Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#669) idegen lény válasza arnyekxxx (#666) üzenetére


idegen lény
őstag

Azért fönt van ez a bizonyos ingyenes SUPERAntiSpyware, meg alapból a Vistás géphez hozzá van adva a McAfee, de azt nem használom, mert szerintem már lejárt, időnként kiír valami ilyesmit, meg hogy frissítsem, bár azt is írja, hogy "up to date", mikor "Update"-elem, de azt is írja, hogy nem vagyok védve: "Am I Protected? No", meg nem tud mindent fixálni: "One or more problems cannot be fixed because of an error. The detection signature file is more than 30 days old. Some components are missing. Please reinstall McAfee VirusScan." Sajnos, nem engedi a gép eltávolítani, már többször is próbáltam kitörölni. De legalább a tűzfalát tudom használni, így kettős tűzfal védelmem van a Windows tűzfalával együtt, eddig még egy féreg sem tudott áthatolni rajta. Nemrég még öt ingyenes "vírusirtót" is használtam egyszerre, még az IObit Advanced SystemCare-t is, de az kicsinálta a gépet, kék halál, miegymás, de hallottam, hogy nem jó, ha több van belőle, ezért csak ezt a SUPERAntiSpyware Freet hagytam fönt, mert az mindig talál vmit, bár csak követőket. De én ezeket az ingyenes izéket nem nevezném vírusirtónak, mert nem védenek valós időben, csak ha futtatom őket.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.