Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Casseius válasza TpS (#700) üzenetére


Casseius
tag

.

[ Szerkesztve ]

Don't Worry, Be Happy

(#702) TpS válasza Casseius (#701) üzenetére


TpS
őstag

A banggood--ról is mindenféle szállítással találkoztam már. Jött postán, pikk-pakk ponton, dpd, express one, talán még gls is, meg valamilyen csomagpont is volt. Az aliról mindig a postán jöttek a csomagok, igaz egy ideje már nem rendeltem onnan.

(#703) BullZeye


BullZeye
veterán

Nekem 2 nap híján 1 hónap alatt ért ide.
Posta ki se hozta, rendszerben írta, hogy nem voltam otthon (home officeban vagyok tavaly óta, feleségem pedig babával van itthon), és hagyott értesítőt (amit nem hagyott) aztán 2 nappal később került az értesítő a ládába, és utána tudtam átvenni a postán.

Finoman bosszantó, hogy 10k körül fizettem a szállításért, és még ki se hozzák és 1 hónapig tartott.

Telefon első ránézésre jobb mint a Mi 10, hiába nehezebb, valahogy jobb a fogása, most várom a 168 órát hogy nyitva legyen a bootloader és végre el kezdjem belakni.

Akik minden extra nélkül rendelik, azok ne reseteljék a telefonjukat, mert ők raknak rá google szolgáltatásokat ami reset után eltűnik és eléggé kemény az élet google keyboard nélkül (alapból T9 meg T27 kínai van, amit angolra állítva se volt egyszerű működésre bírni)

(#704) alex.3 válasza TpS (#698) üzenetére


alex.3
tag

Félreérthető volt amit írtam, két telefont vásároltam, az egyikre kértem EU rom-ot a másikra nem. Amire EU rom-ot kértem az dpd- vel jött, amire nem kértem nyitást az meg postán. Ahogy itt elnéztem a hozzászólásokat, szerintem kijelenthető, hogy a nyitott dpd- vel a zárt postán jön. De ez csak én véleményem. :)

(#705) surgery válasza alex.3 (#704) üzenetére


surgery
senior tag

Ez így ebben a formában nem igaz. Én nem kértem bootloader nyitást és nekem Dpd vel jött :D :O

(#706) alex.3 válasza surgery (#705) üzenetére


alex.3
tag

Látod, meg is döntötted a teóriámat. :DD

(#707) surgery válasza alex.3 (#706) üzenetére


surgery
senior tag

Szerintem nem lehet tudni mikor mivel küldik eléggé vegyes :O

(#708) TpS válasza alex.3 (#704) üzenetére


TpS
őstag

Emlékeztem, hogy te 2 db-ot is vettél egy nyitottat meg egy simát.
Ha tab 5-t veszek, azt is kinyittatom velük, aztán hátha dpd-vel küldik. Angolul kínai apokkal úgyse akarom használni, a nyitást meg kb. 10 nap alatt megcsinálták. Nekem már csak a dev-re kell cserélni az eu stabilt.

Nekem az lenne az érdekes, hogy mindenki, aki kinyittatta, dpd-vel kapta-e vagy azok között is volt postás.

(#709) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Én sem kértem nyitást nekem is futár hozta. :)

(#710) haspok07


haspok07
tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Olyan eu romot keresek amelyik teljesen magyar.

(#711) TpS válasza haspok07 (#710) üzenetére


TpS
őstag

Au eu dev-ben vannak angol szövegek itt-ott, nekem úgy rémlik az eu stabilban is volt, bár az csak percekig volt rajta. De ez egy szemet sem zavaró.

(#712) surgery válasza haspok07 (#710) üzenetére


surgery
senior tag

Néhány menű angol az EU stabilba de tényleg nem zavaró.

(#713) lengron válasza TpS (#708) üzenetére


lengron
csendes tag

Mint írtam én kinyittattam, és posta hozta ....2000 HUF Áfát rászámolva.... :)

(#714) TpS válasza lengron (#713) üzenetére


TpS
őstag

Akkor ez a remény is elszállt.

(#715) kenzoli


kenzoli
csendes tag

Sziasztok.
Tegnap csatlakoztam az ultra-tulajok boldog(?) táborához.
Mobilszolgáltatótól vettem és kibontás után bekapcsolva v12.5.6.0 verziójú stabil (global?) ROM (RKAEUXM) köszönt rám.
Ezzel a rendszerrel (miui) kapcsolatosan van néhány problémám, ami vélhetően egyéni szoc.probléma, de hátha akad rá megoldás.
Emui-ról jövök és ami legjobban zavar, hogy nem találom az előre telepített alkalmazások(gmail, google, stb.) letiltásának lehetőségét.
Hiányzik még nagyon a navigációs gombok rendezésének, átszabhatóságának bővebb lehetősége(redőnylehúzás, navigációs gombok elrejtése gombok hozzáadása).
Mivel most ismerkedek a rendszerrel, nem tudom hogy más verziókban(pl. dev) megvannak-e ezek az opciók :F
Köszönettel várok minden tapasztalatot, információt, mielőtt romolni kezdenék. :R

(#716) borsodika válasza kenzoli (#715) üzenetére


borsodika
őstag

Gyári appok letiltása root nélkül: Google playből töltsd le az activity laucher appot, azzal meg lehet [oldani.]

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#717) kenzoli válasza borsodika (#716) üzenetére


kenzoli
csendes tag

Köszönöm a linket, a kommentek segítettek. :R
Végül az ATM-el sikerült megoldanom a tiltásokat. :C

(#718) borsodika válasza kenzoli (#717) üzenetére


borsodika
őstag

Szívesen :)
Testreszabhatóságban szerintem pont a MIUI rendszere sokkal testreszabhatóbb mint az EMUI, bár az ezekkel kapcsolatos kérdéseidet nem tudom megválaszolni :) Nekem p40 pro-n mai napig hiányzik pl a sötét mód ütemezésének lehetősége.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#719) BullZeye


BullZeye
veterán

Hol lehet megnézni mennyi van hátra bootloader nyitásig?
Mikor utoljára nyitottam akkor még instant volt :D

(#720) thomasvold válasza BullZeye (#719) üzenetére


thomasvold
őstag

Ugyanígy, elindítod fastboot módban és unlock tools mutatja mennyi van még hátra.

(#721) BullZeye válasza thomasvold (#720) üzenetére


BullZeye
veterán

Akkor valami nem kerek, mert az előző mikor lefutott kiírta a 168 órát, és hogy ne adjak accountot hozzá.
Azóta hozzá se nyúltam telefonhoz, de most ezt írja:

szerk.:
Mi tools-ban feleségem accjával voltam bent. Nézem saját accountommal,
És 101 óra még, köszi a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

(#722) thomasvold válasza BullZeye (#721) üzenetére


thomasvold
őstag

Te most ugyanazt a hibát követted el, amit én. Ne lépj be a "settings"-ben az accountodba, mert akkor a developers-ben nem fog beengedni és az történik, amit linkeltél.

Jelentkezz ki és itt lépj be az accountodba:

Settings > Additional settings > Developer options* > Mi unlock status: Add account and device.

Ezután kezd el visszaszámolni.

[ Szerkesztve ]

(#723) BullZeye válasza thomasvold (#722) üzenetére


BullZeye
veterán

Szerencsére nem, csak utoljára feleségem Mi 11 proját unlockoltam, és az ő accjával volt mi toolsba bejelentkezve.

Mi tools-ban váltottam saját accountra ki-belépést követően pedig már jó is.

(#724) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah visszatettem a dev-romot szörnyű a global. :)

(#725) Casseius


Casseius
tag

Eddig mocskosul gyors, és DPD hozza :DD

[ Szerkesztve ]

Don't Worry, Be Happy

(#726) INGJOKE válasza Casseius (#725) üzenetére


INGJOKE
veterán

Itt állni fog majd jövőhét végéig szvsz. :)

(#727) TpS válasza Casseius (#725) üzenetére


TpS
őstag

Ha már átadták a DPD-nek, akkor már valszeg 1 szűk hét alatt megjön (nekem 5 nap alatt). [link]

[ Szerkesztve ]

(#728) Casseius válasza INGJOKE (#726) üzenetére


Casseius
tag

Már gép is elindult vele, úgyhogy nem valószínű :)

Don't Worry, Be Happy

(#729) szlaci888 válasza INGJOKE (#726) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Nekem majdnem 2 hétig nem volt új infó.....
Igaz posta lett belőle, de az első infó még mintha dpd lett volna, próbáltam is megnézni a követő oldalukon, de nem ismerte a küldemény számomat.

(#730) yodamester10


yodamester10
őstag

Végre sikerült megvennem a Telenor-nál,jó sokszor lecsúsztam róla.El se hiszem,hogy bele sem kellett raknom a sim-et és szinte mindent át tudtam másolni a M10 pro-ról.Nagyon pöpec teló.Ilyen tokot rendeltem rá wish-ről.Ami még nem megy az az OTP smart bank gondolom a sim hiánya miatt,a simple az megy.A másik app a waze annak a profilját nem tudom áthúzni.Van benne anyag rendesen mert érezhetően nehezebb a M10p-nál.

(#731) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,
Kicsit off, de Xiaomi téma. Hátha itt sikerül valami rakciót kapnom.:) Hsz.-em a linkben.
[link]
Köszönöm!:)

Más: Szemezek az Ultrával is, szívem szerint azt venném. De nagyon drága. Látom sokan rendeltetek itt. Mimd ugyan onnan? Honnan rendeltétek? És mennyi? Köszi!

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#732) Beaumont válasza Jazz (#731) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Nekem előfizetéssel, UK. :D
A topik nagy része TS-en keresztül rendelte egyébként.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#733) Casseius válasza Jazz (#731) üzenetére


Casseius
tag

TradingShenzen, 290ezer Ft környéke az alap változat szállítással.

Don't Worry, Be Happy

(#734) thomasvold


thomasvold
őstag

Főoldalon, jobbra húzással van egy "innovation for everyone" nevezetű ablak, ezt tudjátok hogyan kell kikapcsolni?

(#735) Karavik válasza thomasvold (#734) üzenetére


Karavik
veterán

Azon az oldalon (-1 oldal) legörgetsz alulra > beállítások fogaskerék > Headline > Headline: itt beirsz valami más szöveget, vagy ha nem akarsz semmit megjeleníteni akkor beütsz egy szóközt és pipa

Headline > Background: itt pedig a háttérkép beállítására van lehetőség a -1 oldal fejlécben

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#736) thomasvold válasza Karavik (#735) üzenetére


thomasvold
őstag

Nagyon köszönöm! :R

szerk.: Kicsit félreérthető voltam, nem a fejlécet akarom eltüntetni, hanem az egész oldalt, mindenestől...

#737 Karavik : Szuper, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#737) Karavik válasza thomasvold (#736) üzenetére


Karavik
veterán

Settings > Home screen > - 1 screen > None

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#738) Macika66


Macika66
addikt

Azt hiszem, én vagyok azon kevés idióta egyike, aki itthon, hivatalosan, 530.000 Ft-ért vette meg, 3 év garival a készüléket. P30pro-ról álltam át.

Tetszik, jó, bár makróban nagyon-nagyon durván szégyenben marad a P30Pro-hoz képest, de amúgy csoda készülék.

Két bajom van 5 nap után vele, nevezetesen, hogy a globalon nem megy a hívásrögzítés (egy 440 fős mobilflottát kezelek, nekem elnegedhetetlenül szükséges, hogy vissza tudjam hallgatni, kivel mit beszéltem meg, mit kért változtatást).
A másik, hogy a facebook az egyetlen, ahol nem tudom megoldani, hogy az eredeti fb jelzőhang szóljon, mindenképpen a telefon alap jelzőhangja szól.
Erre nem tud valaki megoldást?
A Viber, a Messenger, stb-stb. mind sikerült, de a fb nem adja magát...

(#739) aprokaroka87 válasza Macika66 (#738) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A hívás rögzítés mint olyan a GDPR bevezetése óta kb " Luxus " dolog.

Pedig igazából tudomásom szerint nem törvénytelen hívást rögzíteni, csak a gyártok nem is nagyon foglalkoznak valami megoldással.

(#740) Macika66 válasza aprokaroka87 (#739) üzenetére


Macika66
addikt

Tudom, de a Huawei-ken is megoldható volt.

Ráadásul nem is csúnya dolgokra akarom használni, mindig tudják a túloldaliak hogy rögzítem a hívást, mert a végén mindig elmondom nekik, hogy akkor a felvétel miatt visszamondom, mit kért.
Bízom benne, hátha lesz rá megoldás...

Az FB-re nincs valami ötlete valakinek?

(#741) yodamester10


yodamester10
őstag

Érdeklődnek,hogy a naptárnál a képeket hogy lehet eltüntetni?

(#742) Karavik válasza Macika66 (#740) üzenetére


Karavik
veterán

Itt is megoldható csak másik ROM-ot kell feltenni. Én is használom a hívás rögzítését természetesen csak saját célra annak érdekében, hogy vissza tudjam hallgatni, ha valamire nem emlékszem pontosan, aztán pedig törlöm...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#743) BullZeye


BullZeye
veterán

Jó minőségű vékony tokot rendelt valaki esetleg aliról?
Telefon amúgy is nagyon vastag, így nem tennék rá plusz fél centit ha nem muszáj, főleg karcok ellen kellene, ha leejtem már régen mindegy.
Ami viszont zavarni szokott a gagyi tokokban, hogy az oldala eláll, szóval valami kellemes fogású tokot keresek. :)

#businesscasual jeligére ;)

(#744) INGJOKE válasza BullZeye (#743) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az a baj, hogy a vékony tokból kiáll a kamera. :)

(#745) BullZeye válasza INGJOKE (#744) üzenetére


BullZeye
veterán

nekem az is elég lenne, ha kamera körül lenne egy pici bump, de maga az anyag vékony.

(#746) TpS válasza BullZeye (#743) üzenetére


TpS
őstag

IMAK tokot rendeltem, nem az aliról, mert gyorsan kellett, így nem is volt olcsó, de nagyon remek tok, védi a kamerát, a sarkok meg vannak erősítve: [link]
A gizzmo.hu oldalon jóval olcsóbb ugyanez a tok: [link]

[ Szerkesztve ]

(#747) Macika66 válasza Karavik (#742) üzenetére


Macika66
addikt

A baj, hogy kiadtam +200ezret a 3 év garanciáért.

Így aztán nem nyitnám a bootloadert, mert úgy tudom, az garivesztés...

(#748) borsodika válasza Macika66 (#747) üzenetére


borsodika
őstag

Vissza lehet zárni.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#749) lengron válasza BullZeye (#745) üzenetére


lengron
csendes tag

Nem mondom hogy világverő, de élőben sem rossz, vékony a kamerát valamennyire védi, én átmenetinek vettem, arra jó lehet amit írtál.

[link]

(#750) Jazz


Jazz
veterán

TS-ről másnál is +25€-t felszámol, ha xiaomi.eu Rom-al kéred?

free your mind

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.