Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) belashx válasza surgery (#398) üzenetére


belashx
senior tag

Nekem is számít a pénz, és ennyiért nem fogok telefont venni. (S20+ 5G-m van, amit 2 hónapja vettem 165e-ért)
Viszont fontos a megbízható működés, mivel céges telefonként hasznalom.

BullZeye: nem azt írtam, hogy nincsenek reklámok, hanem azt, hogy kevéssel találkozom. Vannak kifejezetten idegesítő, egész képernyős-várakozósak, de ezekkel max napi 1x futok össze. YT-nál idegesítene, ha ezen nyomnám. Böngészőbe meg tettem fel adblocker add-on-t.

Mint utaltam rá, jó kis telefon ez, végre benne van minden, ami számomra fontos, de ugyanannyiba kerül, mint a jól bevált, megbízható, apró bugoktól mentes Samsung. Nincs okom a váltásra. Márkahű vagyok? Ezt nem vitatom, de az emberek többsége így működik. Vesznek pl egy bizonyos autót, és nagy valószínűséggel a következő is olyan márkájú lesz, ha meg voltak vele elégedve. Ez ugyanez.
Fanboy nem vagyok: A samsung tv után vettem egy TCL-t. :)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#402) Beaumont válasza Phobion (#388) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Én 1 hónapja kaptam meg a telefont. UK, hivatalos, vodafone verzió. Dobozból kiszedve használom azóta is. Induláskor szokásos kismillió nyelvből lehet választani.
Nekem szoftveresen semmi bajom nincs vele. Viszont tény, hogy nálam cserélni kellett pár nap után. Kamera hibás volt. De másnap a kezemben volt a cseretelefon, amit azóta is használok nagy megelégedéssel.
Sokkal szebb képeket csinál, mint a P30 Pro, amit előtte használtam sokáig. Gyorsabb, szebb a kijelző képe.
Én nem csalódtam benne.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#403) Beaumont válasza belashx (#401) üzenetére


Beaumont
aktív tag

1 hónapja használom, nem találkoztam buggal, lefagyással. :R

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#404) Phobion válasza BullZeye (#395) üzenetére


Phobion
őstag

"Te nem rootolással kezded a telefon használatot? Nekem a reklámok miatt az az első feladatom általában."

Erre nem lenne elég Szaki által készített fastboot tool? Vagy annak használatához is nyitni-várni kell?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#405) BullZeye válasza Phobion (#404) üzenetére


BullZeye
veterán

Szoftvert nem ismerem (még csak most adták fel a telefont), így nem tudom megmondani.

Mi10-re Magiskot szoktam telepíteni TWRP-ből, hogy a banki appok működjenek utána, ha a program ugyanezt teszi akkor az is elég persze.

Bootloadert mindenképp nyitni és várni kell, mert fastboot is csak akkor működik, ha bootloader nyitva.

(#406) surgery


surgery
senior tag

Leszedtem a stabil Eu romot de nem találom benne azt a fájlt amit indítani kéne vagy csak én vagyok vak? :DD

(#407) surgery


surgery
senior tag

Közben megtaláltam csak nem jó romot töltöttem le ;]

(#408) hroberto válasza belashx (#393) üzenetére


hroberto
veterán

Csak, hogy tisztázzuk a dolgokat.
A ROM csere egy opció a Xiaomi-nál. Akinek van kedve, ideje, az mókolhat, vagy használja a stabil ROM-al a telefont.
Viszont a Samsungnál ilyen lehetőség nincs.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#409) bordi10


bordi10
senior tag

Privát DNS-nek állítsátok be ezt a kapcsolat beállításokon belül: dns.adguard.com kb minden appból szűri a reklámokat :K

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#410) surgery


surgery
senior tag

Érdekes dolog történt van egy régi Xiaomi redmi telefonom gondoltam kipróbálom a bootloader nyitást elsőnek ezen a régi telefonon. Be is állítottam mindent gondoltam ellenőrzöm és hagyta kinyitni azonnal nem kellett 168 órát várni. Tools V2 vel csináltam :B Ki érti ezt :U

(#411) belashx válasza hroberto (#408) üzenetére


belashx
senior tag

Samsungnál is opció. Miért ne lenne? Már írtam, hogy kb. 5-6 éve nem mókoltam, úgyhogy van némi lemaradásom a témában, de xda-n elég friss topikokat találtam custom romokról.

Tovább nem offolok itt. Használja mindenki azt a telót, amit szeretne. Peace. ;)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#412) Viktor0610 válasza surgery (#410) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Annyiban hibáztál, hogy most a következő nyitással várnod kellhet egy hónapot. ;]
Egy email címmel havonta egy telót lehet nyitni.

Samsung Galaxy A54

(#413) surgery válasza Viktor0610 (#412) üzenetére


surgery
senior tag

Nem igazán hibáztam mert csináltam egy másik fiókot :DDD Már múlt héten. Mert tudom hogy csak havonta egyet lehet :K

[ Szerkesztve ]

(#414) surgery


surgery
senior tag

De az hogy lehet hogy azonnal hagyta nyitni a bootloadert?

(#415) Viktor0610 válasza surgery (#414) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, az elsőt engedte, esetleg a régi teló miatt.
De passzolom.

Samsung Galaxy A54

(#416) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Mielőtt lemészároljátok egymást én nem MI 11 Ultrát vettem, hanem Mi 11 Pro-t. Csak mivel annak nincs fóruma, (kínai belpiacos modell nem lehet kapni majd az eu-ba) viszont ugyan az az eu frissítés megy rá mint az ultrára ezért vagyok ebben a fórumban. A telefont lehetett volna egyből használni angol nyelven, megtisztítva a kínai cuccoktól, (amit nyilván azért rak rá a xiaomi, mert a kínaiak ezt szeretik-belpiacos modell) de mivel az előző telefonomon is eu rom volt és szeretem erre is ezt akartam tenni. Az hogy a sok leírásból és sok programmal hol k*rtam el nem tudom, de majd most megcsinálják a telefont nekem és minden rendben lesz.
Samsung telefont akkor sem vennék ha ingyen adnák, rühellem azt a márkát és nem vagyok hajlandó használni. Apple termékekkel nincs semmi bajom, csak mivel se a Telenornak se a vodának nincs még esim szolgáltatása így nekem nem opció. Régen még kifizettem érte 200 k-t. Már egy ideje rájöttem, hogy a nagy telefonokat szeretem az meg az Apple-nél a pro max az ami 480 e, nah annyit nem fizetek érte. 220-ért tökéletes nekem a xiaomi mi 11 pro és még mokolni is lehet vele, ha akarok. Részemről ennyit. Apple ok, Samu :N (nem találtam sajnos itt hányós smile-t)

(#417) Phobion válasza INGJOKE (#416) üzenetére


Phobion
őstag

:R
köszi, akkor minden ok

valahol majd írd már le kérlek, hogy neked mi a gondod a samsunggal, nem trollkodásból kérdezem, okostelefon pályafutásomat S2-vel kezdtem, aztán i6sPlus és most már jó lenne váltani valamire.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#418) BullZeye válasza Phobion (#417) üzenetére


BullZeye
veterán

Én tavaly azt vettem volna, de annyira feldühített, hogy Európában esély sem volt megvenni a lényegesen jobb SD865 chipsettel szerelt változatot, hogy egy jó időre kikerült nálam a képből.
Rosszabb teljesítmény, rosszabb akksi idő, és melegebb működés. Hiába volt sok negatív visszajelzés 1 évvel később tovább erőltetik exynosst, de tény, hogy idén egy fokkal jobb, de még mindig elmarad Snapdragontól.

(#419) stnstn válasza BullZeye (#418) üzenetére


stnstn
tag

+1. S4, S6, S8, S10 után én is az exynos miatt hagytam ott a Samsungot. Eddig úgy érzem megérte.

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#420) Donki Hóte válasza BullZeye (#418) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Miért mondod azt, hogy esélyed sem volt venni Snapdragonos Samsung telefont :F

Ahogy itt probléma hélkül vesznek kínai belpiacos Mi11 Pro telefont (a probléma nélküli jelzés persze nem a telefon használatára, hanem a vásárlásra vonatkozik :) ) ugyanúgy tudsz venni a neten Snapdragon procis S szériás Samsung telefont.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#421) BullZeye válasza Donki Hóte (#420) üzenetére


BullZeye
veterán

Jogos amit írsz, tavaly itthon beszerezhető telefont kerestem (céges telefon, számla kellett róla).
De érdemes megjegyezni, hogy Xiaomi az itthoni árakhoz képest fele annyiba kerül, így megéri vele szívni.
Most megnéztem S20 ultrát, 1 éves telefon, és drágább mint a Mi 11 ultra kintről.
S21 ultra pedig tradingshenzhenen nincs is.

Ha pedig valami drága, akkor elvárom, hogy legyen hozzá itthoni support és gari, hogy ne kelljen vele szívnom. Mi11 esetén ezt adom fel jó pár ezer forintért cserébe.

[ Szerkesztve ]

(#422) bigmasterg válasza stnstn (#419) üzenetére


bigmasterg
addikt

S8 és S10 után, tavaly én is az exynos miatt váltottam Mi10 pro-ra.
Iszonyatosan merült nálam mindkét samsung, egy év használat után már csak fél napot bírtak...

szerk.: ja és nem mókoltam a xiaomin, bekapcsoltam és használtam. (most MIUI Global 12.5.1 van rajta)

[ Szerkesztve ]

(#423) Donki Hóte válasza bigmasterg (#422) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az akku merülés a Mi11, Mi11 Pro és Mi11 Ultra topikjában nem jó érv az Exynos ellen, ezen telefonok akkuja szintén nagyon merül, ellentétben az általad választott Mi10 sorozat telefonjaival, amelyek nagyon jól kezelték az akkukat.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#424) sirály69


sirály69
őstag

WIFI hotspot problémám van.
A telefonon bekapcsolom a funkciót, pipa.
Az autó látja, pipa.
Pinkód beír....., nem tud csatlakozni. jelszó nem megfelelő.... :F
Találkozott valaki ilyen hibával...?

Ui: Igen, biztosan jó jelszót írok be.... ;]

Szerver Hosting Debrecenben

(#425) Viktor0610 válasza sirály69 (#424) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A wi-fi hotspot beállításain belül van egy Készülékazonosítás lehetőség, azt nézd meg, hogy annak átállítása segít-e.

Samsung Galaxy A54

(#426) sirály69 válasza Viktor0610 (#425) üzenetére


sirály69
őstag

Néztem. Sajnos nem oldja meg....

Szerver Hosting Debrecenben

(#427) aprokaroka87 válasza sirály69 (#426) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Telefon újra indítás megvolt?

(#428) sirály69 válasza aprokaroka87 (#427) üzenetére


sirály69
őstag

Igen. ....de a hotspothoz csatlakozik a PC és a tablet is...

Szerver Hosting Debrecenben

(#429) Phobion válasza sirály69 (#428) üzenetére


Phobion
őstag

Ha a PC és a tablet is tud csatlakozni, akkor nem az autóval van a gond? Másik telefon hotspotjával próbáltad esetleg?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#430) sirály69 válasza Phobion (#429) üzenetére


sirály69
őstag

Még nem... :B

Szerver Hosting Debrecenben

(#431) Beaumont


Beaumont
aktív tag

Hello mindenki,

Ultra tulajdonost kérdeznék, ha van errefelé. :) Kinyitotta a bootloadert? Működött rendesen EU rommal utána? Frissítés nem nagyon jön a Vodafone-on keresztül egyelőre...

Köszi előre is a válaszokat.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#432) sirály69 válasza Beaumont (#431) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem megy rendesen EU rommal.(12.5.7 stabil) Kb. 2 hete jött ki ez a verzió, azóta nincs másik...

Szerver Hosting Debrecenben

(#433) Beaumont válasza sirály69 (#432) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Hogy raktad fel nyitas utan?

Fastboot rom aztan twrp, majd update?

Koszi az infot. :R

[ Szerkesztve ]

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#434) sirály69 válasza Beaumont (#433) üzenetére


sirály69
őstag

Már így ettem.... :B

Szerver Hosting Debrecenben

(#435) Beaumont válasza sirály69 (#434) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Ok. :D

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#436) ezoltán


ezoltán
tag

Sziasztok! Hogyan tudnám a legegyszerűbb módon beállítani, hogy az alkamazáslistám vízszintesen görgethető legyen?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#437) TpS válasza ezoltán (#436) üzenetére


TpS
őstag

Az eu dev-en itt van: kezdőképernyő / rendezze az elemeket az előzmények kategóriában

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#438) ezoltán válasza TpS (#437) üzenetére


ezoltán
tag

Nekem Global van rajta.

De az előzményeket én is tudom vízszintesen rendezni. Az alkalmazásokat nem.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#439) Viktor0610 válasza ezoltán (#436) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is az előzményeket hittem, hogy arra gondolsz.
Az appokat szerint nem lehet vízszintesen görgethetően rendezni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#440) ezoltán


ezoltán
tag

Hihetetlen ez a telefon. Próbálnék egy saját mp3 csengőhangot beállítani és azt mutatja, hogy sikerült, de mégsem az csörög. A hátsó kijelző kinézeét megváltoztatom és mégsem történik semmi. Nem értem. :W

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#441) sirály69 válasza ezoltán (#440) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem .EU rom van fent és műxik....

Szerver Hosting Debrecenben

(#443) Casseius


Casseius
tag

TS-en lejjebb ment az ár (alap változat) 827 EUR-ról 797-re

Don't Worry, Be Happy

(#444) surgery


surgery
senior tag

14 én rendeltem meg de még mindig csak a hajón van sajnos már nem ér ide 10,11 napra :N

(#445) thomasvold válasza surgery (#444) üzenetére


thomasvold
őstag

Biztos, hogy nem, én 8.-án rendeltem és most kaptam jelzést, hogy repülőn van :)

(#446) surgery


surgery
senior tag

Pedig ezt írja a nyomokövetés.

(#447) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Én a pro-val belefutottam egy komolyabb esetben. (nem tudom ultra is érintett-e?) Nyilván meg tudják javítani majd, de még egyeztetek Karavik mesterrel és majd lehet lesz róla egy hosszabb írás. :)

(#448) surgery válasza INGJOKE (#447) üzenetére


surgery
senior tag

Kíváncsi vagyok mi lesz a megoldás várjuk a beszámolót. :)

(#449) szlaci888 válasza thomasvold (#445) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Én 9-én rendeltem Pro-t, nekem azt írja hogy befutott a kikötőbe (szerintem repülővel jönnek ezek), de ezt már 8 napja....
Írtam nekik tegnap, de "megnyugtattak" hogy 13-15 munkanap a szállításuk... :Y

(#450) TpS válasza szlaci888 (#449) üzenetére


TpS
őstag

A faq-ban írják, hogy "10-15 days for shipping with Global Priority". Az enyém még nem került feladásra.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.