Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:06:38

LOGOUT.hu

Xiaomi MI9 Lite (pyxis)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) espi38 válasza DroiDMester (#594) üzenetére


espi38
őstag

Kérdés meddig működik még az adott üzlet,mert azért ez a két év nagy idő :Y

(#602) msaca01 válasza dave_gahan (#597) üzenetére


msaca01
tag

Én a másfél hét használat alatt laggolást nem tapasztaltam de megcáfolni nem tudlak mert Crome-t nem használok mert nemszeretem.

espi38-nak Én már felraktam a Xiaomi.eu romot de van olyan sokkal drágább amoled kijelzővel kiadott telefon amiben egyáltalán nincs aod, de itt azért van még értesítési led is ami jelez mindent, és a gyári tokkal is teheted pofával lefelé mert túl ér a készüléken. Szerintem teljesen korrekt telefon sőt, főleg ha az árát is nézzük.

[ Szerkesztve ]

(#603) vihor válasza Atomgeszi (#577) üzenetére


vihor
csendes tag

24 nap rendelés feladástól kézhezvételig, eu priority szállítással

(#604) vihor


vihor
csendes tag

AOD-tól be tud égni az Amoled kijelző? Hardveraprón egyszer találkoztam ilyen telefonnal, meg mintha olvastam is volna róla.

(#605) msaca01 válasza vihor (#604) üzenetére


msaca01
tag

Be tudna ha folyamatosan egy helyen lenne, de mivel folyamatosan mozog így nem.

(#606) espi38 válasza msaca01 (#602) üzenetére


espi38
őstag

Igazad van,de nem minden bejövő üzenetet jelez a "Xiaomi"értesítés

(#607) bobdetroit81 válasza vihor (#604) üzenetére


bobdetroit81
csendes tag

Igen be tudna ha folyamatosan ugyanott lenne a minta. Gondolom ezért változtatja az AOD-n a helyzetét adott időközönként.

(#608) DroiDMester válasza espi38 (#601) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem sufni GSM!

katt ide több mint 10.éve működő bolt, és van több alboltja a cégnek.

(#609) DroiDMester válasza espi38 (#600) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

ezétt kell minden xiaomi telón Xiaomi.EU ROM.ot használni, ott ha van is hiba 1-2.héten belül javításra kerül, nem beszélve a rengeteg extráról amivel többet tud mint egy mezei global rom!

(#610) msaca01 válasza espi38 (#606) üzenetére


msaca01
tag

Ha jól emlékszem ami nem biztos :D de az alkalmazások beállításainál meg lehet adni hogy led értesítése legyen. Ha tévedtem akkor bocsi.

(#611) csucsu52 válasza DroiDMester (#608) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Aha.... 2018-ban alakult:

1 Általános adatok Cégjegyzékszám: 01 09 320079 (Hatályos)
Cégforma: Korlátolt felelősségű társaság
Alakulás dátuma: 2018.02.01.
Bejegyzés dátuma: 2018.02.05.
2 A cég elnevezése 2/1Mobile Assistance Korlátolt Felelősségű Társaság
Bejegyzés kelte: 2018.02.05. Hatályos: 2018.02.05. (CK - 2018.02.07.) - ...

(#612) nfsu17 válasza csucsu52 (#611) üzenetére


nfsu17
veterán

én 2014-eset találtam
bár ez lehet nem az

[ Szerkesztve ]

(#613) Atomgeszi válasza Icamingo (#596) üzenetére


Atomgeszi
veterán

YT-n videón ez alapján eldönteni, hogy mi vibrál és mi nem...
Csak egy egyszerű példa, otthoni led szalag világítás, PWM csökkented a fényerőt, folyamatosnak látod, megnyitod a telefon kameráját, vibrálni fog.
Kb ennyit ér a YT videó..
Meg amikor a DLP színkerekes projektort levideózzák, felrakják youtubera és azért nem veszik meg, mert szivárványozik a kép. Holott ezt élőben rohadtul nem látod, csak a kamera nem tudja lekövetni a frissítési rátát és azért látod vibrálni.

Iphone 11 egy IPS paneles, ha jól tudom, azok máshogy működnek.
Amúgy szerintem ez az AMOLED vibrálás is túl van misztifikálva. 10/9.5 ember nem látja ezt.
Kamera képéről meg eldönteni valamiről, hogy vibrál -e vagy sem... Ilyennek nem szabad hinni.

(#614) espi38 válasza DroiDMester (#609) üzenetére


espi38
őstag

Gondolkodom én is a bootloader nyitáson-esetleg egy leírás valahol hogyan kell ezt csinálni,melyik romot kell felrakni?

(#615) Atomgeszi válasza dave_gahan (#597) üzenetére


Atomgeszi
veterán

"A csíkozódáscsökkentésnek inkább tényleg az alacsony fényerőn érzékelhető sávosodáshoz van köze, azt enyhíti...nem pedig a laggoláshoz."

Nem. Mi9-en, ha bekapcsolod a DC dimminget, laggol a chrome. Mindegyik ROM-on.
Ha kikapcsolom nem laggol, meg se röccen a chrome. Az összes többi program meg smooth még dc dimminggel is. Egyik nap Mi9 topikba írta egyik kolléga, hogy a régebbi chrome-on még rosszabb volt, szóval valószínűleg chrome hiba lesz.

Megoldás: Nem kell használni a fos chrom-et. ;] Vannak nála kevesebb erőforrást igénylő adfree böngészők ...

Akkor én meg szerencsés vagyok, mert alacsony fényerőn sem látok sávosodást.. Erre az emberek csak igen kicsiny része érzékeny amúgy, kb mint a DLP színkerékre projektorban. Aztán akiknek nincs bajuk még azok is elkezdik tolni látatlanban, mert olvasták valahol. Az a baj az internet túl nagy teret enged ezeknek a dolgoknak, aztán már élből el van ásva az AMOLED kijelző, holott az emberek 99%-ának nincs vele baja. :F

(#616) msaca01 válasza espi38 (#614) üzenetére


msaca01
tag

a MI 9 fórum összefoglalójában megtalálod [link]

(#617) Atomgeszi válasza espi38 (#600) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha félkész lenne, akkor kb mindennek a felét tudnád használni...Vagy még telefonálásra sem.
Örülj, hogy csak az AOD hiányos, még. Majd fogják javítani. Más telefonnak is vannak hibái. Neked ez pont sarkalatos pont, de a felhasználók zöme pedig leszarja az AOD-ot, más készüléken még AOD sincs, pedig AMOLED.

(#618) DroiDMester válasza csucsu52 (#611) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

ezekről beszéltem ezek az alboltjai!

az oktogonnál levő bolt valóban régi bolt 8.éve is vettem ott náluk személyesen telót!

de akkor rendeljetek kínából 1.év garival, ami valójában 0.nap garancia!

(#619) Atomgeszi válasza vihor (#603) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Köszönöm mindenkinek, ez sok idő jelenleg, szerintem itthonról veszem meg jövőhéten.

(#620) dave_gahan válasza msaca01 (#602) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

"de itt azért van még értesítési led is ami jelez mindent, és a gyári tokkal is teheted pofával lefelé mert túl ér a készüléken"
Ez mit jelent? Olyan erősen világít, h a fénye "szétterül", úgy értem, lehet látni a tokon? :DDD

@atomgeszi: én csak leírtam, amit tapasztaltam. Ha nincs bekapcsolva a csíkozódáscsökkentés, akkor is laggol (a laggolás talán erős, inkább dadog/döcög, ahogy a scroll lassul).
Az AOD hiányos értesítés jelzéseire sokan legyintenének, ha lenne egy frontoldali, jól látható értesítési led... ;]

(#621) DroiDMester válasza dave_gahan (#620) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

nemtudom nálad mi laggol, de akkor a készüléked hibás!

nálam nincs semmi laggolás,döcögés,dadogás chrome alatt, pontosan ugyan olyan folyamatos mint az mi 9t pro telómon, pedig ugye abban több mint 2x erősebb az SOC.

(#622) msaca01 válasza dave_gahan (#620) üzenetére


msaca01
tag

Mint írtam pofával lefelé teszed mert lehet és igen a gyári tokon át látod mivel víztiszta, legalábbis ami nekem volt a dobozban. De úgy érzem neked teljesen mind1 ki mit mond.

(#623) espi38 válasza msaca01 (#616) üzenetére


espi38
őstag

Köszönöm-olvasgattam/lehet belefogok vagy eladom :R

(#624) msaca01 válasza DroiDMester (#621) üzenetére


msaca01
tag

Nincs neki ilyen telefonja csak osztani van itt. Minden topikban van ilyen :K

(#625) dave_gahan válasza DroiDMester (#621) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Egyelőre még nem az én készülékem :N, viszont a Lurdy-ban kitett összes amoledes (9 Lite, 9T, 9T Pro) kijelzőn láttam...

msaca01: sorry, félreértettem, úgy olvastam, h akkor is látni, ha nem kijelzővel lefelé van letéve, hanem "rendesen". (De attól még nem kell leharapni a fejem ;]. Osztás pedig nem történt, csak informálódni jöttem.)

[ Szerkesztve ]

(#626) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Mivel a Mi9 összefoglalót nemrég elkészítettük, átmásolom ide is, amit oda írtunk, kiegészítve az itteni linkekkel:

XDA-s telepítési útmutató szerinti kiegészítéssel: [link]

Kérem valakit, aki megcsinálta már mindezt, ellenőrizze, hogy jó-e így és szükség szerint javítást eszközöljön a lépésekben!

Bootloader nyitása

Mindenki kizárólag saját felelősségére végezze el.
A bootloader nyitása minden adatot töröl a telefonról!

A nyitott bootloader leginkább akkor szükséges, ha nem gyári ROM-okat, hanem pl. EU ROM-ot szeretnél telepíteni a készülékre.
Illetve ha a fastboot ROM segítségével lehet életet lehelni a telefonba, ahhoz is szükséges a nyitott bootloader.
Szükséges egy Mi fiók a folyamathoz, ha még nincs neked, akkor egy új Mi fiókot kell létrehozni, ezt itt lehet megtenni:
Mi fiók regisztrálása
A Security fülön ellenőrizni kell, hogy a Security check-up 100 pont-e (ha nem, akkor töltsd ki a hiányzó részt/részeket).
A nyitáshoz feltétlenül szükséges még, hogy a telefon össze legyen kapcsolva a MI fiókkal 720 órát
(ez az időtartam változó lehet, de a 720 óra a legjellemzőbb), az összekapcsolást a következő módon kell megtenni.
Engedélyezni kell a "Fejlesztői beállításokat":
- Beállítások -> A telefonról -> MIUI verziója menüpontot addig nyomogatni, amíg aktív nem lesz a fejlesztői lehetőségek.
Majd:
- Beállítások -> Rendszer -> Fejlesztői lehetőségek-ben az "OEM feloldás megengedett" és az "USB hibakeresés" menüpontokat engedélyezd.
Ezek után szintén a Fejlesztői lehetőségekben hozzáadod a MI fiókodat a "Mi Unlock Status" menüpontban.
(Ha hibát dob ki, akkor jelentkezzünk ki és be újra a Mi Fiókban, illetve újraindítás sem árt -ezek sorrendje felcserélhető - kombinálható
(Illetve mobilnet szükséges!! Wifi nem elég))
Ha letelt a várakozási idő, akkor lehet nyitni a bootloadert.
Első lépésként le kell tölteni a Mi Unlock programot.
Néhány esetben előfordult, hogy a fenti verzióval nem működött a nyitás, ilyenkor érdemes megpróbálni ezzel a régebbi verzióval is:
miflash_unlock-en-3.3.525.23
Letöltés után el kell indítani - rendszergazdaként - a miflash_unlock.exe-t.
Utána a telefont fastboot módban kell indítani (kikapcsolni, majd a hangerő le és a bekapcsoló gomb egyszerre nyomva tartva addig, amíg a fastboot logó meg nem jelenik a kijelzőn) és egy USB kábellel csatlakoztatni a számítógéphez.
(ha asztali gépen dolgozol, sose használd az előlapi USB csatlakozót, kizárólag a hátlapon lévőket)
Ezek után be kell jelentkezni a Mi fiókkal és utána az UNLOCK gombbal lehet nyitni a bootloadert.
Ha még nem vagy jogosult nyitni, akkor itt jelzi, hogy hány óra múlva telik le a várakozási idő.
Amennyiben sikeresen nyitottad a bootloadert újraindul a készülék, de ne feledd minden adatot törölni fog.
Újraindításnál a képernyő alján fogsz látni egy kis nyitott lakatot "unlocked" felirattal, sikeresen nyitottad a bootloadert.
AMD Ryzen CPU-s gépen nagy valószínűséggel nem fog működni a jelenleg ismert legutóbbi unlock program!

TWRP telepítése
A TWRP-t kizárólag nyitott bootloader-rel rendelkező telefonra lehet telepíteni.
Először töltsd le, majd telepítsd a 15 Second ADB installert innen:
15 Second ADB
Közvetlen letöltés (Google Drive): 15-Second-ADB-v.1.4.3
A telepítés után létrejön egy c:\adb mappa.
Majd töltsd le a megfelelő TWRP verziót: [link] twrp-3.3.1-2-pyxis-final (auto-decrypt).img
A letöltött file-t nevezd át (twrp.img) és másold be a c:\adb mappába

Utána a telefont fastboot módban kell indítani (kikapcsolni, majd a hangerő le és a bekapcsoló gomb egyszerre nyomva tartva addig, amíg a fastboot logó meg nem jelenik a kijelzőn) és egy USB kábellel csatlakoztatni a számítógéphez.
(ha asztali gépen dolgozol, sose használd az előlapi USB csatlakozót, kizárólag a hátlapon lévőket)
A számítógépen lépj be a c:\adb mappába és egy SHIFT+jobb egér gomb megnyomása után indítsunk egy PowerShell ablakot (parancssorral -cmd - is megfelelő).

fastboot flash recovery twrp.img

fastboot flash vbmeta vbmeta.img

Ezután
fastboot rebootparanccsal, vagy pedig hangerő fel + power, ha rezgett elengeded a powert de a felt addig nyomod, amíg be nem jön a twrp.
Újraindul a telefon és belép a TWRP menüjébe.
Itt jelszót vagy feloldómintát fog kérni, itt megegyezik a jelszó vagy minta, mint amit a telefonon használsz képernyőzárat.

(Itt kérném a már ROM-ot cserélt kollégákat, hogy az xda-s telepítés szerint szükséges-e a FORMAT DATA - YES, hogy eltávolítsa a decryptet a partícióról vagy pedig a TWRP telepítéshez nem szükséges?!)

Itt elvileg már települve van a telefonunkra a TWRP.

Xiaomi.eu ROM telepítés:
Global (stabil vagy fejlesztői) ---> xiaomi.EU (stabil vagy fejlesztői)
Nyitott bootloader és TWRP megléte szükséges hozzá.
Minden adatot törölni fog.
Egy teljesen új rendszert tudunk így telepíteni, semmiféle régi adat (képek, sms...stb.) nem marad meg.
- Töltsd le a megfelel EU ROM-ot
Stabil
Fejlesztői
Telepítés menete TWRP segítségével
- Lépj be a TWRP recovery-be (bekapcsológomb + hangerő fel együttes lenyomásával be lehet lépni)
- TWRP menüjében válaszd Keep Read Only vagy Swipe to Allow modifications
menüpontokat (opcionális)
- Válaszd a Wipe menüpontot, majd az Advanced Wipe opciót
- Jelöld be az alábbiakat: Dalvik/ART Cache, System, Data, Internal Storage, Cache,
- Húzd el alul a csúszkát jobbra (Swipe to Wipe)
- TWRP főmenüjéből válaszd a Wipe menüpontot, majd az Format Data opciót, írd be: yes (ez eltávolítja az encryption-t a data partícióról)
- Ha végzett menj vissza a TWRP főmenüjébe és válaszd ki a Reboot menüpontot, majd a Recovery opciót.
- A telefon újraindul recovery módban

(opció 1) USB kábellel kapcsold össze a telefont és számítógépet. A számítógépen válaszd ki a kapcsolódott telefon tárhelyét és másold át a korábban letöltött ROM-t (zip kiterjesztéssel)
- TWRP-ben válaszd ki az Install menüpontot, majd tallózd ki a felmásolt ROM zip file-ját
Húzd el alul a Swipe to confirm Flash csúszkát

(opció 2) TWRP recovery főmenü > Advanced > ADB sideload > Swipe to start sideload
Miközben teló várja az adb parancsot, PC-n nyisd meg C:\adb mappát > adb mappán belül SHIFT+Jobb klikk és válaszd "parancsablak vagy PowerShell ablak megnyitása itt" lehetőséget > ROM telepítéséhez a parancsablakba másold be a következő adb parancsot és üss ENTER-t:
adb sideload rom.zip

(opció 3) TWRP recovery főmenü > Másold fel rom.zip-et PC-ről USB OTG pendrive-ra > csatlakoztasd USB OTG pendrive-ot telóhoz > Install > Select storage > USB-OTG > Tallózd be a ROM.zip-et > Swipe to confirm Flash

- Ha végzett a telepítéssel a ROM telepítéssel, szükséges telepíteni a fstab.zip -et. ugyanezen módszerrel, mint a ROM-ot ahogy felraktuk.

(Itt kérdezném meg, hogy szükséges a ROM telepítés után a Format Data?)

majd a Wipe cache/dalvik menüpontot.
- Újraindítod a telefont a Reboot System opcióval és az új rendszer fogad
(az utolsó újraindulás több percig is eltarthat, nyugalom)

Aki már telepített ROM-ot kérem ellenőrizze, aztán a javított változattal írok egy új posztot! :R

[ Szerkesztve ]

(#627) msaca01 válasza Atomgeszi (#626) üzenetére


msaca01
tag

Én csináltam telepítés után format datát de azt nem tudom hogy mindenképpen szükség van e rá.

(#628) Atomgeszi válasza msaca01 (#627) üzenetére


Atomgeszi
veterán

És a TWRP telepítés után format data?

(#629) msaca01 válasza Atomgeszi (#628) üzenetére


msaca01
tag

Az viszont kell [link] ez segíthet neked

[ Szerkesztve ]

(#630) DroiDMester válasza Atomgeszi (#626) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

TWRP első indulása után MINDEN ESETBEN KELL A FORMAT DATA nem csak ennél a telónál hanem kb az összes telónál amin Androd8, vagy újabb rendszer fut, ennek hiányában nem lehet feloldani a gyári fájlrendszer titkosítását, ha pedig ez nem történik meg, nem lehetséges a DATA PARTÍCIÓ felcsatolása, ennek hiányában meg semmit nem tudsz csinálni TWRP alatt!

(#631) Atomgeszi válasza msaca01 (#629) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Tehát TWRP telepítés Format data, aztán restart, és utána ROM telepítés és ott megint
- Válaszd a Wipe menüpontot, majd az Advanced Wipe opciót
- Jelöld be az alábbiakat: Dalvik/ART Cache, System, Data, Internal Storage, Cache, !! EZEK MIND KELLENEK?????
- Húzd el alul a csúszkát jobbra (Swipe to Wipe)
- TWRP főmenüjéből válaszd a Wipe menüpontot, majd az Format Data opciót, írd be: yes (ez eltávolítja az encryption-t a data partícióról)

?:R

(#632) Atomgeszi válasza DroiDMester (#630) üzenetére


Atomgeszi
veterán

OKés, nem emlékeztem már, pár hónapja raktam fel legutoljára a xiaomi.eu ROM-ot. De most, hogy mondod, valóban mintha magától meg is csinálná.

Segíteni akarok az itteni összefoglaló elkészítésében is, ezért inkább mindenre rákérdezek, akik most telepítették pedig ellenőrizzenek kérem minden lépést. :R

(#633) hazai válasza DroiDMester (#594) üzenetére


hazai
tag

Szia milyen romal adják megnézed nekem.

[link]

[ Szerkesztve ]

Nézz szét a termékeim közt http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=hazai&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#634) hazai válasza DroiDMester (#594) üzenetére


hazai
tag

[link]

[ Szerkesztve ]

Nézz szét a termékeim közt http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=hazai&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#635) DroiDMester válasza hazai (#634) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

italy, és EEA GLOBAL PFCEUXM

(#636) Siriusb válasza Orgi (#595) üzenetére


Siriusb
veterán

Ma voltam én is, tényleg a Note 8 Pro zöldben néz ki a legjobban. :)
Megfogdostam pár telefont, a többi modell hátlapja nem igazán nyerte el a tetszésemet, de ez egész jól sikerült.

(#637) Icamingo válasza nfsu17 (#598) üzenetére


Icamingo
tag

3:45-nél világos háttérnél olyan, mintha "futna" a képernyő

(#638) nfsu17 válasza Icamingo (#637) üzenetére


nfsu17
veterán

#613-ban erről beszélt Atomgeszi.
ezt csak a felvételt készítő eszköz "tette bele", szabad szemmel nem látni.
pont most láttam egy videót YT-on, kb ehhez hasonló ez is.
nézd meg a jobb oldali autók között a VW kocsit (talán Phaeton?).
a hátsó lámpái villognak, mint a karácsonyi izzó.
szerinted a valóságban csinál olyat?
nem hiszem
itt a videó

[ Szerkesztve ]

(#639) Atomgeszi válasza nfsu17 (#638) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Persze nem kell aggódni, bebaszna, ha szabad szemmel így látható villogó telefont adnának ki a gyártók. Kamera függő ez amivel felveszik.

(#640) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

A wifi érzékenységről érdeklődnék. ;]

A tesztekben nem írnak róla, de a Note 8 Pro speckóiban szerepel a Wifi X antenna, amiről csak annyi van, hogy "Szabad helyet hagy az antenna tiszta vétele érdekében", vagyis tájkép módban megelőzi a wifi jel blokkolását. Tudom, h ez inkább a gamereknek lehet érdekes... De vajon jelenti-e azt is, hogy több, nagyobb antenna van benne, tehát álló helyzetben is jobb az érzékenysége? Vagy ez csak egy marketing szöveg? Mimo-ra vonatkozóan nincs info sem a Mi 9 Lite, sem a Note 8 Pro speckóiban.
Nekem az egyik legfontosabb az lenne, hogy adott router hatáskörben a lehető legnagyobb sávszéllel fogjon jelet (akkor is, ha a routertől távolabb vagyok). Ebben eléggé különböznek a mobilok, mégsincs normális infó. A notebookcheck.com-on szokták mérni a mobil teszteken belül, de ott még egyik készülékről sincs review.
Valakinek erről tapasztalata, összehasonlítása a Mi 9 Lite wifi érzékenységéről?

(#641) rellif válasza Atomgeszi (#631) üzenetére


rellif
senior tag

"TWRP telepítés Format data-->utána ROM telepítés" és valójában ennyi.
A többi felesleges.

(#642) DroiDMester válasza dave_gahan (#640) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

n8pro.t nem teszteltem, 9 Lite.om van arról tudok mondani infót!

az igaz hogy AC.s a Wifi de csak 1T1R tehát csak 433Mbps.t tud, érzékenysége egész jó!

a 867Mbps AC. Wifi 100.e feletti kategóriába van csak.

de 70-80.e ért ne adjanak már egy szaros műanyag keretes mobilt, note7 is jó teló lenne, de műanyag keretet belerakni ami 1.év múlva ocsányul megkopik és ki is fog repedezni.

egy olcsóbb Mi A3.nak is fém kerete van vagy ott a koros note5 ami minőségi fém házba van.

[ Szerkesztve ]

(#643) dave_gahan válasza DroiDMester (#642) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Köszi! :R
A 433Mbps milyen Mimo-t jelent? (1x1? 2x2? - 3x3-ra, v. 4x4-re persze nem számítottam, ezek csak flagshipekben vannak)
A 867Mbps-os wifi az már ax-es, nem? :U

(A műanyag, v. fém keretnek mi köze van a wifi antennához? ;] Vagy a műanyag keret csak a Note 8 Pro említése kapcsán jutott eszedbe? :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#644) nfsu17


nfsu17
veterán

Digivel használja vki?
Mondjuk egy Telenor+Digi kombóban?

VoWifi? VoLTE?

(#645) DroiDMester válasza nfsu17 (#644) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

VoWifi és VoLTE is megy, csak az aktiváló kódokat kell beírni a tárcsázóba. De csak MiUi 11 rendszer alatt megy.

dave_gahan : igen note8pro kapcsán írtam a műanyag keretet, 80.e ért már alu keret járna, főleg akkora marha nagy tepsibe mint a note8pro

[ Szerkesztve ]

(#646) nfsu17 válasza DroiDMester (#645) üzenetére


nfsu17
veterán

szuper.köszi.

(#647) dave_gahan válasza DroiDMester (#645) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Még egy kérdés a wifi-vel kapcsolatban. A Mi 9 Lite-nál van-e olyan, hogy ha gyenge a wifi jel, akkor átvált adatra? (nekem az is, jó, ha nincs automatizmus, én kapcsolom be a wifit és az adatot, és ilyenkor elsődleges prioritással wifivel menjen, ha nincs jel, akkor adat) :) Jelenlegi telómnál állandóan kapcsolgatni kell...
Ha jól olvastam, akkor a Note 8 Pro Wifi X-e ezt is jelenti, tulképpen uaz, mint a Huawei-nél a "Link Turbo".

[ Szerkesztve ]

(#648) rellif


rellif
senior tag

Android 10 frissítés létezik,hogy csak jövő évre van ütemezve?
A Gcam7 miatt kérdezem.
dave_gahan tud automatán váltani mobilnetre. :K

[ Szerkesztve ]

(#649) dave_gahan válasza rellif (#648) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

THX! :R
És ha megint talált wifit, akkor visszavált arra, nem az adatot fogyasztja tovább? (magyarán bekapcsolva hagyhatom mindkettőt és alapból wifit keres, ha nincs, akkor adat, amiről később visszavált, ha ismét kapcsolódni tud wifire?)

(#650) Atomgeszi válasza dave_gahan (#649) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Aha.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.