Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#684) idegen lény válasza arnyekxxx (#683) üzenetére


idegen lény
őstag

Azért írok a laikus topicba, mert az vagyok. Ha értenék hozzá, akkor nem is olvasnék ilyen topicokat. Sajnos, egy számítógéphez sem mellékelnek használati utasítást. Ha adtak volna hozzá, akkor elolvasom. Ha veszek bármilyen műszaki cuccot, mindig azzal kezdem, hogy elolvasom a kezelését, addig hozzá sem nyúlok. Amúgy meg ismerek jó pár embert, akik még annyira sem értenek hozzá, mint én. Nem tudom, miért kéne mindenkinek anyanyelvi szinten beszélnie a Basicet. Szerintem Te sem ezzel a tudással születtél. És mivel a számítógép jelenleg a legbonyolultabb technikai eszköz, amit az ember képes volt létrehozni, nyilvánvalóan nem egyszerű megértenie annak, akit a szakmája nem szorít rá erre. Én nem kapok azért fizetést, hogy ezt a rengeteg bonyolultságot magamba szívjam. Azért szerintem nagy hülyeséget sosem írtam. Ha nem akarsz segíteni, akkor meg ne segíts. Ez egy laikus topic laikusoknak. Ha ez zavar Téged, sajnálom, de ez van.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.