Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) idegen lény válasza bagkri01 (#434) üzenetére


idegen lény
őstag

Windows 8: gyorsabb boot idő, gyorsabb wifi kapcsolat, gyorsabb HDD meghajtók, könnyebben hozzáférhető nyomtató-illesztőprogramok, jobban használható Explorer, app store, fejlettebb keresés és jobb Start menü. Nem terheli úgy le a gépet, mint a W7, és kevesebb hőt termel. Mire vársz még? Windows 8!!! Hallgass a bitedre!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#452) idegen lény válasza arnyekxxx (#444) üzenetére


idegen lény
őstag

Tudod, milyen nagy dolgot mondtál most?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#453) idegen lény válasza zoli62 (#445) üzenetére


idegen lény
őstag

Igen, ez kéne nekem magyarul, meg nyilván sokaknak. Szuper lenne, ha a logout az ilyen hasznos cikkeket lefordítaná magyarra. Még magyarul sem könnyű megérteni ezeket a cikkeket, a W8-nak meg lassan bonyolultabb lesz a felhasználóbaráttá tétele, mint a Linux.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#454) idegen lény válasza lionhearted (#449) üzenetére


idegen lény
őstag

Azt mondod, hogy ez a legjobb médialejátszó?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#455) idegen lény válasza pushalias (#446) üzenetére


idegen lény
őstag

"bizony nekem is ott pörög az agyamban, hogy ha egyszer végleg megunom, akkor visszaváltok W7-re" Te írtad nemrég, és bizony nagyon megleptél ezzel. Ugyanúgy, ahogy a Linuxnak is meguntad a gyíkságait egy idő után?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#456) idegen lény válasza pushalias (#421) üzenetére


idegen lény
őstag

Akkor tessék, ki vele, mik a "valódi hibái"? :C Talán az 500. hsz. környékén eljutunk végre idáig is. Mert, ami itt eddig folyt, az tényleg csak szőrszálhasogatás volt. Elő a farbával! :)

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#457) idegen lény


idegen lény
őstag

Egy ismerősöm azt mondta, hogy valami "torrent"-tel le tudja tölteni a 8-at. Meg valami aktivációs kódot is hozzá, úgyhogy teljesen törvényes az egész. Ez tényleg működhet? Nem teszi tönkre a gépemet? Vírus, ilyesmi? Ja és 64-es gépre lehet 32-est telepíteni?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#458) SPY0817 válasza idegen lény (#457) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Illegális sehogy nem lesz legális..

(#448) idegen lény
Vannak esetek amikor fontos embereknek a MediaCenter de mivel sokaknak nem az ezért ki került az alap programok köréből de külön megvásárolható lett.

KB az utóbbi x+1 HSZed egyben is írhattad volna..

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#459) bagkri01 válasza idegen lény (#447) üzenetére


bagkri01
őstag

Azt nem tudom, nem szoktam játszani.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#460) BiP válasza idegen lény (#457) üzenetére


BiP
nagyúr

A torrentes változat lehet, hogy működni fog, az is lehet, hogy aktiváltnak fogja írni, de attól még nem lesz legális.

"Ja és 64-es gépre lehet 32-est telepíteni?"
Igen, de szerintem ezt már korábban megbeszéltük.

(#375) idegen lény: "Jéé, most, hogy mondod, tényleg átlátszik, én inkább úgy mondanám, hogy sejtelmesen áttetszik"
Végig erről beszéltem, hogy áttetsző. (legutoljára írtam csak, hogy átlátszó, a szóismétlés miatt)

[ Szerkesztve ]

(#461) idegen lény válasza SPY0817 (#458) üzenetére


idegen lény
őstag

Miért nem? A W8 talán nem jogtiszta szoftver? Dehogynem. "Jó hír viszont, hogy a PUL nem kötődik számítógéphez, tehát áttelepíthető másik rendszerre, ha az eredeti rendszerről eltávolítjuk. Így ezen licenc keretein belül a Windows 8 más tulajdonosra is átruházható (eladható), feltéve, hogy az eredeti tulajdonos eltávolítja számítógépéről." Valakinek nem kellett, és felrakta a világhálóra. Nincs ebben semmi törvényellenes. De a kérdésem inkább arra irányult, hogy ez ugyanúgy fog-e vajon működni, mint a bolti változat?

DE, mivel én csak egy 32 bit-es Vista géppel rendelkezem, amire 64 bit-es Windows 8 Pro-t akarok telepíteni, erre csak egy lehetőségem van, mégpedig telepítési DVD-t kell vennem, mert a DVD mindkét verziót tartalmazza. Ennek az ára csak 15 euro, ami csak 4000 Ft! Ennyit viszont simán adnék a Windows 8-ért, csak nem tudom, hol lehet megvenni ezt a DVD-t! Nem is értem, hogy lehet ilyen olcsó, amikor máshol meg azt olvastam, hogy még a letölthető Windows 8 is 9000 Ft, és az is csak január 31-ig! Nem tudom, miért kell ezt ennyire átbonyolítani! Ez annyira windowsos!

Nem írhattam volna egybe, hiszen különböző emberek különböző hsz.-aira reagáltam. Én úgy szoktam csinálni, hogy elolvasok egy hsz.-t, majd reagálok rá, majd elolvasom az időrendben utána jövőt, majd arra is reagálok. Minden fórum így működik, erre van kitalálva. Így ha vki más is olvassa, aminek azért elég nagy az esélye egy fórumban, egy kattintással elolvas6ja az előzményt. Így kell használni minden fórumot. Arról nem beszélve, hogyha az összes hsz.-t elolvasnám, mielőtt reagálnék rájuk, már rég elfelejteném a végére, hogy melyik mit is írt. Ki nem állhatom, hogyha valaki egy hsz.-ban reagál öt hsz.-ra. Az ilyen katyvaszokat csak azok tudják értelmezni, akiknek éppen szól. Mindenki másnak rettenetesen megnehezíti a dolgát, mivel nem tudja visszakattintani az előzmény-hsz.-ra. Tulajdonképpen az ilyen kiszúrás a többi fórumozóval, mondhatni önzés, mert megnehezíti a fórum visszaolvasását, ezáltal lelassítja azt, ráadásul pont annyi helyet foglal el így is egy ilyen katyvasz hozzászólás, mint ha öt darabból állna. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#462) idegen lény válasza BiP (#460) üzenetére


idegen lény
őstag

Attól félek, hogyha nem működik, akkor már nem fogok tudni rá Windows 8-at telepíteni.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#463) BiP válasza idegen lény (#461) üzenetére


BiP
nagyúr

"De a kérdésem inkább arra irányult, hogy ez ugyanúgy fog-e vajon működni, mint a bolti változat?"
Működni ugyanúgy fog, de az, hogy legális-e, nem ezen múlik. Hanem, hogy lesz-e hozzá licenszed.

Szerintem ami csak 4e meg 9e Ft, az csak Upgrade licensz, tehát rendelkezni kell korábbi Windows példánnyal. (gondolom a 32bites Vista az a géppel jött, tehát legális), így ez úgy tűnik, megoldott, de nem ismerem az upgrade program részleteit, meg kéne tüzetesebben nézni.
Hogy a 32-64bit között mennyire van átjárhatóság, azt nem tudom.

Röviden: A lényeg nem az, hogy sikerül-e feltelepítened, hanem hogy jogilag legális-e.

(#464) Воланд válasza idegen lény (#461) üzenetére


Воланд
titán

"Valakinek nem kellett, és felrakta a világhálóra. Nincs ebben semmi törvényellenes."

"csak nem tudom, hol lehet megvenni ezt a DVD-t"

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#465) Dreamweaver7 válasza idegen lény (#461) üzenetére


Dreamweaver7
csendes tag

"Valakinek nem kellett, és felrakta a világhálóra. Nincs ebben semmi törvényellenes." :DDD

Ne haragudj, idegen lény, de ez bash.hu szintű aranyköpés volt. :K

(#466) idegen lény válasza BiP (#463) üzenetére


idegen lény
őstag

"Működni ugyanúgy fog, de az, hogy legális-e, nem ezen múlik. Hanem, hogy lesz-e hozzá licenszed."
Van hozzá valami aktiváló kód vagy kulcs, valami ilyesmi is. Ehhez nem nagyon értek, de van hozzá állítólag az is. Én nem tudok torrentezni, gyenge is lenne hozzá a netem.

Sajnos, ez sem ilyen egyszerű, természetesen eredetileg van a gépen az angol nyelvű Vista Home Premium, legális, meg minden, bár telepítőlemezt nem adtak hozzá, DE mivel a nővérem vette Belgiumban, a gép idegen nyelvű számláján még az ő neve sincs rajta, nemhogy az enyém. Gyanítom, hogy ezt így nem fogják elfogadni. :F

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#467) brd válasza BiP (#463) üzenetére


brd
nagyúr

Hogy a 32-64bit között mennyire van átjárhatóság, azt nem tudom.

Telepítés szempontjából semennyire, nem felültelepíthető. Upgrade szempontjából teljesen mindegy, melyik az alapja.

The only real valuable thing is intuition.

(#468) idegen lény válasza Dreamweaver7 (#465) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem haragszom, de azért azt megkérdezném, hogy akkor szerintetek a Youtube is törvényellenes? Ezt a basht nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#469) Воланд válasza idegen lény (#468) üzenetére


Воланд
titán

jogvedett tartalmat oda sem nagyon tudsz feltolteni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#470) idegen lény


idegen lény
őstag

Azért azt tudjátok, hogy ezzel nem kevesebbet állítotok, mint hogy minden második magyar bűnöző! Tudjátok Ti, hogy hányan torrenteznek? Ha ez így lenne, akkor csak az ő büntetési összegükből fedezni lehetne a teljes államadósságot! Csodálnám, ha pont Ti, akik már a járókában az operációs rendszerek rejtelmeit kutattátok, még sosem torrenteztetek volna. És akkor az hogy lehet, hogy annyi torrentoldal működik, és egyiket sem tiltják be? :Y

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#471) idegen lény válasza Воланд (#464) üzenetére


idegen lény
őstag

Köszi a linket, de én a 15 eurós változatot keresem. Azért 20000 forintot nem adok egy nem felhasználóbarát szoftverért.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#472) Воланд válasza idegen lény (#471) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#473) pushalias válasza idegen lény (#470) üzenetére


pushalias
addikt

Én még mindig reménykedem egy picit, hogy egyszer csak beírod, hogy bocs, szórakoztál.

A másik eshetőség az, hogy tényleg ilyen mérhetetlenül ostoba vagy, mint ahogy a hozzászólásaid alapján tűnik.

Honor 9 / HP 8470P

(#474) idegen lény válasza pushalias (#473) üzenetére


idegen lény
őstag

Szerinted ez nekem szórakozás, hogy itt szenvedek egy elavult géppel, egy gyökér operációs rendszer miatt, és próbálom dekódolni a szakszavakkal telitűzdelt cikkeket és hsz.-eket? Hidd el, sokkal szívesebben honfoglalóznék.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#475) idegen lény válasza Воланд (#472) üzenetére


idegen lény
őstag

Na várjál, ez nekem nem jó, nekem Vistás a gépem, sajnos. :(((

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#476) idegen lény


idegen lény
őstag

"A rendszer indításakor elsőként az élénk és vidám kezdőképernyő jelenik meg. A kezdőképernyőn minden egyes csempe egy Ön számára fontos személyhez, alkalmazáshoz, webhelyhez, lejátszási listához vagy egyéb elemhez kapcsolódik. A Windowsban még a legapróbb részletek is Önt szolgálják. Képjelszó használata esetén bejelentkezéskor nem egy jelszót kell beírni, hanem egy mintát kell rajzolnia az Ön által kiválasztott képre. Cikkcakk-vonal a kutyája pofiján? Három koppintás a gyermeke orrára? Bármit választhat!" Ez mekkora kamu duma! :)) Ezt most tényleg érett, felnőtt embereknek szánták? :O

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#477) pushalias válasza idegen lény (#474) üzenetére


pushalias
addikt

Ahhoz semmifél szakszó ismeret nem kell, csak józan ész, hogy ne kérdezz olyan baromságokat, mint hogy egy torrentre felrakott, boldog-boldogtalan által letölthető és telepíthető W8 jogtiszta-e. A többit inkább nem is ragozom, mert jól láthatóan felesleges. Húszan húszféleképpen próbáltak neked segíteni, még akkor is, amikor a legsúlyosabb sötétség áradt belőled, és jól látszik, hogy egy vesszőt sem értettél meg belőle. Vannak emberek, akiknek nem érdemes tanácsokat adni, te ilyennek látszol. Kivéve prsze, ha csak szívatsz mindenkit, mert olyan kedved van.

Ha esetleg komolyan problémád van és tényleg megoldást akarsz, akkor haveri alapon ötezer forint a rezsi órabérem, előreutalsz 4 órát, és ha megérkezett, akkor elmegyek megnézni, mid van, mit lehet vele tennni, ha kell, írok neked szakvéleményt, ha veszel jogtiszta szoftvert, fel is telepítem, ez mind belefér. De szerintem itt ne nagyon kérdezgess senkit, mert csak a saját és mások idejét baszod el nagyon súlyos mértékben.

Honor 9 / HP 8470P

(#478) negyedes válasza idegen lény (#470) üzenetére


negyedes
addikt

Nekem az OS-im mind eredetiek voltak. Es most is megvettem a win8-at. :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#479) Воланд válasza idegen lény (#475) üzenetére


Воланд
titán

nem csak azert nem jo, hanem azert sem, mert nem a megadott idointervallumban vetted a gepet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#480) Dreamweaver7 válasza pushalias (#477) üzenetére


Dreamweaver7
csendes tag

Ne oltsd már, látod te is, hogy próbál egy legális oprendszert a gépére megvenni és hajlandó rászánni azt a néhány ezer forintot, ahelyett, hogy valami baromságra költené el. Lehet, csak ez a pár ezer forint jut neki rá, ezért csak az upgrade licence jöhet nála szóba. Inkább segíts neki az utánajárásban, mint ahogy woland_y2k tette.

(#481) pushalias válasza Dreamweaver7 (#480) üzenetére


pushalias
addikt

Olvass már vissza, hányan próbáltak neki segíteni, aztán rájössz.

Honor 9 / HP 8470P

(#482) BiP válasza brd (#467) üzenetére


BiP
nagyúr

"Telepítés szempontjából semennyire, nem felültelepíthető. Upgrade szempontjából teljesen mindegy, melyik az alapja."
Telepítésről tudtam, hogy nem átjárható, utóbbiban nem voltam biztos. Meg most ez a jogi része a kérdéses úgyis. Köszi.

(#466) idegen lény: "Van hozzá valami aktiváló kód vagy kulcs, valami ilyesmi is."
Lehet, hogy van, de ezt írtam le többször is (meg más is): Attól mert tudod aktiválni, akár valami netről leszedett kulccsal, akár szervertöréssel, attól még nem lesz jogilag legális.

(#470) idegen lény: Sokadszorra: Leszedheted torrentről a telepítőt. Azt birtokolni önmagában nem illegális. Nem attól lesz legális a windows-od, hogy milyen forrásból teszed fel. Hanem hogy van-e hozzá érvényes licenszed.

(#475) idegen lény: Pedig még Te hivatkoztál a 4.500-as ajánlatra. Ez ezt tartalmazza, új géphez.
A másik, az 9e-ért van, ehhez elég a Vista is. (részleteket nem olvastam még el). De ez letöltős.
DVD-n meg 18ezer, ahogy itt is említik, meg ami linket korábban kaptál.

(#473) pushalias: :) Én is még nyitottan tartom a lehetőséget.

(#474) idegen lény: Ha gyökér az oprendszer, és elavult a gép, és drága a frissítés, akkor miért pont Win8-ra akarsz frissíteni? Miért nem elég a Vista SP2 vagy a Win7?

[ Szerkesztve ]

(#483) idegen lény válasza negyedes (#478) üzenetére


idegen lény
őstag

Örülök neki, hogy így feldob a pénz.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#484) negyedes válasza idegen lény (#483) üzenetére


negyedes
addikt

A penz nem dob fel, de ha valamit szeretek hasznalni es tobb evig fog szolgalni, akkro miert nem adhatnek ki ra penzt?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#485) #13260800 válasza pushalias (#477) üzenetére


#13260800
törölt tag

Mi köze a jogtisztaságnak ahhoz, hogy honnan van a telepítőmédia? Már tavaly is mondtam te alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában. Ráadásnak úgy beszélsz mint egy utolsó kocsis. Súlyosbítja, hogy egy "szegény" (inkább lelkes) forumozóval aki csak ártatlanúl kérdez. Jelentem is a hozzászólásod egy moderátornak.

[ Szerkesztve ]

(#486) idegen lény válasza Воланд (#479) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem én vettem, hanem a nővérem Belgiumban, de ezt már írtam előbb.

"Inkább felhívtam a Support-ot. Nagyon segítőkészek voltak. Azért inkább ide írom, hátha többeket is érdekel.
2 lehetőség van:
- Magát a Windons8-UpgradeAssistant.exe-t egy 64bit-es gépre kell telepíteni. Utána már bármikor letölthető lesz a későbbiekben a 64bit-es verzió.
- Van lehetőség telepítési DVD-t kérni. Ennek az ára 15.-Euro. A DVD mindkét verziót tartalmazza.
Sajnos ha az ember csak egy 32bit-es Windows Xp/Vista/7 géppel rendelkezik és nem szeretne DVD-t kérni, akkor jelen pillanatban nincs mód a 64bit-es Windows 8 Pro beszerzésére.
[MOD] Közben megjött a válasz a Support-tól. Az a hölgy írt akivel telefonon beszéltem. Részemről le a kalappal az MS Support előtt!
Üdv:
Totis" [link]

Na, ez a DVD kéne nekem. Ezt hol lehet megvenni 15 euróért? Ugye egy 32 bites Vistáról váltanék 64-bites Windows 8-ra (Az nem baj, ha nem Pro!), de csak ezzel a DVD-vel lehet.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#487) idegen lény válasza negyedes (#484) üzenetére


idegen lény
őstag

Ez a kifejezés azt jelenti, hogy jól el vagy eresztve. Örülök neki.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#488) pushalias válasza #13260800 (#485) üzenetére


pushalias
addikt

Nem általában telepítési médiáról írtam, hanem konkrétan arról, ha

1. Egy magánszemély;
2. Torrenten;
3. Mindenkinek;
4. Megosztja.

Hagyjuk, ez is olyan, hogy mindenki érti, csak nem.

Honor 9 / HP 8470P

(#489) pushalias válasza negyedes (#484) üzenetére


pushalias
addikt

Ne szólj be, kőgazdag vagy, ha telik egy W8-ra. Fogadjunk, hogy a hétvégéket Hawaii-on töltöd. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#490) idegen lény válasza pushalias (#488) üzenetére


idegen lény
őstag

Állandó személyeskedés helyett inkább leírhatnád legalább egyszer, hogy mik a Windows 8 "valódi hibái", ahogy fogalmaztál, mert lassan tényleg eljutunk az 500. hsz.-hoz, de pont ez, ami a lényeg, még nem derült ki a fórumból. Pedig szerintem mindenkit ez érdekel a legjobban, engem is.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#491) pushalias válasza idegen lény (#486) üzenetére


pushalias
addikt

Látod, van értelmes megoldás, még meg is tudod csinálni, mire volt jó itt szívatni másokat?
Bár a végén nem bírtad megtagadni magadat. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#492) negyedes válasza idegen lény (#486) üzenetére


negyedes
addikt

Szerintem ez csak a telepitesi mediara(dvd) vonatkozik. ettol ugyan ugy meg kell vedd a licenszet hozza.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#493) idegen lény válasza pushalias (#491) üzenetére


idegen lény
őstag

Mondjuk ezt is én találtam meg egy másik fórumban, de még mindig nem tudom, hogy ez a DVD hol kapható?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#494) idegen lény válasza negyedes (#492) üzenetére


idegen lény
őstag

És az mennyibe kerül?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#495) Воланд válasza idegen lény (#486) üzenetére


Воланд
titán

annyiert sehol. az az edigitalos amit linkeltem fentebb.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#496) BiP válasza idegen lény (#487) üzenetére


BiP
nagyúr

Miért is? 10-20e közötti összegből (sőt, jelen esetben 4,5e vagy 9e-ből is lehet frissíteni, ha adottak a feltételek, és elég a letöltős változat), és 3 évente jön ki újabb rendszer. (kivétel XP->Vista között eltelt több idő).
Szerintem ez totál nem akkora összeg (évi kevesebb, mint 5ezer ft), hogy valakire rá lehessen sütni, hogy el van eresztve.

[ Szerkesztve ]

(#497) pushalias válasza idegen lény (#493) üzenetére


pushalias
addikt

Most komolyan, tényleg nem tudod felhívni a MS supportot? Becsszó? Ingyen van ám.
Update: a magyar support nincs ingyen. Itt van [link], illetve a +36 1 267 4636 számon érdeklődhetsz. Aki ott válaszol, azt azért fizetik, hogy választ kapj tőle. Szerintem zargasd őket.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#498) negyedes válasza idegen lény (#494) üzenetére


negyedes
addikt

Neked ez kell: [link]

mas lehetoseged nincs hogy olcsobban, hogy jogtiszta, 64bites, win8-od legyen.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#499) BiP válasza BiP (#496) üzenetére


BiP
nagyúr

Sőt, itt egy évekig használt alapszoftverről, az operációs rendszerről van szó, nem pár nap alatt végigjátszott 10-15ezres játékról.

(#500) idegen lény válasza BiP (#496) üzenetére


idegen lény
őstag

Jó, de azt is vedd figyelembe, hogy én ezt egy régi, elavult, 32-bites vacak gépre akarom telepíteni, ami csoda, hogy még egyáltalán működik 48 fokos HDD-vel, 98 fokos procikkal, angol billentyűzettel. Te költenél rá ennyit? Ráadásul egy olyan oprendszerről beszélünk, ami szerintem rövid időn belül vagy változni fog (van egy cikk arról, hogy talán raknak bele Start menüt), vagy visszavonják az egészet, akkora kudarc lesz, és ha a részvényesek megijednek, akkor egy szempillantás alatt összeomlik a Microsoft kártyavára, és akkor tényleg világvége lesz. Nagyon béta még ez a W8. Tökéletesnek szerintem nem kéne nevezni. Az XP és a Vista között azért telhetett el annyi idő, mert az XP még ma is megfelel a kor követelményeinek, nemhogy akkor. Még mindig nagyon sokaknak van XP-jük, és el vannak vele. A Vistával meg inkább várhattak volna még kiforr, most ugyanez a helyzet a W8-cal is.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.