Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) ezoltán


ezoltán
tag

Sziasztok! Nektek is lassan indul el az Edge? Az egyetlen alkalmazás amire várni kell, hogy végre használni tudjam.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#652) INGJOKE válasza ezoltán (#651) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem használok Edge-t. :)

(#653) TpS válasza ezoltán (#651) üzenetére


TpS
őstag

Nekem gyorsan indul.

(#654) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Megnéztük Karavik-el az AA-t és nem megy a telomon. Se az én telómal nem megy az ő kocsiján se az enyémen. Az ő telója (Mi10 pro) megy az ő kocsiján is meg az enyémen egyből. Érdekes.
Szlaci888 nálad mizu?

(#655) szlaci888 válasza INGJOKE (#654) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Igen, megnéztem, Vitara 1.6-Mi11 Pro és eheti EU ROM telepítve, elsőre simán megy az AA.
Nekem mintha az 5G nem lenne tuti, Vodafone hálózaton.
Nektek?

(#656) INGJOKE válasza szlaci888 (#655) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem tudom az hogy lehet. Nekem egyáltalán nem megy. Karavik telója meg minden szarakodás nélkül egyből ment az én kocsimon is. Nekem megy a Voda 5g elég sok helyen jelzi Bp-n, de nekem az céges kártya nem annyira haszálom, csak ha szar a telenor.

(#657) alex.3 válasza INGJOKE (#656) üzenetére


alex.3
tag

Nem lehet, hogy a fejegységet kell frissíteni? Nekem toyotánál szoftver frissítés után tudott kapcsolódni a teló, előtte csak homokórázott. :F

(#658) INGJOKE válasza alex.3 (#657) üzenetére


INGJOKE
veterán

A 10-es androidal és az utolsó mi mix 2s-hez kiadott dev rommal megy, de ezzel az újal nem :)

(#659) INGJOKE válasza szlaci888 (#655) üzenetére


INGJOKE
veterán

Milyen szoftver verzió van rajta?
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#660) Macika66 válasza szlaci888 (#655) üzenetére


Macika66
addikt

Ez jó hír, holnap érkezik a Mi11Ultrám és S-Crossom van, a mostani P30Po-val nagyon megszoktam az AndroidAuto-t...

(#661) INGJOKE válasza Macika66 (#660) üzenetére


INGJOKE
veterán

Felkerült a global rom nekem azzal sem megy az AA. Vissza is kell majd rakni a heti EU romot mert ez kicsit idegesítő. :)

(#662) haspok07


haspok07
tag

Kipróbáltam a vízállóságot. Beletettem 30 centis vízbe rövid időre. Nem történt beázás.

(#663) Majkee84 válasza haspok07 (#662) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Én 2m 20 centi mély medence alján szelfiztem Mi 11 Pro-val, semmi baja azóta sem. :DDD

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#664) borsodika


borsodika
őstag

Sziasztok!
A trading shenzenről rendelt telefonok esetében a kiírt árra még rájön a vám+áfa kombó? Régebbi xiaomi telefonok esetében a kínai modellek nem támogattak bizonyos hálózati frekvenciókat, pl b20, vagy az 5g esetében bizonyos frekvenciák hiányoztak. Itt a kínai modell megegyezik ezekben a Global változattal? Hány hónap garanciát vállalnak rá, ill. ha probléma van vele hova kell küldeni a telefont? Bl nyitás után gondolom nem tehető fel rá a global rom fastboot-ból csak a xiaomi.eu féle?
Ezek a kérdések merültek fel bennem vásárlás előtt :)

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#665) Casseius válasza borsodika (#664) üzenetére


Casseius
tag

Semmi extra fizetni való nem megy már rá.
1 év garancia amit Europában javítanak (németeknél, lengyeleknél, cseheknél általában)
A kínai modell is rendelkezik az összes minket érintő sávval többek között a B20-al is.

Don't Worry, Be Happy

(#666) borsodika válasza Casseius (#665) üzenetére


borsodika
őstag

Köszi az infót. Az 1 év gar kicsit karcsúnak hangzik nekem ilyen ársávba már, mondjuk itthon az 530e Ft-os árhoz legalább 3 év gar van az új magyar szabályzás miatt. Esetleg arról van infód, hogy a TS-es verzióra 1:1-be feltehető a gyári global fastboot rom?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#667) Casseius válasza borsodika (#666) üzenetére


Casseius
tag

A TS ár annyival alacsonyabb hogy majdnemhogy 2 telefont vehetsz az itthoni árából, 2 pedig tuti nem megy tönkre :D
Szerintem simán gond nélkül felmehet rá a global

Don't Worry, Be Happy

(#668) TpS válasza borsodika (#666) üzenetére


TpS
őstag

Itt csatoltam egy képet, itt írják, hogy ha kéred nyitják a BL-t és global romot tesznek fel. Így feltehető a nyitott bl esetén a global rom. [link]
Eu-val kértem, így nekem az eu stabilt tették fel, de kérhettem volna globállal is.

(#669) borsodika válasza TpS (#668) üzenetére


borsodika
őstag

A képen ahogy látom a global fw esetében safetynet failed. Banki alkalmazások, simple működnek nálad ezzel a rommal így?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#670) TpS válasza borsodika (#669) üzenetére


TpS
őstag

Nekem eu dev van fent, lecseréltem a az eu stabilt. Az eu-nál nincs ezzel a gond a fórumon ezt meg szokták erősíteni. [link]
Nem használom erre, így ezt én nem tudom megerősíteni.

(#671) szlaci888 válasza borsodika (#669) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Nekem Pro van, EU dev ROM-mal, az Unicredit és ERSTE Mobil pay tökéletesen működik vele.

(#672) Casseius válasza borsodika (#669) üzenetére


Casseius
tag

Globallal nem fog működni semmilyen banki és telefonról fizetős alkalmazás, így az általad említettek se.
Én abszolút a .eu-t ajánlom, Mi 9T Promon is azt használtam évekig, nem hogy gond nélkül de sokkal jobb is mint az eredeti szoftver akár kínai akár globalról van szó.

Don't Worry, Be Happy

(#673) borsodika válasza Casseius (#672) üzenetére


borsodika
őstag

Régebbi Xiaomi telefonjaimon használtam a xiaomi.eu féle romot, akkor itt is az lenne , köszi. Utolsó kérdések amik még felmerültek bennem: Fényképező, Videó téren mennyit javult a telefon a kiadott frissítésekkel? Volt nálam egy Mi11 ultra a legelső kiadott global fw-vel, a p40 pro-m szebb képeket csinált akkor. Akku idő és melegedés: Játszani nem nagyon fogok a telefonon, p40 pro-nak a sot-ja teljesen jó. Normál használat, kevés játék, waze navigálás esetében mennyire melegszik a telefon? Samsung S21 ultránál olvastam a topikjában, hogy ha melegebb a telefon már nem enged fényképezni, lekorlátozza a hangszórókat meg ehhezhasonlók, igaz az Exynos soc.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#674) INGJOKE válasza borsodika (#673) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem tartsd meg a. P40 pro-t, jó lesz az neked. Megspórolsz egy csomó pénzt. :)

(#675) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Most a Miui global 12.5.6 van fent, de ezt a tárcsázót rohadt nehéz megszokni és a waze még gyakrabban veszíti el telefonálás közben a GPS jelet és indulásnál pl egy Tesco parkolóba, de sima utcáknál is megzavaradik hol van.
Megy vissza az EU rom. Aztán ha nem működik belátható időn belül az AA is akkor eladom és veszek egy Iphone-t. :DDD :DDD :DDD

(#676) szlaci888 válasza INGJOKE (#675) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Nekem a Pro a legutoldó EU dev ROM-mal is csinálja, hogy eldobálja a waze a GPS és a hálózatot is. Telefonálás közben gyakran jelzi hogy "nincs hálózat", erre lehet valami megoldás?

(#677) BullZeye


BullZeye
veterán

Laza 1 hónap után megjött végre nekünk is.

Fastboot modeban kell neki driver, erre tudtok linkelni egy megbízhatót? Van egy rakat de megbízható oldalon google nem dobja ki.

15_Second_ADB_Installer_v1.5.5
Ez feltelepült, de eszközkezelőben ugyanúgy sárga ikonos az Android fastboot modeban.

[ Szerkesztve ]

(#678) borsodika válasza BullZeye (#677) üzenetére


borsodika
őstag

[link] vagy ha feltelepíted a mi flash-t akkor az is felteszi a drivereket.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#679) TpS válasza BullZeye (#677) üzenetére


TpS
őstag

Nektek a posta hozta? A csomagot az eu-ban adták fel? Mintha valaki írta volna, hogy átcsomagolták.

[ Szerkesztve ]

(#680) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nincs időm újrarakni a telefont, de olyan mintha a global EU rommal nem menne fel 5g-re. Sajnos csak annak a kártyának jelzi ki az internetét amit kiválasztasz az EU béta rom írta a másiknak is folyamatosan tök mindegy volt melyiket használod. :)

(#681) BullZeye válasza borsodika (#678) üzenetére


BullZeye
veterán

Sajna nincs szerencsém, próbáltam mindkét módszert az eszközkezelőben továbbra is ismeretlen az android eszköz és mi unlock nem látja.

szerk.:
pici ázsiai segített.

[ Szerkesztve ]

(#682) TpS válasza BullZeye (#681) üzenetére


TpS
őstag

Itt van egy videó a megoldással, hátha ez működik: [link]

[ Szerkesztve ]

(#683) alex.3 válasza BullZeye (#681) üzenetére


alex.3
tag

Nálam is szokott probléma lenni, most pl. a win 11 alatt, a megoldás a driver booster nevezetű program, amit ha telepítesz akkor megkeresi a legfrissebb drivereket, és a régieket frissíti. :B

(#684) lengron


lengron
csendes tag

Az enyémet a Magyar posta kapta a kínai postától, mindenféle átcsomagolás nélkül. De szerencsére volt képe ráírni a ts-nek a csomagra hogy okos telefon 32 dollár értékben, így 2100 Ft -ért ma ide is adta a postás.

Xiaomi.eu 12.5.7 van rajta, ezt érdemes szerintetek cserélni valamire?

(#685) Beaumont válasza lengron (#684) üzenetére


Beaumont
aktív tag

12.5.10-es kint van mar, de sok baj van vele a xiaomi eu forumokat olvasgatva.
Egyelore szerintem maradj ezen.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#686) TpS válasza lengron (#684) üzenetére


TpS
őstag

Esetleg az eu devet is feldobhatod. Jól muzsikál.

(#687) ivatti10 válasza Beaumont (#685) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Nekem a 10-es végűvel sincs gond, bár az én készülékem Pro.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#688) Casseius


Casseius
tag

Tegnap este berendeltem én is az Ultrát TS-ről, kíváncsi leszek mikorra érkezik be :D

Don't Worry, Be Happy

(#689) thomasvold válasza Casseius (#688) üzenetére


thomasvold
őstag

Ha postán küldik, akkor 1 hónapra számíts kb.

(#690) TpS válasza Casseius (#688) üzenetére


TpS
őstag

Kértél nyitást? Azzal kértem, és a dpd hozta. Nem hiszem, hogy ezzel összefügg, bár ki tudja.

(#691) Casseius válasza TpS (#690) üzenetére


Casseius
tag

Nem, gondoltam megoldom magam csak legyen itt hamarabb :D

Don't Worry, Be Happy

(#692) TpS válasza Casseius (#691) üzenetére


TpS
őstag

Majd érdekel, hogy mire számítsak, mert egy mi pad 5 majd érdekelni fog.

Aki nyitással kérte, mi szállította ki a telefont?

(#693) thomasvold válasza Casseius (#691) üzenetére


thomasvold
őstag

Nem lesz ott hamarabb attól független. Én sem kértem nyitást és EU-ROM-ot, mégis 1 hónapig tartott, míg ideért. Van aki nyitást is kért, mégis megkapta 2 hét alatt, inkább az számít, hogy postára küldik-e vagy futár viszi.

[ Szerkesztve ]

(#694) Casseius válasza thomasvold (#693) üzenetére


Casseius
tag

Igen olvastam, de ha nincs szerencsém 2 hét nyitás miatt aztán posta még +1 hó :DD

Don't Worry, Be Happy

(#695) lengron válasza TpS (#692) üzenetére


lengron
csendes tag

06.11.-én Eu rommal rendeltem
06.21.-én átadták szállításra
07.07.-én kapta meg a Magyar posta (ezután oda-vissza lökdösték a vámon)
07.13.-án került átvehető státuszba a postán, bár még itt napon belül is átvitték egy másik postára (Budapest), így mehettem utána

(#696) alex.3 válasza TpS (#692) üzenetére


alex.3
tag

Nyitással kértem dpd, a második nyitás nélkül jött postán.

(#697) szlaci888 válasza TpS (#692) üzenetére


szlaci888
aktív tag

06.09-én rendeltem és 07.01-én kaptam meg.
Nem kértem nyitást és posta hozta.

(#698) TpS válasza alex.3 (#696) üzenetére


TpS
őstag

Francokat. Akkor a nyitás miatt nem lesz dpd. Pedig a 25 - 30 euró felár miatt már beleférhetne az is.
Amúgy ez milyen dolog, hogy hol így, hol úgy küldik! :W

[ Szerkesztve ]

(#699) Casseius válasza TpS (#698) üzenetére


Casseius
tag

Beszéltem velük 1 hete kb, kérdeztem h van e bármi lehetőség arra h futárral küldjék posta helyett, akár rá is fizetek, azt mondták nincs ráhatásuk arra h mivel fog érkezni a célországon belül.

Don't Worry, Be Happy

(#700) TpS válasza Casseius (#699) üzenetére


TpS
őstag

Ezért ezt elég érdekesnek tartom!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.