Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) surgery


surgery
senior tag

Már el is kezdtem a bootloader nyitást most 7 nap várakozás :KSzerintem az EU rom telepítést fastboot módszerell csinálom úgy a leg egyszerűbb :)

[ Szerkesztve ]

(#502) surgery válasza szlaci888 (#499) üzenetére


surgery
senior tag

Szerintem a héten neked is megjön :DD

[ Szerkesztve ]

(#503) szlaci888 válasza surgery (#501) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Nekem is egyszerűbbnek tűnik a fastboot, így csináltam a sima Mi11-et is minden probléma nélkül, a frissítésekre már teljesen jól működik a TWRP-s, de a most letölthető friss ROM-ok, már mind TWRP-sek? Vagy van egy régebbi ROM-od még fasboot-os telepítéssel vagy honnan töltöd le?

(#504) surgery válasza szlaci888 (#503) üzenetére


surgery
senior tag

Egyenlőre az új romokból is van fastboot.

[link]

(#505) INGJOKE válasza surgery (#504) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mindenképpen Karavik leírása alapján csináljátok, mert különben 2200 rupia a telefon téglából kiszedésének ára az orosznál. :)

(#506) surgery válasza INGJOKE (#505) üzenetére


surgery
senior tag

Pedig a webshop leírása is így mutatja. :DD
De igazad lehet ha kibrobált a módszer és biztonságos.
[link]

(#507) TpS válasza surgery (#506) üzenetére


TpS
őstag

A 21.5.20/21-nél ezt írták, csak bootolni kell a twrp-be, és az eu rom már felrakja a twrpt. Ekkor jött ki először a twrp rom.
System
New - Xiaomi.eu TWRP ROM for Mi 11 (venus), Mi 11 Pro/Ultra (mars/star), RedmiK40Pro (haydn).
TWRP will persist after ROM install. To install this version, download specific TWRP image for your device, boot it using "fastboot boot twrp.img" and install ROM (data will not be wiped)
New - Detailed device info in Settings -> My device for all devices.

Lehet, hogy a videón a K40Pro-t telepítette a V2-vel. Sajnos engem is megvezetett a videó, ezért is említettem nyugodt szívvel.

(#508) surgery válasza TpS (#507) üzenetére


surgery
senior tag

Igazából ebben a V2 t csak a bootloader nyitja a többit a fastboot telepítővel csinálja.

(#509) TpS válasza surgery (#508) üzenetére


TpS
őstag

Figyelmetlen voltam. Mivel a V2-t már sokszor használtam, így bennem csak az csapódott le, hogy azt használja, és túl hamar örültem.

(#510) surgery válasza TpS (#509) üzenetére


surgery
senior tag

És én is kinyitottam így egy régi telefont a v2 vel azt simán megcsinálta. De a romot már a letöltött fastboot rom csinálja. :DD Igen picit megtévesztő a videó de nem olvastam egyik fórum sem hogy tégláztak volna ultrát így. Szerintem a webshop is így csinálja :DD

(#511) TpS válasza surgery (#510) üzenetére


TpS
őstag

Nem csak nyitottam, hanem végig nyomtam vele vagy 4 telefonon (igaz régebbiek, poco f2 és note 10). Nyitás, twrp, eu dev rom. Fastboot romot csak akkor raktam fel, amikor halálosan fáradtan megváltoztattam a pinkódot, és elfelejtettem, viszont azt meg nem a V2-vel, mert hibát írt, és nem tudtam feltenni a fastboot romot, így erre már nem is használtam többet.

(#512) szlaci888 válasza surgery (#510) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Akkor most melyik módszer a javasolt végül az első cseréhez?
Fastboot vagy TWRP?

(#513) surgery válasza szlaci888 (#512) üzenetére


surgery
senior tag

Szerintem mindkettő biztonság nem olvastam egy fórumon sem hogy téglázott volna valaki ultrát a fastboot módszerell a másik módszer meg ki lett próbálva. :DD
Próbáltam nyitni a bootloadert hát ezt nem engedte :N mint a régi Xiaomit azt azonnal lehetett nyitni sajnos 6 nap 19 órát írt :N

[ Szerkesztve ]

(#514) ezoltán


ezoltán
tag

Sziasztok! Ebben a telefonban nincs lépés számlálás, vagy csak én vagyok bamba és nem találom?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#515) Viktor0610 válasza ezoltán (#514) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Előfordulhat.
De a Playen kismillió app van erre.

Samsung Galaxy A54

(#516) Beaumont válasza ezoltán (#514) üzenetére


Beaumont
aktív tag

MI Fit, Google Fitness.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#517) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah hozzám is vissza került a telefon. Már lassan belakom. :)
Nagyon szép még mindig.

(#518) TpS válasza ezoltán (#514) üzenetére


TpS
őstag

Az eu romban van. A redőnyön is megjelenhet a mobiladat gomb helyett, illetve app vault-on is mutatja. Még nincs a kezemben az ultra, mert úton van, de feltételezem, hogy azon is lesz.
A pocon így néznek ki:

(#519) Viktor0610 válasza TpS (#518) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, az App Vaultban benne van, de a global ROM-okban ez tiltva van.

Samsung Galaxy A54

(#520) surgery


surgery
senior tag

Eddig nagyon bejött a telefon de majd az EU rommal még jobb lesz :DD Azért arra kíváncsi vagyok július egytől mi változik ha a TradigShenzen től rendel az ember mert nagyon meg voltam elégedve velük de lehet nem fogja már megérni az új szabályok miatt :W

(#521) TpS válasza Viktor0610 (#519) üzenetére


TpS
őstag

Lehet, hogy ez is valami gdpr-os tiltás? Esetleg ha más régióra vált át?

(#522) TpS válasza surgery (#520) üzenetére


TpS
őstag

Szerintem mivel ez egy eu-ből érkező csomag számunkra, így nem fog változni semmi. Feltételezem, most is megvámoltatják őket, amikor behozzák az eu-ba. Ha nem, akkor persze már teljesen más a helyzet.

(#523) Viktor0610 válasza TpS (#521) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Passzolom, de ez is hiányzik a miui-s appokkal együtt.

Samsung Galaxy A54

(#524) TpS válasza Viktor0610 (#523) üzenetére


TpS
őstag

A téma alkalmazás is hiányzik? Úgy rémlik, hogy albán régióra átállítva megjelent.

(#525) surgery válasza TpS (#522) üzenetére


surgery
senior tag

Azért kíváncsi leszek :O Mert még fogok tőlük rendelni nagyon korrektek :)

(#526) Viktor0610 válasza TpS (#524) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, az már visszatért, de tény, hogy korábban az sem volt eu-s régiókon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#527) TpS válasza surgery (#525) üzenetére


TpS
őstag

A 12 ultra biztos érdekelni fog engem majd a jövőben.

[ Szerkesztve ]

(#528) surgery válasza TpS (#527) üzenetére


surgery
senior tag

Engem is :DD

(#529) thomasvold válasza TpS (#527) üzenetére


thomasvold
őstag

Akkor tessék :D [link]

(#530) alex.3


alex.3
tag

Ma reggel átvettem a postán a telót, elkezdtem a nyitást. :DD

(#531) Beaumont válasza alex.3 (#530) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Hosszu lesz az a 168 ora. :D

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#532) BullZeye válasza alex.3 (#530) üzenetére


BullZeye
veterán

Mikor érkezett pontosan az országba?

Én most nagyon elkezdtem aggódni, hogy a 15 nap helyett 15 munkanapra szállítanak, így nem jött meg júni 30-ig, és posta fogja hozni.

500k-nak az áfája és vámja igen magas összeg. :(

[ Szerkesztve ]

(#533) pamesz


pamesz
tag


Telekoméknál is jó áron mérik :))

(#534) TpS válasza BullZeye (#532) üzenetére


TpS
őstag

Global Priority (Tracking ID in 6-14 working days) a küldött levelük alapján, de azért megemlítik a vírus helyzet miatti csúszást is a levélben. Meg akartam nézni, hogy pontosan mit írnak a global priority szállításhoz, de épp valami php hiba van. Ott azt írták, hogy nem kell semmilyen vámot és adót fizetni.
Mit vettél?

[ Szerkesztve ]

(#535) TpS válasza TpS (#534) üzenetére


TpS
őstag

Rossz sort idéztem, csak már nem tudtam javítani.
Viszont szlaci888 itt írta [link] , hogy megnyugtatták, hogy 13-15 munkanap a szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#536) szlaci888 válasza TpS (#535) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Ja, "megnyugtattak", de a telefon 4 napja a posta elosztójában van....
És ma le is telt a 15 munkanap, 9-én rendeltem.
Ha ma estig nem történik semmi írok a TS-nek és érdeklődni fogok, hogy mégis hol van a telefonom!

(#537) TpS válasza szlaci888 (#536) üzenetére


TpS
őstag

A posta szeret időnként a csomagon ülni. Volt, hogy egy 1$-os tok 1 hónapig volt náluk. Biztos leesett, és becsúszott az asztal alá. :W
Az enyém még csak ma indult el.

[ Szerkesztve ]

(#538) szlaci888 válasza TpS (#537) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Mindenki olyan megnyugtató...
:R vagy :F

(#539) TpS válasza szlaci888 (#538) üzenetére


TpS
őstag

Amikor megrendeltem 15-én, akkor úgy kalkuláltam, hogy nyitás és romcsere + szállítás 1 hónap lesz. Így most nyugodtak ülök 15-ig. Csak utána kezdek morcos lenni.

(#540) szlaci888


szlaci888
aktív tag

És láss csodát!
Egyszer csak besétál egy kézbesítő a postától és a kezembe adja a szép új telefonomat.
Eddig az látszott, hogy a logisztikai központban van, de miután átvettem megnéztem kiváncsiságból az állapotát és azt írják, hogy reggel 9 óta a kézbesítőnél van!
És most már az én kezemben.
Este én is indítom a bootloader nyitást.

(#541) TpS válasza szlaci888 (#540) üzenetére


TpS
őstag

Na ez jó hír. A nyomkövetési infó sokszor nem jó, kaptam meg csomagot úgy, hogy nemzetközi szállításra átadva volt a státusza hetekig. Már arra gondoltam, hogy megfújta valaki. Érdekes, hogy valamikor meg totál pontos. Nem tudom ez mitől függhet.

(#542) surgery válasza szlaci888 (#540) üzenetére


surgery
senior tag

Én már a jövő hét keddet várom hogy nyithassak :C Mindenkinek meg fog jönni előbb utóbb :DD

(#543) poli27


poli27
veterán

Akku téren ez hogy áll a mi 11 hez képest, j0bb vagy rosszabb?

(#544) Casseius


Casseius
tag

TS már másfél napja nem működik, remélem amikor visszajön vagy 60 ejróval olcsóbb lesz az ultra :D

Don't Worry, Be Happy

(#545) BullZeye válasza Casseius (#544) üzenetére


BullZeye
veterán

Ha egyáltalán visszajön, a fő vásárlóereje Júli 1-től kiesett :D

(#546) TpS válasza Casseius (#544) üzenetére


TpS
őstag

A nyomkövető oldala működik, nekem a dpd fogja hozni a csomagot majd valamikor.
A twitteren azt írják, 30-án lesznek karbantartási módban, és rengeteg új fejlesztés lesz az oldalon, jelentős sebesség növekedéssel. Úgy látszik, mégse sikerült az átállás tökéletesen. 30 óta nincs új infó se a twitteren, se facebookon.

(#547) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nekem ma megjött még az új rendszer előtt átment a vámon is a két új tok. Végre nem lóg ki a kamera sem belőle és a sarkok is védve vannak. :)
Ultrához láttam ilyet, ha jól emlékszem MO-ról is. :)

(#548) BullZeye válasza INGJOKE (#547) üzenetére


BullZeye
veterán

Képet teszel fel róla? (ha még megvan az előző telefon fényképezni) :)

(#549) INGJOKE válasza BullZeye (#548) üzenetére


INGJOKE
veterán

[kép] [kép] [kép]

Ami rajta van az átlátszó, a másik meg matt átlátszó. :)

[ Szerkesztve ]

(#550) BullZeye válasza INGJOKE (#549) üzenetére


BullZeye
veterán

Mindig elfelejtem, hogy neked PRO van és nem Ultra pedig aljas szándékom az volt, hogy az egyik tokot átvegyem tőled :D

bár előbb meg kéne, hogy érkezzen, rendelés 17 napja volt, még az országban sincs, de már 35k-t buktam a 2 telefonon :D ez olyan jó érzés, vajon TS mennyire jó fej egy kis refund képében? :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.