Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) D1Rect válasza brd (#245) üzenetére


D1Rect
félisten

Feltételezve, hogy középről indul az egér.
Elég, ha megérinted a sarkot és húzod lefele, amire előjön célon vagy és kattinthatsz. :)

Ha belepiszkálsz, akkor kirakhatod a leállítást csempére, asztalra, taskbarra, ahova akarod.
(a topik összes haszna ennyi volt, mert eddig lusta voltam magamnak megcsinálni :D)

(#250) Dreamweaver7: Amint beindul a market, a W8 lesz az eddig legjobban és legegyszerűbben szabható win.

[ Szerkesztve ]

(#252) idegen lény válasza pushalias (#249) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem egészen: "A Windows RT-vel ellentétben a számítógépes hardverekre szánt Windows 8 és 8 Pro kiadásból egyaránt kétféle kiadás létezik: 32 és 64 bites. Egy 32 bites Windows-rendszer legfeljebb 3 gigabájt memóriát képes kezelni, a 64 bitesnél azonban már nincs ez a megkötés, gond nélkül fel lehet szerelni a gépet ennek többszörösével is. Mivel a memória olcsó, érdemes minél többet venni a számítógépbe, így a rendszer nem fog lelassulni akkor sem, ha egyszerre sok program van megnyitva. Ha legalább négy gigabájt memória van a PC-jében, mindenképpen válassza a 64 bites kiadást!"

A Windows 8 gépigénye:

Processzor: 1 gigahertzes (GHz) vagy gyorsabb támogatja a PAE, NX és SSE2 (további információ)
Az enyém 2.00 GHz, tehát megfelelő.

RAM: 1 gigabájt (GB) (32 bites) vagy 2 GB (64-bit) Az enyém 3,00 GB, vagyis bőven vinnie kell a 64-et is.
Merevlemez-terület: 16 GB (32-bites) vagy 20 GB (64-bit) A C-n és a D-n összesen több, mint 75 GB szabad helyem van!
Grafikus kártya: Microsoft DirectX 9 grafikus eszköz WDDM-illesztőprogram
Ilyet ugyan nem találtam, DE van Adobe Flash Player 11 ActiveX!, ami már jócskán meghaladja a 9-et és még Plugin is van hozzá!

Nem is értem, alapból miért nem 64 bites a gép, amikor simán elvinné! :W

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#253) Dreamweaver7 válasza D1Rect (#251) üzenetére


Dreamweaver7
csendes tag

Igazad lehet. És legyen is. :K

(#254) Воланд válasza idegen lény (#252) üzenetére


Воланд
titán

frissiteni a frissitesi seged segitsegevel nem lehet 32bites rendszerrol 64bites rendszerre frissiteni (meg ugy egyaltalan nem lehet 32bitrol 64bitre frissiteni), hanem tiszta telepites (format c, elveszik minden le nem mentett adatod) kell. ez van leirva abban, amit bemasoltal.

"DE az Adobe Flash Player 11 ActiveX!, ami már jócskán meghaladja a 9-et és még Plugin is van hozzá!"

semmi koze nincs a flash player verziojanak a directx verziojahoz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#255) idegen lény válasza Воланд (#254) üzenetére


idegen lény
őstag

Azt tudom, hogy frissítéssel nem lehet frissíteni, hanem az egész rendszer újratelepítésével, mert már unom a Vista hülyeségeit, csigalassúság, összeomlások, sorozatos kék halál, csökkentett mód, stb. Csak nem tudom, hogy egyáltalán lehet-e egy gyári 32 bites Toshiba Satellite notebookra 64 bites W8-at telepíteni? Ahogy fölsoroltam a gépigénye alapján simán, de vajon engedi-e, és hogyan kell ezt csinálni?

Ja, és szerintetek egy alap W8-at (nem a Pro-t) még egy W7 Ultimate-nél is jobban megéri telepíteni? A W7 Ultimate-hez kapnák egy telepítőlemezt is.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#256) idegen lény


idegen lény
őstag

Rákerestem erre a DirektX-re, talált is a system32-ben egy ilyen nevű "mappát?", de a folder üres. "This folder is empty."

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#257) pushalias válasza idegen lény (#255) üzenetére


pushalias
addikt

Könyörgöm, hagy már abba a dolgok keverését, mert fáj!

Hogy 64 vagy 32 bites változatot telepíthetsz-e, az alapvetően a processzortól függ. Hacsak nem őskövület a laptopod, akkor 64 bites architektúrája van, tehát ha az egyéb követelményeknek megfelel, akkor mehet rá a 64 bites W8, ennek semmi köze nincs ahhoz, most milyen rendszer van rajta.

A 64 bites rendszer természetesen fel fog rá menni, csak éppen nem upgrade-ként, hiszen 32 bites rendszer nem upgrade-elhető 64 bitesre. Ez annyi bonyodalmat jelent, hogy adatmentéseket kell végezned, és emlékeim szerint az W8 Upgrade Advisor nem nagyon támogatja a Vistát.

Vagyis először lemented az adataidat, aztán rátolsz egy szűz W8 64 bites rendszert, aztán helyreállítasz ami adatot tudsz, aztán keszcsókom.

(#256) idegen lény Mert a Windows verzióját a Windows mappa alapján állapítod meg? :Y

Futtasd le a dxdiag nevű programot, az ad infót a gépeden levő DirectX verzióról. Ugyanakkor természetesen a videokártya gyártójának honlapján tudsz rákeresni, hányas verzióig támogatott a kártya.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#258) SPY0817 válasza Dreamweaver7 (#250) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Remélem az usb csatlakozókat is fordítva akarod bedugni mert te neked úgy esik kézre. :D Tudod ha sok erőfeszítést igényel valami hogy becsatlakoztasd számítás technikában valószínűleg az azt jelenti hogy nem oda kell.

Szóval az előző monológot eltekintve mindenki a mindenféle buta kis berögződése alapján próbálja otthonosítani a rendszert és hát hogy mennyit kell vadászni hogy olyan legyen.. Hogy ne bal hanem a jobb sarokba kelljen vinni az egeret hát istenem.. :D Néha nagyon tudom irigyelni egyesek problémáját. :D

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#259) BiP válasza idegen lény (#255) üzenetére


BiP
nagyúr

Inkább azt mondd meg, milyen processzor van abban a Toshiba laptopban vagy legalább egy típusszámot, ami alapján kiderülhet, hogy milyen lehet benne.
Az, hogy menni fog-e rajta a 64bites rendszer, az a procin múlik. (szerk: látom, közben írták is)

Mondjuk mivel csak 3Giga ramod van, minek neked 64bites Win8?

szerk2: Amúgy biztos, hogy csak 3 Giga ramod van? Mert ha csak a Windows-zal írattad ki, lehet, hogy csak azért ír annyit, mert annyit lát.
Ha fizikailag 4GB van, akkor már érdemes lehet a 64bittel foglalkozni, ha valóban csak 3, akkor szerintem felesleges.

szerk3: Látom, Toshiba Satellite L300-144. Ebben ha nem tévedek, intel T2370 proci van, ami már 64 bites.
Akkor már csak a RAM a kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#260) pushalias válasza BiP (#259) üzenetére


pushalias
addikt

Őszintén, szívedre tett kézzel: mikor láttál utoljára 32 bites procival szállított laptopot? 5 éve? 6? régebben? :)

És igen, látom rájöttél, nagy eséllyel van neki 4 GB, csak a 32 bites rendszer „nem látja”. Bár egy időben Toshiba sok lapost adott ki 3 GB RAM-mal, pusztuljak meg ha tudom, miért.

(#258) SPY0817 Abba gondolj bele, mit csinálna szegénykém egy Mac-kel, ahol ezek az álmai szóba sem jöhetnek. Ott melyik hajára kenhetné a sokéves tapasztalatát? :)

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#261) Dreamweaver7 válasza SPY0817 (#258) üzenetére


Dreamweaver7
csendes tag

Az USB csatit senki nem akarja fordítva bedugni.
Ez a nem túl felhasználóbarát felületről szól. De nem vagyok egyedül ezzel, sok embernek akadt a torkán a Metro UI. Ez van, megszokjuk idővel a használatát.

(#262) BiP válasza pushalias (#260) üzenetére


BiP
nagyúr

Elég régen, de hát nem tudtam, milyen régi gépre akart telepíteni. (azóta megnéztem az adatlapját)
Mondjuk amikor bejöttek a csak 32bites Atomos netbookok, és évekig azt nyomatták, 64bit nélkül, akkor azért nagyot néztem.
Mondjuk a Toshiba alapból nagyon okos. A fasza kis x200, core2-es 4gigás gamer laptopon 32bites Vista volt előtelepítve, és a mellékelt lemezen is csak 32bites volt. Gratula nekik.

[ Szerkesztve ]

(#263) negyedes válasza idegen lény (#255) üzenetére


negyedes
addikt

Arra a gepre semmi ertelme 64bites rendszer. :N

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#264) pushalias válasza BiP (#262) üzenetére


pushalias
addikt

Sokáig egy csomó cucc nem volt 64 bites rendszerre, és még most is lehet vele szoplákolni, tehát valahol megértem őket.

Honor 9 / HP 8470P

(#265) idegen lény válasza BiP (#259) üzenetére


idegen lény
őstag

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T3200 @ 2.00GHz Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T3200 @ 2.00GHz, ahogy az adatlapomon is szerepel. 3,00 GB RAM. Tuti, hogy 32 bites.

"A hivatalos rendszerkövetelmények szerint a Windows 8 futtatásához mindössze 1 gigahertzes processzor szükséges, bár annak bizonyos technológiákat támogatnia kell. Gyakorlati tapasztalataink nyomán mi nem telepítenénk egy ilyen ősi rendszerre az új Windowst, mert nem lenne túl nagy élmény használni. Legalább kétmagos processzorral szerelt gépet, és minimum 2, de inkább 4 gigabájt memóriát ajánlunk a Windows 8 alá." Tehát 3,00 GB RAM bőven elég hozzá.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#266) idegen lény válasza negyedes (#263) üzenetére


idegen lény
őstag

Most miért mondod ezt? Legfeljebb veszek hozzá még egy GB RAM-ot. Bár beletenni nem tudom, hogyan kell. :N

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#267) idegen lény válasza negyedes (#263) üzenetére


idegen lény
őstag

Akkor inkább a W7 Ultimate-t rakjam rá? Ahhoz kapok telepítőlemezt is.
Azért akartam a W8-at, mert az állítólag kevésbé terheli le a gépet, mint a W7, meg gyorsabb is. Bár ha mindent videokártyáról intéz, akkor az meg forrósodhat, és most is már 45 C fokos a HDD, de föl szokott menni 49-52-re is, akkor is, ha nem csinálok semmit.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#268) arnyekxxx válasza Dreamweaver7 (#250) üzenetére


arnyekxxx
veterán

viszont ha egy új rendszert agyon kell buherálni ahhoz, hogy az úgy nézzen ki és viselkedjen, ahogy én, a használója szeretném,

Ha te azt szeretnéd, hogy a w8 ugy nézzen ki és ugy viselkedjen mint a w7 akkor használj w7-et.

"valamint sokéves számtech tapasztalattal is komoly keresgélést kell végezni egyszerű funkciók beállításához, az valahogy nem kerek."

Ugyanazon a vezérlőpulton kb mindent ugyanugy kell beállitani mint a 7-en, nem tudom elképzelni mihez kell az a komoly keresgélés egy expertnek.

(#269) brd válasza arnyekxxx (#248) üzenetére


brd
nagyúr

Tudom, létezik ilyen (mint írtam, saját gombot is lehet gyártani), csak ez már hozzányúlás, amivel nem is az a baj, hogy ne lehetne megtenni, hanem az, hogy alapból nem tudja. Ez 1 gépnél semmi, de pl. ha a napi feladataid közé tartozik általad addig nem látott gépeken valamit csinálni (megoldani a júzer gondjait pl.), akkor marhára bosszantó lesz rövid időn belül ez a hiányosság... :(

The only real valuable thing is intuition.

(#270) brd válasza arnyekxxx (#209) üzenetére


brd
nagyúr

'hát, talán eddig az általuk kitalált nem volt kényelmetlen, van ez így... :U

The only real valuable thing is intuition.

(#271) arnyekxxx válasza BiP (#259) üzenetére


arnyekxxx
veterán

nekem anno simán látta az XP 32bites is a 4G ramot, csak nem tudott mit kezdeni azzal a 256Mb-al amit a videokari levett. Mondjuk csináltam belőle ramdriveot cachenek, nem ment pocsékba..

(#272) arnyekxxx válasza idegen lény (#267) üzenetére


arnyekxxx
veterán

w8 32biteset tegyél rá. Asszonynak is hasonlo képességű a laposa ugyanennyi rammal, és a w8 érezhetően jobban megy rajta mint előtte 7.

@(#270) brd

"hát, talán eddig az általuk kitalált nem volt kényelmetlen"

Dehogynem, amikor valamit ujitottak akkor mindig jöttek a felháborodott expertek, hogy milyen szar már ez az uj felület, az 1.0 juzerek nem tudják használni, hogy lehet visszatenni a régit.

"de pl. ha a napi feladataid közé tartozik általad addig nem látott gépeken valamit csinálni (megoldani a júzer gondjait pl.),"

Mi, 2 helyett 3 kattintással kikapcsolni az idegen gépét? Gondolom ez lesz a rendszergazdák öngyilkossági rátja megugrásának az oka. Mennyi fejfán olvahatjuk majd: "nem birta tovább, hogy 3klikkre került a kikapcsolástól"

[ Szerkesztve ]

(#273) brd válasza arnyekxxx (#272) üzenetére


brd
nagyúr

Dehogynem, amikor valamit ujitottak akkor mindig jöttek a felháborodott expertek, hogy milyen szar már ez az uj felület, az 1.0 juzerek nem tudják használni, hogy lehet visszatenni a régit.

Dyra írt ilyet valahol? Merthogy tőle kérdezted. :U

Mi, 2 helyett 3 kattintással kikapcsolni az idegen gépét? Gondolom ez lesz a rendszergazdák öngyilkossági rátja megugrásának az oka. Mennyi fejfán olvahatjuk majd: "nem birta tovább, hogy 3klikkre került a kikapcsolástól"

Nyilván nem valószínű, csak kényelmetlen, kényelmetlenebb, mint eddig (hol a fejlődés?). Ha ezt a mondatot nem érted, akkor fejezzük be, mert nincs értelme...

The only real valuable thing is intuition.

(#274) arnyekxxx válasza brd (#273) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Olvasd az előzményeket is ha beleszólsz.

tényleg fejezzükbe, egy nem létező problémán rugózni felesleges

[ Szerkesztve ]

(#275) pushalias válasza idegen lény (#265) üzenetére


pushalias
addikt

„Tuti, hogy 32 bites.”

Attól függ, micsoda. Mert hogy a T3200 64 bites, az hétszentség. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#276) pushalias válasza idegen lény (#267) üzenetére


pushalias
addikt

„Bár ha mindent videokártyáról intéz, akkor az meg forrósodhat, és most is már 45 C fokos a HDD, de föl szokott menni 49-52-re is, akkor is, ha nem csinálok semmit.”

Az év mondata wazeg, az év mondata. :) :)) :D :DD :DDD :C :Y :R

Most már igazán elárulhatnád, ha direkt szívatsz itt mindenkit. :D

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#277) brd válasza arnyekxxx (#274) üzenetére


brd
nagyúr

Elolvastam. Talán eddig azért nem zavarta, mert nem volt kényelmetlen. (De ezt már írtam, esetleg leírhatnád, mit nem értesz rajta, vagy hogy szerinted miért nem vonatkozik ide...)

Nem probléma, hanem kényelmetlenség, ajánlom az értelmező kéziszótárat, ha nem világos a különbség.

The only real valuable thing is intuition.

(#278) pushalias válasza brd (#277) üzenetére


pushalias
addikt

„Talán eddig azért nem zavarta, mert nem volt kényelmetlen.”

Értem. Tehát eddig tőle a MS azt kényszerített rá a userre, amit akart, de most, hogy kényelmetlen lett neki, 180 fokos fordulat állt be a nézeteiben.

Ragozzuk még, eddig nem volt elég kínos. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#279) brd válasza pushalias (#278) üzenetére


brd
nagyúr

Nem tudom, nem ismerem, csak feltételezem. De azért valld be, direkt nem akarod érteni. ;) Pl. ha 10+ éven keresztül mindennap egy számodra elfogadható külsejű hölggyel kell hálnod (úgy, hogy a hölgyet is kapod), azt nem fogod annyira kényszerként megélni, ám ha a továbbiakban ez egy elfogadható külsejű fiúka lesz, egyből kényszer lesz belőle (a hölgy/fiúka a példában természetesen felcserélhető, ki mit szeret)...

The only real valuable thing is intuition.

(#280) pushalias válasza brd (#279) üzenetére


pushalias
addikt

Figyu, a csávó abban a hozzászólásban mint krédót írja le, hogy milyen roppant fontos dolog a júzernek adott szabadság. Ezek után elvárod tőlem, hogy azt higgyem, ez a fenkölt eszme csak akkortól kerítette hatalmába, hogy nem kettő, hanem három kattintás leálltani a pécét. :)

Hagyjuk, nincs ennek így értelme.

Honor 9 / HP 8470P

(#281) deuce válasza pushalias (#280) üzenetére


deuce
csendes tag

nehogy felhúzd magad a hülyeségen.
fórumon szájtépés helyett már bármelyik "csávó" 10x rábindelhette volna mondjuk a scroll lock-ra a shutdown /f -et, csak sírni mindig könnyebb.. (flamecomment off)

(#282) N€T0X|N válasza deuce (#281) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én a -s kapcsolót is használnám, ha már megoldást keresünk, nem csak szájat tépünk. :U

Sent from my keyBoard

(#283) pushalias válasza deuce (#281) üzenetére


pushalias
addikt

Dehogy húzom fel magamat, szerencsére ahhoz több kell, ezeken inkább jól szórakazom. :)

(#282) N€T0X|N A /f sem butaság. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#284) N€T0X|N válasza pushalias (#283) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én nem írtam, hogy butaság, de az - önmagában - nem kapcsolja ki a gépet.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#285) negyedes válasza idegen lény (#267) üzenetére


negyedes
addikt

Neked mindegy is mert arra a GPU-ra sok mindent nem lehet bizni. :))

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#286) BiP válasza idegen lény (#265) üzenetére


BiP
nagyúr

A T3200 64-bites proci. [link]
szerk: bakker, ez eddig is ott volt az adatlapon, de én hülye módon csak a laptop típusáig olvastam, aztán egyből rákerestem, azért tippeltem T2370-est :) De mindegy is, mindkettő 64bites

A 3,00GB ramot meg ugye nem a Windows rendszerinfójából szeded (az írja így, hogy ,00), hanem tényleg tudod, hogy ennyi van benne ?
Én a helyedben feltennék egy Aidát (aida64.com), és abban megnézném, mennyi van benne valóban.
Ha valóban csak 3, akkor egyértelműen felesleges a 64bites, ha meg 4, akkor talán érdemes elgondolkodni rajta, de sokat nem fogsz veszíteni a 32bitessel sem.

(#271) arnyekxxx: Az én mostani céges laptopomban is 4 van, de a korábbi 32bites XP csak 3,00-át írt a Control Panel/System-ben. Ezért vagyok szkeptikus, hogy mennyi is van pontosan idegen lény gépében.

(#276) pushalias:)
Főleg, hogy pont a W8-cal kapcsolatban mondták, hogy igen, több dolgot old meg GPU-ból, viszont pont azért (is) minimalista a desktop, hogy ne használja feleslegesen a vidkártyát. (főleg laptopokban fontos az energia és a melegedés miatt.)
De nem hiszem, hogy pont az integrált 3100-as fogja szétolvasztani a notebookot :)

[ Szerkesztve ]

(#287) pushalias válasza BiP (#286) üzenetére


pushalias
addikt

Na jó, de ahogy emberünk a GPU forrósodásáról elegánsan átvált a HDD hőmérsékletére (ha egyáltalán az), az valami frenetikus ... :D

Honor 9 / HP 8470P

(#288) deuce válasza N€T0X|N (#282) üzenetére


deuce
csendes tag

igazad van, -s -r -a -c is menjen rá. esetleg 15+ éve a póver gomb is megoldás lehet a számítógépház elején, én használom azt is. általában fél percig szoktam nyomni, meg is fájdult tegnap az ujjam. nehogy már kifogyjon a drága elem az egérből a 8-10 kattintás és képernyő sarkába rángatás esetén vagy elkopjon a mikrokapcsoló! :C

(#289) N€T0X|N válasza deuce (#288) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Ezért kár volt koptatni a billentyűzetet. :U

Sent from my keyBoard

(#290) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Heloo!

De jo, hogy leszokoban vagyok 98 xp vista 7 es itt vege:) 8nak mar eselye sem lesz jon a debian:) remelem viragzo kapcsolatunk lesz:)

(#291) pushalias válasza tacsk0 (#290) üzenetére


pushalias
addikt

Meg is értelek, ez a folyamatos minőségromlás a tökéletes W98-tól a szar W7/W8-ig ... szörnyű.

Honor 9 / HP 8470P

(#292) deuce válasza N€T0X|N (#289) üzenetére


deuce
csendes tag

majd a format parancsban is segítenél főnök? váltok már valamire én is.
a -s lehagyása gumicsont volt amire ráharaptál, a -f volt a lényeg ott és a billentyűzetre bindelés, hogy "jó gyorsan, nem ám 10 kattintásból force close nélkül!". csak nem értetted a szarkazmust...

érdekes, a 8 éves bluetooth adapterem sztorijához nem szól hozzá senki.
OHWAIT. hiszen az boldog történet, illetve a Win8 előnyét hozza ki, hogy tele van sokkal kiforrottabb driverekkel. nem ócska sírás, vagy egymás piszkálása. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#293) deuce válasza pushalias (#291) üzenetére


deuce
csendes tag

Igen, a minőség egyre csak romlik.
Egyikünk sem emlékszik 10 évvel ezelőtt mennyi kékhalálos sírás volt a neten XP-vel kapcsolatban. Én azt is csak álmodtam, mikor Sasser vírus indítgatta újra gépek millióit napokon keresztül. Akkor sem tudtuk rendesen felparaméterezni a shutdown parancsot, hanem végigvártuk ezt a csodás képernyőt:

(#294) tacsk0 válasza pushalias (#291) üzenetére


tacsk0
aktív tag

Na ja:) a tokeletes win98 :) gyerekkoromat leeltem windowson:) felnotem ideje valtani es becsuletesen elni:))) tudod tul draga az a tokeletes tablet dizajnos halacskas takolmany:)

(#295) D1Rect


D1Rect
félisten

Még mindig a kikapcsolás a W8 legnagyobb "hibája"? :D

(#296) pushalias válasza deuce (#293) üzenetére


pushalias
addikt

A barmok, ahelyett, hogy a fejlett W98-at használnák még most is. Vagy inkább az 1.0-ás DOS-t, azzal nem kellett sehányat se kattintani, hogy kikapcsoljon.

Honor 9 / HP 8470P

(#297) arnyekxxx válasza brd (#277) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Az voilt a kiindulási porbléma, hogy a mocsok ms rákényszeriti az akaratát a juzerrre. Innen kezdd ujra.

(#298) Lall válasza tacsk0 (#294) üzenetére


Lall
veterán

Ugy is folytatodhatott volna a mondat. "Felnotem, de irni nem tanultam meg..."

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#299) idegen lény válasza pushalias (#275) üzenetére


idegen lény
őstag

Nyilván 32 bitest akartál írni. Erre nem is gondoltam, hogy a T3200 azt jelenti, hogy 32 bites! Akkor pedig tényleg nem fogja bírni a 64 bitet. :O

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#300) pushalias válasza idegen lény (#299) üzenetére


pushalias
addikt

Te tényleg ilyen ostoba vagy, vagy csak szórakozol?

(#298) Lalll A halacskas takolmanyon gondolkodtam egy darabig, aztán feladtam. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.