerintem root nélkül is telepíthető.

(#161) juuzer válasza *RLaci* (#124) üzenetére


juuzer
addikt

Elhiszem, bár nekem ez a "kiváló ár/érték-arány" nem ér annyit, hogy egy olyan telefont használjak amire ránézek és rosszul leszek :D de ízlések és pofonok. :D

Bár inkább a Mi 9 SE-t vagy Lite-ot választanám. Vagy egy Mate 20-at vagy egy A7-e ha elengedem a fillérb*szást. Nem tudom, hogy a xiaomi kijavította e már a kritikán aluli közelségérzékelő-problémáit de engem az A1-nél anno kikészített.

Btw pont azt néztem, hogy a Xiaomi.hu-n fel lettek tolva picit az árak nem? Legalábbis az SE is volt már olyan árban a megjelenése után nem sokkal, mint a Mi 9 lite.

Vamos a la playa.

(#162) rellif válasza Pew (#159) üzenetére


rellif
senior tag

Innen szoktam rendelni Xiaomi készülékekre üveget.
1 héten belül meg szokott érkezni.

(#163) novinyul válasza rellif (#160) üzenetére


novinyul
veterán

Nem lehet telepíteni már próbáltam :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#164) SamiCsillag válasza rellif (#160) üzenetére


SamiCsillag
senior tag

Köszi!
Nekem is van a Redmi 7-esen. Fel sem tűnt eddig. Bekapcsoltam. Mi baj lehet? :)

(#165) rellif válasza novinyul (#163) üzenetére


rellif
senior tag

...ez nem jó hír :U

SamiCsillag semmi ... Nálam mindig be van kapcsolva a hangrögzítés mert feledékeny vagyok vagy sokszor nincs lehetőségem másképp rögzíteni adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#166) novinyul válasza rellif (#165) üzenetére


novinyul
veterán

GDPR miatt szerintem az EEA romon nem lehet felrakni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#167) Solten válasza dave_gahan (#149) üzenetére


Solten
addikt

[link] [link]

Saor Alba

(#168) Winnie The P


Winnie The P
őstag

ezt tegnap csináltam:
[link]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#169) qge válasza novinyul (#166) üzenetére


qge
aktív tag

És ha átállítod a régiót Svájcra vagy vmi nem-EU országra? Anno a témák letoltesenel segített állítólag....

(#170) fzoli86 válasza rellif (#165) üzenetére


fzoli86
tag

Nálam is pont ez a helyzet, mindig be van kapcsolva...
Nagypapám meghalt és jó érzés néha visszahallgatni a hangját :)

(#171) novinyul válasza qge (#169) üzenetére


novinyul
veterán

Akkor sem lehet.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#172) Icamingo válasza Gyarmati_ (#148) üzenetére


Icamingo
tag

Nem lehet, h. csak a régiót kell átállítani Svájc, v. HongKongra és a MIUI tárcsázó lesz benne?
Most vettem észre, ezt qge is javasolta. 😊

[ Szerkesztve ]

(#173) eisento válasza Pew (#159) üzenetére


eisento
addikt

[link]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#174) Gyarmati_ válasza Icamingo (#172) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Ha ezzel meg lehet oldani akkor remek. Ha valakinek van ilyen telója kérem próbálja ki.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#175) pengwin válasza LilProphet90 (#19) üzenetére


pengwin
addikt

&& (#16) Atomgeszi

Igen, minden telefonnál vannak ilyen és ehhez hasonló problémák.
A gond csak annyi, hogy Xiaominál több modellen és generáción át is végighúzódott a közelségérzékelő hibája és tömegesen jeleznek róla vissza a felhasználók.

Nálunk egy Mi A1 és egy Mi A2 Lite is produkálja ezt a hibát, baromi idegesítő, hogy hívás közben kihangosítom a beszélgető partneremet vagy leteszem a telefont.

Nyilvánvalóan szoftveres hiba amit képtelenek javítani már jó ideje, nem kell elbagatelizálni.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#176) rellif


rellif
senior tag

A konzolvilágról megrendeltem,leírás szerint hivatalos gyári garanciával forgalmazzák.

(#177) szunyi777 válasza Pew (#159) üzenetére


szunyi777
őstag

Ebayen nagy a választék tok, üvegfólia és kamera lencsére üvegfólia is, csak mi cc9 re kell keresni és nem mi 9 Lite ra.
Én is rendeltem tokit, fóliát és kamera lencsére tartalék üvegfólia.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#178) novinyul válasza Gyarmati_ (#174) üzenetére


novinyul
veterán

Már írtam hogy nem fog menni. Max ha másik szoftvert raksz fel(pl. eu. dev rom)
175: 9lite közelség érzékelő jobb szélen van kint, telefonálás közben ha normálisan a fejedhez tartod akkor semmi gond nincs vele.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#179) novinyul válasza rellif (#176) üzenetére


novinyul
veterán

1 év garanciával adja a Xiaomi telefonokat! A Xiaomi 2 év gyártói garanciával adja a telefonokat. Szóval nem hivatalos garanciával árulják.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#180) rellif válasza novinyul (#179) üzenetére


rellif
senior tag

Itt 2 évet írnak. Ha nem valós, akkor pedig viszem vissza.

(#181) eisento


eisento
addikt

Hali. A zarolt kepernyon ugye jobb also sarokban van a fenykepezo bal oldalon a mi taviranyito. Marmint ha vmelyik szelrol huzom az ellenkezo iranyba. Ki lehet ezt vhogy kapcsolni? Koszi!

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#182) novinyul válasza rellif (#180) üzenetére


novinyul
veterán

Garancia levél kihez szól?

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#183) rellif válasza novinyul (#182) üzenetére


rellif
senior tag

Ha átvettem majd leírom.

(#184) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali! A gyári időjárás app másnál is hülyeséget ír ki? Nálam most 16 fokot ír. Pfff
Az accuweather van beállítva. A kezdőképernyőről le lehet valahogy venni, hogy az óra maradjon?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#185) Ricardo válasza Winnie The P (#184) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerintem van olyan ami külön csak óra. Hosszan nyomj a főképernyőn, majd a modulok közül válaszd ki.

(#186) logitech1


logitech1
tag

Azt hittem A50 van a képen :C

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#187) Winnie The P válasza Ricardo (#185) üzenetére


Winnie The P
őstag

Megvan, kösz

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#188) eisento


eisento
addikt

Most jott :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#189) AiRLAC válasza eisento (#188) üzenetére


AiRLAC
addikt

Köszi, ráfrissítettem, nekem is itt van, már töltöm is :)

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#190) hroberto válasza eisento (#188) üzenetére


hroberto
veterán

Nekem semmi... :(

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#191) hroberto válasza hroberto (#190) üzenetére


hroberto
veterán

Jah, rossz topikot olvastam. Azt hittem ez a sima Mi9. :DDD
Ott még később lesz update!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#192) novinyul válasza eisento (#188) üzenetére


novinyul
veterán

Azt a kurva :C De gyorsak

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#193) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali! Megjött a frissítés, felraktam de aod-n továbbra sincs értesítés a nemfogadott hívásokról? Vagy csak én nem találom a beállítást?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#194) eisento válasza hroberto (#191) üzenetére


eisento
addikt

Nem biztos. Nekunk november 4-11 kozott kellett volna jonni de allitolag azt mondtak xiaomiek ha kesz kiadjak hamarabb az updateeket

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#195) Ricardo válasza novinyul (#192) üzenetére


Ricardo
félisten

Főleg, hogy nem az első körben volt benne elvileg. A Poco elvileg ott van, de azon még semmi. :U

(#196) hroberto válasza eisento (#194) üzenetére


hroberto
veterán

Úgy legyen! :R

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#197) espi38 válasza Winnie The P (#193) üzenetére


espi38
őstag

Pedig legtöbben ezért várták a miui 11-et az AOD hiányosságokat javítják elvileg-de akkor ezek szerint még sem-ez ilyen nagy feladat orvosolni nem ártem.
Nem is cserélem el H20-mat a tipusra pedig nagyon gondolkodtam rajta az amoled kijelző miatt. :(

(#198) bobdetroit81


bobdetroit81
csendes tag

Sziasztok, frissítettem MIUI 11-re...sikertelen sim kártya aktiválás...Régen egy MI4c-m volt, azon valahogy megoldtam, de nem emlékszem már hogy kell.
Ötlet valakinek?
Előre is köszi.

(#199) eisento


eisento
addikt

Delutan csinalok egy gyari visszaallitast hatha jo lesz az aod ertesites. Amugy a gmail faszan mukodik, meg az ertesitesi savon is megmaradnak, de a nem fogadott nalam se megy

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#200) kelzsoca válasza bobdetroit81 (#198) üzenetére


kelzsoca
félisten

Állítsd át a nyelvet angolra, indítsd újra a telefont, csináld meg az aktiválást, és visszaállítható a nyelv is.

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.