Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#674) idegen lény válasza arnyekxxx (#673) üzenetére


idegen lény
őstag

Eddig azt hittem, hogy a SUPERAntiSpyware Free elég és jó. Vmelyik fórumban ajánlotta vki. Tényleg nem elég jó?

Miért lenne poén? Írja a gép is, hogy nem ideális több falat is a tűzben tartani egyszerre, de mivel nem tudom eldönteni, hogy a Windows vagy a McAfee tűzfala jobb, ezért inkább hagyom mindkettőt, több szem többet lát. Eddig nem is tudtam, hogy a McAfeenek is van tűzfala, meg a gépnek is. Sosem foglalkoztam ezzel. Alapból be van kapcsolva mind a kettő. Sosem reklamált ezért a gép. Bár amióta letöltöttem a TuneUp Utilities 2013-at (15 napos), az időnként felugraszt egy értesítést a McAfee tűzfaláról, hogy depriorizálta vagy mi, ha jól emlékszem. Meg még 3 startupot szokott permittedálni, köztük az Orbitot, nem tudom, hogy mi baja vele. Meg két MSMLX..., vmi ilyesmit. Ezt minden indulásnál eljátssza, már nagyon unom.

A routerről eddig azt hittem, hogy az csak azoknak kell, akik több gépet használnak a lakásban vagy az irodában. Amúgy van egy TP-LINK antennám, elég drága volt, azzal fogom a wi-fit, az nem helyettesít egy routert? Olyan, mint egy fehér nyuszi, akinek zölden villog az egy szem szeme az ablakban.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.