Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) bagkri01


bagkri01
őstag

Ez a kikapcsolós mizéria igazán vicces, csak az ilyen apró hülyeségeket hoznak fel a win 8 ellen.
Megoldás a kikapcsolásra alt+F4 és enter és már kapcsol is ki a gép.
Inkább beszéljetek a sebesség növekedésről. Mindennapi használat során kb kétszer gyorsabbank bizonyul a win7-hez képest. Tényleg vannak kompatibilitási problémák, de szerencsére az összes hardware illesztő, az office, a média lejátszók és a letöltő kliensek is felmenetek.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#302) tacsk0 válasza pushalias (#300) üzenetére


tacsk0
aktív tag

Szebben nem lehet ravezetni, hogy rossz kovetkeztetest vont le vagy csak igy? Bar lehet akkor te ostobabb vagy:))

(#303) pushalias válasza bagkri01 (#301) üzenetére


pushalias
addikt

Kit érdekel, hogy gyorsabb, ha csak 60 kattintással kapcsolható ki, mert ránk kényszeríti a Zakaratát a mikrofos, és különben is gusztustalanok a csempék?

(#302) tacsk0 Ostobább, mert nem rúgom torkon? Sajna köt a valóság.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#304) Apollyon válasza bagkri01 (#301) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az a helyzet hogy sok apró hülyeség van > sok kicsi sokra megy. Persze látom még mindig az megy itt hogy akinek ez nem tetszik az hülye, tisztelet a kivételnek, de sok itt a szemellenzős, csőlátó win8 fan, és ahogy már írták, itt is jelen van náluk a kognitív disszonancia. De mindenre lehet elméletet találni hogy egy adott újítás miért jó (és vice versa hogy miért rossz), de azért nem kéne elküldeni senkit sem a PH!tsába mert nem ért egyet az újításokkal.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#305) pushalias válasza Apollyon (#304) üzenetére


pushalias
addikt

De még mennyire, hogy csőlátós vagyok, hiszen én írom óraszám, hogy deszar a w7, deszar az xp, ocsmány w2000, mi az, hogy nem Alt-Ctr-F4-G6-D4-gyel lehet a huszárt ütni F4-en? Vagy mégse? Hm.

Honor 9 / HP 8470P

(#306) idegen lény válasza BiP (#286) üzenetére


idegen lény
őstag

Akkor tényleg 64 bites! De akkor miért nem T6400 a neve??? :F Ezt utálom a Windowsban, hogy semmi sem az, aminek látszik, a logikus gondolkozás meg nuku! És ezt látom most kicsúcsosodni a W8-as motorban is. Köszi a linket, töltöm le az Extrém Aidát, de jelenleg azt írja ki, hogy még 20 óra van hátra a letöltéséből. :O Nincs ennél kisebb alkalmazás erre?

Ui.: Titeken se könnyű ám eligazodni. :N Az egyik azt mondja, hogy nem bírja a 64 bitet, a másik kisüti, hogy a proci 64 bites. ÁÁÁ Most akkor kinek higgyek?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#307) tacsk0 válasza pushalias (#305) üzenetére


tacsk0
aktív tag

Azt hiszem tartozok egy bocsanat keressel!!!! :R Ez az utolso idegen lenyes bejegyzes betett:)

(#308) idegen lény válasza negyedes (#285) üzenetére


idegen lény
őstag

Most akkor hajítsam ki az ablakon, vagy mit akarsz ezzel mondani? És mi az a GPU?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#309) Apollyon válasza pushalias (#305) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én egy szóval sem említettem a neved, de mégis magadra vetted, ezek szerint betalált a hsz-em. A legtöbb ember amúgy bőven elégedett W7-tel, csak a W8 nem tetszik nekik, amit leírtál olyannal nem találkoztam. Nem akarok belemenni egy ilyen vitába, de azért te is tiszteletbe vehetnéd más véleményét és álláspontját, még ha nem is értesz egyet, pláne nem szerencsés másokat ostobázni semmilyen körülmények között egy szakmai topikban.

Egyébként én sem értek egyet az újításokkal, szerintem nem jó irányba halad ez az egész ha desktop vonalról van szó. Egy kicsit úgy érzem mintha ezzel akarnák rávenni az embereket hogy hagyják el az asztali gépeket teljesen (beleértve a notebookokat is) és térjenek át táblára. Legalábbis kissé ilyen szaga van a dolognak.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#310) idegen lény válasza pushalias (#287) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem vagyok ember, alien vagyok, nem látod? Nem véletlen a nevem. És 100%, hogy HDD hő, mivel az Ashampoo HDD Control 2-je (Version 2.10) mutatja, jelenleg 45 C fokot jelez.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#311) idegen lény válasza tacsk0 (#290) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez a Debian szerintetek jobb, mint a Windows 7 Ultimate? Lehet jobb egy ingyenes rendszer egy fizetősnél?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#312) pushalias válasza tacsk0 (#307) üzenetére


pushalias
addikt

Haggyad mán. :) Egyik troll el, a másik itt, szórakozás az élet. :DDD

Honor 9 / HP 8470P

(#313) pushalias válasza Apollyon (#309) üzenetére


pushalias
addikt

„sok itt a szemellenzős, csőlátó win8 fan” vs „te is tiszteletbe vehetnéd más véleményét és álláspontját [...] nem szerencsés másokat ostobázni”

Lulz bro, lulz. A szakmai topik beszólásodon engedelmeddel röhögtem egy jót. :) :)) :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#314) idegen lény válasza pushalias (#300) üzenetére


idegen lény
őstag

Tényleg úgy néz ki a mozaik, mint egy hal kubista kivitelben.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#315) pushalias válasza idegen lény (#310) üzenetére


pushalias
addikt

És ha már nem is 2.10, hanem esetleg 74.99999628999999999 plusz e a gyök kettő píediken, akkor a GPU teljesítményétől már függeni fog a HDD melegedése?

Szakmai topik, aaaaaz bazmeg.

(#314) idegen lény Wut, muddafucka, wut? Yo an hack ain't yo?

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#316) idegen lény válasza bagkri01 (#301) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez lenne a legkisebb gond, a Start menü hiánya sokkal égetőbb, de számomra a két kezes gépelés a legneuralgikusabb pont, és szerintem nem csak nekem. Szerintem a többség egy ujjal pötyög, mint én. Szerintem a többség szeret mindent egérrel intézni, hiszen akkor a másik keze szabad, ehet vele vagy a fantáziátokra bízom. :))

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#317) idegen lény válasza pushalias (#303) üzenetére


idegen lény
őstag

Az azért szomorú, ha te vagy a szerkesztő.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#318) idegen lény válasza tacsk0 (#307) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem lehet mindenki kockafejű rendszergazda. És képzeljétek, mi laikusok fogjuk eldönteni, hogy mi lesz a W8-as motor sorsa, mert mi vagyunk többen. Egy közösségen belül a hülyék aránya mindig maximalizált. Ha gyorsan nem találnak ki valamit, akkor megy a kukába. Csak egy megoldást látok, egy külön W8-at PC-re Start menüvel, a halacskás mozaik nélkül. Ez talán még megmenthetné Bill Gatest a koldusbotra jutástól.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#319) Apollyon válasza pushalias (#313) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az a lulz bro, hogy kiemelsz két dolgot, a többi felett meg elsiklasz. Amúgy mi a célod? A Win 8 népszerűsítése, vagy csak pusztán cseszegetni másokat, érdemi tartalom nélkül?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#320) idegen lény válasza pushalias (#315) üzenetére


idegen lény
őstag

Az attól függ, hogy mi az a GPU. Amúgy miért ne függhetne? Egy rendszer állapotát az összetevői állapotának összessége adja meg. Nem hack, hal.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#321) negyedes válasza idegen lény (#308) üzenetére


negyedes
addikt

Igen kb azt. :U :DD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#322) idegen lény válasza negyedes (#321) üzenetére


idegen lény
őstag

Sajnálom, nincs pénzem másikra. Ez van. Csak egy (l)user vagyok laikus szemmel. :Y

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#323) BiP válasza idegen lény (#306) üzenetére


BiP
nagyúr

"Akkor tényleg 64 bites! De akkor miért nem T6400 a neve???"
???? Ez már nekem is sok. T3200 a neve és kész. Nem azért 3200 mert 32bit vagy sem. Semmi köze hozzá.
Javaslom olvasd el az intel processzortípusszám elnevezési konvencióit. [link]

"Ezt utálom a Windowsban, hogy semmi sem az, aminek látszik, a logikus gondolkozás meg nuku!"
A processzor nevének meg aztán végképp semmi köze a Windowshoz. Ne kösd össze inkább. (ha már logikus gondolkozás nuku)

"Köszi a linket, töltöm le az Extrém Aidát, de jelenleg azt írja ki, hogy még 20 óra van hátra a letöltéséből. Nincs ennél kisebb alkalmazás erre?"
14 megás programról van szó. 20 óra? Ez még floppyn elpostázva is gyorsabb.
Nem tudom, milyen nettel, honnan töltöd, de itt egy direkt link: [link]

"Ui.: Titeken se könnyű ám eligazodni. Az egyik azt mondja, hogy nem bírja a 64 bitet, a másik kisüti, hogy a proci 64 bites. ÁÁÁ Most akkor kinek higgyek?"
Ki mondta, hogy nem bírja a 64bitet? Szerintem senki.

(#308) idegen lény: A GPU a videokártya. És arra utalt, hogy a laptopban lévő integrált intel gpu-tól túl sokmindent nem szabad várni. Menni megy vele a gép, de 3D-ben ne legyenek túl nagy elvárásaid.

(#311) idegen lény: Szerintem ne próbálkozz Debiannal. Nagyon jó rendszer, de nem Neked való.

(#316) idegen lény: Ha 1 kézzel egerészel, a másikkal pont le tudod nyomni az alt+F4-et, majd utána az Entert. Nem kell ahhoz 2 kéz.

(#318) idegen lény: Nincs azzal baj, ha valaki nem ért hozzá, laikus. A baj akkor van, ha hülye következtetéseket von le.

[ Szerkesztve ]

(#324) idegen lény válasza BiP (#323) üzenetére


idegen lény
őstag

Igazad van, ez a káosz rosszabb még a Windowsnál is. Ez jó, ezzel már csak egy óra. Wifivel töltöttem, onnan, amit linkeltél. Eszem ágában se volt 3D-ben használni a gépet, minek, a tévém 3D-s okosság. De úgy tudom, hogy 64 bittel minden sokkal gyorsabb és jobb lesz. Pedig most mindent elolvastam erről a Debianról, és nagyon tetszik, de ha linuxul kell tudni hozzá, akkor lehet, hogy tényleg nem nekem való, bár azt írják, hogy nem nehéz megtanulni. Az antennámmal viszont lehet, hogy nem lenne kompatibilis. "Ha 1 kézzel egerészel, a másikkal pont le tudod nyomni az alt+F4-et, majd utána az Entert. Nem kell ahhoz 2 kéz." Szerintem az már két kéz, de matekból mindig gyenge voltam, igaz emelt szintűre jártam, de meg is buktam belőle (is) a pótvizsgán.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#325) SPY0817 válasza idegen lény (#324) üzenetére


SPY0817
aktív tag

:O :U :))

(#323) BiP
Minden tisztelet a tiéd! :D

[ Szerkesztve ]

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#329) idegen lény válasza BiP (#323) üzenetére


idegen lény
őstag

Aida tetszik, a macskámnak is ez volt a neve és elég extrém is volt, de most ráfagyott az asztalomra, és sehogy se tudom levakarni onnan. :O Pedig semmit sem csináltam, csak a beállításoknál kipipáltam az összes OSD panel kijelzést, egyből ki is írt mindent a fél asztalt elfoglalva, azt le tudtam szedni, de a kezdőoldalon akárhová is kattintok, nem csinál semmit, csak pittyeg. Mitévő legyek? Már képernyő is villog.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#331) tacsk0 válasza idegen lény (#329) üzenetére


tacsk0
aktív tag

Heloo!

Star---> cmd---> ipconfig /release

ez minden problemadat megoldja!!!

[ Szerkesztve ]

(#332) Lall válasza idegen lény (#324) üzenetére


Lall
veterán

Bearanyozod napjaim. Szeretlek! <3

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#333) SOAD19


SOAD19
addikt

Hali!

Arra, ugye nincs mód, hogy bekapcsolás után egyből az asztal jöjjön be?! Illetve a Főkapcsolónál nekem nem szerepel az "Alvó" állapot, mit választható lehetőség, erre van valami megoldás.
Az ablakokat már nem lehet átetetszhetővé tenni sehogyan se ugye, jól tudom?!

Köszi!

(#334) bozont válasza SOAD19 (#333) üzenetére


bozont
veterán

(#335) SOAD19 válasza bozont (#334) üzenetére


SOAD19
addikt

Egyem a húsod! :DDD Köszöntem!

Az ablakok átetszhetőségére nincs mód gondolom, vagyis még?! ;] Nyugtass meg Te is így használod, vagy szégyeljem magam, és igen is szokjam meg ezt az újfajta csempés dolgot?! :B :DDD

(#336) BiP válasza idegen lény (#324) üzenetére


BiP
nagyúr

Kezdem azt gondolni, hogy direkt csinálod. De még tart a türelmem.
GPU-nál 3D az nem ugyanaz, mint a tévés 3D (sztereo3D). Ne keverjük ezt sem.

"De úgy tudom, hogy 64 bittel minden sokkal gyorsabb és jobb lesz. "
Ez így önmagában nem feltétlenül igaz, sebességben nincs nagy előny, viszont legalább ki tudod használni a 4GB ramodat, meg ki tudod próbálni a 64bites programokat is.

"Debianról, és nagyon tetszik, de ha linuxul kell tudni hozzá, akkor lehet, hogy tényleg nem nekem való, bár azt írják, hogy nem nehéz megtanulni. "
Használni nem bonyolultabb, mint egy Windowst. Viszont ha bármi gond van vele, akkor bukta, mert az macerásabb. És akkor a hajadat fogod tépni (meg mi is :) )

"Szerintem az már két kéz,"
ALT+F4-hez a billentyűzethez elég 1 kéz. Erről volt szó. Egérrel együtt kettő, valóban, de ez nyilvánvaló.

"Pedig semmit sem csináltam, csak a beállításoknál kipipáltam az összes OSD panel kijelzést,"
Ha nem ismered a programot, minek állítgatod át? Főleg olyat, ami nem is kell ahhoz, hogy megnézd, mennyi ram van a gépben.

(#335) SOAD19: Áttetszőséget én is kerestem, de úgy tudom, hogy nincs benne. (pont a korábban említett ok miatt, hogy kíméljék a GPU-t.). Ettől mondjuk én opcionálisan benne hagytam volna, szintén fekete pont az MS-nek érte. (ahogy az ezerszer átrágott dolog miatt, hogy a ModernUI sem opcionális)

(#332) Lalll: Egyre inkább úgy érzem, hogy merhetek nagy összegű fogadást tenni rá, hogy direkt csinálja :)

[ Szerkesztve ]

(#337) Lall válasza SOAD19 (#335) üzenetére


Lall
veterán

Aero mar nincs a 8-ban. Szokd a csempeket vagy hasznald a csilivili 7-et. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#338) arnyekxxx válasza idegen lény (#306) üzenetére


arnyekxxx
veterán

"Az egyik azt mondja, hogy nem bírja a 64 bitet, a másik kisüti, hogy a proci 64 bites. ÁÁÁ Most akkor kinek higgyek?"

Az, hogy "bírja a 64 bitet" az nem jelenti azt, hogy csakazért is érdemes feltenni a 64es wint. Ha nincs 4+G ramod akkor sokat nem profitálsz a 64 bites winből, csak kicsit több helyet foglal el.

"És képzeljétek, mi laikusok fogjuk eldönteni, hogy mi lesz a W8-as motor sorsa, mert mi vagyunk többen."

A laikusok nem telepitgetnek oprendszert, használják azt amit feltett nekik a gyártó, és ők vannak a legtöbben.

[ Szerkesztve ]

(#339) arnyekxxx válasza Apollyon (#309) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Egy kicsit úgy érzem mintha ezzel akarnák rávenni az embereket hogy hagyják el az asztali gépeket teljesen (beleértve a notebookokat is) és térjenek át táblára.

Te a w8 használata közben éreztél késztetést, hogy a desktopod betedd a sarokba és vegyél helyette egy tabletet? Nekem egyszer se jutott az eszembe attól, hogy néha látok pár csempét.

(#340) Apollyon válasza arnyekxxx (#339) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem egészen. Nekem nagyon kényelmetlen ez a képernyő szélére kihúzni az egeret módszer, és nem használható egyáltalán olyan jó hatásfokkal, mint eddigi "rendes" egérhasználat. Ez nem erre van kitalálva, ennyi.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#341) SPY0817 válasza Apollyon (#340) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Kérlek mond meg nekem hogy hol van alap estben a start menü? (a kérdés < win8 rendszerekre vonatkozik)
Több kérdé sem nincs.

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#342) D1Rect válasza Apollyon (#340) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez touchpaddal igaz, de azzal bármi rossz.

(#343) idegen lény válasza bozont (#334) üzenetére


idegen lény
őstag

Jöttök ezzel az XP-s Start menüvel. LOL Miért nem mindjárt a kőbaltát hozzátok elő?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#344) idegen lény válasza BiP (#336) üzenetére


idegen lény
őstag

PC-nél is van 3D. Vannak 3D-s játékok, filmek, van már 3D-s monitor is. Ezért nem értem, mit akarsz ezzel a 3D-vel. De mindegy is, sikerült megjavítanom Aidát: "DIMM1: Samsung M4 70T5663QZ3-CF7 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (6-6-6-18 @ 400 MHz) (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) DIMM3: Samsung M4 70T2864QZ3-CF7 [ TRIAL VERSION ]", tehát csak 3 GB RAM-om van, mondjuk rakhatnák bele még egyet. Szerintem annyi gond biztos nincs vele, mint a Windowszal, legalábbis ezt írják: "Példátlan támogatottság, A világ legjobb csomagkezelő rendszere, Egyszerű telepítés, Egységes csomagok, Egyszerű frissítés, Több architektúra és kernel, Hibakövető rendszer, nem omlik össze, Gyors és egyszerű memóriakezelés, Jó rendszerbiztonság, kódértékelő rendszer, GPG, PGP" és ki is lehet próbálni 2 GB-on, ha nem válik be, akkor letörlöm. Gond esetén meg negyedórán belül válaszolnak. Mindig alaposan áttanulmányozom az új dolgokat, mielőtt használom, és akkor már be is állítom, nem is ezzel volt a baj. Úgy van, ezért hagyták ki az Aerót, bár sose értettem, hogy mi abban az áttetsző. A kereteket is megvastagították.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#345) idegen lény válasza arnyekxxx (#338) üzenetére


idegen lény
őstag

Ezért akarok belerakni még egy gigát. Biztos lehet memóriát bővíteni. De ha a videokártya nem bírja, akkor süthetem az egészet: Intel GL40/GM45/GM47/GS45 Chipset - Graphics Controller 0 [B-3] 400 MHz.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#346) idegen lény válasza SPY0817 (#341) üzenetére


idegen lény
őstag

A kérdés az, hogy hova tűnt a W8-ból a Start menü. :F

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#348) BiP válasza idegen lény (#344) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen, PC-n is létezik sztereo3D, de rohadtul nem erről beszéltünk. Hanem a gpu 3D-s (nem a szemüveges 3d-ről va szó) teljesítménye vacak. Ugorjunk.
Aida: pont a lényeg maradt le, de a típusszámból megvan, hogy az 1gigás modul. Akkor tényleg 3giga. Szerintem hagyd így, ne bővítsd, és akkor nincs dilemma, menjen a 32bites Windows.

Közben gondolom volt egy logikai ugrás a Debianra, a reklámszöveg onnan lehet. Ne dőlj be neki. Mármint tényleg szép meg jó, de ha ilyen alapvető kezelési gondjaid vannak már a windows-zal is, akkor a Debian egyszerűen sok lesz.

Aero: az bizony áttetsző volt, lehetett állítani a mértékét is.

#345: a memóriabővítésnek mi köze a videokártyához? Semmi. Az a Mhz az nem memória Mhz. Megint keversz valamit.

#346: Kivették. Pontosabban a Welcome Screen az maga egy nagy Start Menü. Értelmezés kérdése.

#347: No comment.

(#349) idegen lény válasza BiP (#348) üzenetére


idegen lény
őstag

Ha csak azt nem nevezitek áttetszőnek, hogy sötétebb háttér előtt fehér karakterek vannak, mint a jobb alsó sarokban az idő jelzése vagy a hangszóró mellette. Debiant azért letöltöm arra a 2 GB helyre, azt írják, hogy nem zavarja a többi operációs rendszert. Remélem így is lesz. Vajon mekkora lehet, mert ha túl nagy, akkor nem tudom? A kártyát ti mondtátok, hogy 64 bithez az se mindegy, milyen. Az órajelét csak azért írtam, hátha az alapján meg lehet mondani. Nagy Start menü? Bár úgy lenne! Inkább egy minimalizált, egy csontváz Start menü. Hol van benne például a Vezérlőpult? Azt azért szokás használni. Ez valóban no comment. http://hup.hu/debian

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#350) negyedes válasza idegen lény (#349) üzenetére


negyedes
addikt

jobbklick a bal also sarokba es ott lesz.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.