Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) negyedes válasza idegen lény (#500) üzenetére


negyedes
addikt

Akkor minek akarod megvenni a win8-at? :F

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#502) fogtunder


fogtunder
nagyúr

egy ideje átváltottam megfigyelő pozira itt, de az ünnepek alatt sokat hurcoltam, próbálgattam a gépet és sikerült összeakadnom nagyon kellemes dolgokkal, amik apróságok mondjuk a start menü kukázáshoz képest, de nagyon kellemes meglepetést okoztak:

egyrészt hajlandó végre eltárolni a nas-om hitelesítő fiókadatait, amire se az xp, se a win 7 nem volt valamiért képes, három teljesen különböző gépen sem.

ha dokkolón használom a gépet, általában le van csukva, de néha szokott kelleni a laptop monitora is, ha win 7 alatt felnyitottam, az általában sikeresen összezavarta a rendszert, felbontás és kijelző pozíció szintjén, itt tökéletesen tudja, mit szeretnék csinálni.

érezhetően gyorsabb a gép, mint win 7 alatt volt (friss installt használtam 2 hétig, és utána frissítettem be, szóval ugyanaz az összehasonlítási alap).

ugyanakkor a csempés felület egérrel teljesen fölösleges, a mail kliensen és az üzeneteken kívül semmit nem használok, azt is csak oldalsávként az asztal mellett, talán ha lesznek majd értelmes programok is...

I hate morning people. And mornings. And People.

(#503) negyedes válasza fogtunder (#502) üzenetére


negyedes
addikt

Multimonitor kezelese nagyon jo. :K

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#504) pushalias válasza idegen lény (#500) üzenetére


pushalias
addikt

Úristen, ennyi tömény hülyeséget hogy lehet összehordani? Kétszáz hozzászólással korábban kiderítettük, hogy 64 bites processzor van a laptopodban, azt is nagyjából megbeszéltük, hogy ugyan felmenne rá a 64 bites rendszer, de bőven jó rá a 32 bites, vagyis eleve nem kell a DVD, amit reklamálsz, egy rendszerről úgy mondasz magabiztos ítéletet, hogy láthatóan azt sem tudod, eszi-e vagy isszák, operációs rendszer „visszavonásáról” elmélkedsz, amikor már eladtak belőle több, mint 40 millió példányt, és így továb.

Máskor nagyon kíváncsi lennék arra is, miért változtatod a leírt véleményedet kábé minden harmadik hozzászólásodban, de a te esetedben inkább lemondok a tudás birtoklásáról, néha megér az ép elme megőrzése egy kis tudáshiányt.

Szépen megkérlek: ne szívass másokat. Szemétség. Ha legalább a fedőtörténeted igaz, akkor baszogasd a microsoftos supportot, ott a telefonszámuk, őket azért fizetik, hogy elviseljék az ilyesmit. Itt viszont senki sem kap azért pénzt, hogy elviselje az ámokfutásodat, miközben jószándékúan még segíteni is próbál neked.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#505) idegen lény válasza BiP (#482) üzenetére


idegen lény
őstag

"Ha gyökér az oprendszer, és elavult a gép, és drága a frissítés, akkor miért pont Win8-ra akarsz frissíteni? Miért nem elég a Vista SP2 vagy a Win7?" Egyrészt azért, mert ha már oprendszert váltok, akkor célszerű a legfrissebbre. Egy cikkben is azt ajánlották, hogy Vistáról mindenképpen ajánlatos 8-ra váltani, 7-ről már kérdéses. Meg minek váltsak kétszer. Úgyis a 8 a jövő. És a fönt említett kiforratlanságai ellenére olyan előnyökkel rendelkezik, amik pont egy elavult laptop teljesítményét tehetik jobbá, akár olyan mértékben is, ahogy arra bajszos fórumtársunk is utalt, mikor azt írta, hogy a felesége amúgy már elavult gépére azért rakott 8-at, mert akkor nem kell új gépet vennie. Ugye egy laptopnál az oprendszer hőtermelése, vagyis, hogy milyen hamar amortizálja le a gépet, mennyire veszi igénybe a gépet, mennyi memóriát köt le, mennyire gyors, ez mind életbevágó szempont, már ha a gép élettartamát nézzük. És ezekben a W8 kimagaslóan jól teljesít még a W7-hez képest is.

Most például csak a laptop kitisztíttatására el fogok költeni 8000 Ft+áfát, és még kell hozzá vennem egy 3000 Ft-os laptophűtőt is.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#506) Воланд válasza pushalias (#504) üzenetére


Воланд
titán

"Itt viszont senki sem kap azért pénzt"

de, a fizetett ms berencek!

;] :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#507) pushalias válasza Воланд (#506) üzenetére


pushalias
addikt

Bakker, erről mindig elfeledkezem. :DD

Honor 9 / HP 8470P

(#508) BiP válasza idegen lény (#500) üzenetére


BiP
nagyúr

"Jó, de azt is vedd figyelembe, hogy én ezt egy régi, elavult, 32-bites vacak gépre akarom telepíteni,"
Többször kitárgyaltuk. A géped nem 32bites, csak a most rajta lévő Vista.
És nincs köze ahhoz, hogy más megveszi-e vagy sem.

"Te költenél rá ennyit?"
A Te helyzetedben nem. Főleg, ha kiforratlannak tartod, és a géped is lassú.
És ennek meg végképp semmi köze ahhoz, ha más megveszi, és ettől ő nem lesz eleresztve, csak mert ő -az ő feltételeinek megfelelően- áldoz rá.

Én azt javaslom, hogy tartsd meg a 32bites Vistát, tartsd frissen (legyen fent a 2-es szervízcsomag, és a többi naprakész frissítés), és azzal húzd ki addig, amíg vagy kiforr a Win8 vagy veszel új gépet.

"Az XP és a Vista között azért telhetett el annyi idő, mert az XP még ma is megfelel a kor követelményeinek, nemhogy akkor. ..."
A Microsoft Windows kiadási ciklusa 3 év. Ettől 1x tértek el, a Vista megjelenésekor, aminek számos oka volt, és elsősorban nem az, amit Te említesz. Az, hogy az XP jó volt, az inkább csak teret engedett a Microsoftnak, hogy belefér annyi időhúzás. De nem ez volt az ok. Hosszú történet.

[ Szerkesztve ]

(#509) pushalias válasza BiP (#508) üzenetére


pushalias
addikt

Az ő esetében én egy 32 bites W7-et nem tudnék kizárni, mint jó megoldást.

0. Az előző laptopom hasonló volt, csak RAM volt benne kevesebb, és Vistával csigalassú volt, W7-tel meg száguld a mai napig.
1. Nincs nagy eltérés a felületben. Ha a Vistával elboldogult, a W7-tel is el fog.
2. Halál egyszerű az upgrade.

Honor 9 / HP 8470P

(#510) BiP válasza pushalias (#509) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen, az is jó lehet. De látod, nem akar 2x váltani.
Mert a Win8 erőforráskezelése valóban jobb lehet, mint a Win7-é, viszont tényleg vannak alap kezelőfelületi furcsaságok a 8-ban, amit nem egyszerű megszokni.

Ha már mindenáron Win8-at akar (a kiforratlansága ellenére), akkor vegye meg a 32bites letöltős változatot olcsóbban, nem kötelező úgy a DVD sem. Ha meg akar lemezt, akkor bizony csengetni kell.

(#511) SPY0817


SPY0817
aktív tag

Csak olvastam a dolgokat amit nekem válaszolt már inkább ingnorálom mert mint többen is írták ordas nagy baromság. :D

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy-hogy még itt van és nem törölték ennyi offolás után.. :D

Tényleg nem tudom, hogy ennyire alul-kvalifikált vagy csak szivatja a népet..

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#512) BiP válasza SPY0817 (#511) üzenetére


BiP
nagyúr

Az még nem is lenne baj, ha alapból nem ért hozzá annyira, vagy nincs benne otthon. Mindenkinek más az a téma, amiben laikus.
A gond azzal van, hogy lelkes is hozzá, belekever nem odaillő dolgokat, aztán megy a csodálkozás, hogy nem egyértelmű.

(#513) SPY0817 válasza BiP (#512) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Közben rájöttem, hogy talán kicsit erősen meg rosszul fejeztem ki magam, de egyszerűen amit leírtok azon is veszekedik.. :D

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#514) pushalias válasza BiP (#512) üzenetére


pushalias
addikt

„A gond azzal van, hogy lelkes is hozzá, belekever nem odaillő dolgokat”.

Ha csak ez lenne, még elviselné az ember. De időnként mintha egy randomgenerátor lenne mögötte, egymásnak teljesen ellentmondó dolgokat ír, mikor mit dob a gép.

Honor 9 / HP 8470P

(#515) #13260800


#13260800
törölt tag

Na úgy látszik vannak akik ízlésesen is meg tudják csinálni a telefonok, táblák, és asztali számítógépek egyesítését. Omladozik az MS vár.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cpWHJDLsqTU

(#516) Воланд válasza #13260800 (#515) üzenetére


Воланд
titán

tudjuk, tudjuk, az idei ev a linux-e lesz.

szerk.: az izles meg emberfuggo, mar megint a sajat velemenyedet jelented ki nagy igazsagkent. az ms-nek meg telefon fronton mindene van, a varat kiveve.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#517) #13260800 válasza Воланд (#516) üzenetére


#13260800
törölt tag

Nem az a lényeg, hanem a felhasználói felület. A W8 silány, ócska kínai bazáros irgalmatlan elavult és nehézkesen használható felületét még a Unity is üti pedig az is... Na de telefonon meg egyenest földbe döngöli.

Egyébként a tavalyi már a Linuxé volt az Android letarolta a mobilpiacot. Mit akarsz még? (miközben az MS az akkor még világ legnagyobb mobilgyártójával talán ha 2% elért az okos telefon piacon. Bada-s rendszerből több ment el :D)

Neked milyen véleményed van a sajátodon kívül? A helyzet az, hogy csak te veszed fel annak. Amiket mondok azok természetesen csak egy icike picike nézőpont. Ami történetesen az enyém. Más kérdés, hogy ebbe te belemesélsz dolgokat. Ahhoz nekem már semmi közöm.

[ Szerkesztve ]

(#518) Воланд válasza #13260800 (#517) üzenetére


Воланд
titán

"Nem az a lényeg, hanem a felhasználói felület. A W8 silány, ócska kínai bazáros irgalmatlan elavult és nehézkesen használható felületét még a Unity is üti pedig az is... Na de telefonon meg egyenest földbe döngöli."

szerinted.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#519) #13260800 válasza Воланд (#518) üzenetére


#13260800
törölt tag

pontosan. meg majd hamarosan a piac szerint is. Még ebből is több megy majd el mint WP-ből :D (erről is a Metro vagy Modern UI vagy akárminek is hívják tehet minimális szép érzékkel azért az emberek nagy többsége rendelkezik)

[ Szerkesztve ]

(#520) Воланд válasza #13260800 (#519) üzenetére


Воланд
titán

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#521) Osi222 válasza #13260800 (#519) üzenetére


Osi222
tag

Bár nem kell készpénznek venni de ez alapján nem túl fényes a win8 startja.
Ha így folytatja, még a vistától is átveheti a képzeletbeli dobogós címet.
A kérdés, hogy a jövőben a picipuha kampányhengere mennyire tudja az embört meggyőzni arról, hogy márpedig neked erre igenis szükséged van.
Ha sikerül nekik, emelem a kalapom előttük. Ha viszont nem, nagyon gyorsan fog érkezni back to the roots alalpon az sp1, vagy a win9 :D

Szerk:
itt magyarul is egy cikk ugyanerről

[ Szerkesztve ]

(#522) #13260800 válasza Osi222 (#521) üzenetére


#13260800
törölt tag

Ha ingyen adják :D Akkor vevő vagyok egyre :D De nem kell őket félteni. Annak idején is voltak szaftos ügyeik.

(#523) Alex91 válasza Osi222 (#521) üzenetére


Alex91
félisten

Tul jol sikerult ez a Modern ui :DD ...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#524) negyedes válasza #13260800 (#515) üzenetére


negyedes
addikt

pont hogy a unity egy gany valami. :U szerintem

x86-os desktopokon meg mindig a hibatar fele van a linux.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#525) pushalias válasza Osi222 (#521) üzenetére


pushalias
addikt

Azt az apróságot tegyük hozzá, hogy a pécés piac brutálisan esik vissza, a W8-as tabletek és hibridek pedig pedig nem a 150 dolláros androidos lag-o-meterek kategóriájában indulnak.

(#518) woland_y2k

Fogadjunk, nem találod ki, ki írta nemrég azt, hogy „Szeretem mikor emberek megmagyarázzák, hogy ami szar az igazából jó és csak én vagyok a hülye”. :C

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#526) fogtunder válasza #13260800 (#515) üzenetére


fogtunder
nagyúr

csodálatos koncepció, csak a hardvert, meg annak az árát szeretném már látni, ami épül rá, plusz akármilyen munkára alkalmatlan lesz, ami túlmutat a levelezésen és a 12 cellás képlet nélküli táblázatok legyártásán. cserébe a win 8 itt van, létezik, rengeteg hardveren elfut gyorsabban, mint a 7.

mondjuk rohadtul fogok örülni neki, ha megcsinálják és lesznek itthon is hivatalosan elérhető telók.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#527) #13260800 válasza negyedes (#524) üzenetére


#13260800
törölt tag

Ha vissza olvasol akkor láthatod, hogy én Ubunturól váltottam Lubuntura mivel nem bírtam megszokni a Unity-t (LXDE teljesen jó nekem). Ennek ellenére azt legalább tudtam használni nem úgy mint a Modern - Metro kínai bazáros ratyit.

[ Szerkesztve ]

(#528) #13260800 válasza fogtunder (#526) üzenetére


#13260800
törölt tag

abban biztos lehetsz, hogy olcsóbb lesz a WP-nél. De ahogy olvasom egyenlőre ez csak egy demozás volt. A tervek szerint bármilyen telefonra telepítheted ami megfelel a nem túl nagy hardveres követelményeknek. Abban igazad van, hogy még sokat kell rá várni kb egy év. Úgyhogy sajnos még sokáig nem lesz alternatíva.

(#529) fogtunder válasza #13260800 (#528) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én már semmiben se vagyok biztos, amíg nem láttam :)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#530) negyedes válasza #13260800 (#527) üzenetére


negyedes
addikt

szerinted.

en vissza nem tudnek valtani egy unalmas ikonracsra vagy buta widgetekre.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#531) SPY0817 válasza #13260800 (#528) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Neked szerintem nem kéne menni elemzőnek..

És használd az off jelölést hasznos ha offolsz pláne ha folyamatosan..

(#530) negyedes egyetértek veled! :)

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#532) pushalias válasza #13260800 (#528) üzenetére


pushalias
addikt

Értem én, hogy arra áll neked a pöcök, hogy a relatív alacsony hardverigény miatt majd hogy veri a WP-t, azonban rá kell, hogy ébresszelek, abban a kategóriában jóval inkább a hatalmas tömegben árult alsó-középkategóriás kukarobik áradatával kell majd felvennie a harcot. A leendő UbiFon nem a Lumia 920, de még csak nem is a Lumia 620, hanem a Blade és a Galaxy Ácse ellen fog dicső háborút folytatni, az azokétól olyannyira elütő ikontengerével. A felső kategóriában viszont az iPhone-Samsung-Nokia-HTC csatársor ellen kéne produkálni magát, ami megint csak izgalmas kaland lesz. És akkor még a Mozilla be sem dobta a saját ikonjait.

Honor 9 / HP 8470P

(#533) #13260800 válasza pushalias (#532) üzenetére


#13260800
törölt tag

Te teljes tévedésben vagy. Nekem nincs bajom a Windows-al egészen a Windows 7 -ig. Annak idején még Windowos telefonom (vagy akkoriban még PDA-nak nevezték) is volt. Egyedül azokkal a Windowsokkal van bajom amikre rátették ezt a csodálatos Modern UI-t. Ha simán ki lehetne kapcsolni állítom még vennék is ilyen mobilt. Sőt itthonra is elgondolkoznék azon, hogy az 5 gépem közül valamelyikre feltegyem.

(#534) pushalias válasza #13260800 (#533) üzenetére


pushalias
addikt

„Te teljes tévedésben vagy. Nekem nincs bajom a Windows-al egészen a Windows 7 -ig.”

Ééééééééééés igen, hölgyeim és uraim, és igen! Orrrriásssi szenzácció! Veszi a lapot, aki veszi a lapot! Szenzácció a Mobialéna fórumában, órrrrjássi szenzáccccijó!

Mindösszesen 101 szavas hozzászólásomban egyetlen paraszthajszál, azaz tárárám! csekély 101 szó erejéig nem írtam egy büdös szót sem e kedves úriember és a Windows kapcsolatáról – ami egyébként nem csoda, hiszen a hozzászólásom témájának semmi köze nem is volt hozzá. Sokkal inkább céloztam arra, hogy a Windows Phone-nal van baja, és tárárárárá!, láss csodát, ezt végül csak alá is támasztotta némiképp kusza válaszában.

Orrrriásssi szenzácció!, hölgyeim és uraim! Micsoda szövegértés, hölgyeim és uraim, orrrrjásssi szenzácció! Csak állok lenyűgözve!,

Harsonákat neki, kiérdemelte! Az off topik offolását láthatták hölgyeim és uraim, orrjássi szemzácccijó! Micsoda jól fejlett troll, hölgyeim és uraim, micsoda jól fejlett troll, a saját off topikját tudja szétoffolni, hihhhetetlen szenzáccciójó!

Cirkuszban nem kerestél még állást? Ilyen túlfejlett troll adottságokkal, és ilyen kevés logikával sokkal kevésbé macerás, mint rendszergazdát imitálni.

Honor 9 / HP 8470P

(#535) fogtunder válasza #13260800 (#533) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát, ha szerinted a winmo 6.5 bármiben is jobb volt, mint egy wp7.5, akkor már sok mindent értek.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#536) bagkri01 válasza #13260800 (#533) üzenetére


bagkri01
őstag

Így már én is értek egy pár dolgot, ha szerinted a régi win mobilok és a régi windows jobbak, mint a mostaniak akkor te az a türelmes féle ember lehetsz. Nekem is volr régi windows telefonom (hát nem igazán szerettem, a leggyengébb android is kenterbe veri őket), a pc-s windows pedig isten igazából win 7 óta használható igazán rendesen.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#537) pushalias válasza bagkri01 (#536) üzenetére


pushalias
addikt

Azért ha nagyon erős vas volt a WinMobil alatt, és eléggé testre szabta a gyártó, akkor jól tudott hasítani – lásd a legendás HD2-t, csak az ugye még most sem vall szégyent nyers erőben.

Honor 9 / HP 8470P

(#538) #13260800 válasza bagkri01 (#536) üzenetére


#13260800
törölt tag

Mondom amire rátették a Metrót vagy Modern UI-t. Mint már kifejtettem néhány szászor ez a bajom vele. Ha nem lenne rajta még vennék is ilyen eszközt.

(#539) #13260800 válasza pushalias (#534) üzenetére


#13260800
törölt tag

Háát ahogy olvaslak te már szerintem ott melózol. Gondolom ott is csempézel :D

(#540) SPY0817 válasza #13260800 (#538) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Szerintem te még nem használtál WP7/8 as telefont.

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#541) #13260800 válasza SPY0817 (#540) üzenetére


#13260800
törölt tag

Hál isten nem. A kollégámnak és 1 - 2 ismerösömnek van olyan (így mobil fronton is volt szerencsém elförmedni a felhasználói felületen). Elmondásuk szerint soha többet WP mobil. Nem tudom mennyire igaz ez a lista WP8-ra. Na de csak ha a harmada igaz már érthetetlen egyáltalán miért veszik az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#542) SPY0817 válasza #13260800 (#541) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Egy része van, nagy része WP8ban már nincs. Ettől függetlenül szerintem használhatóbb a hétköznapokban mint egy android.. :D de ez ugyancsak szubjektív.. én spec DLNA-n nem akarok filmet lejátszani HDban a TVre :D ez nekem kicsit nonszensz hogy egyáltalán HDfilmet tegyek telefonra.. zenét már küldtem DLNA-n TVre de ez még belefér.. azt amúgy is tárolok rajta..
Szóval az indokok egy része mondva csinált.. egy része jogos de van rá alternatíva vagy ettől még teljesen élhető..

Szerinte szakadj le a csempék fikázásáról :D ez baromi szubjektív dolog.. Nekem spec tetszik az informatív minimalista design.. Neked nem tiszteletben tartom, de ne ezek alapján írj le egy rendszert hogy nem csili-villi, valakinek ez valakinek az számít..

[ Szerkesztve ]

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#543) #13260800 válasza SPY0817 (#542) üzenetére


#13260800
törölt tag

Igazad van egyet értek minden szavaddal. Persze fikázom a rendszert de az az igazsság melóhelyen meg használom az új Hyper-V már ilyen de más MS "szervereknél" is ilyen felület lesz. Nem tetszik, de használható és szokható. Legyen béke. Elnézést, hogy ennyit "értetlenkedtem" nem is rontom itt tovább a levegőt. :)

[ Szerkesztve ]

(#544) pushalias válasza SPY0817 (#542) üzenetére


pushalias
addikt

A lista zömében nem igaz vagy értelmetlen hülyeség, vagy azóta már nem igaz, a megfelelő topikokban ezeket ezerszer leírták már, csak persze mint minden hoax ezerrel terjed, hiába cáfolják, ha a hatereknek jó, mert olyan prímán „igazolja” az előítéleteiket.

Update: a legszebbek azok, amik más okostelefonon sem úgy vannak (pl. ébresztés), de ugye az megint csak kit érdekel. :)

Meg ugye a kedvenc kifogásom, ami lényegében annyit jelent, hogy mi az, hogy nem lehet rá warezolni. Anyádért, hülyegyerek, azért. Majd ha te ingyen dolgozol, akkor várd el a fejlesztőktől, hogy ők is ingyen dolgozzanak.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#545) BiP válasza pushalias (#544) üzenetére


BiP
nagyúr

+1.
Tényleg nagyon nem túl hiteles ez a lista.

(#546) pushalias válasza BiP (#545) üzenetére


pushalias
addikt

Ráadásul ugye, mint arra céloztam is, a lista jó része ilyen alapon ráhúzható Androidra és/vagy iOS-re is, csak ugye azok a jóval korábi start miatt már olyan elterjedtek, hogy picit kínos lenne azon vergődni, miért választják az emberek. Meg persze az ősok miatt se: azokat nem hate-elhetik azért, mert a Nokia lelőtte a sikerei csúcsán tündöklő Symbian, és a „mi biztosan tudjuk, hogy sokkal sikeresebb lett volna” Meego szálat.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#547) SPY0817 válasza pushalias (#544) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Sajnos sok az igazság abban amit írsz manapság trendi lett a maradiság és a "gyűlölet" vagyishát a fikázás. Sokan elfelejtik, hogy a (fikázás != véleménynyílvánítás), vagyishát ez egy elég primitív fajtája..

Elejébe még próbáltam az emberekkel fórumokban beszélni, hogy fejtse már ki "fos" alatt mit ért. pontosan és olyankor egy idő után sokan rájönnek, hogy saját maga se tudja már mit is akar. De már belefáradtam..

Az meg már megint egy külön off off amikor a Nokiát boncolgatják, hogy mi lett volna ha...

[ Szerkesztve ]

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#548) idegen lény válasza Osi222 (#521) üzenetére


idegen lény
őstag

Szerintem ez le fogja körözni a W8 eladásokat: http://index.hu/tech/2013/01/03/erzelemjelzo_farok_a_japanbol/

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#549) idegen lény


idegen lény
őstag

Talán, ha egy tamagochit ráraknának az egyik csempére, akkor jobban fogyna a W8-as motor.

Háromszor kellett elindítanom a Windows 8 Upgrade Assistantot, ebből kétszer kék halál lett, de végül ezt köpte ki: Secure Boot isn't compatible with your PC
Your PC's firmware doesn't support Secure Boot so you won't be able to use
it in Windows 8.
More info
Your screen resolution isn't compatible with snap
If it's possible, change your screen resolution to at least 1366 x 768 to
snap apps.
More info
McAfee Internet Security Suite
Not compatible
McAfee Personal Firewall Plus
Not compatible
McAfee SecurityCenter
McAfee, Inc.
Not compatible

Most akkor nem lehet csili-vili W8-am? :O

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#550) catroot válasza BiP (#545) üzenetére


catroot
veterán

Nem akarom elhinni, hogy már megint ezzel a listával érvel valaki... :(

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.