Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) tonerz válasza lalja11 (#849) üzenetére


tonerz
aktív tag

Telefon ikon azon belül felül a 3 pöttyre rányomsz majd Beállítások azon belül Hívásbeállítások ott GSM beállítások azon belül További beállítások és ott legyen pipa a Hívásvárakoztatásnál.

(#852) atosan válasza gyulavezir (#848) üzenetére


atosan
addikt

Az lehet, hogy a TalkBack része, vagy kelléke, nem tudom, mivel az nekem le van tiltva. Próbáld letiltani, ha eltünik oké, ha nem, akkor egy újraindíttás próba.

MrSzati Nekem is ezt csinálta a faxbúkkal, de ahogy olvasgatok más telókról, utóbbi időben előfordul. Töltsd le pl innen, úgy menni kéne, aztán már működik a frissítés is a playről.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#853) gyulavezir válasza atosan (#852) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

A talkback is le van tiltva... Nem tudom mi a franc lesz ez.
A fészbúk az új frissítéssel már gázos. Nem is települ, hiába írja, hogy elérhető új verzió. Gondolom ezért nem tudod te sem telepíteni...

[ Szerkesztve ]

(#854) lalja11 válasza tonerz (#851) üzenetére


lalja11
tag

Nagyon köszönöm! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#855) atosan válasza gyulavezir (#853) üzenetére


atosan
addikt

A screenshot alapján nincs tiltva, vagy azóta tiltottad? Egy alaklmazás csinált olyat nálam is, hogy törlés után bent maradt az értesíttési sávban az adata, újraindítás megoldotta. Fb nálam megy, külsőből telepítve, frissítéseket csak ritkán fogadom el, ha nem tetszik teszek vissza régébbit. MrSzatinak ment a segítség.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#856) Mr.Szati


Mr.Szati
újonc

atosan, gyulavezir köszönöm a segítséget! :R

1899

(#857) bpisti28 válasza gyuri2008 (#838) üzenetére


bpisti28
csendes tag

Beállítások,alkalmazások,jobb sarokba 3 pont és ott válaszd az eltávolítható sd-t

(#858) gyulavezir válasza atosan (#855) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Megvan, mi volt az! A talkback! Nem voltam vele elég egyértelmű, amikor az elején leállítottam és úgy gondolta, hogy ottmarad. Aztán egy következő újraindulásnál megint aktiválódott.
Na most kiírtottam a francba.
:-)

(#859) Szkipi


Szkipi
tag

Sziasztok.
Ismerősnek is ilyen telefonja van és az a gondja hogy minden töltéskor (töltés közben) újraindul a telefon.
Volt akinek hasonló gondja akadt?

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#860) atosan válasza Szkipi (#859) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Igen, soknak volt ilyen, valakinek a gyári töltő/kábel kombinációval nem csinálta, valakinek igen. Én kimaradtam szerencsére. A visszajelzések alapján többnyire új korában, idővel elmúlt. Remélem ebben majd megerősítenek vagy cáfolnak.

Maine coon

(#861) mentoloshypo válasza atosan (#860) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Nekem eddig egyszer indult újra, akkor se töltés közben.
Szóval kopp...kopp...

(#862) draco31 válasza Szkipi (#859) üzenetére


draco31
veterán

Nekem is megszűnt már ez az újraindulgatás. 2 hét alatt elmúlik. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#863) gyuri2008 válasza gyulavezir (#846) üzenetére


gyuri2008
veterán

Mx player,próbáld ki szerintem nagyon jó.

(#864) gyulavezir válasza gyuri2008 (#863) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Kipróbálom, nagyon szépen köszönöm!

(#865) atosan válasza gyulavezir (#864) üzenetére


atosan
addikt

Az utóbbi 4 napban ezt tesztelem, eddig nagyon tetszik, nem is fogyaszt sokat.

Maine coon

(#866) Dennis Wilde


Dennis Wilde
csendes tag

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, életem első okostelefonját vásárolnám meg, egy Nokia C5.00 5MP-ről váltanék. Olvasgatom, hogy jó vélemények vannak róla, első androidos készüléknek megfelelő ez szerintetek? A másik, hogy látom vele készült videóknál, hogy pár másodperceként "hunyorít", gondolom az autofókusz miatt. Ez mindenkinél jelentkezik, esetleg kameraprogrammal megoldható a probléma? Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#867) atosan válasza Dennis Wilde (#866) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Tapasztalataim alapján nem lősz mellé, ár éeték arányban most ez viszi a prímet. Igen, az a hunyorítás a fókusz. Nem szoktam videózgatni, de a playen láttam sok alkalmazást, kimondottan videózásra.

Maine coon

(#868) EnergyCoke


EnergyCoke
tag

Amatőr kérdés de ha függetlenítem elveszik a garancia? A mobil nagyon jó ennyi kavicsért tökéletes :) De a vodkafony....50 perc várakozás után a 3. ! Ügyfélszolgálatis benyögi hogy akviválva van a kártya amit 13.àn hozott a futár azt 10.én aktiválták már pfff..... Arról ne is beszéljünk hogy a szobában alig lehet netezni annyira ki van építve ez a legalja cég és a térerő is elmegy néha :(

Xbox One,Huawei P9 lite 2017

(#869) atosan válasza EnergyCoke (#868) üzenetére


atosan
addikt

Abban az esetben nem veszik el a garancia, ha a szolgáltatótól kéred a függetleníttést, ami persze pénzbe kerül, de hogy mennyi, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#870) Alonso válasza Sheld (#403) üzenetére


Alonso
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#871) Alonso válasza gyulavezir (#402) üzenetére


Alonso
csendes tag

Dedikált kamera gomb ugyan nincs, de fotót lőni a hangerőcsökkentő gombbal is lehet. Tulahdonképp egy dedikált gomb. Véletlen jöttem rá, zoomolni akartam ;)

(#872) atosan válasza Alonso (#871) üzenetére


atosan
addikt

És tényleg, mindkettővel műkszik :K

Maine coon

(#873) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Érdekes, hogy nekem nem töltés közben indul újra a telefon hanem normál használatkor. Erre nem sokan panaszkodtak eddig.
1.5 hónap alatt háromszor fordult elő, nem kétségbe ejtő mennyiség, de azért zavar.

(#874) draco31 válasza mentoloshypo (#873) üzenetére


draco31
veterán

Az elején talán nekem is volt ilyen, de ki emlékszik már arra :) Semmi gondom most vele. (erősen püfölöm a fa asztalt, :DDD )

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#875) Ringman válasza EnergyCoke (#868) üzenetére


Ringman
nagyúr

még így is jobb, mint a T

(#876) gyulavezir válasza Alonso (#871) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Aranyos vagy, köszi. Azóta már beszereztem a jackbe a gombot, ki is próbáltam.
... Nem is jött be. :)

(#877) Alonso


Alonso
csendes tag

Közel egy hónapja tudhatom sajátomnak ezt a kis csodát. Nagyon szeretem. Félve vettem meg, mert egyéb droiddal akadt már problémám, pl Samsung galaxy S Advance.. Majd Lumiam volt, nehezen vettem rá magam a visszaváltásra, azonban azt kell mondjam, nem bántam meg.
Töltés közbeni Újra indulást egyszer sem tapasztaltam. Azonban az első készüléket 72 órás cserében cseréltetnem kellett, ugyanis a beszéd mikrofon megadta magát. Olvastam itt, hogy volt aki hasonlóval küzdött, én kristálytisztán hallottam a másikat, de ő csak akkor hallott engem, ha konkrétan a pici lyukba beszéltem, de akkor is recsegve hallott. (nem egy emberrel próbáltam direktbe)
Azt akkor szó nélkül cserélték.
Azóta ez a jószág rendesen működik.
A múltkorában neki is melege volt, és ahogy lehült az idő, a kis csodám is jobban lett.
Amit javasolni tudok, saját bőrömön tapasztalva, hogy töröljétek a facebook appot mert egyrészt akksizabáló, másrészt sokszor kifagyott miatta a telefon. Amióta ez az app nincs meg, a telefon sem Rosszalkodik.
Böngésző közül pedig az opera a legjobb.
Mèg valami.
A gyári billentyűzet veszedelmesen gyenge, SwiftKey el problémamentes a gépelés.
Remélem így marad minden a kis drágával, mert büszke vagyok, hogy Smart Prime 6 tulaj vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#878) gyuri2008 válasza Alonso (#877) üzenetére


gyuri2008
veterán

:C Használd sokáig, a kategóriában tényleg jó készülék es olcsó.
Énis vettem egyet, de a nejemnek nem jött be :O
Így sajnos eladom.

(#879) Alonso válasza gyuri2008 (#878) üzenetére


Alonso
csendes tag

Köszönöm, ha rajtam múlik, sokáig nem lesz új készülékem. Mellesleg belsőleg az eredeti menü, elrendezés nekem sem nyerte el a tetszésemet, túl nyers, de a Hola Launcher teszi a dolgát.
Egyéb hiányosság, probléma egyelőre nem jelentkezett.

[ Szerkesztve ]

(#880) mentoloshypo válasza Alonso (#877) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

A Swiftkey-t kipróbálom, mert az alap billentyűzettel szabályosan szenvedek, legalábbis nagyon nem szeretem.
Windows telefonokon sokkal jobb az alap bill.

(#881) atosan válasza mentoloshypo (#880) üzenetére


atosan
addikt

Nekem az Xperia billentyűzet vált be eddig, root nélkül lehet telepítteni.

Maine coon

(#882) mentoloshypo válasza atosan (#881) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Azzal még nem volt dolgom.

(#883) atosan válasza mentoloshypo (#882) üzenetére


atosan
addikt

Én is nemrég fedeztem fel, mikor portolt Lg, Xperia, HTC launchereket kerestem.

Maine coon

(#884) !attis!


!attis!
tag

Sziasztok. Betört az érintőpanele a telefonomnak. Valaki nem tudja véletlenül hogy hol lehetne megcsináltatni?

(#885) atosan válasza !attis! (#884) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Gondolom vissza a Vodának, majd ők intézik. Ha volt biztosításod, akkor semmi gond, ha nem, akkor is megcsinálják, kérdés mennyiért.

Maine coon

(#886) !attis! válasza !attis! (#884) üzenetére


!attis!
tag

Vodanal bevizsgálás 5e fixen. Majd utána adnak ajánlatot. Ami kb 20e-s kategória.Biztosítást nem kötöttem. Vodánal azt javasolták jobban járok ha találok valami szervízes szakit.

(#887) draco31 válasza mentoloshypo (#880) üzenetére


draco31
veterán

Swiftkey-t használom én is, jól bevált.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#888) mentoloshypo válasza draco31 (#887) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Akkor talán ebben tudsz segíteni. ;)
A javaslati sávot (felül, amit bejelöltem) el lehet valahogy tüntetni? Nem találom az ehhez kapcsolódó beállítást, de lehet vaksi vagyok.
Nem használom, néha véletlenül belenyomok, teljesen fölösleges nekem.

(#889) gyulavezir válasza mentoloshypo (#888) üzenetére


gyulavezir
aktív tag

Szerintem azt nem lehet onnan eltüntetni, de miért is tennéd, hiszen idővel, ahogy bővül a szókincse egyre többször találja el, mi legyen a következő szó, amit tulajdonképpen be akarsz írni!
Jóaz, hidd el! :DDD

(#890) mentoloshypo válasza gyulavezir (#889) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Na jó, elkezdtek megbarátkozni vele....

(#891) draco31 válasza mentoloshypo (#888) üzenetére


draco31
veterán

Igen, az valóban oda van ragasztva. Viszont jól tanul, sokszor van olyan, hogy nem is nyomok betüket, csak ott a szavakat, mert tudja mit akarok. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#892) Mewee22


Mewee22
csendes tag

Sziasztok.

Valahol ki tudom kapcsolni azt,hogy írás közben ne rezegjen a készülék?
Amikor akku kímélő állapotban van akkor nem rezeg,szóval gondolom h más módon is ki tudom ezt kapcsolni,elég zavaró számomra.
A válaszokat előre is köszönöm.

(#893) Alonso


Alonso
csendes tag

Végig jártam Miskolcot, s egyetlen helyen kaptam szilikontokot a készülékre, hála istennek nem S-line!! Azonban fóliát sehol sem találok... Rendelnék én íbélyről.. De nem tudom bubimentesen rárakni.. Még egy bolt van ahol nem jártam, ha itt se lesz szerencsém, felmondok :D

(#894) mentoloshypo válasza Mewee22 (#892) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Alap android billentyűzetnél én se találtam hogy ne rezegjen írás közben (persze ez nem zárja ki, hogy mégis van ilyen opció) de Swiftkey-nél tuti kikapcsolható, ajánlom a használatát.

(#895) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Sziasztok!

A tesztben nem találtam erre vonatkozó infót (persze lehetcsak figylemetlen voltam), úgyhogy kérdezném, hogy hány év garanciát vállal rá a vodafone?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#896) atosan válasza [Prolixus] (#895) üzenetére


atosan
addikt

Szia, Tudtommal minden készülékre 2 év van szolgáltatóknál.

Maine coon

(#897) [Prolixus] válasza atosan (#896) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Az korrekt lenne, köszi. :) Még egy kérdés: 5.0.2. a legfrisseb andorid továbbra is a készülékre?

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#898) atosan válasza [Prolixus] (#897) üzenetére


atosan
addikt

Igen, valószinűleg marad is, a gyártó önmagától nem fogja frissíteni, nem is frissítheti, míg a voda nem kéri erre.
Mewee22 nyekv és bevitel/android billentyűzet/speciális azon belül a rezgés időtartamát 0ms-ra állíttod. Billentyűzet használatnál is be lehet menni a beállításokba, de már nem emlékszem hogyan, nem azt használom.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#899) mentoloshypo válasza draco31 (#891) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Tényleg sokkal jobb mint az alap androidos billentyűzet. Mondjuk a fizetős témák megmosolyogtatóak, de szerencsére bőven meg lehet lenni az alapokkal is.
Nem is értem az alap miért nem ilyen gördülékeny, elvégre az alapelv ugyanaz.
Barátnőm Lumia 630-n sokkal szimpatikusabb az win-es billentyűzet, pedig az alapot használja. Sokkal pontosabban érzékeli még a Swift-nél is, legalábbis nekem kényelmesebb.

(#900) Mewee22 válasza mentoloshypo (#894) üzenetére


Mewee22
csendes tag

http://www.mobildesign.hu/vodafone_smart_prime_6_kepernyovedo_folia_2_dbcsomag_crystalantireflex_hd_13309 én innen rendeltem.korrekt az ár és a kiszállítás is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.