Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) mjani1172 válasza Mezcal (#100) üzenetére


mjani1172
addikt

Attol mert millióan csinálják, még nem jó és nem értelmes.
Kb mint a meccsek előtti letérdelés, és ha már Hbo ott meg tegnap jött az értesítés hogy gender ünnep van.
És nekem egyik sem tetszik, azért mert ez a divat.
Megérdemli aki ezen néz filmet. Dolby, na ne röhögtess.

[ Szerkesztve ]

(#102) Piftuka válasza Roland861010 (#93) üzenetére


Piftuka
veterán

Úgy érted, léteznek már (akár hálózatba kötött) mobiljátékos pénzdíjas versenyek is? :) Vagy "csak" buszon, metrón, stb. játszani vele, mint anno a kvarcjátékkal, vagy a kézi konzolokkal?

"Aquila non captat muscas."

(#105) Piftuka válasza doooo (#98) üzenetére


Piftuka
veterán

Elég sok dolgot "összemostál" itt, láthatóan érzékenyen érint a téma, pedig a kérdésem lényegét nem sikerült sajnos megértened! :N

Nem a mobiltelefonok alapvető funkcionalitását kérdőjelezem meg. (Bár azt vallom, hogy akinek garantáltan létszükséglet, és/vagy munkaeszköz a mobiltelefon, abban a formájában, amire kitalálták, a sok "extra" funkcióval, az bizony a vásárlók/felhasználók töredéke.)

Azt nem értem, hogy miért nem elegendő egy 8 bit-es kijelző, akár csak 60 Hz-es. Ilyen kis méretben a nagyobb képfrissítés, a nagyobb színmélység, szélesebb színskála semmilyen előnyt jelent. Hozzávehetjük az "extrém" felbontást is.

Aki azt mondja, hogy látja a különbséget, az önmagát ámítja.

(És még egy megjegyzés: ugye nem azt akarod mondani, hogy a "harmadik világ" elszegényedett lakói ~1.000-2.000 dolláros csúcstelefonokkal tartják a kapcsolatot a külvilággal? :) Elképzelem a favelák sorai között a rokonaikkal mobilon beszélő tömegeket. Vagy a naptárbejegyzéseit szerkesztő busmant... :P )

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#106) joey04 válasza Casseius (#97) üzenetére


joey04
titán

ezt remélem csak viccből írtad.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#107) aprokaroka87 válasza Piftuka (#105) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az hogy te nem látod mondjuk a 60 és 120hz közt a különbséget egyéni dolog, viszont sokan meg igen.

Igazából a 60 és 90hz közt is észre lehet venni a különbséget.

Azért teszik bele hogy ezzel is növeljék a felhasználói élményt, de ha akarsz le is mondhatsz róla, mert szoftveresen lehet szabályozni.

(#108) Piftuka válasza mjani1172 (#101) üzenetére


Piftuka
veterán

Igen, alapvetően erre utaltam. Ilyen pici kijelzőt már csak 1,5 órán keresztül is a szemeidhez közel tartani is borzasztóan kényelmetlen lehet. És igazából még akkor sem éri el a látott kép egy közelről nézett, nagyképernyős televízió által adott méretet és képi élményt.

(Talán egy "tepsi méretű" tablet már igen.)

Az én Lenovo készülékem is tud HD felbontást, sztereo hangszórók vannak rajta, amelyekkel a gyári "Dolby Atmos" (igen, támogatja a hangszabványt :) ) demo egy mobiltelefonhoz képest korrekt megszólalást ad.

Ám, hogy így és ezen nézzek filmet... :N

"Aquila non captat muscas."

(#109) Casseius válasza doooo (#99) üzenetére


Casseius
tag

Fura hogy azt írod én terelek de már sokadjára nem válaszolsz egy egyszerű kérdésre amit már ketten is feltettek neked., majd egészen másról kezdesz írni.
De akkor mégegszer, harmadjára, hátha sikerül, mondj olyan szakmailag teljeskörűen elfogadott tesztoldalt telefonos kamerákkal kapcsolatban ami korrektebben és részletesebben, pontosabban pontozza a telefonokat.
Mit kérdeztél? Állitod h a te Huaweied jobb képet készít mert csak, nincs hivatkozási alapod, nincs összehasonlítás, csak te egymagad pro kontra mint egy isten kijelented h "jobb".
Majd ha bármilyen szakmai indokod lesz jelezd, addig is csak egy sértődött Fanboit látok aki vagdalkozik mert nem a telefonja van egy lista első helyén. :R

[ Szerkesztve ]

Don't Worry, Be Happy

(#110) Kasya válasza Piftuka (#105) üzenetére


Kasya
nagyúr

A 60 hz mondhatni már semmire se elég "minosegerzetben". Aki probalt 90, de inkább 120-244hz-es kijelzot, annak már a bongeszo, menu, email és tsi lapozasa is szaggatottnak, akadozosnak hat.

(#111) Jakesz válasza Kasya (#110) üzenetére


Jakesz
őstag

120 hz-es telefont használok március óta. Érzem a különbséget a 60-hoz képest, de azért messze nem ég és föld a kettő. Kíváncsiságból most visszaállítottam 60-ra, hogy megnézzem mennyire érint visszalépésnek. Nem érzem kimondottan akadósabbnak, inkább gyors görgetésnél a tartalom valamelyest mosottassá válik, míg 120 hz-en teljesen éles marad. De egyáltalán nem érzem azt, hogy nem tudnék visszaszokni rá, sőt 2 nap alatt már úgy megszoknàm, hogy fel sem tünne. Erre majd sort is kerítek, ha a telefon üzemideje a későbbiekben már nem hozza a mostani szintet.
De én is azon az állásponton vagyok, hogy a 120 hz telefonon inkább csak egy jobb fajta parasztvakítás, mintsem hasznos funkció. A 60 hz/fps még videojátékokban is smooth-ságot jelent, pedig ha valahol számít a nagyobb képfrissítés, az pont a videojátékok.

(#112) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Véget ért már a hiszti, vagy inkább még ne olvassam el azt a 40 hszt ami ma keletkezett? :)

(#113) Mezcal válasza mjani1172 (#101) üzenetére


Mezcal
addikt

Az, hogy kinek mi az értelmes, azt nem te döntöd el. Felőlem te maradhatsz a nokia 3120-nál, csak kicsit fura, hogy onnan irigykedsz a fejlődésre.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#114) Kasya válasza Jakesz (#111) üzenetére


Kasya
nagyúr

Én sokat és gyorsan görgeteg (Coub, Outlook, Reddit, bongésző, Onedrive, stb.). Szeretem a dolgokat gyors áttekinteni (főleg ha hírfolyam) és a lényeget kiszűrni. A legtöbbször a nem megfelelő kereső miatt is így kell keresnem az anyagok között. A nagyobb frissítési ráta mellett nekem ez rengeteget segít és sokkal nagyobb kényelmet nyújt.

A 160 hz-et már annyira nem tartom szükségesnek (nem is használom), de a 120-144 hz után mikor elő kell vennem a régi készülékem, egyértelmű visszalépés a sima napi használatban is. Hogy "erős" példával éljek, SSD helyett HDD. Ráadásul üzemidőben nem érzek semmi negativat. A programokat manuálisan egyszer optimaizáltam, minden másra meg a rendszer automatizál.

Persze tudom, hogy nem mindenki érzékeny rá. Korabban én se gondoltam volna, hogy mekkora plusz használati élményt jelenthet. Most meg 120 hz alá nem mennék szivesen, ha nem muszáj.

(#115) Postas99 válasza Kasya (#114) üzenetére


Postas99
senior tag

Ez melyik bohóc ruhát viselő Android készülék?
Azért az Outlook meg a onedrive ugye tudod hogy olvasva is vicces? Van kereső , foleg hogy mondjuk 2 évet kene visszakeresni

(#116) ezoltán


ezoltán
tag

Várom, hogy megérkezzen. A Telenor a jövő hét végére ígérte. Note 20 Ultra után következik majd és ez lesz az első Xiaomi telefonom. Kíváncsi leszek...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#117) mjani1172 válasza Mezcal (#113) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem igazán értem mire válaszolsz,
mire kéne irígykednem.
Nem ismered az anyagi helyzetemet, de nem akarlak megbántani, nagyon nem az lenne az előrelépés az életemben ha egy xiaomi mobilon nézhetném a netflxet.
Látom úgy gondolod onnan már nincs tovább, és meg is hagynálak abban hitben. De ettől még nem osztom a nézeteidet.

[ Szerkesztve ]

(#118) joey04 válasza Casseius (#109) üzenetére


joey04
titán

hú de mellé ment. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#119) YellowFlash


YellowFlash
aktív tag

Pro: Remek fotók.

Heee?? Ezek a fotók sztem ennyiért qva gázak. :F

They don't know... PepeLaugh

(#120) doooo válasza Piftuka (#105) üzenetére


doooo
veterán

"(És még egy megjegyzés: ugye nem azt akarod mondani, hogy a "harmadik világ" elszegényedett lakói ~1.000-2.000 dolláros csúcstelefonokkal tartják a kapcsolatot a külvilággal? :)"

Nyilván nem... a mobilok funkcióiról volt szó, nem az árkategóriákról. De mondjuk egy 150 dolláros mobil, amit valahogy még olcsóbban összeszed valaki (esetleg egy egész család), például használtan, máris fontos, hogy mit tud felmutatni. Manapság már nagyon sokat. Ami 5-6 éve csúcskategóriás kiváltság volt, mára már mindenhol elérhető. Egyébként nem véletlen az sem, hogy hatalmas képernyőkkel szerelik fel mostanában az alsókategóriás mobilokat. Pont azért választják ezeket annyi millióan, mert egyedüli eszközként tekintenek rá a már említett néprétegek, társadalmi csoportok.

60-120Hz között meg ha valaki nem látja a különbséget... akkor ott valami nincs rendben. Ezt most tényleg "no offense" mondom. Hogy mennyire fontos, az más kérdés. De, hogy látható-e, főleg 1-2 nap 120Hz használata után, miután az agy és a szemek hozzászoknak, abszolút tárgytalan kérdés, mert igen, látható, kétségtelenül, fizikailag lehetetlen jól működő szemekkel nem látni a különbséget. És őszintén szólva elég rossz érzés visszatérni utána 60Hz-re, egyszerűen darabosnak tűnik az egész rendszer.

(#121) gery14


gery14
senior tag

Hmm nyugodtan maradok az S21 Ultránál ciaomit vegyen ennyiért aki akar made in CHINA mindennek van határa :D ;]

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#122) klaya86


klaya86
senior tag

Nem értem a xiaomi hurrogókat. Mit raknátok a mi 11 ultra mellé,ami tudásban hasonlót hoz? Szerintem semmit. Jelenleg benne van, amit a xiaomi technikai fronton bele tud rakni ekkorra méretben. Az, hogy 500 felett nyit... Sajnos ez a trend (az életben nem fizetnék én sem ennyit egy telefonért ) Ha egy műanyag hátlapos , 20-30 w-os töltéssel rendelkező és sok tekintetben gyengébb Samsungért el lehet kérni közel 5 kilót, akkor... ?! A piac jelenlegi legjobb androidos telefonja brutál hardverrel, kamerával, kijelzővel, vezetékes/vezeték nélküli töltéssel,ip68 stb..... ,ennek ennyi az ára. Cserébe nem is tömegcucc. Melyik gyártó melyik készüléke kínál hasonló komplex csomagot? Senki. A szoftveres dolgokkal meg kár rugózni. Nyilván mindenre lesz javítás, amire esetleg szükség van. A xiaomi jelenlegi csúcs készüléke ez, amiben minden tudásuk benne van, nem hinném, hogy szoftveres oldalról is ne a maxot akarják kínálni vele.

[ Szerkesztve ]

(#123) doooo válasza klaya86 (#122) üzenetére


doooo
veterán

Mit raknánk mellé (nem mintha én hurrognék, de ha már kérdezed...)? Olyasmiket, amik árban is ott vannak (legalábbis jobb helyeken): Mate40, i12 Pro Max, Oppo Find X3 Pro, és persze az S21 Ultra (ami talán az egyetlen, minden tekintetben hasonlót nyújtó konkurens; vagyis Androidos, és van mellette GMS is, meg összességében is hasonló a felszereltsége).

S21 Ultránál maradva (mint a Samsung "hasonlóan komplex csomagja"), egyedül a 25W-os gyorstöltést lehetne felróni neki, semmi mást (az is nézőpont kérdése, gondolom megvolt az oka, amiért 45W-ról is lejjebb vitték; egy biztos, degradációtól aligha kell majd félni, és azért ez is megtölti kb. 1 óra alatt, véletlenül sem nagy érvágás), műanyag hátlapról meg természetesen szó sincs.
Cserébe jóval hosszabb, és "biztosabb" szoftveres támogatás, jobb zoom-képességek, sokkal jobb üzemidő, meg pl. olyasmik, mint a toll támogatása, Dex, stb. Minden egyébben meg nagyon hasonlóak, vagy egy az egyben megegyeznek. És persze ott a kinézet is, ami nyilván szubjektív, de akár döntő is lehet ilyen esetben. Az UI szintén ilyen (MIUI-t elég sokan nem kedvelik).

Egy szó, mint száz, van konkurens, és van aki bőven megugorja ezt a szintet kínálatban is. Nem egyeduralkodó jelen teszt alanya.

[ Szerkesztve ]

(#124) Sgr_A válasza klaya86 (#122) üzenetére


Sgr_A
addikt

A hardwer nem minden, részemről bármi más csak ne miui legyen rajta, (droid 4.4, miui5 volt az első xiaomim és miui11 az utolsó tehát próbálkoztam de nem jön be, kipróbáltam a xiaomi droid one-t is az még nagyobb csalódás volt)
az meg más kérdés hogy ennyit nem fizetnék semmilyen telóért
nálam a max összeg olyan 300k

[ Szerkesztve ]

(#125) Jakesz válasza klaya86 (#122) üzenetére


Jakesz
őstag

Miben rosszabb az S21 Ultra? Az exynos prociban és a gyorstöltés sebességben, bár utóbbi nem gond, mert legalább nem megy tropára az akku olyan gyorsan. Minden másban jobb a Samsung. Szoftvere jobb a MIUI-nál, jóval tovább is lesz támogatva, kamerában is jobb a Samsung, különösen ha videofelvételről van szó. Plusz, ha árazásról van szó, akkor amellett sem lehet elmenni, hogy a Samsung android fronton közel olyan státuszszimbólum, mint az iPhone, míg a Xiaomi a köztudatban még egy jópár évig budget telefonként lesz az emberek fejében, tehát ha valaki ennyi pénzt ki akar adni telefonra, akkor inkább "menőbb" telefont választ. De majd az eladási számokból kiderül.

(#126) Sgr_A válasza Jakesz (#125) üzenetére


Sgr_A
addikt

Hát igen ennyi pénzért egy biztosabb szoftver támogatású telót vennék
az is kérdés hogy fél év múlva kapható lesz-e vagy kint az utód, és mennyit esik az ára?
és van az a korosztály ahol a telóra ráírt név is számít :U

(#127) Bagoly01 válasza Jakesz (#125) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Aki "menőbb" telefon alapján választ, az meg is érdemli.
Miui tényleg hátrány, de ebben a készülékben rengeteg lehetőség van.

(#128) Mezcal válasza mjani1172 (#117) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem kell szégyellni, hogy nem tartjuk a lépést korunk tudományával, a technikai fejlődéssel. Minek ez, minek az, mondjátok, ragadjunk meg egy szinten. Volt már ilyen hozzáállás a töténelemben, sötét középkornak hívták ;)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#129) pepe792 válasza Mezcal (#128) üzenetére


pepe792
tag

például a 4k kijelző is tök felesleges telefonba. a történelem ezt is igazolta.

(#130) Jakesz válasza Bagoly01 (#127) üzenetére


Jakesz
őstag

Az iPhone mitől ennyire népszerű? Nem azért, mert annyira jó, hogy megér olyan sok pénzt, hanem mert remek marketinggel (plusz az első években remek minőséggel) státuszszimbólumot csináltak belőle, amire kapásból ugrik 3 réteg:
- menőzni vágyó tini
- buta, szegény felnőtt, aki megveszi hitelre az iPhone-t, hogy ezzel kicsit többnek látsszon (szerinte)
- gazdag, nagy befolyású üzletemberek
És valahol 5% alatt lehet az a réteg, akik ténylegesen kihasználják az iPhone-t és a rendszerét.
Szóval bármennyire is hülyén és kínosan hangzik ez az egész, de egy méregdrága telefon sikere ebben rejlik, hogy milyen név és logo van a hátuljára firkantva. Emiatt a Xiaominak nincs túl nagy jövője ebben az árkategóriában, hiába pakolják tele hangzatos paraméterekkel.

(#131) Graphics válasza Jakesz (#130) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az iPhone-t itthon lehet ezert veszik, kint mas miatt.

És azért nem ennyire fekete fehér a dolog

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#132) Thom!


Thom!
veterán

Éjszaka full műanyag a képalkotás köze sincs a valósághoz.
Night módva váltva pedig igencsak rosszabb a képminőség a normálhoz képest.
A fejlődés vitathatatlan!

(#133) vdavid4 válasza Jakesz (#130) üzenetére


vdavid4
tag

Azért ne nevettesd ki magad... Azért is vesznek iphonet mert stabil, biztonságos és évek múlva is támogatott rendszerű telefont szeretnének használni :K engem speciel kurvára nem érdekel hogy az Apple vagy a Samsung vagy xiaomi a neve amit használok. Számomra a lényeg hogy mindenféle mókolás nélkül működjön a telefon. Az appok minősége is jobb sajnos...

(#134) Mezcal válasza pepe792 (#129) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem felesleges, főleg, ha nagyfelbontású képet akarsz megnézni a telón. Lesz majd még 4K-s kijelző telókban, de ne aggódj, te nyugodtan használhatod akkor is a 320x240-es telódat! :)

Emlékszem, hogy amikor kijött a HD kijelző, ugyanez a sírás ment sőt, a többmagos procinál is.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#135) aprokaroka87 válasza Mezcal (#134) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Akkor lesz majd 4k kijelző jobban elterjedve esetleg telefon-ban, ha majd tudni fogja a 4k@120hz-et az SOC.

Mert jelenleg még a Snapdragon 888 is max 4k@60hz-et tud, majd ha nem kell választani hogy magasabb felbontás vagy magasabb képfrissítés, akkor oké lesz.

Most is bele tudna tenni elvileg bármilyen gyártó 4K kijezőt a telefonjába, de ők mégis inkább a képfrissítés növelése mellett döntenek inkább, ha lehet.

Nem hiába.

(#136) Mezcal válasza aprokaroka87 (#135) üzenetére


Mezcal
addikt

Valamikor lesz megint 4K kijelző, mert valahol fejlődni kell, az meg ki fog hatni a telefonok kijelzőjére is. A tévéknél a felbontás növelése az egyik fontos pont, ott már 8K-ról beszélünk.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#137) aprokaroka87 válasza Mezcal (#136) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Sony szokott ki adni olyan telefont amiben 4K a kijelző.

De telefon esetén teljesen más mint tv esetén, mert a méret sem egyforma. :)

(#138) Mezcal válasza aprokaroka87 (#137) üzenetére


Mezcal
addikt

A Sony adott ki, ma már ő sem. Más, de ha azt veszed, hogy hányan néznek filmet telón, mennyien netflixeznek, akkor nagyon is van létjogosultsága a 4K-nak. Még annak is, aki csak fotózik, mivel más egy olyan kijelzőn nézegetni a képeket.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#139) aprokaroka87 válasza Mezcal (#138) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Majd ha mindenki rohan venni 4K kijelzős mobilokat, akkor lesz értelme.

De aztán ne panaszkodjon ha esetleg nem igazán veszi észre a különbséget a a QHD és a 4K közt telefonon. :D

Mert lehet hogy 100 emberből 80 észre sem venné a különbséget, ha egymás után mutatnád meg neki a kijelzőt...

(#140) Mezcal válasza aprokaroka87 (#139) üzenetére


Mezcal
addikt

Amikor meglesz mellé a jó üzemidő, a gyors működés, akkor lesz és ugyanúgy venni fogják, mint a qhd-s telókat. Lehet, hogy vannak olyanok, akik nem veszik észre a különbséget -képeknél sem, ami megdöbbentő azért valahol- de azok a 60hz vs 120hz-et sem látják különbözőnek. :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#141) pepe792 válasza Mezcal (#134) üzenetére


pepe792
tag

aha igen, azért van minden flagshipben 4k kijelző. Ha nagy méretű képet akarok nézni nem telefonon nézem még ha 8k kijelző is lenne benne akkor sem. Ki az aki 64mp-s képet telefonon akar nézegetni? Egyébként A Z 7-et használok az meg messze van a 320*240-es felbontástól ...

[ Szerkesztve ]

(#142) janeszgol válasza pepe792 (#129) üzenetére


janeszgol
félisten

Tortenelem? Azert annyira nem regi a dolog, illetve ez a 4k felbontas teloban meg nem lefutott.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#143) Silenzio


Silenzio
addikt

Nem vagyok róla meggyőzve, hogy a Mi10 Ultránál ez jobb vétel. Még azt sem feltétlenül hiszem, hogy a főkamera jobb. A külsőről ne is beszéljünk. Az átlátszó kivitelű Mi10 Ultra iszonyat dögös, számomra meg ez a telefon igényesen ronda. A teszt viszont elég jó lett. Egyre kevésbé értékelem a DXOMark hype-ot, ez a teszt kijózanító ellensúlyozása annak.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#144) pepe792 válasza janeszgol (#142) üzenetére


pepe792
tag

hány év is telt el az első 4k-s telefon óta? 5-6? Telefonnál ez történelem. Ha lenne értelme most is ilyen lenne minden flagship telefon. De nem ilyen kijelző van benne. Vajon miért?

(#145) INGJOKE válasza pepe792 (#144) üzenetére


INGJOKE
veterán

Hogy tudjál választani?

(#146) h4h01 válasza doooo (#123) üzenetére


h4h01
senior tag

"egyedül a 25W-os gyorstöltést lehetne felróni neki, semmi mást (az is nézőpont kérdése, gondolom megvolt az oka, amiért 45W-ról is lejjebb vitték; egy biztos, degradációtól aligha kell majd félni, és azért ez is megtölti kb. 1 óra alatt, véletlenül sem nagy érvágás)"

Ez olyan mintha azt írnád, hogy minek 500 le egy autóba, úgyis hamarabb lekopnak róla az abroncsok :U Van-tól nem kell félni!! Amúgy ha nagyon akarja az ember akkor a xiaomit lehet gyengébb adapterrel is tölteni, a samsung viszont nem fog felvenni több áramot :S Ne nyaljuk már ennyire koreai gyártó púzóját légyszi, kösz!

(#147) Silenzio válasza doooo (#123) üzenetére


Silenzio
addikt

Jobb üzemidőt tud egy Samsung? Nevetséges. Note 20 Ultrára ráduplázott a Xiaomi Mi10T Pro.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#148) Mezcal válasza pepe792 (#141) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem tudom, hogy hol élsz te, de nem a jelenben, az biztos. Mindeki a telón nézi meg a képet először, vagy sokadjára is, mert ott tárolja. Vagy te viszed magaddal a tévét? :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#149) gery14


gery14
senior tag

Ugyan mi értelme van a vezeték nélküli brutális gyorstoltésnek.. úgy melegíti a telót mintha a napon lenne kint egész nap... nagyon jót tesz a hő az akkunak.. is
En az S21 Ultrát 1.5 naponta töltöm 6-7o kijelző idő van benne max és a 45w all töltöm. 120hz ell max febontáson és fényerőn ;] Aktívan használom 20as éveim "végén" ;] .
Függetlenül attól hogy 21U van szerintem gyönyörű telefon.. Nekem nem hiányzik ez a watt dobálas mert ismerem mit bírnak a mai akukk es siralmasak(gyártótól függetlenül) :U.
És inkább egy koreai szaron végzem a bankolást ha kell mint a sájomin :P

Én vártam ezt a telót de nem bántam meg hogy a Samu lett.

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#150) Duree


Duree
veterán

Marad az S21 ultra, magason jobb.

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.