Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Воланд válasza idegen lény (#650) üzenetére


Воланд
titán

ize, most szerinted az tenyleg a win9 beta?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#652) idegen lény válasza Воланд (#651) üzenetére


idegen lény
őstag

Az van odaírva, és fent van már a Youtube-on is. Mi más lenne? Le is lehet tölteni.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#653) Воланд válasza idegen lény (#652) üzenetére


Воланд
titán

azert nem kellene elhinni mindent, amit a neten olvasol/latsz... a videot linkeld be.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#654) idegen lény válasza Воланд (#653) üzenetére


idegen lény
őstag

[link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#655) Воланд válasza idegen lény (#654) üzenetére


Воланд
titán

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#656) idegen lény válasza Воланд (#655) üzenetére


idegen lény
őstag

Most mi van? Ez csak egy ajánló. Sajnos, ez is mozaikos.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#657) Воланд válasza idegen lény (#656) üzenetére


Воланд
titán

es koze nincs a win9-hez. a star trekhez viszont annal tobb.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#658) kcsa válasza idegen lény (#656) üzenetére


kcsa
veterán

Legyen vitamaxos? (szar poén volt :DDD )

(#659) catroot


catroot
veterán

Ez azért már tényleg nem semmi.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#660) Воланд válasza Воланд (#657) üzenetére


Воланд
titán

Interview: We chat with the creator of the new Windows 8 LCARS app

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#661) Sweet Lou 6 válasza Воланд (#660) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

pár éve moonman még azzal viccelődött, hogy biztosan lesz ilyen. milyen igaza lett :DDD

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#662) idegen lény válasza Воланд (#657) üzenetére


idegen lény
őstag

Úúúh, hát ezért volt annyira ismerős! Pedig hányszor láttam már! Ez mekkora! Lehet, hogy Kirk kapitány és a kutyafülű már Windows 9-et használt? Persze, még csak a bétát. Nem véletlenül szorultak be a Béta Kvadránsba! :DD

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#663) idegen lény válasza idegen lény (#662) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem merem letölteni, de most már érdekelne, hogy akkor vajon mit tölt le? A Star Trek összes részét, vagy mit?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#664) arnyekxxx válasza idegen lény (#663) üzenetére


arnyekxxx
veterán

töltsd le bátran, csak előtte kapcsolj ki minden virusirtót az a biztos

(#665) idegen lény válasza arnyekxxx (#664) üzenetére


idegen lény
őstag

Nincs irtóm, különben is, ha ez egy borg fertőzés, az ellen úgyse sokat érne, hiszen minden ellenállás hasztalan. :R {Minap is letöltöttem vmi keresőt, ami egyből talált is két trójait, de nem törölte ki őket, hanem figyelmeztetett, hogyha azonnal nem veszem meg a fizetőset, akkor hamarosan eljön a világvége, vagy vmi ilyesmi, már hogy a gépemnek annyi. Persze jól megijedtem, azóta már háromszor végigvizsgáltam a SUPERAntiSpyware Freevel mindent (3 x 2 óra 20 perc!), még a 4 kB-nál kisebb fájlok vizsgálatát is bekapcsoltam, meg mindent, C, D, E, F lemezeken is végig futtattam, de csak pár követőt talált, semmi mást. Elképesztő, hogy egyesek mi aljasságra képesek a pénzért! :W Ez a tűzfala(i)m, amin nem jut át semmilyen féreg. Nem élek fűszerrel.}

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#666) arnyekxxx válasza idegen lény (#665) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Nincs irtóm,

Bátor vagy.

A cigány lovát árulja a vásárban. Jön a vevő, kérdezi a kupecet:
- Aztán egészséges-e a ló?
- Persze, hogy az!
Megegyeznek, a vevő fizet, a cigány elteszi a pénzt. Mikor elkötik a lovat, az teljes erőből nekiugrik a kőfalnak.
- Te cigány, ez a ló vak!
- Dehogy vak! Bátor!

(#667) PuMbA válasza idegen lény (#665) üzenetére


PuMbA
titán

Akkor rengeteg időt megspórolnál, ha nem hinnél el mindent amit írnak :DDD Komolytalan oldalakra fel sem kell menni és gond megoldva. Keresőt letölteni meg mi a fenének? Alap, hogy beugratás :C Ott a Google.

[ Szerkesztve ]

(#668) idegen lény válasza PuMbA (#667) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem böngésző volt, hanem ilyen vírus-, meg még talán hibakereső izé.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#669) idegen lény válasza arnyekxxx (#666) üzenetére


idegen lény
őstag

Azért fönt van ez a bizonyos ingyenes SUPERAntiSpyware, meg alapból a Vistás géphez hozzá van adva a McAfee, de azt nem használom, mert szerintem már lejárt, időnként kiír valami ilyesmit, meg hogy frissítsem, bár azt is írja, hogy "up to date", mikor "Update"-elem, de azt is írja, hogy nem vagyok védve: "Am I Protected? No", meg nem tud mindent fixálni: "One or more problems cannot be fixed because of an error. The detection signature file is more than 30 days old. Some components are missing. Please reinstall McAfee VirusScan." Sajnos, nem engedi a gép eltávolítani, már többször is próbáltam kitörölni. De legalább a tűzfalát tudom használni, így kettős tűzfal védelmem van a Windows tűzfalával együtt, eddig még egy féreg sem tudott áthatolni rajta. Nemrég még öt ingyenes "vírusirtót" is használtam egyszerre, még az IObit Advanced SystemCare-t is, de az kicsinálta a gépet, kék halál, miegymás, de hallottam, hogy nem jó, ha több van belőle, ezért csak ezt a SUPERAntiSpyware Freet hagytam fönt, mert az mindig talál vmit, bár csak követőket. De én ezeket az ingyenes izéket nem nevezném vírusirtónak, mert nem védenek valós időben, csak ha futtatom őket.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#670) kcsa válasza idegen lény (#669) üzenetére


kcsa
veterán

Mert a dupla tűzfalról elhiszed hogy szükséged van rá, otthoni felhasználóként, router mögött? :) Sokkal inkább egy kultúrált ingyenes vírusírtót (jobb híján akár a MS félét) kellene használnod.

(#671) idegen lény válasza kcsa (#670) üzenetére


idegen lény
őstag

Nincs routerem.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#672) idegen lény


idegen lény
őstag

http://ipon.hu/hir/az_amerikai_honatyak_kedvenc_torrentjei/23798

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#673) arnyekxxx válasza idegen lény (#669) üzenetére


arnyekxxx
veterán

De én ezeket az ingyenes izéket nem nevezném vírusirtónak,

Azokat más se nevezi vírusirtónak, tegyél fel egy avastot, avg-t, panda-cloudot, vagy bármit a rengeteg ingyenes de jó vírusirtó közül, vagy ha más nem legalább a MS saját irtóját rakd fel, ne legyen a géped vírustanya.

A duplatüzfal meg ugye csak poén?

Legalább egy nyomorult filléres routert tegyél a géped elé, ne a csupasz seggét tartsa a netre minden arrajáró nagypéniszű behatolni akarónak.

(#674) idegen lény válasza arnyekxxx (#673) üzenetére


idegen lény
őstag

Eddig azt hittem, hogy a SUPERAntiSpyware Free elég és jó. Vmelyik fórumban ajánlotta vki. Tényleg nem elég jó?

Miért lenne poén? Írja a gép is, hogy nem ideális több falat is a tűzben tartani egyszerre, de mivel nem tudom eldönteni, hogy a Windows vagy a McAfee tűzfala jobb, ezért inkább hagyom mindkettőt, több szem többet lát. Eddig nem is tudtam, hogy a McAfeenek is van tűzfala, meg a gépnek is. Sosem foglalkoztam ezzel. Alapból be van kapcsolva mind a kettő. Sosem reklamált ezért a gép. Bár amióta letöltöttem a TuneUp Utilities 2013-at (15 napos), az időnként felugraszt egy értesítést a McAfee tűzfaláról, hogy depriorizálta vagy mi, ha jól emlékszem. Meg még 3 startupot szokott permittedálni, köztük az Orbitot, nem tudom, hogy mi baja vele. Meg két MSMLX..., vmi ilyesmit. Ezt minden indulásnál eljátssza, már nagyon unom.

A routerről eddig azt hittem, hogy az csak azoknak kell, akik több gépet használnak a lakásban vagy az irodában. Amúgy van egy TP-LINK antennám, elég drága volt, azzal fogom a wi-fit, az nem helyettesít egy routert? Olyan, mint egy fehér nyuszi, akinek zölden villog az egy szem szeme az ablakban.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#675) kcsa válasza idegen lény (#674) üzenetére


kcsa
veterán

omg... ha wifit fogsz, router mögött vagy. Vannak itt hiányosságok, tanulni kellene, nem dupla tűzfalat használni :)

(#676) arnyekxxx válasza idegen lény (#674) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Te vagy tréfálsz, vagy nem is tudom.

Á, nincs más opció, te szórakozol velünk.

[ Szerkesztve ]

(#677) idegen lény válasza kcsa (#675) üzenetére


idegen lény
őstag

Ahogy céloztam is rá, valóban nem tudom, hogy pontosan mi az a router, csak annyit tudok róla, hogy magyarul útválasztó, meg hogy gépek közötti kapcsolathoz kell. Éppen ezért nem néztem utána soha, mivel nekem csak egy gépem van, akkor meg minek? Hidd el, tudnék róla, ha lenne routerem, de nincs, mivel sosem vettem ilyet. :N

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#678) idegen lény válasza arnyekxxx (#676) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem vicc, tényleg egy fehér nyuszira hasonlít, de hogy elhidd, csak kövesd a fehér nyulat: [link] Na látod? Na látod!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#679) arnyekxxx válasza idegen lény (#678) üzenetére


arnyekxxx
veterán

.

(#680) pushalias válasza idegen lény (#677) üzenetére


pushalias
addikt

„A legjobb módszer a világméretű éhínség megfékezésére, ha meditálunk.”

LOL :D

Honor 9 / HP 8470P

(#681) idegen lény válasza pushalias (#680) üzenetére


idegen lény
őstag

Egyetértek, bár sose írtam ilyet.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#682) idegen lény válasza arnyekxxx (#679) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez gondolom azt jelenti, hogy ott a pont. Köszi. :R

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#683) arnyekxxx válasza idegen lény (#682) üzenetére


arnyekxxx
veterán

nem, az azt jelenti, hogy ennél többet nem érdemes rá reagálni.

Légyszi, valami PC alapok for Dummies ismertetőn rágd már át magad, mert amit itt előadsz az fájdalmas.

(#684) idegen lény válasza arnyekxxx (#683) üzenetére


idegen lény
őstag

Azért írok a laikus topicba, mert az vagyok. Ha értenék hozzá, akkor nem is olvasnék ilyen topicokat. Sajnos, egy számítógéphez sem mellékelnek használati utasítást. Ha adtak volna hozzá, akkor elolvasom. Ha veszek bármilyen műszaki cuccot, mindig azzal kezdem, hogy elolvasom a kezelését, addig hozzá sem nyúlok. Amúgy meg ismerek jó pár embert, akik még annyira sem értenek hozzá, mint én. Nem tudom, miért kéne mindenkinek anyanyelvi szinten beszélnie a Basicet. Szerintem Te sem ezzel a tudással születtél. És mivel a számítógép jelenleg a legbonyolultabb technikai eszköz, amit az ember képes volt létrehozni, nyilvánvalóan nem egyszerű megértenie annak, akit a szakmája nem szorít rá erre. Én nem kapok azért fizetést, hogy ezt a rengeteg bonyolultságot magamba szívjam. Azért szerintem nagy hülyeséget sosem írtam. Ha nem akarsz segíteni, akkor meg ne segíts. Ez egy laikus topic laikusoknak. Ha ez zavar Téged, sajnálom, de ez van.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#685) arnyekxxx válasza idegen lény (#684) üzenetére


arnyekxxx
veterán

egy egész internett kaptál tele információval, semmi nem indokolja azt a mérhetetlen nemtudást amivel rendelkezel.

Kezdetnek ne irj laikus topikba, hanem olvass, tanulj alapokat, és ha ezek meglesznek akkor majd tudsz legalább érdeklődni ugy, hogy egy minimálisan hozzáértő ne kaparja a falat az olvasásodtól.

"És mivel a számítógép jelenleg a legbonyolultabb technikai eszköz,"

Nem az

Nem tudom, miért kéne mindenkinek anyanyelvi szinten beszélnie a Basicet

Nem kell

nyilvánvalóan nem egyszerű megértenie annak, akit a szakmája nem szorít rá erre

nyilvánvalóan aki inkább ír mint olvas, és nem próbál ki gyakorlatban, csak kitalált elméleteken mereng annak nem egyszerű megértenie.

Azért szerintem nagy hülyeséget sosem írtam.

de

Ez egy laikus topic laikusoknak

Ezt hol olvastad?

[ Szerkesztve ]

(#686) idegen lény válasza arnyekxxx (#685) üzenetére


idegen lény
őstag

Ti tényleg nem tudjátok elképzelni azt, hogy vannak emberek, akiket az ámítógépen kívül más dolgok sokkal jobban érdekelnek? Egy csomó mindenben meg hozzám képest Ti rendelkeztek "mérhetetlen nemtudással". És akkor mi van? Ettől én még biztosan nem válaszolnék Nektek foghegyről, magas lóról, és szívesen segítenék bármiben. Számomra a számítástechnika sosem képezte az általános műveltség részét. Már csak azért sem képezheti, és azért sem lehet vele lépést tartani, mivel állandóan változik. Ezért én nem megérteni akarom, arra egy élet is kevés lenne, csak használni, ahogy a TV működését sem értem, de attól még tudom használni. Számomra a gép nem cél, hanem eszköz. Olvasd el a topic címét.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#687) arnyekxxx válasza idegen lény (#686) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Ti tényleg nem tudjátok elképzelni azt, hogy vannak emberek, akiket az ámítógépen kívül más dolgok sokkal jobban érdekelnek?

De, viszont hogy jön ez ide?

Ezért én nem megérteni akarom, arra egy élet is kevés lenne, csak használni,

Ehhez képest amennyi energiát belefektettél abba, hogy ezt a topikot szétbarmold, ugyanannyi befektetéssel már félprofi winjuzer lehetnél ha azt tanulásra fordítod.

(#688) idegen lény válasza arnyekxxx (#687) üzenetére


idegen lény
őstag

Jó, csak egy oldalt mutassál, ahol ezeket meg lehet tanulni.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#689) Osi222 válasza idegen lény (#688) üzenetére


Osi222
tag

Csak egy fél perces keresés a tecsőn, és eléd tárul minden infó.
És akkor még a gugliról nem is beszéltem.
Szívesen segítünk kérdésekben, hisz arra van a fórum, de teleszemetelni se kéne. Egy kis önállóságot mindenkitől el lehet itt is várni, így tanul az ember a legtöbbet.
Senki sem IT professional címmel kezdte a pályafutását :)

(#690) arnyekxxx válasza idegen lény (#688) üzenetére


arnyekxxx
veterán

https://www.google.hu/

(#691) idegen lény válasza Osi222 (#689) üzenetére


idegen lény
őstag

Ja kösz. Aki meg nem tud angolul, az dögöljön meg. Amúgy mi az a tecső?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#692) idegen lény válasza arnyekxxx (#690) üzenetére


idegen lény
őstag

Komolyan azt akarod mondani, hogy a Google-ből tanultad meg a számítástechnikát ilyen profi szinten? Szerintem akkor még nem is volt. Amúgy szerinted én hogyan jutottam ehhez a cikkhez?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#693) idegen lény


idegen lény
őstag

Egy csomó dolgot nem lehet megtalálni a keresőkben. Például, hogy a W8-hoz érdemes-e egy fizetős vírusirtót fölrakni, vagy nem érdemes, hiszen már alapból van benne, sőt, nem is enged más vírusirtót föltelepíteni. Ki lehet ezt kapcsolni valahogy, vagy nem szabad, mert akkor ezzel kikapcsolom a tűzfalat is, vagy ezzel gyengíteném a W8 gördülékenységét? Vagy hogy van-e a Classic Shellnek teljesen magyar verziója, ahol a beállítások is magyarul vannak? De azt se írják sehol, hogy a Classic Shellben nem lehet kikapcsolni a Charms bart. Ehhez egy külön programot kell letölteni: "Skip Metro Suite Settings".

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#694) brd válasza idegen lény (#693) üzenetére


brd
nagyúr

Érdemes fizetőset (ill. inkább úgy fogalmaznék, hogy külsőt), mert az MSE az nem feltétlen jó, sok mindent nem ismer fel. A tűzfal külön kapcsolható. Magyar verziója tudtommal nincs a Classic Shellnek. A Charm Bar pedig kikapcsolható, pontosabban a sarokba húzva a pointert nem jön elő, Windows 8 Settings, Disable active corners, és ott All, de ilyenkor is, ha kell, akkor a Windows gomb+C-re előjön.

The only real valuable thing is intuition.

(#695) Osi222 válasza idegen lény (#691) üzenetére


Osi222
tag

Nem kell megdögleni, hanem el kell kezdeni tanulni. Nélküle félkarú óriás vagy, akár infóról van szó, akár a hétköznapi életről. Különben meg kis fantáziával magyar oldalakat is találsz bőséggel ebben a témakörben. Kulcsszó a keresésen van :)

(#696) idegen lény válasza brd (#694) üzenetére


idegen lény
őstag

:R Pontosan ezért kérdeztem, mert én is azt olvastam egyszer, hogy az Essential ugyan jó vírusirtó, de azért vannak nála sokkal jobbak is. Csakhogy mikor az egyik ismerősöm föl akarta rakni a W8-ra az avastot, úgy mint a W7-re szokta, a Windows Defender nem engedte, merthogy már van rajta vírusirtó. Ezen nagyon meglepődött, és most úgy gondolja, hogy ezek szerint nem is kell hozzá, mert már alapból bele van építve. Mondtam neki, hogy már a Vistán is ott van az Essential, hiszen mindig kapom rá a frissítéseket. De ez nem jelenti azt, hogy azzal már elég jól le van védve a gép. Ezek szerint ki lehet kapcsolni a Defendert a W8-ban is. És akkor gondolom az avast tűzfalát érdemes inkább használni. Ezt a kikapcsolási lehetőséget már láttam egy angol cikkben, de az ő általa letöltött Classic Shell beállítási lehetőségei közül egyszerűen hiányzik ez a "Windows 8 Settings" fül, hanem alapból a bal oldalon nincsenek aktív sarkok, de a Charms Bar előjön, és nem tudjuk sehogy se kikapcsolni. Pedig őt zavarja. Én lehet, hogy nem is kapcsolnám ki, mert ott van pl. a Share, ami ugyan nem tudom, hogy mire jó, de állítólag hasznos funkció.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#697) idegen lény válasza Osi222 (#695) üzenetére


idegen lény
őstag

Meglepődnél, hogy milyen kevés valóban hasznos magyar oldal van a W8-ról, hogy a Classic Shellről ne is beszéljek. Úgy látszik, ebben is jókora a lemaradásunk.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#698) PuMbA válasza idegen lény (#693) üzenetére


PuMbA
titán

Mint már mondtam magától olvasásból nem leszel okos. Ha már feltetted volna a Windows 8-at rég vágnád a dolgokat, mert használod és rájössz magadtól. Ezt a nem enged más vírusirtót feltelepíteni szöveget meg nem tudom, hogy honnan szedted, mert hülyeség. Ha használnád a Win8-at már felfedezted volna :)

[ Szerkesztve ]

(#699) idegen lény válasza PuMbA (#698) üzenetére


idegen lény
őstag

Erről csak annyit, hogy én beszéltem rá ezt az ismerősömet a W8-ra pontosan az e fórumban olvasottak alapján, amikből nagyon sokat tanultam. Pedig ő előtte már egyszer kipróbálta a W8-at, de kiidegelték a mozaik, meg az aktív sarkok, és megfogadta, hogy W8 soha, a W7 tökéletes. Ugye a szokásos reakciós szöveg. De addig-addig ecseteltem neki a W8 előnyeit, amiket a fórumból is tanultam, meg hogy az idegesítő elemeket ki is lehet kapcsolni, hogy végül is fölrakta újra a W8-at a Classic Shellel, és most nem győzi dicsérni, hogy ilyen jó, meg olyan jó. És igen, nem engedte föltelepíteni neki az avastot, kiírta, hogy már van vírusirtó a gépen, ami igaz is.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#700) PuMbA válasza idegen lény (#699) üzenetére


PuMbA
titán

Az lehet, hogy kiírta,de be lehet kattintani, hogy tovább engedjen és fel lehet rakni :) Egy kis körülnézéssel megoldható. Bár nekem nincs gond a beépítettel, nem használok mást.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.