Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Phobion


Phobion
őstag

Szuper, köszönöm a válaszokat! Amúgy mi az oka a 168 óra bootloader(?) nyitásnak?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#252) INGJOKE válasza Phobion (#251) üzenetére


INGJOKE
veterán

Xiaomi f*szsága. Régen kevesebb volt. :)

(#253) Bathorypeter válasza Casseius (#250) üzenetére


Bathorypeter
tag

Sziasztok.Most rendelném meg a telefont az Alin 2 év garit adnak,az lenne a kérdésem mielött leadom a rendelést,hogy a garancia mennyire érvényesithető.Xiaomi hivatalos viszont eladotól rendelném. :R

(#254) INGJOKE válasza Bathorypeter (#253) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez EU raktár? Mert ha nem akkor alin szívni fogsz vele másképp nincs áfa és vám mentes szállítás és ez az összeg a régi rendszerben is fizetős volt Kínából, nem hogy az újban. :)

(#255) Casseius válasza Bathorypeter (#253) üzenetére


Casseius
tag

Kérdés h melyik ország viszonteladója, alin asszem Spanyolok szoktak lenni, szóval elküldöd nekik a telefonod sokezer forintért, megkapják, elküldik a szerviznek megjavítják, azok visszaküldik a shopnak aki majd küldi hozzád tovább.
Általában ez min 1 hónap időben+ szállitási költség.
TS-en gyorsabban működik ez a folyamat mert lengyeleknél meg cseheknél szervizelnek

[ Szerkesztve ]

Don't Worry, Be Happy

(#256) Bathorypeter válasza INGJOKE (#254) üzenetére


Bathorypeter
tag

értem köszi.És van valakinek valaminötlete hogy akkor honnan rendeljem meg?Mondjuk global verzió jobb lenne,és a garanciát se bánnám.Itthon meg sehol se kapni,GSM boltba láttam,de elég drágán adták.Itt az Alin 399 a global Spanyol raktárból

Casseius: Mi az a TS?

Trading Shenzen?

[ Szerkesztve ]

(#257) Phobion


Phobion
őstag

Van akinek van már ilyen telefonja? Xiaomi EU ROM-al milyen akkumulátor időkre lehet számítani?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#258) INGJOKE válasza Bathorypeter (#256) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ts-->Tradingshenzen. Én onnan vettem a Pro-t. Csak ajánlani tudom ôket. Van náluk global ultra is ,ha jól emlékszem. :)

(#259) Bathorypeter válasza INGJOKE (#258) üzenetére


Bathorypeter
tag

Köszi az infót :R

Megnéztem.Mi az a plussz 2 hét ha a global verziót kérem?Gari itt van?

[ Szerkesztve ]

(#260) Viktor0610 válasza Bathorypeter (#259) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyitniuk kell a bootloadert, ami egy hét várakozás.

Samsung Galaxy A54

(#261) Bathorypeter válasza Viktor0610 (#260) üzenetére


Bathorypeter
tag

értem.Köszi a választ :R

(#262) sirály69


sirály69
őstag

A MM-ban megvehető verzió milyen ROM-al van telepítve?
Nézte már valaki?

Szerver Hosting Debrecenben

(#263) Viktor0610 válasza sirály69 (#262) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tippre EUXM ROM-mal adják.

Samsung Galaxy A54

(#264) thomasvold


thomasvold
őstag

Én a rajta lévő official rom-al kértem, aztán majd rápakolom az EU-s rom-ot.

[ Szerkesztve ]

(#265) surgery


surgery
senior tag

Aki rendelt tradingshenzhen ről mennyire jött ki a vége Eu rommal?? Mert követhetetlen számomra a bankok átváltási metodikája :O. Forintba gondoltam az árát :DD Gondolom csak annyira nyitják ki a telefont amíg romot tesznek fel de szerintem ez itthon is megoldható nem kell plusz pénzt fizetni érte :DD

[ Szerkesztve ]

(#266) INGJOKE válasza surgery (#265) üzenetére


INGJOKE
veterán

Érdemes valami normálisan váltó bankot/kártyát használni. Nekem Erste max hitelkártyám van ami visa árfolyamon vált. Nyilván, csak akkor éri meg ha jól használod, ha csak erre a vásárlásra kell akkor Revolutot ajánlom. Még kártyát se kell rendelni hozzá. A kettő hasonló árfolyamon megy általában tizedek, századok döntenek köztük. Az EU rom-ért a Ts-en 30 dollárt kell fizetni, ha jól tudom plusz 12-15 nap, de ha te nyitod az is 168 óra. Van hozzá leírás hogy kell nyitni és feltenni a romot. Nem annyira bonyolult én is leírás alapján fogom megcsinálni. Egy 10-est sporolsz vele. :)

(#267) surgery válasza INGJOKE (#266) üzenetére


surgery
senior tag

Értem köszönöm :R :R

(#268) surgery válasza INGJOKE (#266) üzenetére


surgery
senior tag

És így mennyi idő a szállítás ha nem kérek eu romot? :)

(#269) INGJOKE válasza surgery (#268) üzenetére


INGJOKE
veterán

Május 29.-én rendeltem meg. Június 10.-én jött meg, de nyilván ez nem jelent garanciát a tied érkezésére. :)

(#270) surgery válasza INGJOKE (#269) üzenetére


surgery
senior tag

Hát holnap azt hiszem bele is vágok köszönöm a segítséget :R

(#271) BullZeye válasza INGJOKE (#269) üzenetére


BullZeye
veterán

Van bármi hátránya TS-es kínai verziós Mi11-nek a globálhoz képest?
Xiaomi.eu dev romot tennék rá ahogy minden xiaomi telefonomra.

Viszont érdekelne, ha a bootloadert visszacsukom, akkor kalapkabát a telefonnak és brickeli magát? :) (valahol másik Xiaomi telefonnál olvastam hasonlót)

(#272) Viktor0610 válasza BullZeye (#271) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Xiaomi.eu ROM-ot csak nyitott bl-lel tudod frissíteni szerintem.

Samsung Galaxy A54

(#273) INGJOKE válasza BullZeye (#271) üzenetére


INGJOKE
veterán

Annyira nem ismerem a sima mi11 kínai verzióját, de ha tud b20-at, akkor EU rommal nagy szívás nem lehet vele. Szerintem is csak nyitott bl-el lehet feltenni az EU romot, de ha egyszer már kinyitottad miért zárnád vissza?

(#274) BullZeye válasza INGJOKE (#273) üzenetére


BullZeye
veterán

PRO és Ultra verzióra értem, és lehet félreérettelek, azt hittem tradingshenzhen.com oldalról rendeltél te is.
Ami ott van az a kínai verziós Mi 11 PRO/Ultra de a sima is.

Aki esetleg ért hozzá, tradingshenzhen.com az kínából szállít, tehát erre még rájön a 27% áfa és egyéb költségek?

[ Szerkesztve ]

(#275) INGJOKE válasza BullZeye (#274) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem 11 pro kínai verziós van. (global a pro-ból nincs is.) Nincs semmilyen hátránya. Amíg nem megy fel rá az EU rom addig csak kínai és angol nyelveket tud és tele le kínai kriksz krakszos appokkal, de nem kell feltenni őket. Lesz rajta play áruház is. A Ts-en minden telefont ellenőriznek mielőtt elküldik, így nem te fogod először bekapcsolni és a rendszer már alapra be lesz állítva.
Nem megy rá se áfa se vám se semmi. Ezért fizeted a kb 20 dolláros szállítási árat. (hosszabb sztori EU országba vámolják átcsomagolják és neked már EU-n belülről jön.)

(#276) BullZeye válasza INGJOKE (#275) üzenetére


BullZeye
veterán

Nem rossz, pixelhibát is ellenőrzik mielőtt kiküldik? :)

(#277) INGJOKE válasza BullZeye (#276) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nem tudom pontosan mit ellenőriznek. :)

(#278) surgery


surgery
senior tag

Én is megrendeltem ma fehér 12/256 :DD. Original szoftverrel majd megoldom a rommolást :DD :DDD

(#279) surgery


surgery
senior tag

Melyik romot érdemes Eu vagy Global? Van valakinek tapasztalata? :))

(#280) INGJOKE válasza surgery (#279) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ha szeretnéd pár hónappal előbb megkapni az újdonságokat és nem zavar, hogy időnként nem minden kerek akkor EU, ha a tuti kell akkor global.

(#281) BullZeye válasza surgery (#279) üzenetére


BullZeye
veterán

Global rom vagy fél-1 évvel le van maradva. Eu dev rom pedig heti frissítéses, néha szívás (mi10-nél android 11nél volt egy időszak amikor TWRP nem működött rendesen), de nagyobb baj sosem volt vele.

(#282) surgery válasza BullZeye (#281) üzenetére


surgery
senior tag

KőAmivel itthon forgalmazzák az melyik rom? Illetve az Eu rommal frissül Ota n?

[ Szerkesztve ]

(#283) surgery


surgery
senior tag

Valaki használta már a xiaomi tools v2? Elvileg mindent meg lehet csinálni vele :)

(#284) surgery


surgery
senior tag

Ahogy utánna olvastam nem fog OTA n frissülni az Eu rom manuálusan kell majd :N

(#285) stnstn


stnstn
tag

Tegnap megjött a telefon. Galaxy s10-ről váltottam. Az első tapasztalatok:
A Mi átköltözés app nem igazán műkődik. Képekhez, üzenetekhez ok, de az appok felejtősek. A gyorstöltés brutális, az elején 15 másodpercenként megy bele 1%. A hátsó kijelző nagyon jó a szelfikhez, nem is értem minek előre a kameralyuk. 5G-t nem tudtam kipróbálni mert a Telenor lefedettsége siramas, megyek át a Vodához. Sebességre agyonveri az S10-et, éjszakai képekben is, kijelzőben nem nagyon látok különbséget. 120 Hz-en látványosan sima a görgetés. A hangszórók erősebbek de mintha a samsung teltebb hangzást adna. A bank nem megy a globál verzión, de nem lényeg, táblagépről megoldható. Ahogy utána olvastam a .EU rom nem mindig stabil és a frissítése is macerásabb. A menüje az S10 után kissé kaotikus de megszokható. Lányom S20FE-jéhez képest hosszab és kicsit keskenyebb, a kerékpáros tartóba már nem fér bele. Tudtok ajánlani valamit a bixby routines helyett amihez nem kell root?

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#286) Beaumont válasza surgery (#283) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Ha unlockoltad uana :)

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#287) surgery válasza Beaumont (#286) üzenetére


surgery
senior tag

Igen olvastam már akkor használható ezek szerint :DD

(#288) surgery


surgery
senior tag

Itt egy nagyon egyszerű módszer :DDD [link]

(#289) szlaci888 válasza stnstn (#285) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Nekem az .EU ROM-on (MI11) tökéletesen működnek a banki programok, ERSTE és UNICREDIT.
Én egy PRO-t várok nagyon a TS-ről, már úton van..... :R

[ Szerkesztve ]

(#290) surgery


surgery
senior tag

Gyári fólia milyen mennyire bírja a strapát? :DD

(#291) BullZeye válasza surgery (#284) üzenetére


BullZeye
veterán

Félig manual, legalábbis Mi10 esetén csütörtök-péntek feldobja, hogy van új rom, és letölti a 3gb-ot aztán telepíti magától TWRPből.

(#292) stnstn válasza surgery (#290) üzenetére


stnstn
tag

Egy nap után még tök jó. :DD

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#293) INGJOKE válasza stnstn (#292) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem mikor felfakták az MM-es fóliát egy mozdulattal tépte le a srác nem tűnt leszedve acélosnak. :)

Én találtam most egy jó tokot Ali-n csak kínai szállítás és nem ér ide 07.01 előtt és még nem láttam a posta új sávos vámkezelését. :)

[ Szerkesztve ]

(#294) TpS válasza surgery (#283) üzenetére


TpS
őstag

A pocon használtam a V2-t, nagyon hasznos program (nyitottam a bl-t, letöltöttem és felraktam a twrp-t, és bár az eu devet valamiért nem bírta leszedni, de a letöltöttet fel lehetett vele rakni).
Az nem olyan nagy gond, ha az ota nem megy. Csak le kell tölteni, és twrp-ből telepíteni. Ami most a poco eu dev romba van twrp, szintén nem támogatja a frissítést, így hiába töltöm le, megáll a twrp képernyőn és onnan kézzel kell felrakni. A global romban nem a xiaomi tárcsázó és kontakt van, nálam ez volt az egyik ok, amiért nyitottam és ment fel a dev.

(#295) INGJOKE válasza TpS (#294) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem is elméletben csütörtökön 16:00-ra lejár a nyitási idő. Nekem is kellene valami jó leírás, vagy valami jó program ami végig vezet az EU rom első felrakásán. :)

(#296) surgery


surgery
senior tag

Az írják a bootloader nyitásnál 100% os kell legyem a Mi fiokod, én csináltam egy újat belépek de nem tudom hol lehet ellenőrizni hogy 100% os a fiókom mert nekem nem az a kép jön be amit linkeltek a leíráshoz :N

(#297) Viktor0610 válasza stnstn (#285) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs is még hivatalosan 5G a Telenornál. :))
Persze, hogy"siralmas" a térerő.

Samsung Galaxy A54

(#298) TpS válasza INGJOKE (#295) üzenetére


TpS
őstag

A V2-t érdemes kipróbálni, tényleg csak kattingatni kell.

(#299) INGJOKE válasza TpS (#298) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az jól hangzik. Mi a cucc neve? :)
Hol lehet olvasni róla vmit?

(#300) TpS válasza INGJOKE (#299) üzenetére


TpS
őstag

XiaoMiTool V2: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.